Forum
Že od 1. letnika srednje šole me zanima... On , tisti angel z skoraj modrimi očmi in kostanjevo rjavimi lasmi. On je tista moja 1. sanjska bolezen / ljubezen. Ime mu je Kevin.
Zdaj sem 2 letnik in še zdaj me ni opazil.
Lisa mi veliko pove o njem saj je ona ena od 5 najpopularnejših punc na šoli.. Torej naj vam pojasnim. Naš sistem na šoli se deli takole : Bogataši ali Popularni šolarji (med te spada Lisa in seveda Kevin) , Zgube ali Piflarji , In med te navadne smrtnike (med te spadam jaz in Lola).
Ups!!! še zdaj ne veste kako mi je ime.... Ime mi je LaRa. Stara sem 16 let. Rada pojem , plešem , nimam očeta saj je umrl v prometni nesreči ... Imam še eno malo tečno sestrico ki ji je ime Britney , na kratko Brity. Moja najboljša prijateljica je Lola , ki ji lahko zaupam vse ... Vse kar želim , in prav nič ne bo izdala. Temu jaz rečem pravo prijateljstvo. Kot sem vam že prej povedala zaljubljena sem v Kevina. Ampak mislim da mi čustev ne vrača.. To me žalosti. Moji mami je ime Rebecca , na kratko Rebby ali Becky.
Zdaj pa se posvetimo zgodbi saj mislim da sem vse povedala.. Kar pa še nisem pa bom pozneje.. V zgodbi..
ČAS : 10.59 (ko še sanjam)
DAN : sobota
Ko sem še sladko sanjala me je iz spanca zbudilo mamino dretje na Brity.. Vstala sem , se pretegnila , odrnila zavese in zaspano odšla v kuhinjo. Videla sem samo zamegljene sence saj si nisem omela oči. Ko sem si jih umila sem vprašala mamo kaj je naredila Btitney da je tako kričala. Povedala mi je da gremo danes k babici na deželo in Britney tega noče saj hoče k Klary. To je njena prijateljica iz vrteca.
Malo me je presenetilo zakaj hoče mami iti k babici saj ne gremo tja skoraj nikoli.
Odšla sem v mojo garderobno sobo in si izbrala Jeans kaubojke in oprijeto pinky majčko..
Obula sem si moje modre All-starke in odšla do mame da bi jo vprašala kdaj gremo k babi. Povedala mi je da čez 2 uri.
"Torej imam čas za poletni sladoled. Čau Bau Mami. " In že sem stekla skozi vhodna vrata. Iz žepnega predala hlač sem vzela prenosni telefon in poklicala Lolo. Vprašala sem če se dobiva v parku čez 10 min. Nato se prekinila. Pri prijatelju ki je bil sladoledar sem naročila 2 kepici limoninega sladoleda , in ker je bil tako zelo dober prijatelj mi eno kepico ni zaračunal! Ali ni to krasno ? : D . Čez nekaj trenutkov je prišla v park Lola in bila je tako zelo vesela da se je med potjo v park zabila v ...
22. februar 2011
LaRa :

Kevin :

Britney , LaRina mlajša sestrica :

22. februar 2011
Lola :

22. februar 2011
Lisa , to je punca ki mi govori o Kevinu... :

22. februar 2011
Mislim da ni nikogar več za dat slikce.. Če pa je kdo me opozorte...
Tnx
22. februar 2011
Nextaiiiiiiiiiiiiiiii Začetk je ful dobr
22. februar 2011
neext
22. februar 2011
next!
pa če se vam da
http://www.igre123.com/forum/tema/popolnost/14671/1
22. februar 2011
Nexttyy♥ BestStorY4-Ever! You GirŁ, You Hawe A TaLent For Writing StoriesS :] Hihi xĐ
23. februar 2011
Čez nekaj trenutkov je prišla v park Lola in bila je tako zelo vesela da se je med potjo v park zabila v ... Kevina !
"No posluši me zdaj ! Jz sm tekla da bi čimprej prišla do tebe v park in nato se mi je pred očmi prikazal Kevin in ker nisem imela zavor sem se zabila vanjga in potem sva oba padla na zadnjico... "
Z zanimanjem sem jo poslušala naprej : " In potem me je vprašal če sem tvoja prijateljica.. Povedala sem mu da itak , in nato me je uprašal za tvojo mobilno številko in jaz sem mu jo dalaa.. Potem se mi je zahvalil in rekel je da mi oprosti in potem sva šla oba v svojo smer !!! Ali ni to krasnoo !? "
Tako sem bila navdušena da sem zavpila na ves glas in Lolo nato tako močno objela da ni mogla dihat.
Povabila sem jo na sladoled in še celo uro sem bila tako zelo navdušena da nisem mogla nehati kazati mojega nasmeha.
Čez nekaj časa sem pogledala na uro in videla sem da je že 13.16 ! Na hitrco sem se poslovila od Lole in hitro stekla domov. Tam sem videla že v avtu mamo in Brity .. stekla sem do njih in se vsedla v avto. Mama me je čudno gledala in nato smo se 1 uro peljali do babice.
Babi nas je že pričakala z kosilom , ki je bilo mimogrede perfektno.. "Babi ti zmeraj tako dobro kuhaš! Kako ti uspe ? " sem jo vprašala. Babi se mi je samo nasmehnila in me pobožala po glavi. Ko smo že pri božanju in crklanju kje sta Bibba in Kikky ?? "Babi kje sta moja prečudovita Bibba in Kikky ? " Sem jo vprašala -- "tam kot vedno.. Te že čakata!" mi je odgovorila. Nasmehnila sem se in odšla do pesnjaka...
Tam sta bila Bibba in Kikky..
Začela sta se plaziti po meni in lizati.. Jaz pa sem ju božala in ju crkljala. Kmalu se mi je pridružil nek fant ki pomaga babici..
najin pogovor _: J-jaz C-Charlie
J - živjo ali si ti tisti fant ki pomaga moji babici ?
C- ja .. Ime mi je Charlie. Na kratko Char. In ti ?
J- aja jaz.. Ime mi je LaRa.. Sem vnukinja.. Od babice.
C- kaj ste na obisku. ? Lušna psa a ne-. ?
J- Ja na obisku smo.. Ja zelo sta nagajiva , lušna...
C- no zdaj grem ker nočem motiti. Sem hotel samo preveriti če gospa kaj potrebuje..
J- ali te za to plačuje ?
C- ja ..rad bi zaslužil za ...... no grem zdaj .
J- za kaj.. ?
Odgovor me je zanimal a je že stekel proč.
23. februar 2011
NiN*BLehBLeh♥ : HvaŁŁŁa ! ! !
ZDEJ PA SLIKCE :
Bibba :

Kikky :

23. februar 2011
in charlie :

23. februar 2011
Naprej , SUPER pišeš
23. februar 2011
Next!
23. februar 2011
u1374
u1374
nexttt
24. februar 2011
Še en mal nextov..
24. februar 2011
next !
24. februar 2011
neexxt!
leep stiL pisanjaa ;P
24. februar 2011
HwaŁŁŁa ;*****

Bom Poznej
24. februar 2011
Odgovor me je zanimal a je že stekel proč. Kmalu sem pozabila nanj saj sem dobila sporočilo... Morda je od ...... "Kevinovo sporočilo!!!!!" Sem vzkliknila nato pa sem ga odprla :

Živjo ! No zanima me... Jaz , Ti . Kokice , kino , Film !
Odpiši ko imaš čas.
Bye !

"O moj bog ! Kevin me vabi ven ! Bibba in Kikky , oprostita mi ampak ne morem vaju več božat ker moram odpisati Kevinu.. " Še enkrat sem vsakega pocukrala (pobožala in se poigrala) nato pa sem ju zaprla nazaj v pesjak. Vsedla sem se na klopcu ki je bila pred hišo.
Bila sem tako zelo navdušena nad sporočilom. "Nikoli ampak res nikoli ga ne smem zbrisat !"
Še prej kot sem napisala sporočilo nazaj sem poklicala Lolo da ne bi mislila da ji nič ne povem xP ! :
Lola - OOOOii. Kai iee ? Če še ne veš me motiš tko da se hitro pomeniva... Naii uganem... Ti ie Kevin Meibi Pisauu ?
Jaz - JAAAAA ! ampak kaj naj mu napišem nazaj.. Ojoj kaj pa zdaj !!!
Lola - ne bod no razburjenaa ! Kai ti je sploh napisauu ?
Jaz - Ok . Napisu mi je da bi šeu z mano v kino...
Lola - Upraš ga kdaj in reč mu ja !!! Definivno !
Jaz - Ok. Tenjku za nasvet.. Bye ! Aja s kom pa si kr te motim ? xP
Lola - z ...... Ti jutri povem v parku ob 10.00
Jaz - ok bye . RTM , FSM !
Prekinila sem in takoj zatem odšla na sporočila. Kliknila sem še Napiši sporočilo in že sem pisala.. Škoda ker nimam telefona na dotik.. sem si mislila.
napisala sem pa takole :

Hei. Ja , kdaj pa... ? Ura dan... ?
Ok sporoč mi in se mej faiin . Bye Sweet Guy.

Kliknila sem >Pošlji< in bilo je končano.. Mislim da sem malo pretiravala z >Sweet Guy< ..
Čez nekaj časa sem dobila nazaja sporočilo.
24. februar 2011
Nazaj **
Nextam ?
24. februar 2011
next
24. februar 2011
Nekšt ;3
26. februar 2011
u1374
u1374
next
26. februar 2011
Ok ma ne da se mi zdej pa še Zdej grem.. Bom potem al pa najkasneje jutr
26. februar 2011
next
27. februar 2011
Mislim da sem malo pretiravala z >Sweet Guy< ..
Čez nekaj časa sem dobila nazaj sporočilo. Bilo je tako :
Danes ob 19.00 pri kinodvorani. Bye !
Vsa vesela sem odšla v kopalnico kjer sem si popravila frizuro si namazala ustnice z glossom ter oči z maskaro.
Preoblekla sem se v rumeno majico z napisom : LOVE U Beaby , Ter jeans kavbojke. Vzela sem ključe , telefon in kolo. Z njim sem se peljala do kinota. Ampak tam ni bilo Kevina ampak njegov najboljši prijatelj Matej. Vprašala sem ga kaj on dela tu in potem mi je rekel da mu je dal Kevin številko saj je že dolgo zaljubljen vame.
next ?
27. februar 2011
u35471
u35471
Next.!.!.!.!
Tkoj.!.!.!.!
Next.!.!.!.!
Hitro.!.!.!.!
22. marec 2011
u35471
u35471
Next.!.!.!.!