Forum
Ime mi je Anja, stara sem 17 let in imam BFF Nino. Živim v bogati hiši in zato dobim vse. Imam simpatijo z imenom Klemen.
Jaz:

Nina:

Klemen:

----------------------------------------------(------------------------)---------------------------------------------------
Pisala bom v sedanjiku.

Zazvoni mi budilka. Oh, ne spet šola. Ampak ne ni vse tako slabo! Videla bom Nino in Klemna<3. Se grem rajši hitro napravit da ne bom zamudila avtobusa. Danes je vroč pomladni dan in oblekla si bom najlepšo obleko.

Hitro se uredim, pohitim na avtobus in grem v šolo.

Boš bral/a??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. junij 2014
Ko sem prišla v šolo sem takoj videla mojo BFF Nino ki mi hiti nasproti. Odšle sva k pouku. Ta dan je bilo vse brezveze, ampak sem bila nemščino vprašana 4 kar je velik dosežek. Po koncu pouka sva se z Nino dogovorili, da bo to noč prespala pri meni. Ko sem prišla do avtobusa sem videla da je poln in ni nobenega praznega sedeža, ko pa sem se hotela pomakniti proti sredini avtobusa me je nekdo pocukal za lase in rekel naj prisedem. Ko sem se obrnila sem videla da je to rekel Klemen. Metuljčki so mi zaprhutali po celem trebuhu.seveda sem iz veselja lahko rekla samo ja . Vso pot do mojega doma je bila smrtna tišina, ko pa sev vstala da bi iztobila me je vprašal če bi šla z njim na zmenek. Vprašala sem ga kdaj in rekel je če imam jutri zvečer čas in odvrnila sem da ga imam. Vsa vesela sem izstopila iz avtobusain odšla domov. Ko sem prišla do doma sem na kuhinjskem pultu našla listek na katerem je pisalo, da sta moja starša odšla na službeno potovanje za deset dni in mi puščata 10000€. Z veseljem sem poklicala Nino da je kar takoj prišla in razložila sem ji vse današnje dogodke. Odšle sva spat in sanjala sem kako se z Klemenom poljubljava. Naslednji dan je Nina morala ob 10.00 oditi domov, saj je bila sobota in ostala sem sama.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Next???
10. junij 2014
next
12. junij 2014
u166004
u166004
next!
12. junij 2014
Ob 13.00 je Nina že prišla nazaj in dala sem predlog da greva v shopping. Nina je bila takoj za in odšli sva od doma. V trhovini sva kupili najlepše oblekice, ki sva jih videle.
Jaz sem kupila to:

Nina je kupila to:

Ko sva prišli domov sem na telefonu dobila sporočilo:
Pridem pote ob 20.00.
Klemen

Ura je bila že sedem zvečer, zato sem se hitro napravila v nova oblačila. Ko sem končala je nekdo pozvonil na zvonec. Bil je Klemen. Ko sem odprla vrata me je pozdravil, objel in poljubil. Vprašal me je če greva k njemu domov. Seveda sem mu rekla ja. Hitro sva se vsedla v njegov avto in se odpeljala do njegovega doma. V njegovi sobi sem se ulegla na njegovo posteljo. Začel me je poljubljati. Najprej po ustih, nato po vratu, ramenih, trebuhu, kar naenkrat pa mi je dol potegnil spodnje hlačke. Sprejela sem to igro in mu z ramen potegnila majico, nato pa še hlače. On mi je odpel krilo in jaz sem stala pred njim samo še v modrcu, on pa je na sebi imel še boksarice. Odpel mi je modrc, jaz pa sem njemu dol potegnila še boksarice. Začel mi je lizati pičko, jaz pa sem ga njemu drkala. Potisnila sem njegov penis v moja usta in on je tako stokal od užitka in jaz prav tako. Počasi mi je svojega korenjaka potisnil v mojo pičko. Začel ga je potiskati ven in noter in pospeševal tempo in jaz sem napol kričala od užitka. Ko je končal je bila ura že 22.00 in Klemen me je zapeljal do doma. Ko me je hotel pospremiti do vrat so izza najinih hrbtov prišli štirje tipi, naju zvezali in odpeljali.
----------------------------------------___________________________~~~~~~~~~~~~~~~~~~.~~~~
12. junij 2014
Next?
12. junij 2014
next
12. junij 2014
u166004
u166004
nextaj
12. junij 2014
Bom pol zvečer
12. junij 2014
u166004
u166004
ok (:
12. junij 2014
Zdjle nimam časa ker grem jutr ob 7.20 v celovc in se morm naspat. Nextam jutr
12. junij 2014
u166004
u166004
Kdaj bo next? ..
14. junij 2014
Na žalost nam je v petek ko je bila nevihta ven vrglo modem, tako da nam vse do danes niso prišli popravit in nismo imeli internetne povezave. Dons mam se velik za šolo za narest zato nextam jutri
18. junij 2014
u166004
u166004
ok..
19. junij 2014
u173906
u173906
ok, pliss pohit the best story, next
19. junij 2014
Tako. Končno next

Nisva videla kam naju ti tipi peljejo. Ko smo prispeli sva zagledala hišo bogatašev. Še nikoli je nisem videla. Porinili so naju ven iz avta in naju odpeljali v to hišo. V hiši so naju zaklenili v sobo ki ni imela oken in tam sva čakala kaj se bo zgodilo. Čez nekaj časa sta v sobo vstopila dekle in fant stara okoli 25 let ter rekla da naj začneva svojo sex predstavo. Tega nisva hotela storiti zato je moški odpeljal mene v neko spalnico Klemen pa je v tidti sobi ostal sam s tisto žensko. Moški me je začel slačiti jaz pa sem se medtem upirala ampak mu je uspelo oblačila strgati z mene in nato se je še sam slekel. Z lisicami me je za noge in za roke vklenil na posteljo. Kar naenkrat sem v ustih začutila nekaj gromozanskega. V usta mi je porival penis in ga dajal ven in noter iz mojih ust. Po desetih minutah je to nekal početi in mi ga je do konca porinil v pičko in. Ni uporabljal kondomov! To je delal kakšne pol ure i me potem pustil samo.

Next?
09. julij 2014
u173906
u173906
next
09. julij 2014
u166004
u166004
Groza kaj delajo z njima.. Next
09. julij 2014
Joj cist sm pozabla na to temo haha
02. maj 2015