Forum
u154564
u154564
napisala bom še en fan fiction....
мιѕѕ тнє σℓ∂ тιмєѕ 1.
so yeah this is me...

and the small girl is my.... uh... my sister...
PEOPLE CHANGE BUT MEMORIES LAST FOREVER.....
so.... jaz sem Diana Clark. kot ste vidli na sliki zgoraj imam 'sestro' v resnici ni moja sestra a vsem ki me vprašajo rečem da je.... in to zaradi njega... zaradi Nialla Jamesa Horana... ki me je pred štirimi leti posilil. takrat sem bola stara 13 let in zato tudi premlada da bi naredila splav.zato sem seveda morala Katio obdržati. moja družina je bila revna, živeli smo praktično na ulici. a kot pravi rek: Everything happens for a reason. je to tudi res. vse se zgodi z namenom. ko se je Katia rodila sem si z denarjem ki sem ga zaslužila kupila telefon z enim samim namenom. da bi slikala Katio. nikoli si nisem mislila da nas ta majhen sedaj že 4 letni angelček lahko pripelje tja kjer smo zdaj... bili smo reveži in zdaj milionarji le zaradi Katie in mene pa tudi Nialla. saj je Niall 'kriv' za to da se je Katia rodila. "Prosim odpravi se v sobo gospodične Clark!" se je zaslišal glas Zale. zala je receptorka v našei sirotišnici, če temu lahko tako rečemo. sem prihajajo starši ki iščejo svoje otroke ali pa otroci ki iščejo svoje starše. "dober dan gospa Clark!" je rekel meni zelo snan glas z irskim naglasom. "nevem če je zares dober. pozabimo to... dober dan gospod Niall James Horan!" sem rekla. "kot kaže veste kdo sem jaz.... a jaz nevem kdo ste vi!" je spet rekel. "Jaz sem gospodična Clark!" sem se predstavila. "No kaj potrebujete? želite zvedeti kdo so vaši starši? ali če imate OTROKA?" besedo otroka sem povdarila. "no naj bi moj bivša punca no par sva bila pred štirimi leti nato pa sva prekinila in zadnjič so mi povedali da ima hčerko in me zanima če je hči moja!" je rekel "povejte ime in priimek vaše bivše..." sem rekla. "Ime ji je Diana piše pa se Clark." je rekel mirno. "vredu bom pogledala!" sem rekla in na internetu vtipkala v google slike Diana Clark. "a izgleda mogoče tako?" sem ga vprašala on pa je pogledal slike in prikimal "n naj vam pove da na ta odgovr zam odgovoriti braz zapiskov, interneta in podobnega!" sem rekla "no ona ima hči in ta hči je vaša gospod horan. ter Diana nikoli ni bila vaša punca..." sem rekla nato pa me je prekinil "kako si drzneš reči da moja bivša punca nikoli ni bila moja punca!" se je zadr in me udaril. dovolj mi je bilo. odšla sem do umivalnika si odstranila očala, lasuljo in odstranila odvečen make up nato pa stopila nazaj do mize in na računalniku odprla mojo sliko. "kako lahko nekomu ki vas pozna kot lasten žep lažete?!" sem popolnoma mirno z kančkom jeze odvrnila. zaslišala sem tiho trkanje ne vrata potem pa pogledala na uro ter rekla "Vstopi srček!" in v tistem trenutku so se vrata odprla in v pisarno sta stopila Katia in Louis. "mami!" se je zadrla Katia in mi poletela v objem, jaz sem jo dvignila in stopila do louisa ter ga poljubila na lice. "L-L-Louis?!" je vzkliknil niall. "Ja niall? potrebuješ kaj? in kaj sploh počneš tu?" je rekel louis. "kaj ti počneš tu? in zakaj te je Diana poljubila na lice?!" je rekel niall. "no prvič: pripeljal je mojo hči Katio! drugič: njegova punca sem!" sem se vmešala in namesto Louisa odgovorila. "in sedaj se bomo jaz, katia in Diana odpravili domov!" je nadaljeval louis in dvignil katio.
[img]https://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=82074386[/img]

jelly?
next?
27. oktober 2013
next
28. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg