Forum
u154440
u154440
Živjo! Sem Jasmina in to bo moja prva zgodba o MLP- ponijih! Glavna oseba bo Rainbow Rain, v zgodbi nastopate tudi vi. Uživajte v branju!
------------
V equestiji v vasi ko sem tekala po vasi in se lovila z sestrico Rainbow sparkle. Tekale sv dokler nisva zagledale mavričnega kamenčka, bil je Rainbow Diamant. Hotela sem ga pokazati sestri ampak bi tako ali tako rekla da ni original in da nima časa ker je skos na PB (Ponybook).
Naj se vam predstavim!
Sem Rainbow Rain. Sem fenica Rainbow Magic in princesse Lune.Imam avtogram od Lune od Rainbow Magic pa ne ker je zelo hitra. Sem krilati poni moja sestrica in sestra sta tudi. sestrici ime Rainbow Sparkle, sestri pa Rainbow Sun. Mojemu očetu je ime Cristal Magic in moji mačehi pa Rainbow Cristal.To je naša mačeha saj nam je mam umrla po porodu Rainbow sparkle, najmaljše sestrice.Po porodi se je oče zaljubil v to kruto nesramno žensko ki nam je spremenila imena saj smo bile najprej Cristal Rain, Cristal Sparkle in Cristal Sun. Samo nestramna pa kruta je ampak lepa pa ful.!
Jaz (Rainbow R) , Rainbow S in Rainbow Sp:
Tuki smo equestria girls

N E X T ?
27. oktober 2013
nexšti
27. oktober 2013
next
30. oktober 2013
dej no nexti žee
30. oktober 2013
u154440
u154440
Sej pišm Romantičarka<3
30. oktober 2013
u154440
u154440
Prvi šolski dan
---------------------
Hodim v šolo za Letalce - Sky Fly school. Ne gre mi dobro in sem slaba, zato me ostali kličejo luzerka.Ko sem bila na poti v šolo sem zagledala najboljšo članico na šoli Sky Fly to je Roller Coaster. Želim biti frendica ampak ima preveč obveznosti in veliko preveč oboževalcev, zato jo raje pustim pri miru. V šoli pa tko kot skos, spet luzerka, ampak v šolo sem prinesla pisani diamant ki sem ga našla na travi. Vsi so rekli da je umeten in swpet sem ispadla kot luzerka.Ko sem prišla domov sem šla na ponybook in spet je nekdo napisal:
RR je dons v šolo prinesla lažni diamant! Haha ker bedna!
To je napisala moja ...
Kdo je napisal?
a) BFF White Swan
b) sestra RS
c) sovražnica Animal lover
30. oktober 2013
pojma nimam ampak next
30. oktober 2013
a) BFF White Swan
30. oktober 2013
next
30. oktober 2013