Forum
u59303
u59303
Hellllo!! Odločla sem se ustvariti zgodbico. Ne ponavljam za nobenmu zato...... Je pa moja 1.zgodba.
Pisala bom o bogati in razvajeni deklici Abby ki pa jo kmalu sreča njen sovražnik ali njena ljubezen Andrew...?
Upam da ne bo žalitev itd. Prosim ne se žaliti če je kakšen komentar oz. pripomba to lahko napišete ali pa mi pošljete na ZS...
Zgodba bo pisana po poglavjih tako da...
Pa če vam bo všeč PLIZZZZZZZZZZ nextite..

A napišem zgodbico??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. september 2011
u59303
u59303
1. Abby
Ko mi je spet zazvonila sem imela potrebo da bi jo zabrisala v steno. Kaj ji ni bilo jasno???Vsak dan zjutraj že na vsezgodaj mi je težila. Ampak kot vsak dan zjutraj je imelo moje življenje prednost. NI mi bilo treba vstajati in si narediti zajtrk kot večini mojih bednih sošolk in sošolcev ampak mi ga je na vso mojo srečo prinesla Maya ena mojih služkinj. Ko sem se najedla sem šla v garderobo veliko kot moja soba morda še večjo.

jaz

Moja služkinja s katero se odlično razumem
Šla sem v garderobo in poiskala dokaj elegantno oblekico, ki pa se mi je povsem prilegala v pasu in povsod. (šivali so jih samo za mene ker imam osebno šiviljo) Nato sem izbrala še čevlje ki pašejo zraven obleke ter se šla naličit ter uredit frizuro. Vzela sem še mojo torbo ter odšla proti vratom. Pogledala sem še v dnevno. Moja starša se pravi mami in oči sta brala in se kot po navadi ne zmenila zame. Bilo jima je vseeno ali umrem ali pa živim in jima še kar naprej delam preglavice. Kot da jima jih delam... kar mi je vzelo 20 minut časa. Naša hiša je zares velika. Jaz sem se enkrat že izgubila v njej. Bilo je groznooooooo.

obleka ki sem jo oblekla

čevlji

my make-up

moja frizurca. lase sem imela spete v čop....

Moja limuzina vem da je majhna ampak kaj morem...
No ko sem se ustavila pred šolo in mi je voznik odprl vrata pa so spet pritekle k meni tri dekleta Mandy Sandy in Andy tiste ki se zelloooooo prilizujejo.
10. september 2011
u59303
u59303
Mandy:

Sandy:

Andy:

10. september 2011
u59073
u59073
Next!!!!!
10. september 2011
u59303
u59303
No ker ne berete bom kar nadaljevala saj mi je pisati v veselje... itd. Če ne boste brali bom brala samo za AliceTHEMusic. Hvala AliceTHEMusic MWAAAA
10. september 2011
Moram povedati, da je zelo ampak res zelo podobna moji zgodbici
https://www.igre123.com/forum/tema/ljubezen-ali-sovrastvo/22738/
no povem da je skoraj ista. Ampak glede na to, da si rekla da ne fejkaš no potem...imaš pač iste ideje in hočem, da nextaš, da vidimo na kakšen način se bo nadaljevala tvoja zgodbica. Kdo ve morda bo tvoja različica boljša od moje tko da next!
10. september 2011
u59303
u59303
tnxxxxxxx nika.nikica kot sem rekla ne fejkam. Mogoč pa res mama iste ideje kar bi blo cool met.... Bom tut prebrala tvojo zgodbico LOL. Po mojem bo tvoja boljša... KDO ve.. heheheheheheheh.
10. september 2011
Mislim sej me ne mot, da je začetek isti ampak prosim preber mojo zgodbico in naredi tako da nadaljevanje ne bo več tako podobno. Prosim
10. september 2011
Ja prosim preber pa morda dej kakšen next
10. september 2011
u59759
u59759
Next!
10. september 2011
u8794
u8794
next
10. september 2011
u59303
u59303
Abby
No ko sem prišla do omarice. In vzela ven stvari pa sem ugotovila da moje mesto poleg omarice ni več prazno na nalepki je pisalo ANDREW LURBY. Skoraj sem oslepela tako sem gledala njegovo omarico. Pa sem rekla ravnateljici da zahtevam da je moje mesto poleg omarice prazno a one stara kokoš mi je pa morala prislinit tukaj zraven tega Lurbi-ya. Prenašala ga bom pa do konca 2.letnika ni šanse.

Andrew
Ko sem prišel v šolo sem videl svojo omarico. Zraven omarice pa je bila punca. Sklepal sem da je omarica od punce saj je brskala po stvareh. Prebral sem napis na katerem je na veliko pisalo ABBY HATHAWAY. Punca se mi je zdela strašno lepa. Odšel sem do svoje omarice, ko sem jo zaslišal reči "svinja". Pogledal sem jo ona pa je že odšla mimo mene kjer je zadišalo po jagodah. Takoj mi je postala punca všeč a sem se tudi takoj spomnil na vse tiste važičke razvajenke bogatašinje. In zasovražil sem jo. Ko je k meni stopila skupinica otrok. "Kako si si upal??" " Kaj?" "Da si ji sploh stal tako blizu.!!" "Ne vem je to kaj takega.?" "Ja je ima telesnega stražarja ampak zdajle mu je po vsej verjetnosti ušla. Karkoli reče svojemu telesnemu stražarju to jo tudi mora ubogati pa naj bo še tako kruto. Enkrat je dala privezati našega sošolca Thimotheya privezati na steber za luči. Otrpel je pretres možganov..." Prekinil sem jo " Ja in bo pa sedaj ona pretrpela pretres možganov!" " No ni bilo res. Zlagala sem se. Imam veliko željo po laži NWM zakaj!" " No nič hudega."
" Ja no jaz sem Lilly to sta Kate in Ziva to pa sta Cody in Andrej."
"Lepo jaz sem Andrew!"
" Dobrodošel! Nov na šoli?" "DA" Ne vem zakaj ampak Andrej se mi je zdel nekam grd. Ampak to seveda ni važno. Odšli smo v učilnico.
10. september 2011
u59303
u59303
OKI.. NJPREJ SM ZDELE NEXTALA pol pa pogledam tvojo zgodbico.
10. september 2011
Ok-ej zdej je pa že res preveč podobna. Vonj po jagodah, tako da pišeš od obeh oseb... Prosim preberi mojo zgodbico in pazi prosim, da ne bo več takih podobnih podrobnosti. Sej drgač verjamem, da ne fejkaš ampak za vsak slučaj da ne bo še kej podobn prosim.Drgač seveda nexti ampak no...sej sem vidla da je nadaljevanje drgač pa drgač se srečata pa vse to sam jez sem zelo v podrobnosti usmerjena tako da...ampak vseen nexti
10. september 2011
Pa hvala
10. september 2011
Sej boš vidla da je zlo podoben
10. september 2011
Zdej pa bodi iskrena. Se ti ne zdi popolnoma isto??? Ali res ne fejkaš?? Sej ne zamerm če ampak pač me vseen zanima
10. september 2011
Pa prosim povej po resnici. Sej če fejkaš res ne zamerm pravzaprav sem počaščena sam tega vseen ne mara. Če pa res ne fejkaš potem mava pa res tako podobne ideje da kar dol padeš
10. september 2011
u59303
u59303
Popolnoma res. Ne fejkam prisežem. Pri podrobnostih bom zelo pazila obljubim. Upam da ti ne zamerim
10. september 2011
Seveda ne zamerm...Ali si prebrala? Vidiš kako je podobno? No potem imava pa res podobne ideje. Drgač pa nism zamerljiva osebca in tud če bi fejkala bi bla mal jezna drgač pa ne bi zamerla. Enostavno ni moj stil biti jezna na nekoga.
10. september 2011
u59303
u59303
Hvala enako. V šoli sm fullllllll popularna. Pa vsi fejkajo. BRIGA MENE
11. september 2011
u59303
u59303
2. Andrew
Ko smo prišli v učilnico, pa sem se vsedel zraven Abby da bi ji lahko še naprej povzvročal preglavice. Abby je dala stol najbolj na konec mize in iz torbice vzela majhno ogledalo ter se začela ličiti. Samo pogledal sem jo potem pa ji vsa ličila pritisnil naravnost v obraz. Okamenela je. Nato je stekla na stranišče ne da bi karkoli rekla. Pouk je potekal naprej učili smo se o potencah in o deljenju z njimi itd. Ponavljali smo snov iz 5.razreda. Tako se je vsaj meni zdelo. Čakal sem na Abby toda ni je bilo. Cel pouk je bilo ob meni prazno mesto. Mislil sem da sem jaz kaj kriv za to, ampak se mi ni zdelo. Potem pa sem se spomnil tistega nedolžnega vonja po jagodah, in postalo mi je žal saj ji nisem hotel nič narediti. Zmeraj sem se tako obnašal z bogatejšimi otroki. Ampak danes mi je bilo pošteno žal. Ne vem zakaj. Abby se mi je zdela prečudovita, dišala je, nikoli mi še ni nič naredila, sicer je bogata pa mi še ni nič rekla kot na primer "skidaj". Po koncu pouka sem jo hotel počakati pa me je Kate potegnila za rokav ter rekla "Prideš popoldne z nami v bazen?" "Seveda rad bi imel družbo!". Po eni strani sem Abby sovražil, po drugi pa še bolj sovražil, sovražil sem tudi mene!!!!! Zakaj še kar razmišljam o Abby?????????

2.Abby
O kako sem ga sovražila. Kako zelo. Najprej se prislini k moji omarici potem pa mi ličila zabriše v obraz. Moram povedati da ni ravno dober pediker. Danes bom morala na bazen da se sprostim. Tam se najbolj sprostim če sedim ob bazenu v moji vijolični oblekici. Očitno se bom morala preobleči hehehehehehehehehehehe. Zakaj se sploh smejim?? Saj nimam čisto nobenih prijateljev. Upam da jih bom kdaj dobila. Ne takšne ki so zraven mene ker sem bogata ampak takšne ki enostavno hočejo biti moje prijateljice takšna tok sem jaz v resnici. Naj vam povem sploh nisem tako slaba. Samo v šoli mi gre Andrew na bruhanje... No komaj čakam bazen!!!!!!!!

2.Andrew
Komaj čakam bazen in moje nove prijatelje!!!!!
11. september 2011
u59759
u59759
next
11. september 2011
u59878
u59878
next!!!!!
Fulll dobre zgodbice pišš
11. september 2011
dej noo
čist pofejkalaa si!
poleg tega če še tok fejkaš ne morš se primerjat z niko. nikico !!!
nikol!
da veš!
11. september 2011
rajš nehi..ker si sama seb sramoto delaš s tem brezveznim fejkanjem!
11. september 2011
u59303
u59303
no bom pa po naročilu dani.se nehala. Ne fejkam sm že 100000000000000 povedla pa se bom zbrisala da boš še bol srečen BYE!!!!!!!
12. september 2011
Ja drgač hvala Dani...najrajš te mam pikec moj...brez zamere sam je re tok pofejkan da kr...joj...ma sej ti ne zamerim samo...ahhh sploh ne bom zgublala besed...pa drgač mi je moja različica bl všeč
24. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg