Forum
u146160
u146160
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Šᴇ ᴇɴᴀ ᴢɢᴏᴅʙɪᴄᴀ ᴊᴀ ᴠᴍ ᴊᴀ. Tᴏ ʙᴏᴍᴀ ᴠᴏᴅʟɪ ☯Lυкє αη∂ Zαуη☯ ɪɴ ᴊsᴛ﹐ ᴜsᴀᴋᴀ ʙᴏ ɴᴀᴘɪsᴀʟᴀ ᴇɴ ɴᴇxᴛ ᴢᴀ sᴠᴏᴊᴏ ᴠʟᴏɢᴏ.
Bʀᴇᴢ ғᴇᴊᴋᴀɴᴊᴀ﹐ ᴏɢʟᴀšᴇᴠᴀɴᴊᴀ ᴘᴀ ᴛᴀɢᴇɢᴀ sʀᴀᴊᴀ. O.K﹖

PREDSTAVITEV﹕

Sᴇᴍ Aʀɪᴀɴᴇ Kɪᴅᴍᴀɴ﹐ ᴘᴇᴛɴᴀᴊsᴛʟᴇᴛɴɪᴄᴀ. Žɪᴠɪᴍ ᴢ ᴅᴠᴇᴍᴀ ʙʀᴀᴛᴏᴍᴀ ᴛᴇʀ ᴍᴀᴍᴏ ɴᴀ Bᴇᴠᴇʀʟʏ Hɪʟʟsᴜ ᴠ ᴠᴇʟɪᴋɪ ʀᴀᴢᴋᴏšɴɪ ᴠɪʟɪ. Očᴇ ɴᴀs ᴊᴇ ᴢᴀᴘᴜsᴛɪʟ﹐ ᴋᴏ sᴛᴀ ᴍᴏᴊᴀ ʙʀᴀᴛᴀ Sᴘᴇɴᴄᴇʀ ɪɴ Sᴛᴀɴ ᴅᴏᴘᴏʟɴɪʟᴀ ₃ ʟᴇᴛᴀ. Dʀɢᴀč ᴊᴇ ᴜsᴇ sᴜᴘᴇʀ﹗ Iᴍᴀᴍ BFF﹐ ᴋɪ ᴊᴏ ᴘᴏᴢɴᴀᴍ žᴇ ᴏᴅ ᴠʀᴛᴄᴀ. Iᴍᴇ ᴊɪ ᴊᴇ Sᴀʀᴀ ɪɴ ᴊᴇ ɴᴀᴊʙᴏʟᴊ ᴘᴏᴘᴏᴜɴᴀ ɴᴀ Bᴇᴠᴇʀʟʏ Hɪʟʟs. Pᴏɴᴀᴠᴀᴅ sᴇ ᴅᴏʙɪᴍᴀ ᴘʀᴇᴅ ɴᴊᴇɴᴏ ʜɪšᴏ ɪɴ ɢʀᴇᴍᴀ sᴋᴘ ᴠ šᴏʟᴏ﹐ ᴠᴍᴇs ᴘᴀ sᴇ ᴢᴍᴇɴɪᴍᴀ ᴢᴀ ᴜsᴀᴊ ᴛʀɪ ᴛᴇᴅɴᴇ ɴᴀᴘʀᴇᴊ ɢᴅᴀᴊ ʙᴏᴍ ᴊᴀs ᴘʀᴇsᴘᴀʟᴀ ᴘʀɪ ɴᴊᴇᴊ ɪɴ ᴏɴᴀ ᴘʀɪ ᴍᴇɴ...
Jᴀs﹕

Mᴏᴊᴀ ᴍᴀᴍɪ﹕

Bʀᴀᴛᴀ﹕

Hɪšᴀ﹕

Sᴏʙᴀ﹕

☯Lυкє αη∂ Zαуη☯ sᴇ ʙᴏ ᴘʀᴇᴅsᴛᴀᴠɪʟᴀ ᴢᴅᴇᴊ ᴏᴋ﹖
12. avgust 2014
next
13. avgust 2014
next
13. avgust 2014
u153052
u153052
next
13. avgust 2014
neext<3
13. avgust 2014
NEXT!
13. avgust 2014
u149312
u149312
Helo
moje ime je lara blue.zivim v londonu.zivim sama saj sm se pri 15 letih skregala z mami in zdej sm se preselila sem.moji starsi zivijo na beverly hillsu tko kot ariane.ona je moja bff.spoznale sve se preko facebooka ravno tisti dan ko sm se selila iz beverly hillsa.bla sm glih na letalu ko sve se spoznale.bla sm tko jezna, da nism pocakala se vsaj enega dneva.no torej zdaj zivim v londonu.villo imam na vrhu nekega hriba in ko pogledam skoz okno mam cudovit razgled.zdaj sm stara 17 let in hodim v sredno solo.tam mam se eno ful dobdo prjatlco ki ji je ime sara.cist vsak popovdne se druzve.no zdej pa se mal o moji crazy familiji.moji mami je ime sandra in je stara se mi zdi 36 let.moj oci je bill star je 40.mam tud brata Grega in sestrico katy.grega je star 17 tko k js katy pa sam 5 let .v londonu mam psa flokija ki je pasme bostonski terrier.star je 2 meseca.
js:

sara:

grega:

ja vem cist nc si nisva podobna
katy

to je njen fant resno.nmorm vrjet da ma tmala fanta js pa ne...
13. avgust 2014
Next
13. avgust 2014
NEXT
13. avgust 2014
Next!
13. avgust 2014
*Bυввℓєѕ*
*Bυввℓєѕ*
next
13. avgust 2014
u173993