Forum

03. julij 2012
Zgodba naj bi govorila o 15 letni Mii, ki ima težave kakršna jih ima vsaka najstnica...
kot so težave v družini, s samopodobo, zaupanje, ljubezen, it'd.
Ne mara šole saj jo je strah pred njeno najhujšo sovražnico, ki je hkrati najbolj popularna punca na šoli in ji lahko naredi nekaj hudega kadar koli se ji zahoče.... Na šolo pride novi tip in takrat se ji spremeni življene, toda ševedno pa nekaj čuti do sovražičinga fanta in neve če on tudi...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
hm... rada bi vas prosila če potrdite da bi pisala o tej zgodbi
upam da se vam zdi vredna pisanja
03. julij 2012
zveni kul.... ti kr piši
03. julij 2012
okej ker si prva k je potrdila bi rada d mi pomagaš pr izbiranju imen za miino sovražnico in njenim fantom pa plis na zasebca
03. julij 2012
musicgirl289---pohit preden jih začnem omenjat

tole bo uvod:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Videla se le njegov obraz.. Občutek sem imela kot da sem ga nekje že srečala in mislim da je biu to dan ko je bil pogreb moje tete Jenny. V misli so se mi pritihotapili spomini, dan pogreba tete Jenny...
>> Mama? Misliš da bo tako bolje za teto Jenny..mislim hm.. teta ni nikoli marala pogrebov in nekoč mi je rekla da sama svojega pogreba raje ne bi imela, toda na to ne more vplivati ona. > Ljubica, ne bodi trapasta. Od vsakega se je treba nekako posloviti. To kako je umrla teta Jenny, je res tragično. Sama pri sebi imam občutek, da imaš prav Mia, toda ...pojdi!
04. julij 2012
oprostite začela bom ob od začetka nazadnje kar sem napisala se je nekij zbrisal zto je čis zmeden

pejte na novo zgodbico - tokrat z angleškim naslovom- I think i like him
04. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg