Forum
u153281
u153281
gαвяιєℓℓα вαкєя נє ηανα∂ησ ∂єкℓє, ∂σкℓєя ѕє ηє ρяєѕєℓι ν ηנєησ ѕαηנѕкσ мєѕтσ - ℓση∂ση. тαм ѕρσzηα šє т郃αηу, αяιαησ, єммσ, gяαcє, кαтнєяιηє, cєcє ιη мαуσ. тα ∂єкℓєтα ιмαנσ šє кαкσ ηєηανα∂ησ ѕℓυžвσ. ѕσ ρσкℓιcηє νσнυηкє. кєя gαвяιєℓℓα ιščє ѕℓυžвσ ѕє נιм ρяι∂яυžι ιη тαкσ ηєкєgα ∂ηє gяє∂σ ηα υѕσ∂ησ мιѕιנσ...

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
тσ zgσ∂вσ ѕєм ѕι žє кαя ηєкαנ čαѕα zαмιšℓנαℓα ν gℓανι ιη zαтσ ѕєм ναм נσ ∂αηєѕ σвנανιℓα! ησ čєρяαω נє ѕαмσ υνσ∂ υραм, ∂α вσѕтє тαкι cυкяčкι ρα вσтє вяαℓι, кєя мι тσ яєѕ νєℓιкσσσ ρσмєηι. ιη ѕєνє∂α ѕє вσ∂σ čєєєz čαѕ σкℓנυčιℓι тυ∂ι σηє ∂ιяєcтιση.

χσχσ Forever Young~

α вσѕтє тαкι αηgєℓčкι ρα вσтє вяαℓι؟

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. november 2013
next
10. november 2013
neeeeeeeeeeeeext
10. november 2013
nekt
10. november 2013
next
10. november 2013
neeeeeeeeeeeeext
10. november 2013
u153281
u153281
Ta next je poswečen VSEM bralkam! Hope you like it! ◕‿◕
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

Ogledovala sem si modro zapestnico v kateri je bilo vtisnjen srebrn napis, ki si ga nisem morala izbiti iz glave. Treh tako nepomembnih besed se bom spominjala za celo življenje. “Never say never” za nekatere tako nepomembne besede, a zame tako pomembne. Sedela sem na vlažnem pesku in razmišljala o vsem, kar se mi je prepetilo v Miamiju. Ko sem se spomnila tistega dne, ko je šlo vse narobe mi je nevede po licu spolzela drobna solza, ki je bila polna obupa in žalosti. Vse naokrog me je spominjalo nanj. Na Matta, ki je bil moj fant. Ne, ni moj bivši. Bil je najbolj prijazen fant na svetu, ampak zdaj ga ni več. Umrl je v avtomobilski nesreči, ko ga je nek norec izrinil iz ceste. Nisem se morala več zadrževati. Solze so drsele po mojem licu, jaz pa sem tekla domov. Ljudje so se ozirali za mano ampak to me ni motilo. Končno sem prišla domov. Stekla sem v mojo sobo in pograbila moder kovček. Iz omare sem vzela oblačila jih na hitro zložila vanj. Obrisala sem si razmazano maskaro in si na hitro nanesla novo. V roke sem vzela denar in ga preštela. Dovolj za eno letalsko vozovnico. Hitro sem se obula in poklicala taksi. Še zadnjič se se ozrla proti mojemu bloku in že je izginjal v daljavo. Čez čas sem prispela in si kupila letalsko vozovnico. Kmalu sem že sedela na letalu in sladko spala...
Se oproščam za beden next ampak to je prvi del! Obljubljam vam, da bodo drugi nexti bolj daljši in bolj zanimivi. In tista,ki se najbolj razpiše kaj se bo zgodilo naprej bo dobila poswečen next!

xoxo ForeverYoung~
10. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
10. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
Moja teorija: Gabriella bo šla v London tam se bo zaletela v eno izmed tistih punc, ki so vohunke. Punca jo bo predstavila frendicam in bojo postale BFF. Gabriella bo trenirala in šla na več misij. Čez nekaj časa bo vodja od teh punc naročil vsem al pa samo Gabrielli naj zasleduje 1D, ona se bo po pomoti izdala al pa ob delala pod krinko kot njihova stilistka al pa kaj podobnega. Prvo bo mogoče misla, da so navadni razvajenci in jih bo sovražila ampak jih bo na koncu vzljubila, v enega člana pa se bo tudi zaljubila. Pol ko bota že spala skup (v veš katerem smislu) in bo mogoče že noseča pa bojo zvedli, da je vohunka in jo bojo vsi zapustili. Čez nekaj časa ko se zopet srečajo Tisti član zve da ma otroka in se vsi pobotajo.

A je vredu???
10. november 2013
u142227
u142227
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext nova bralka
10. november 2013
u153281
u153281
now next dobite jutr ;D ***MATEJA*** fajn si se razpisala
10. november 2013
u153281
u153281
Ta next je namenjem ***MATEJA*** ;D

“Lahko prisedem?” me je vprašala neka punca. “Ja, zakaj pa ne!” sem vzkliknila in še naprej brala knjigo. “Jaz sem Noami. Noami Shayk,” je rekla punca in mi ponudila roko. Sprejela sem jo in se ji še jaz predstavila. “Jaz sem pa Gabriella Baker. Na kratko Ella,” sem rekla in ji nežno stisnila roko. “No torej Ella. Zakaj greš v London?” me je vprašala in pokukala iz pod sončnih očal, čeprav ne vem zakaj jih je nosila na letalu. Čudno sem jo pogledala ampak vseeno odgovorila, čeprav temu ne bi rekla ravno odgovor. “Ne bi smela iti? Mislim nočem delovati groba ampak zakaj te zanima?” Noami je zavzdihnila rekla pa ni ničesar.
“Hej, je vse v redu?” sem jo čez nekaj časa vprašala, saj mi je delovala napeto. “Ne, prav nič ni v redu,” je rekla nekoliko živčno. Čudno sem jo pogledala in ji dala tisti pogled, da naj nadaljuje. “Ti dobro veš,” je rekla nekoliko hladno. Njenega tona glasu sem se zelo prestrašila in zato sem se stisnila bolj proti oknu. Bilo mi je neprijetno in komaj sem čakala, da prispemo na trdna tla. Čez nekaj časa smo že pristajali na Londonskem letališču. In čez nekaj dobrih minut sem že vdihavala Londonsko ozračje.
Ne to ni moja prtljaga, ta tudi ne, ta še manj... čakaj malo ta pa je moja! Sem se razveselila v mislih in stekla do moje prtljage. Hotela sem že iti iz letališča, ko mi je pot prekrižala Noami. “Poglej, poglej, če to ni punca iz letala,” je rekla in se mi nevarno približevala. Živčno sem hodila nazaj in se pri tem že skoraj trikrat spotaknila. Ko sem hotela zbežati so mi pot prekrižale še tri punce, hotela sem iti nazaj ampak so mi tudi tam pot prekrižale štiri punce. “Kaj bi rade?” sem jih prestrašeno vprašala, medtem ko se je Noami le smehljala...
Se oproščam za bedn next ampak morm it spat (
11. november 2013
u142227
u142227
Neeeeeeeeeeeeeext
11. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
12. november 2013
neeeeeeeeeeeeeext+NI bedno+Hvala za posvečen next
12. november 2013
u153281
u153281
Ta next je posvečen HARRY S. LOVE ;D Hope you like it! ◕‿◕
~Tiffany Layla Parker

"Punce rdeča pika sveti!" sem zarjovela na džunglo podivjanih opic. "Kaj?!" se je prva oglasila Cece in že prehitela k meni. "PUNCE!!" se je zadrla oziroma zarjovela živčna Cece. "Rdeča pika sveti!" sem jim odgovorila na še ne izgovorijena vprašanja.
Pogledala sem na ročno uro, ki je kazala, da smo le nekaj ulic stran od rdečega signala. Le kaj to pomeni? Ali pomeni, da smo našle 'izbrano'? Samo to vprašanje mi je odmevalo po glavi. "Poglejte!" je po tiho kriknila Grace in s prstom pokazala na punco staro pribli
no toliko kot jaz. Torej blizu 18. "Čakaj malo ali ni tisto tista oseba ki mislim, da je?" sem potiho vprašala bolj za sebe. Pritisnila sem se na mrzlo steno za katero smo bile punce skrite. Enkrat sem globoko vdihnila, nato pa izdihnila. Ne morem verjeti. Res je ona! Natalie Jessica Parker. Punce so si nekaj momljale, meni pa se je svet totalno razsu, ko sem se spomnila na preteklost.

*Flashback*

"Natalie ujemi žogo!" sem se zadrla na mojo mlajšo sestrico. Nat (Natalie) je pokimala in jo prijela. Nasmehnila se mi je, jaz pa tudi. Čez nekaj časa sva odšli do najinega najboljšega prijatelja. Nat je potrkala na vrata in odprla nama je Tommova mama. "Živijo! Prišli sva k Tommu!" sva se z sestrico zadrli na en glas. Alisha (Tommova mama) naju je vodila do sobe. Tomm je bil od naju starejši 5 let ampak smo se zelo dobro razumeli. Odprla sem lesena vrata, ki so zaškripala in nato potihnila. Alisha je takrat izginila bog ve kam, mi2 pa sva vstopili v Tommovo sobo, ampak tisto sem zavedno obžalovala. "Hei!" je veselo vzkliknil in se vrgel na posteljo. "Kaj bo dobrega?" sem vprašala Tomma, ki je tisti dan deloval čudno. "Obljubiš da tega ne boš nikomur povedala?" me je strogo vprašal, jaz pa sem pokimala. "No prav. Sledi mi." je rekel ter me prijael za roko, sestrica pa se je očitno odšla pogovarjat s Patricio, ki je bila Tommova sestra in le eno leto starejša od Nat. Tomm me je še vedno vlekel do neke stare in zapuščene tovarne. Čedalje boj strah me je postajalo, pa tudii zeblo me je že. Tomm me je posedel na stol. Čez oči mi je dal črno prevezo in mi šepnil, da mi bo nekaj zagotovo všeč...
Pa še vprašanja:
a) Kaj bi naj bilo Tiffany všeč?
b) Zakaj naj bi to bil 'usodni dogodek'?
c) Ali je Natalie prijazna ali hudobna (v sedanjosti)?
č) Kaj naj bi pomenil 'rdeči signal'?
d) Kaj je Tiffany mislila s tem ko se je v mislih spraševala; Ali pomeni, da smo našle 'izbrano'?
e) Mnenje/kritike?
f) Next?
17. november 2013
a) Kaj bi naj bilo Tiffany všeč? Ne vem
b) Zakaj naj bi to bil 'usodni dogodek'? Ker so mogoče tak ločili sestri
c) Ali je Natalie prijazna ali hudobna (v sedanjosti)? Mislim da je prijazna
č) Kaj naj bi pomenil 'rdeči signal'? Mislim, da to pomeni, da je to njena sestra ali pa izbranka ki bo v prihodnosti glavna vohunka
d) Kaj je Tiffany mislila s tem ko se je v mislih spraševala; Ali pomeni, da smo našle 'izbrano'? Al je misla svojo sestro la pa ful dobro vohunko
e) Mnenje/kritike? Kritik ni, mnenje: FUUUUUUUUL CARSKA ZGODBICA!!!!!!!!!!
f) Next? ITAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK!!!!!!!!

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
17. november 2013
nrext
17. november 2013
u142227
u142227
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
17. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
22. november 2013
u153052
u153052
next-nova bralka
23. november 2013
neeeeeeeeeeext
01. december 2013
neeeeeext
10. december 2013
OMG neeeeext.
a) Kaj bi naj bilo Tiffany všeč? mogoče jo bo posilil ne vem
b) Zakaj naj bi to bil 'usodni dogodek'? ne sanja se mi
c) Ali je Natalie prijazna ali hudobna (v sedanjosti)? prijazna
č) Kaj naj bi pomenil 'rdeči signal'? ne vem
d) Kaj je Tiffany mislila s tem ko se je v mislih spraševala; Ali pomeni, da smo našle 'izbrano'? mogoče je našla svojo sestro
e) Mnenje/kritike? ful zakon pišeš
f) Next? itaak
neeeeeeext
14. december 2013
NEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. december 2013
next
03. januar 2014
Neext
04. januar 2014
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
07. januar 2014
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
07. januar 2014
A bo next al ne?!
10. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg