Forum
u16997
u16997
napisala bom grozlivo zgodbico o najstnici Leili, ki je zelo navihana in samozavestna a včasih tudi preveč.....

''hitreje, hitreje! Proosiim no, pritisni na plin!'', sem zakričala. ''ne morem če pa je omejitev petdeset.'', se je zadrl Josh in se zasmejal. Zavzdihnila sem. Lilly in Alex pa sta se smejala in se zafrkavala. Zadaj zraven njiju sta sedeli še Brittany in Vanessa, ki sta od veselja kar kričali in se metali v zadnjem sedežu. ''no sedaj pa se začne zabava!'', je vzkliknil Josh in pritisnil na plin. ''končno!'', sem se zadrla saj obožujem hitrost. ''kako dolgo še? Saj veš da moramo prispeti pred deseto saj še moramo pripraviti vse za našo zabavo.'' ''če je komaj pol devetih saj se ne bomo tja peljali celo večnost!'', je vzkliknil Alex. ''joj Vanessa, še petnajst minut zdrži!'', sem se zadrla in jo pogledala. In res po petnajstih minutah smo prispeli do hiše od Kelly kjer se bo odvijala super zabava. Ustavili smo in iz prtlažnika potegnili vrečke polne z pijačo, hrano in raznimi okraski. ''heeej!! Danes se bo pilo!'', se je Kelly drla in tekla iz hiše. Čakala nas je. Počasi smo vstopili in pričeli z okraševanjem saj bodo povabljenci počasi prispeli. ''do desetih!'' ''ja Vanessa kaj si tako nestrpna?'', jo je vprašala Brittany in jo prijela za ramo. ''vse bomo uredili!'', je dodala in pohitela za nami v hišo.

nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. junij 2010
dalje!
16. junij 2010
u16997
u16997
Leila:

Lilly:

Brittany:

16. junij 2010
u16997
u16997
Vanessa:

Kelly:

16. junij 2010
u16997
u16997
Josh:

Alex:

16. junij 2010
nadaljuj!!!!!!!!!!!!!
16. junij 2010
u16997
u16997
okeii...
16. junij 2010
u16997
u16997
Kelly je bogata najstnica z veliko hišo. Hiša ima tri nadstropja s tem da je tretje nadstropje samo njeno. Tudi jaz bi imela takšno hišo. Je zelo velika in pred hišo je velik bazen in terasa. Pripravili smo veliko pijače in hrane. Že ob devetih je bilo vse gotovo. V tistem trenutku sem se spomnila da smo pozabili čips. ''obožujem čips! Škoda da ga nimamo!'', je tarnala Brittany. ''lahko skočim ponj!'', sem se zadrla. ''ok! Grem s tabo!'', se mi je pridružil Josh in me potegnil do avta. Trgovina je bila petnajst minut od hiše. Spet sva se peljala dokaj hitro. Ker je Josh moj fant sem včasih zelo ljubosumna če ga pogleda kakšna punca a za današnji party sem si prisegla, da ne bom na nobeno punco ljubosumna. Ko sva prispela sem ga, za dokaz, da ga ljubim z vsem srcem, poljubila s takšno strastjo kot je le bilo mogoče. Brijel me je za vrat in me še enkrat poljubil. Ko me je nehal poljubljati sem stekla pred njim v trgovino. Dohitel me je in me zgrabil okoli trebuha. Dvignil me je. Celo pot do trgovine me je nesel jaz pa sem se le hihitala in smehljala. Pred vrati me je odložil in rekel:''hitro po čips!'' ''aha!'', sem pritrdila in šla skozi vrata. Kupila sva pet paketov navadnega čipsa in tri pakete čipsa z papriko. ''dovolj bo!'', je zamrmral in ves čips položil na blagajno. ''itak!'', sem dodala in ga včipnila v trebuh. Pričel se je smehljati. Ko sva plačala sva se odpravila do avta in nato do Kellyine hiše. Ko sva se tako peljala je bilo že kar malce temno. Naenkrat so se pred nama pojavile modro rdeče luči. ''o my fucking shit!'', je rekel Josh in ustavil. Bili so policisti. Do avta je stopil policist in ga vprašal za vozniško kartico. ''trenutek!'', je rekel Josh in pograbil denarnico. Medtem ko je iskal kartico se mi je policist smehljal in mi mežikal. Prestrašeno sem ga gledala in nato pogledala stran. Ko je Josh pokazal kartico sva se lahko odpeljala. ''ta tip pa je bil čuden!'', sem zamrmrala in Josha prijela za roko.
16. junij 2010
u16997
u16997
Kellyina hiša:

Policist:

16. junij 2010
u16997
u16997
kao...LoL (:
16. junij 2010
nexxt itak
16. junij 2010
next...
17. junij 2010
u16997
u16997
Bom zdaj....
17. junij 2010
u16997
u16997
Ko sva prispela nazaj do Kelly sva vsa začudena obstala. Ker naju tričetrt ure ni bilo so tistem času že vse pripravili. Zunaj je bilo okrašeno kot za pusta ali na kakšni zabavi z maskami. A nekaj je manjkalo. Spomnila sem se! Stekla sem v njihovo garažo in ven privlekla škropilnico in vodne balone. ''evo!'', sem se zadrla in poskočila. ''vse je nared!'', je rekel Alex in prijel Lilly za roko. ''super žurka bo!'', je rekla Vanessa. V tistem trenutku pa so prispeli prvi povabljenci. S sabo so imeli alkohol in bonbone. Hihitali so se. Ko so stopili bliže sem ugotovila, da so to Marie, Zoe, Kim in Johnny. Pritekli so do nas in med sabo smo se objeli. Počasi smo se odpravili noter. Čez nekaj časa je postala hiša nabito polna. Bilo je kot če bi se na tisoče mravelj zbralo na žlički meda. Grozno! Vseeno smo se zabavali. Zabava je trajala pozno v noč. Cel čas sem plesala in poskakovala. Ker sem bila že malce pijana me je kar razganjalo in metalo naokrog. Naenkrat sem zgrabila Josha in ga potegnila na hodnik. Pričela sva se poljubljati in stiskati. Počasi me je potegnil v Kellyino sobo in me vrgel na posteljo. Spet me je pričel poljubljati.
17. junij 2010
u19610
u19610
NEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTT
17. junij 2010
napreeeej??
17. junij 2010
next
ful cool ie(;
17. junij 2010
na-da-lj-uj!!!
ce si pijana.. hihihihihihihihiihhiii.........
17. junij 2010
u16997
u16997
Johnny:

Marie, Zoe in Kim: http://www.emoboyfriend.com/img/catpics/emo-scene.jpg
17. junij 2010
u16997
u16997
iiik...

Marie, Zoe in Kim:

17. junij 2010
u16997
u16997
eeevooo......zdej pa grem mau u new yorker pa h&m pa takko pa to pol pa domou pa spet na igre in pol nadaljujeeem...čauu*
17. junij 2010
jajajajajajaj!!!!!
17. junij 2010
u8763
u8763
naprej
17. junij 2010
u16997
u16997
Poljubljala sva se in slekel je majico. Nasmehnila sem se in ga stisnila k sebi. Na vrsti sem bila jaz. Slekla sem si majico in tam ležala le v modrcu. Medtem ko me je stiskal in še bolj poljubljal so spodaj vsi zakričali. Takoj sem se streznila. Pograbila sem majico, jo hitro oblekla in se stisnila k Joshu. Tudi sam se je oblekel. Počasi je odprl vrata in stopil ven. Zunaj je bilo vse tiho. Malce sem se tresla. S prstom mi je pokazal naj pridem k njem in da je vse v redu. Počasi sva se odpravila dol in vprašala Kelly kaj je narobe. Vsa prestrašena je rekla:''naenkrat so se odprla vhodna vrata in nehče je tekel proti nam....v tistem času smo zakričali in izginil je. Preprosto izginil!'' Tresla se je in šlo ji je na jok. Pogledala sem na levo in v kotu zagledala Brittany vso rdečo v obraz in jokala je. Šla sem do nje in ji prigovarjala da bo vse v redu. Naekrat je na terasi nekaj počilo. Spet je večina od nas zakričala skupaj z mano. Nismo si upali ven pogledat kaj se dogaja. ''grem pogledat! Ni me strah.'', je zinil Alex in odkorakal skozi vrata. Zaslišali smo krik in v tistem trenutku je Alex pritekel nazaj ves prestrašen. Imel je popraskan obraz in poškodovano roko. ''kaj je bilo?'', je jokala Vanessa. ''eeee...njg...eeee....'' ''demon ga je obsedel!'', se je zadrl fant iz množice. Stopila sem do njega in ga brcnila v nogo. ''strah ga je budalo noro.'', sem mu rekla. ''zunaj je megla in...in...'', je pričel govoriti. ''in kaj?'', je vprašal Josh. ''in bazen je napolnjen z krvjo in v njem plava....deklica...mrtva!'' ''KAJ!'', smo se prestrašeno zadrli v en glas. ''aha! In v tistem trenutku je do mene stopil moški in me z nohti popraskal po obrazu...eee..'', je zamomljal. Prestrašeno sem ga pogledala in rekla:''saj bo vse v redu! Čakaj stopim po vodo in povoje!'' Pohitela sem v kopalnico in povila Alexa. Od bolečin je kar javkal.
17. junij 2010
u8763
u8763
naprej
18. junij 2010
katta mi je rekla da loh jas naprej nadaljujem...kr ona več noče pa neo je več na igre...in za vse ki newete z njo je zaj vse vrejii...
21. junij 2010
Minilo nam je do zabave. Sesedli smo se po kavču in se pričeli pogovarjati. Nič nam ni bilo več jasno. Bilo nas je preveč strah, da bi kaj koli naredili. Pol ure smo samo sedeli in se pogovarjali, nato pa smo se ohrabrili. Stopili smo do terase in začudeno pogledali. Bazen je še vedno bil napolnjen s krvjo deklice pa ni bilo več. Stekla sem nazaj notri in se vsedla na tla. Za mano je prihitel Josh in se stisnil k meni. Prigovarjal mi je da bo vse v redu a nisem bila tako prepričana. Čez čas so vsi počasi prišli v hišo. Brittany je rekla:''kaj pa če bi si skupaj ogledali film?'' Hotela nas je razvedriti. Strinjali smo se in v DVD sem vtaknila film z naslovom The gohst trap. Bila je grozljivka. Na začetku ni bilo še nič grozno ko pa se je bližalo sredini filma je bilo že kar precej strašljivo. Sledil je šok. Na televiziji se je prikazal obraz moškega ki je prej tekel proti hiši. Takoj sem ugasnila televizijo in ostrmela predse. Bila sem presenečena in začudena. ''kaj je vzrok?'', to vprašanje mi je cel čas rojilo po glavi. Nisem vedela odgovora.
21. junij 2010
super, tud ti pišeš zlo kul
scary
21. junij 2010
LaLaLa...

HvaŁa:-D
21. junij 2010
nadaljujem??
21. junij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg