Forum
u28575
u28575
Vem, da je taka že nadaljevanka, ki je ne predvajajo več, ampak bom vseen napisala zgodbo... Ne bo glih podobna tko, da...
Osebe:
Lucy, 19 let:

Ostale osebe ob zgodbi!
25. september 2010
ok piš
25. september 2010
next
25. september 2010
u28575
u28575
Zjutraj sem komaj vstala, ker sem bila budna skoraj vso noč. Prespala sem v 1 izmed 5 hotelov na letališču. Ah, pozabila sem vam povedati, da delam na letališču. Danes odpotujem domov v Miami. Potovala bom več kot 2 dneva, ker živim daleč stran od Miamija. Delam na letališču v Indoneziji. To je skoraj na drugi strani zemlje.
Čez 3 dneve...
Oh, še zmeraj nisem našla naše hiše. Zadnjič sem bila tukaj pred 3 leti. ''Tamle bi mogla biti...,'' sem si govorila,''kje je zdaj naša hiša?'' Pol ulice naprej se je iz neke hiše nekaj kadilo. Sigurno kurijo, sem si mislila. Še zdaleč nisem vedela, da je tisto moja hiša in gori. Pred tisto hišo, sem videla nabiralnik na katerem je pisalo: Družina Callberry Fluff. Kaj?!? Pa saj to je naša hiša... In gori. Gasilci so bili že tam, pa tudi rešilci in policija so bili tam. ''Aaaaaaaaaaaaaaa! Kaj je z našo hišoooo!?!'' ''Gospodična, ste vi lastnica te hiše?'' ''Ne... V Indonezijo sem se preselila... pred 3 leti!'' ''Moje sožalje...'' ''Zakaj?'' ''Vaš oče in vaša mati sta umrla...'' ''NEEEEEEEEEEEE!!!'' Začela sem se zvijati. Zmanjkalo mi je ravnotežja in padla sem na tla. Začela sem jokati. ''Zakaj se mi to dogaja?'' ''Gospodična... Vaša nečakinja, sestra in druga sestra sta živi...'' ''Kje sta?'' ''V bolnišnici... Vaša prva sestra in njena hčerka nista hudo poškodovani,'' Začela sem se spraševati; Kaj pa moja druga sestra? ''Vaša druga sestra pa je hudo poškodovana... in njen otrok tudi...'' ''Otrok? Kakšen otrok?!?'' ''Ali niste vedeli, da ima vaša sestra otroka?'' ''N-n-e-e-e!''
Next?
25. september 2010
u26898
u26898
Next!
25. september 2010
u26397
u26397
nextyyyyyyy!!!!!!!!!!!!
25. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike