Forum
Hellou.
No jzt sm se pač odločila pisat zgodbico. Je moja 1. in sm nova na tem forumu. Upam ,da vam bo ušeč.
+ zgodbica ni resnična.

*****************************************************************************************************************************
"Zbudi se! " mi je v uho zavpil Chris. "Ja no" sem zastokala in skoraj padla iz postelje. Ura je bila že krepko čez 7 in spet bom zamudila. Nič novega. Odšla sem v kopalnico in si umila obraz z mrzlo vodo. Potem sem si počesala moje dolge rjave lase. Spela sem si jih v čop. Na obraz sem si nanesla še malo svetlo rjavega senčila. Oblekla sem se v :

Vzela sem torbo in se odpravila v kuhinjo. Tam je stal Chris,moj tečen,starejši brat. Imel je blond lase,ki so mu padali na čelo. "Daj pelji me v šolo" sem ga prosila. "Ne ne bom" mi je rekel in zavil z očmi. "Raje se podvizaj" mi je rekel. Peš sem se odpravila v šolo. Obiskujem 3. letnik fotografske šole v londonu.
Končno sem prišla v šolo. Stekla sem do razreda v katerem je bila razredničarka. Namenila mi je grdi pogled. Hitro sem stekla do prostora . Sedela sem zraven bff Claire. "No kaj je bilo danes Jeanine?" me je vprašla Hindersonka. Zelo čuden priimek ima. "Zaspala sem" sem rekla. Nadeljevala je pouk. Vendar sem vedela,da bo kazen. "Jeanine jutri boš vprašana" mi je rekla minuto preden je zvonilo. Zavila sem z očmi in se odpravila iz razreda
10. avgust 2012
next
10. avgust 2012
NEXXTTT
10. avgust 2012
"Ti bom pomagala pri učenju" mi je rekla Claire. Prikimala sem čeprav sem vedela,da mi učenje ne bo pomagalo. Cel dan v šoli je bil dolgočasen. Končno je zvonil zvonec in zadnje ure je bilo konec. "Se vidiva pozneje" mi je rekla Claire in odhitela do njene mame.
Peš sem šla domov. Noge so me grozno bolele od petk. Ko sem prišla domov mame ni bilo doma. Tega sem navajena. Moja mami živi za delo. Zvečer pride pozno in zgodaj se vstane. Skoraj nič je ne vidiva. Zanima me če sploh ve,da obstajava. Ko dobi dan frej dela. Dela kamorkoli gre. No v bistvu nikamor ne gre.
Odšla sem v sobo in si sezula petke. Torbo sem odvrgla v kot. Takrat je zazvonil zvonec. Odhitela sem dol in odprla vrata. Pred vrati je stal.....

nextam?
11. avgust 2012
next
11. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg