Forum
Zivjo! To bo moja 3.zgodba, ampak ta bo za razliko od prejsnih dveh grozljivka ! Vsebovala bo tudi grozljive slike tako da to nebo za vse... jooj zakaj vas strasim in utrujam z predgovorom? Najbolje da grem na zacetek zgodbe...

Moje ime je Charlie Sttevenson, z druzino smo se preselili v majhno mesto imenovano Lucy Charms. Moji zeni je ime Anna, imam 2 otroka, dvojcka, Kayo in Jacka oba sta stara 7 let! In tako se je zacel prvi dan v popolnoma neznanem mestu...
Zacela je zvoniti budilka, z zaprtimi ocmi sem jo ugasnil, se usedel na rob postelje in ter s roko pobozal Anno po obrazu in ji sepnil na uho "ljubica, jutro je, zbuditi se bo treba" ona pa je samo malo zagodrnjala in se pokrila cez glavo. Nasmehnil sem se ter sel v kopalnico. Nekaj sekund sem se namiru gledal v ogledalu in karnaenkrat se je moja podoba, ki je bila v ogledalu zacela premikati in se mi nasmehnila, ceprav sem bil jas cisto namiru in resen ko smrt, pomeziknila mi je in zrcalo je spet ugogalo "mojo" podobo! Zakrical sem in padel po tleh. Anna je bila v hipu pri meni in me vprasala "kaj se je zgodilo?" Zacel sem jecljati "zdelo se mi je....... zdelo se mi je da ..... sem ...da sem videl ......v ogledalu..." Anna se je nasmehnila in rekla "zdelo se ti je da si videl sebe v ogledalu s pokvarjeno pricesko?" Jezno sem jo pogledal ter sel zbudit otroka! V hipu sta odprla modre ocke ter se sla spreoblect. Jas pa sem odsel v kuhinjo in v touster dal dva kruhka. Cez tri minute sta otroka bila ze za mizo, nato je prisla Anna urejena kot vedno vzela je touste ter vsakemu dala dva, namazana z margarino in marmelado, Njami! Ko smo se najedli sem strastno poljubil Anno in objel otroka ter sel v mesto iskat sluzbo zame. Pri vratih sem se se obrnil otrokoma in jima zazelel sreco v novi soli! Vsedel sem se v auto in sel po mestu. Nazalost me nikjer niso sprejeli, zato mi je ustala samo se ena sluzba! Varnostnik v stavbi zrcal, ki je pred leti zgorela. Pred vrati stavbe me je pozdravil in pospremil v stavbo prijazen mozic. Ko sem stopil v gromozanski hodnik so mi naprej padla v oci gromozanska ogledala, ki so segala vse do stropa. Radovednost me je premagala zato sem vprasal "Zakaj so ta ogledala tako cista in cela, ce je pa vse drugo zlomljeno in posvinjano?" Videl sem zalost v njegovih oceh, ko je spregovoril "bila so nekaksna last od prejsnega varnostnika, bil je obseden z njimi, vsak dan ih je cistil tudi po ure in ure..." nato je se hitro dodal "izogibaj se jih" seveda sem vedel,ko je rekel prejsenega varnostnika, da je mislil to da je naredil samomor in tako sem sprejel to sluzbo in v tej stavbi, ki so ji vsi pravili da je zakleta............... SE NADALJUJE!!!

Tako to je uvod, seveda ste opazili da imam zdaj mosko vlogo, to je zame velik izziv, no upam da vam bo zgodba vsec in da boste uzivali v branju...

A bos bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. julij 2014
Charlie

Anna

Kaya

Jack

Potrebujem 3 nexte! Za nadaljevanje...
22. julij 2014
next next next
22. julij 2014
neext enga prosm spreglej...
22. julij 2014
u175616
u175616
ko to pišeš po filmu? kr js sem enga tak podobnga gledala (usaj po prvem delu se mi zdi tak)
neeeext ;33
22. julij 2014
Mogoce nextam danes.... sam mislim da bom rajs ju3!
22. julij 2014
Hey bi lahko malo komentirali kak se vam zdi uvot?
23. julij 2014
suppppppppppppppr
23. julij 2014
exelente
23. julij 2014
....................ko je moski odsel sem se odlocil da se malo razgledam po stavbi. Odsel sem do stopnic, ki so vodila samo navzdol, ko sem prisel do konca, je bilo tako kot je povedal moski, vse je bilo poplavljeno, klet je bila poplavljena do vrha! Malo sem se opazoval vodo in se odpravil nazaj na vrh, se zadnjic sem se ozrl nazaj na vodo in zazdelo se mi je da sem na vodi videl krvavo zensko, ki je bila cisto porezana! Hitro sem jo ucvrl nazaj do glavnega hodnika k velikim ogledaom in si govoril v svoji glavi "saj je bil samo privid.... samo privid" mojo pozornost so pritegnila velika ogledalo ki so segala vse do vrha te velicastne stavbe! Odsel sem k njim in obcudoval njihovo brezhibno cistoco... in kar naenkrat se je na ogledalu pojavil odtis dlani, zdelo se je kod da bi na ogledalo nekdo polozil roko od znotraj, in spet se je na lepem zacelo pojavlati se vec dlani in vsa so prihajala od znotraj. Besen od straha in nemoci sem zakrical "kaj hocete od mene?" Cez nekaj trenutkov ko sem ze mislil da ne bo odgovora se je na ogledalu pojavil napis: "Watlon"! Malo zmedeno sem razmisljal kaj to pomeni? In spet, malo bol potiho zakrical "povej mi kaj je to oz. kdo je to in kaj naj naredim? Vse bom naredil sabo pusti me, prosim!" In spet se je pojavil napis, ki mi jebolj ali manj pomagal: "Watlon - isci". Ko so vsi napisi izginili ter tudi dlani sem padel na kolena in si z dlanmi prekril obraz. Ko sem odhajal domov sem skoraj naredil 10 prometnih nesrec kersem se tresel ko siba na vodi. Ko sem prisel domov me je Anna veselo poljubila in vprasala "kako je bilo v novi sluzbi?" Ko pa je videla moj strah in nemoc v mojih oceh je hitro dodala "kaj se je zgodilo?" Jas pa sem samo odvrnil "sluzba je kriva, ne skrbi..." In odsel v kopalnico...............................SE NADALJUJE!!!

1.Kaj mislite da je v ogledalah?
2.Kaj mislite da se bo zgodilo naprej?
3.Kako se vam zdi dozdaj?
Odtisi dlani na ogledalu:

Potrebujem 4 nexte! In prosim pglasujte
23. julij 2014
u172733
u172733
Hiihihihihi maja tuki....najprej morem povedat da je tole res perfektno-tak ko vse tvoje zgodbe......fhool mi je zanimiv ker piseszlo pac pravilno in lazje razumes.....aja pa wtf kwa pomen watlon?? O.o
1.Kaj mislite da je v ogledalah? Mogoce so tisti varnostniki ki so ze delal tuki pa jih je ona zenska ujela v ogledala,pol pa ce ta najde watlon jih bo resu in bojo vsi happy hiihih sej vem da je to grozlivka tak da mislim da moja teorija ni prawa....
2.Kaj mislite da se bo zgodilo naprej? Ja pac mogoce ga bo ta zenska hotla ubit,se mu bojo na steklu kazal odtisi pa napotki ka naj dela?
3.Kako se vam zdi dozdaj? Super duper bombasticno....... Takoj da mi nextas<3333
Neeeeeeeext<333
24. julij 2014
u175616
u175616
NEXT
24. julij 2014
ƒυcкιηg cяαzу † hwala <333 Watlon pomeni: boste zvedeli kmalu se on Charlie neve sam bo pocas ugotovo...
24. julij 2014
In potrebujem se 2 nexta!
24. julij 2014
next next
Kaj mislite da je v ogledalah? V ogledalih je un mrtu varnostnik oz. duh
Kaj mislite da se bo zgodilo naprej? Am... Najdu bo Walton in nwm kaj bo pol kr ne vem kaj bo z Walton kr nwm kaj je to... itd.
Kako se vam zdi dozdaj? SUPAAAAAAAAAAAA SAM DA NEXTAŠ ČIM PRREEEEJ
24. julij 2014
se 1 next in hwala Celestinca <333
24. julij 2014
Neeexxxxtttttt!!!!
1.V ogledalu so ljudje?
2.Nimam pojma...
3.Zgodba se mi zdi prfektna kr pis tak naprej!
Nexxttttttt!!!!
24. julij 2014
Nextat bom probala ju3, ce mi mama ne bo racunalnka vzela -.- + Roose Hathaaway hwala <333333333333
24. julij 2014
Nnneexxtt
25. julij 2014
Hwala se enkrat vsem!
Tokratni next je posvecen moji pikici ƒυcкιηg cяαzу †

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

...................spet sem se zazrl v ogledalo in cakal na prikazni, ki se mi bodo pojajavile ampak nic se ni zgodilo, malo mi je odleglo in odsel sem v sobo da bi se sreoblekel, Anna je zaskrbljena vprasala "kaj se je zgodilo v sluzbi, mi bos povedal? Ali nisem vredna zaupanja?" Pogledal sem jo in rekel "gotovo si vredna zaupanja ampak nevem ce bi mi verjela ce bi ti povedal" "poskusi" je samozavestno odgovorla. Zato sem tvegal in ji zacel razlagati "Ko sem prisel v novo sluzbo so mi povedali da je bil prejsnji varnostnik obseden z ogledali in da je naredil samomor, no ko je tisti moski odsel sem se odlocil oditi v klet ampak je bila vsa poplavljena ko sem ze nameraval oditi je bila v vodi krvava zenska, hitro sem zbezal na glavni hodnik in ogledala so mi narocila naj poiscem nekoga ali kaj po imenu ali priimku Watlon!" Se sam nisem mogel verjeti kako sem vse strnil skupaj. Anna me je cudno pogledala in v zadregi rekla "prav imas ne verjamem ti... a si res videl mrtvo zensko? To bi ti se verjela ampak da so ti ogledala narocila da poisci Watlon? To pa ti zal ne verjamem!" Pogledal sem jo malo razocarano in pripomnil "nekaj ali nekdo se skriva za ogledali in ocitno ne more ven!!! Prosim Anna ne prosim te da mi verjames ampak te prosim da mi pomagas poiskati Watlon." "Prav pomagala ti bom poiskati Watlon, ampak samo obljubi mi da nisi zmesan?" Kako sem bil presenecen ko je potrdila. "Ne nisem zmesan, obljubim" Sem v hipu pripomnil. Anna je zmedeno pripomnila "prav, no.....jas grem zdaj po otroka, se vidiva ko pridem nazaj" "Ja se vidiva" Sem dopolnil. Ko je odpeljala s dovoza sem takoj sedel za racunalnik in napisal Watlon in ni bilo nobenih zadetkov, zato sem se z avtom odpeljav v knjiznico in tam iskal kar koli z imenom Watlon... celo knjiznicarja sem vprasal ampak niti on ni vedel... malo sem se ostal v knjiznici nato pa sem se napotil proti domu. Ko sem prisel domov nasreco Anne, Jacka in Kaye se ni bilo doma zato sem spet sedel za racunalnik in napisal: Legende zakletih ogledal, tam je samo pisalo da jih lahko unici samo ogenj, nato pa sem se spomnil da je bil v tisti stavbi pozar in da se ogledala vseeno niso unicila... razmislajl sem da so v tisti stavbi na delu zelo skrivnostne sile...
@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@~@
Vem da se zdaj ni prevec grozno... to pa zato ker je sele zacetek

1.Ali je Anna vrjela Charliyu?
2.Kaj se bo zgodilo naprej?
3.Kako se vam zdi do zdaj?
Potrebujem 5 nextov!
26. julij 2014
1.Mislim da ne
2.Spet nimam pojma
3.Zdi se mi fuul cool the best!

NNNEEEEXXXXXTTTTTT x5
26. julij 2014
Hwala Roose! <3333
Se 4 nexte!
26. julij 2014
next!
1. Mogoče mu bo ker še ni čist prepričana
2. Nwm
3. Ful kul dobr
27. julij 2014
hwala tabletky
se 3 nexte
27. julij 2014
Neexxxxttt ( ne bom odgovarjala na vprasanja)
Drgač full dobrrr pises
30. julij 2014
neeeeeeeeext!
1. Mogoče no sigurno mu ne bo
2. Nimam pojma
3. THE BEST! nujno nexti k pride še 1 next ali pač
31. julij 2014
Hwala vsem! Zdaj rabim pa se zadnji next!
01. avgust 2014
neeeeeeext
03. avgust 2014
Ti si ze nextala se vedno rabim 1 next!
04. avgust 2014
No a bo kaksen next al ne bom vec nextala naprej?
in prosim oglasujte
12. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg