Forum
osebe:
nina- glavan oseba
kate-bivša bff, zdaj sovražnica
alex- bivši fant
uvod:
nikoli si nisem mislila da bo moji zvezi z njim sledila žalost. pomenil mi je vse in jaz sem njemu pomenila vse no vsaj tako sem mislila da prejšnega tedna ko me je pustil zaradi kate. kate je moja bivša bff. nekega dne je preprosto prišla v šolo in mi dejala da mi morem nekaj povedati. povedala mi je kaj čuti do alexa. in že nslednji teden me je alex pustil in se začel videvati z njo meni pa ni ostalo nič drugega kot zlomljeno srce. začela sem se družiti z drugimi in že ko sem mislila da lahko živim brez njega se...

bote bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. januar 2012
u69266
u69266
next
18. januar 2012
u64528
u64528
next takoj!!!!!!!!!!!
18. januar 2012
u69266
u69266
bo že next????
18. januar 2012

nina

kate

še dva nexta
18. januar 2012
u69266
u69266
next!
next!
evo!
18. januar 2012
u20311
u20311
next!
18. januar 2012
u74005
u74005
neext
18. januar 2012
oki bom
1 poglavje: ponovni začetek
bil je ponedeljek in čeprav nisem hotela vstati sem morala. vstala sem in se spomnila kako mi je alex včasih vsako jutro poslal sporočilo da sem se lažje vstala no zdaj jih vrjetno pošilja tisti mrhi kate. še pred kakšnim mesecem sva bili nerazdružljivi zdaj pa je niti pogledati nisem več mogla. no ko sem se le primajala do šole sem ju že videla kako se plazita drug po drugemo kako ga poljublja skoraj sem bruhala. potem pa sem zaslišala glas ki me je klical bila je moja prijateljica če tako rečem njeno ime je Teja in če ne bi bila prevarana s streni mojega fanta se ne bi z njo nikoli družila po obrazu je imela polno mozoljev in ves čas je govorila le o šoli. vrjetno sem zdej res na dnu lestvice popularnosti. zvonilo je in skupajs tejo sva odšli proti razredu. takoj ko sva se z alexom razšla sem šla v tajništvo in prosila če me lahko da v drugo pararelko tako da mi ga ne bo več treba gledati. prvo uro smo imeli slovko- dolgčas učitlce ni zato jo drugi poskušajo nadomeščati. sredi ure pa se je zgodilo nekaj čudnega...
next? 5 nextov : )
18. januar 2012
u74005
u74005
neext
18. januar 2012
u69266
u69266
next!!!!
18. januar 2012

teja
18. januar 2012
u69266
u69266
super! next
18. januar 2012
še 3 nexte : )
18. januar 2012
u70391
u70391
next
18. januar 2012
ooo next!!!
18. januar 2012
neexttt
19. januar 2012
bom kr nextala
zgodilo se je nekaj čudnega do mene je pristopilo najbolj popularno dekle na šoli-mikayla in mi povedalo da ve kako je če ti bff spelje fanta. spomnila sem se na lansko leto kaj se je zgodilo sarah-mikaylini bivši bff. tako so jo osramotili da se je prešolal saj so obljavili fotke na katerih je bila do konca pijana in mikayla in njena klapa ji je grozila da bodo vse povedala njenemu očetu, ki bi jo prepisalo na šolo kjer bi postala nuna. mikayla mi je povedala da mi bo pomagala priti ven iz moje depresije in to tako da se bom najprej maščevala kate potem pa še alexu. sicer sem miroljubna oseba a preprosto nisem več mogla zdržati. v glavi so se mi ponavljale besede ljubim te ki mi jih alex prvič izrekel v parku potem pa sem videla alexa in kate, spomnila sem se na piflarko tejo in preprosto obrnila sem se proti mikayli in jo vprašala če po maščevanju postane bolje. nasmehnila se mi je in rekla da bom to videla in občutila sama. tisti dan sem se začela zelo spreminjati..
next?
19. januar 2012

mikayla
19. januar 2012
next
19. januar 2012
še 4 nexte : )
19. januar 2012
nextt
19. januar 2012
u74005
u74005
neext
19. januar 2012
next
19. januar 2012
u57700
u57700
neext!! sam zame ))))
20. januar 2012
hvala vsem k berete
__________________________________________________________________________________
tistega dne sem se začela zelo spreminjati. takoj ko je bilo konec puka je k meni pritekla teja ki mi je že začela bluziz kako je dobila petko pri biologiji in kako je ponosna nato potem pa sem ji rekla da je imam dovolj da imam dovolj njenih zajčjih zob, njenega mozoljatega obraa sploh pa da imam dovolj njenega bluzenja o šoli in podobnem. priznam bila sem zlobna a povedala sem ji tisto kar sem resnično mislila. ko je teja vse to slišala se je obrnila in odšla stran. začela se je družiti s piflarji-kar je bil tudi sama.jas pa sem po končanem pouku la v šoping z mikaylo. in to kar se mi je zgodilo tam se lahko zgodi resnično samo meni. tam sta bila alex in kate. kate se je nosila kot da je najlepša in najbolj poplna na celem svetu. mikayla je videla da me je to da sem ju videla tam razžalostilo. zato je naredila nekaj kar si jaz niti v sanjh ne bi upala stopila je do kate in se do nje obnašala kot da je prodajalka in jo vprašala če ve kje so kabine. kate je postala vsa rdeča v obraz prijela alexapod roko in ga odpeljala ven. jas in Mikayla pa sva se režali. potem pa sva šli nakupovat. kupila sem si povsem drugačna oblačila kot sem jih bila navajena nosti ponavadi sem nosila sicer lepa oblačila a niso bile neke znamke. zdaj pa sem imela vsa oblačila high fashion. po končanem shopingu sva šli domov. ko sem prišla domov me je mama malo čudno pogledala saj ni bila navajena tega da bi bila jaz nek strasten nakupovalec. preden sem šla spat pa sem dobila sms od mikayle v katerem je pisalo...
next?
20. januar 2012
Ja ja JA NEXT
20. januar 2012
Hitr prosim
20. januar 2012
u74005
u74005
nexxxt
20. januar 2012
še vsaj 4 nexte : )
20. januar 2012