Forum
to je tekmovanje za miss Slovenije.. tam tekmuje 50 deklet .. ampak to ni navadna miss ampak miss delanja v moodi...in v tistem tekmovanju bodo delali obleke cevlje hodili po pisti se ucili nanasavat mej-up... toda nekaj se pripeti in zato maja pristane v bolnisnici in ne ve ce bo po tem dogotku se smela tekmovati....
glavne osebe.:
-maja -pisem js
- neja - prijateljica v hudih casih
- ursa - grda in zlobna zenska ki grozi maji..
- alex - fant od maje
- luka - fant od neje
- barbara - Slovenska manekenka in bivsa miss Slovenije
ostale osebe zveste sproti..

ali napisem zgodbo??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. julij 2010
alex moj fant:

26. julij 2010
ursa:

26. julij 2010
maja:

26. julij 2010
luka nejin fant:

26. julij 2010
barbara:

26. julij 2010
neja:

26. julij 2010
Jaa sigurn bo cooL
26. julij 2010
hvala! tudi tvoje zgodbe so zeeeeeeeelo cool!!
26. julij 2010
hvala
26. julij 2010
hehe nec!! no zdej napism zgodbo al ne??
26. julij 2010
ja dej ane
26. julij 2010
u25470
u25470
jaaaaa napiš nou šlodl pa zihr bo cool
26. julij 2010
helouu.. sem maja stara sem 19 let.. in vpisala sem se v resnicnostni sou : miss Slovenije!! in tako se zacne moja zgodba... :

"maja zbudi se!!!! daj no!! danes je pomemben dan za tebe!!!!" "kaksen pa??" vprasam zaspano. " se ne spomnis?? miss Slovenije!!!!!" kar hitro se prebudim in stecem v kopalnico.. skocim pod tus saj je higiena pomembna.. razcesem se in oblecem lepo oblekco.. .. nalispam se in obujem.. ok sem.. pograbim torbico prijavnico mobitel se poslovim in odidem do modne hise MISS (zmislila) se dobro da je blizu.. pokazem varnostniku povabilo in ze sem notri.. UAUUU!! kako je lepo!!! vsepovsod so slike modnih ljudi pa od slavnih igralcev.. angelina jolie !! no prasam cistilko kje je soba za miss Slovenije.. pove mi in cez par minut sem tam.. notri so skoraj vse dame.. O NEEE!! tam je tudi ursa!! sovrazim jo.. "zivjo sem neja! " malo cudno pogledam a le odgovorim " zivjo jas sem maja! ti si tudi prijavljena na tem tekmovanju??" "ja itak!!!ali znas sivati?? ali znas hoditi po modno??" "ja ! " "pridi zdaj zdaj bo prisla barbara... " greve proti drugim puncam.. do mene pa pristopi ursa...
U-URSA J-JS
u- ne misli da bos zmagala saj zmagovalka je pred tabo!! muaahahahahhahahaha!!
j- ti gotovo nisi zmagovalka saj se sov niti ni zacel!! tko da zapri..
odidem.. "neja pocakaj!!" "kdo je ta ursa?? maja??" "ehh.. kaj ti cem govoriti.. ona je moja sovraznica in zmeraj se ima za zmagovalko.." pride barbara.. kako je lepaaaaa!! ima rjave lase... bila je oblecena v zelo elegantno obleko.. " spostovane dame!! tukaj danes se vas je zbralo 50.. in od vas 50. bomo izbrali 25...
ne biti zalostne tiste ki vas ne bomo izbrali.. no in gotovo se sprasujete kako vas bomo izbrali.. kot pri lotu stevilke..!!
nadaljujem??
tako je bila oblecena maja:

tako barbara:

tako ursa:

in tako neja:

27. julij 2010
u25441
u25441
ooo to je pa fo iz america's next top model
ta zadna slikca
27. julij 2010
ja!! men je ful lepa...
27. julij 2010
men tut js sm za jo nevijala
27. julij 2010
ejla!! js tud!!!!! sam pol nism vidla naslednjega dela(zadnjega) ker sem mogla neklam it in se dans ne vem katera je zmagala
27. julij 2010
in zdaj je koncno tisti trenutek.. tisti trenutek ki bo za vedno spremenil ziljenje.. na bolje/na slabse... in barbara je ze povljekla listek.. kdo bo na njen?? " MAJA!!!!" "kje je maja? naj pride na oder..!! " veselo "js!!!! yes!!!!! aha aha i liked!! " hitro kolikor se je dalo sm stekla proti odru.. "cestitam maja!! cudovito!!" vesela kot nikoli se zahvalim in grem na stol sedeti in cakati ce bo prisla neja.. inn tako barbara nadaljuje.. koncala je.. ni pa poklicala neje.. bila sem tako zalostna saj je ona tako prijazna.. namesto urse bi lahko prisla.. toda ne.. ni.! no hmalu se razveselim.. gremo v precudovito hiso... oziroma stanovanjski blok... notri je 25 stanovanj.. in barbara nam pove da bo imela vsak 1 stanovanje zase.. kar paa pomeni da more za njega skrbeti.. in rekla je tudi da se cez 2 uri dobimo.. v njeni hisi v kateri bomo tudi pozirale za prvo slikanje.. grem v svoje stanovanje.. razpakiram si.. grem na stranisce.. ko pridem ven s stranisca dobim neko sporocilce.. pise takole.. "NE BOS ZMAGALA!! DA SI NEBI UPALA ZMAGATI KER TE POZREM!!" mislim si kdo je to napisal.. ursa .. toda ni me prestrasila.. grem v barbarino hiso.. tam nam ze pove kdo so maskerke kdo oblacijo in kdo so fotografi.. ko smo se vse uredile je rekla da moramo biti cimbolj sexy... meni je to vsec.. sem si ponavljala v mislih. ursa je bila se kar sexy.. bila sem na vrsti js. bila sem lepa in sexy. sej ne da bi se hvalila. slika mi je bila vsec
taka sem bila jas:

taka je bila ursa:

nadaljujem??
27. julij 2010
nadaljujem???? komentirajte !!!
27. julij 2010
u21619
u21619
ja nextej
KUL JE!!
27. julij 2010
Neext !!
Je podobna moji zgodbi (;
Sam zbiral so jih po številkah?Kr tko..Niso gledali na lepoto al kaj.×D
27. julij 2010
ne ker so bile vse lepe in so zbiral kot pri lotu.. imena je barbara vlekla in tko.. ja ves sej navdih po tejle zgodbi sem dobila ko sem tvojo brala..
27. julij 2010
next
27. julij 2010
ko sem koncala je bila na vrsti anja.. bila je tako lepa..!! boljse je pozirala kot jaz.. res je lepa. toda videla sem da se ji malo tresejo roke in ni ravno vesela fotoaparata... ko je koncala sem pristopila k njej "oila sem maja!! videla sem da si zelo lepo pozirala in tudi videla sem da se ti malo tresejo roke in se bojis fotoaparata..??" bila je malo boljse volje.. "js pa sem anja! ja res imas prav toda ne vem kako naj to premagam!! tudi ti si lepo pozirala!! bi bile prijateljice?" "seveda in lahko te naucim da se ne bos bala fotoaparata!!" vesela sem bila da sem nasla prijateljico.. in ona tudi . in se stanovanje je imela nasproti mene!! kako cool!! dosti sva se skupaj druzili.. in nasledni dan smo morali delati v parih.. sami smo si izbrali.. js sem bila z anjo! potem smo sli v zelo veliko delavnico za kerirat in sivat obleke.. barbara je povedala da bomo morali v paru narediti 2 obleki.. za vsako eno. in imeli bomo instruktorja oz. varnostika da se nam ne naredi kaj hudega.. sle smo po blago.. izbrale smo.. imele smo 2 dni casa.. jaz sem izbrala svetlo modro barvo anja pa vijolicasto.. bilo je zabavno sivati in kreirati.. toda tudi mucno. ko je barbara prisla je sla do vsake mize in je povedala kar je mislila.. z anjo sve slisale kako je pri sosednji mizi rekla da je obleka predolga in zgleda kot potapljaska obleka.. prisla je do naju.. "maja!! zelo lepa obleka!! anja ti pa tudi le tele sive zakrij da se jih potem ne bo vidlo.. " uff ko je sla sve si kar udahnili!!
nadaljujem??
27. julij 2010
anja:

27. julij 2010
moja obleka za anjo:

27. julij 2010
anjina obleka zame:

27. julij 2010
in se kakko je anja pozirala na fotografiranjuima lasuljo)

27. julij 2010
nadaljujem???????????
27. julij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg