Forum
Tukaj boste lahko pisali svoja menja o filmih. Napišete naslov, ter svoje mnenje in oceno od 1 - 5.

Boš pisal?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. november 2012
Goal III (Gol 3)

Če film primerjaš s 1. in 2 delom je to prava polomija. Glede na to, da je to športen film je prikazano malo. Vsega prbiližno 20 - 30 minut. Druge je vse neka romantika in drama. Film tudi ni kaj prav zanimiv. Nič se skoraj ne dogaja. Bolj sta mi bila všeč 1. in 2. del.

OCENA: 2/5

11. november 2012
That's My Boy (To je moj fant)

Film mi je super všeč. Zelo je smešen in zanimiv. Veliko se dogaja. Ni kar nekaj. Ima motiv in smisel. Meni je še posebej všeč konec filma. Res ga priporočam vsem, ki radi gledate komedije.

OCENA: 5/5

11. november 2012
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

Film je zakon. Zgodba je zanimiva in te pritegne, igrauci so super... Film je sicer označen kot grozljivka ,vendar se meni ni zdel grozen. Tok da tud če nemarate grozljivk naj vas to ne odvrne od tega da bi ga pogledal
Ogled definitivno priporočam

12. november 2012
Aha, še ocena.
Ocenla bi ga s 5/5
12. november 2012
Hvala, ga bom pogledal.
12. november 2012
Super
12. november 2012
The Watch (Straža)

Film ni bil tako všeč. Ni bil tako zanimiv. Bil je kot neka fantastika, ne pa komedija. Kdaj pa kdaj se je samo dogajalo kaj zanimive, drugače pa ne. Jaz sem ga kar težko pogledal do konca.

OCENA: 2/5

13. november 2012
I Am Number Four

Men je biu ušeč. Zanimiva, napeta zgodba. Priporočam vsem, ki jim je ušeč znanstvena fantastika in pa akcijski filmi.

OCENA: 4/5

13. november 2012
Hvala za objavo. Sem pa včeraj pogledal tisti film, ki si ga najprej objavila, pa je meni bil tut cool.
13. november 2012
Ni za kej.
Super
13. november 2012
The Tall Man (Visoki mož)

Film je vsekakor zelo dober. Bil je še kar napet. Veliko se je dogajalo. Dober triler, ki je čisto malo mejil na grozljivko, drugače pa zame ni bilo kaj tako strašnega. Tako da, priporočam ogled.

OCENA: 5/5

17. november 2012
fajna tema, zaj vsaj vem kje lahko vidim ka si naj potegnem iz partisa ...
----------------------------------------------------------------------------
John Tucker Must Die (John Tucker mora umreti)

Film je zelo zanimiv Gre se o fantu, ki je bil zelo dober košarkar in je imel veliko punc. Vse so bile zaljubljene v njega On pa je hodil s puncami, ki se ne družijo med seboj. To je opazila Kate. Tiste punce, ki so hodile z njimi in se niso družile, so zbrale moči in skupaj z Kate skuvali super načrt. Če želite izvedeti več, si ga oglejte. Če radi gledate komedije, ki se gre o košarki ali o ljubezni ga priporočam. Zelo je smešen!
Ocena: 5/5
31. december 2012
Hvala za objavo. Bom pogledal.
31. december 2012
Life as we know it

Učeri sm pogledala ta film, in ga priporočam. Je smešn, ma dobro zgodbo, in dobre igrauce. Tok da če radi gledate romantične komedije, al pa komedije na spošno, vam ta film priporočam!

ocena:4/5
24. februar 2013
Pitch Perfect (prava nota)

Film je ful fajn Ma ful dobro zgodbo. Je res ful smešn. Men je blo tut ušeč ker so v njem tut pel, ampak niso pa pretiraval s petjem tok d bi biu film dougočasen. Pa tut igrauci so dobri.
Priporočam!
24. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg