Forum
u127033
u127033
tukaj bom pisala mlp zgodbico. potrebujem 2 nexta da nadaljujem. ne bom še pisala in potrebujem 2 nexta. ste za?

boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. marec 2013
u87744
u87744
no daj piši
26. marec 2013
piši
26. marec 2013
u127033
u127033
ok pisala bom

***************************************************************************************************************

Saj vsi pozanamo princeso skylo? če ne je tu njena slika

No princesa skyla je bila zelo sramežljiva, in ni delala nič, razen hodila v šolo za pony princese in sedela na prestolu. Nekega dne je je princesa Celestia rekla: "Skyla, moraš postati manj sramežljiva in dobiti prijatelje. poznam pravi kraj kjer boš to lahko storila,"
Prišli sta rainbow dash in floutershy, ki sta tisti čas stanovali s princeso twilight. Vpreglu so ju v voz in Skylo sta pripeljali do Ponyvilla. Skyla je bla vsa sramežljiva in je skrivala svoj rog pod grivo, da ne bi nihče videl da je princesa. Nareila je nekaj korakov in že jo je obletel poni...

next?
26. marec 2013
next
31. marec 2013
u127668
u127668
next
31. marec 2013
u127602
u127602
next
31. marec 2013
u126584
u126584
next
10. april 2013
u127668
u127668
NEXT
10. april 2013
u127033
u127033
ok malo sem pozabila

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ta poni je zelo hitel, oziroma, hitela. Na hitro se je ustavila in rekla: "Oh, prosti vedno tako hitim, raznašati moram sneg na gorah. In mimogrede ime mi je Snowflake.
"Upam da se še vidiva?" je neprepričano rekla Skyla. "Vredu! priletim mimo!" se je takoj odzvala Snowflake. Zdaj je skyla šla naprej že se je bala, da se je njen rog videl, ali da je preveč izstopala. K njej je naenkrat priskakljal zajček...

to je snowflake
https://www.igre123.com/lily-ann/slike/snowflake/243945[/img]
10. april 2013
PIŠ NAPREJ, NRXTAM
05. maj 2013
u127602
u127602
next
05. maj 2013
u87744
u87744
jst sem v resnicui snow zato bom pisala naprej

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Canterlot:

Vse Twilightine prijateljice so si zaželele da bi postale alicorni tako kot twilight. Rainbow Dash je vprašala princeso Celestio kako lahko postanejo alicorni. Princesa jim je odgovorila: "Če hočete postati alicorni morate čakati 9 mesecev, mogoče kakšnega več, da najdete tisega svojega zelo posebnega ponija. Zaljubiti se morate in dobiti žrebička, ki bo alicorn. Tako boste tudi ve postale alicorni. Ne gre drugače." Rainbow dash se je začudila: "KAJ?"

Vse druge niso bile nič drugačne. Potem se je Pinkie začudila: "Kje pa je twilight?" Nobena se ni brigala za to, in princesa celestia je nadaljevala: Imam nekaj kandidatov za vašega zelo posebnega ponija" Vstopilo je veliko moških samorogov, alicornov in pegazov. Celestia je govorila naprej: Če ste zemeljski poni, si morate izbrati alicorna, če dte pegaz si morate izbrati samoroga, če pa ste samorog, pa pegaza," je Celestia končala. Vse so se pogovarjale z vsemi poniji in se zaljubile. To so bili njihovi izbranci:

Pinkie

Aplejack:

Rarity:

Rd:

floutershy:

18. maj 2013
next
18. maj 2013
u87744
u87744
nextam
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Twilight je prišla z veselo novico: "Dobila bom žrebička!" Vse so vedele da bo to rekla. Ker niso hotele biti v Canterlotu So šle nazaj v Ponywill. Tam je bilo vse nekoliko čudno. Vsi poniji-ali so hodili v paru ali pa so imeli nenavadno velike trebuhe. Srečale so Octavio in jo vprašale zakaj so vsi poniji tako čudni. Odgovorila jim je: "Izbrskala sem način kako postati Alicorn. Povedala sem ga vsem in v roku 9 mesecev bodo vsi alicorni!! Ni to super?? Zdaj pa moram iti, da bo moj Žrebiček dobil dovolj glasbe" jim je rekla. Videle so še kar nekaj takih ponijev:

Rekle so si: "To, pa ni prav! To moramo preprečiti!"
16. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg