Forum
u120727
u120727
ALOHA.
тσ вσ мσנα ησνα zgσ∂вιcα. gσνσяιℓα вσ σ ρυηcι кιмвєяℓу, кι נє αgєηткα ρσ∂ кяιηкσ. čє žєℓιš ιzνє∂єтι кαкσ, zαкαנ ιη σѕтαℓσ ρα ρяєвєяι zgσ∂вσ. :*
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
V ušesa sem si dala slušalke in začela predvajati pesem Paradise City~Guns N' Roses. Obožujem njihove pesmi. Tako sem se vračala proti veliki hiši, kjer živim z drugimi agenti. V tej hiši smo le agenti pod 18. letom starosti, ki smo sicer izurjeni za agente a to ne bi smeli biti. Naj vam povem svojo zgodbo.

Stara sem bila 11 let, ko smo se s starši preselili v New York. Veseli smo stopali po ulici in po nesereči smo zavili v majhno, stransko, neumno ulico, ki mi je uničila življenje. Naenkrat nam je pot zaprla tolpa. Ustrelili so mamo in očeta, mene in sestro pa so drugi agenti uspeli rešiti. Kasneje sem izvedela, da smo se znašli ob nepravem času, na nepravem mestu, kar je skrivna koda za misijo. S sestro sva že od malega obiskovali gimnastiko zato sva bili gibčni, spretni in močni.

Take najstnike, ki jih doleti enaka usoda kot naju in so dovolj dobri izurijo za agente. Sama sem s tem zadovoljna. Živim lepo življenje, ki pa je sicer dokaj nevarno. Živimo kot sem že povedala v veliki hiši, za katero pa nihče ne ve kje natančno se nahaja, saj moramo biti varni. Pravzaprav je super, imao odlične sobe, bazen in vse kar je potrebno za urjenje in misije; helikopter, fitnes, opremo itd. Super je, ker se lahko po vsakodnevnem virtualnem urjenju zabavamo, ker smo tukaj sami mladi. Jaz sem stara 13 let, moja sestra pa 14. Virtualno urjenje pomeni, da nam poveljnik agentov prek velikega zaslona pokaže kaj moramo delati, nato pa nas gleda.

Prispela sem domov in skočila na kavč, kjer so bili začuda zbrani vsi fantje in vsa dekleta. Še sama sem se vsedla, nato pa se je prižgal zaslon, ki ga imenujemo 'Mission screen', ker se prižge le takrat, ko moramo na misijo.
ηєχт.؟
14. februar 2013
nexttt
15. februar 2013
u122274
u122274
Next.
16. februar 2013
next
17. februar 2013
u120727
u120727
awwii c: Fallaa, da bereta mojo zgodbico. :*
Prispela sem domov in skočila na kavč, kjer so bili začuda zbrani vsi fantje in vsa dekleta. Še sama sem se vsedla, nato pa se je prižgal zaslon, ki ga imenujemo 'Mission screen', ker se prižge le takrat, ko moramo na misijo.
Vsi so polagoma vtihnili in globok glas našega poveljnika je začel govoriti. '' Samntha, Katharine, Whitney, prisotne.?'', ''Da, gospod.'' so odgovrorile v enem glasu. ''Demetra, Jeniffer, prisotni.?'', ''Da, gospod.!'' sva tokrat odgovorili jaz in moja sestra. ''Melanie, Lindsay, Nick, Justin, Michael, Fred, Josh, Tim, Walter prisotni.?'', ''Da, gospod.!'' se je tokrat oglasilo sedem glasov hkrati. ''Pozdravljeni agenti UA18~koda za nas (Under age 1. Za vas imam pripravljeno prvo misijo, ki pa bo izredno težavna. Vi ste poklicani, ker so ostale enotne že v misijah in ste prosti le še vi. TO JE NAJTEŽJA MISIJA V VSEJ ZGODOVINI. Če boste zafrknili bo ves svet izbrisan iz zemlje. Razumeli.?!'' ''Da, smo vsi prestrašeno, a le na videz mirno odgovorili.'' ''Nekdo je iz ruske vladne organizacije za rakete ukradel jedersko strelivo, ki je tako močno, da lahko v sekundi izbriše iz obličja zemlje dve celini, prostali ljudje pa bodo umrli zaradi strupenega plina, ki se bo razširil v pičlih petih urah. Vaša naloga je, da ugotovite kdo je zločinec, kdaj namerava rakete sprožiti in ga zaustavite, če ne bo konec z vsemi. Potrebujete vsak po en NN~oz. neskončni nahrbtnik (je najpomembnejšpa stvar pri vsaki misiji. Če prav je majhen je v njem padalo, voda, mini spalna vreča, oblačila, hrana in v vsakem drugem še šotor.), poleg tega pa vsak dobi eno pištolo, eno brzostrelko, mini bombico, dimno bombo, nož in neprebojni jopič. Razdelili smo vas v pare po dva, ena punca in en fant. Vsaka ekipa dobi svojo kodo po kateri jo kličemo in eno prevozno sredstvo. Smantha+Nick-E1-gliser na vodi. Katharine+Josh-E2-športni avtomobil. Whitney+Michael-E3-športni motor. Jeniffer~moja sestra+Fred-E4-smučarske športne sani. Melanie+Walter-E5-Vodni motorji. Lindsay+Tim-E6-prav tako šprotni avto. Demetra~jaz+Justin-E7-helikopter. Sedaj se vam bo na zasloni izpisala za vsako ekipo določena naloga. Preberite kaj morate storiti, vzemite stvari in nato odidite.'' Bila sem zadovoljna, z Justinom sem se super razumela, pa tudi helikopter je kul. Justin je pristopil do mene in rekel: ''Hej, midva morava poiskati osebo, ki je to storila.'' ''Bova že zmogla, kajne.?'' sem rekla z nasmeškom na obrazu. ''Ševeda. c:'' je odgovoril, nato pa sva vzela stvari in se poslovila od vseh. Stopila sva v helikopeter in vse se je začelo.

ηєχт.؟
17. februar 2013
u120727
u120727
*Tej punci je ime Demetra ne Kimberly.
*Pa oprostite za tistega smajlija zgori moglo bi pisati: Under Age 1 8.
17. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
17. februar 2013
neeeeeeext
17. februar 2013
neext
17. februar 2013
nekšt....
p.s: drgač pa ful dobra ideja za zgodbico
09. marec 2013
u136975
u136975