Forum
I hope you will like my story

Najprej osebe pa to...
Miranda (glavna oseba) 16 let
Jasna (Mirandina frendica) 16 let
Liam (Mirandin in Tinin frend) 16 let
Viviana (Mirandina starejša sestra) 18 let
Nik (Mirandin starejši brat) 17 let

pa še več jih bo......

Bile so poletne počitnice. Popoldne me je brat poklical v kuhinjo. Z Viviano sta sedela v kuhinji kot kipa. ''Kaj je? A sta kipa svodobe al kaj?'' ''Ne mala. Hočem pojasnilo zaka si mi vzela moje pinky ličilo!'' ''Phaha Vivi a si znorela?'' ''Moje črno ličilo je stokrat lepše od tvojega bednega pinky!'' '' A dejta že utihnat.Ve ženske ste res čudne.'' ''Kaj je no če mi je Miranda vzela ličilo?'' ''A sta vidve opazili da se starša zadnje čase prepirata?'' ''Ja js sem opazila ampak barbika sigurno ni ker se ves čas občuduje v ogledalu.'' ''Miranda!!!!'' ''Pa Vivi s teboj se nič ne da pogovorit, res si ena razvajena barbika.'' ''Ahh grem pred ogledalo raje kot pa da se z vama tamalima pogovarjam.''
Ko je Vivi šla v svojo sobo sva se z bratom pogovarjala o tem kako bo če se bosta starša ločila.......
24. februar 2011
Miranda:

24. februar 2011
Jasna:

24. februar 2011
Liam:

24. februar 2011

24. februar 2011
aja una zgoraj je Viviana
24. februar 2011
Nik:

24. februar 2011
neeext
24. februar 2011
Mirandina starša:

24. februar 2011
ok zele nextam
24. februar 2011
''Pa ne moreta se ločit no Nik.'' ''Vem ampak saj se samo kregata.'' ''O faq lej doma sta pričakajma jih v kuhinji.'' Šla sva v kuhinjo in prišla sta čisto resna. Sedla sta za mizo in poklicala še Viviano. Oče je resno vse razložil. ''Glejte otroci midva pač nisva več za skupaj. Zato se ločujeva. Mama odhaja najprej na dopust v Egipt za en teden in se potem vrne ter seli drugam. Jaz ostajam tu, ne bom vas silil da ostanete z mano ker ste dost veliki da se sami odločite.'' ''Jaz ostajam pri očetu.Sori mami.'' ''Nik vredu je ker si fant te razumem da boš ostal tu.'' ''Jaz grem z mamo ker drugače ne bom mela nasvetov make up-a.'' ''Miranda kaj pa ti?'' ''Jaz em......Ostajam pri očetu.'' ''Vredu če ste se tako odločili.
Tako je mama naslednji dan šla v Egipt in Viviana je ostala še 1 teden pri nas. Vsak dan je težila da ji je nekdo vkradu šminko čeprav je ni. Popoldne je prišla k meni Jasna, odpravili sva se na sprehod......
24. februar 2011
neeext
24. februar 2011
Vsedli sva se v parku in sonce je žgalo kot noro. Jaz pa sem v tem neznansko uživala. Poklical me je Liam. ''O stari kje si ti?'' ''Ej ne boš verjela no punco mam.'' ''Wooow čestitam.'' ''Ja hvala no. Kje si ti zele?'' ''Z Jasno sva v parku in sonce tako žge da se bova odšli hladit z odličnim ljubljanskim sladoledom.'' ''Djta počakat no pridema z mojo punco tja.'' ''Ok ampak ne bit pozn.'' Z Jasno sva se zasmejali in počakali na klopi. Ko je Liam končno prispel nama je predstavil njegovo punco. Ime ji je Sandra in ima dolge črne lase. Bila je prijazna. Odpravili smo se na sladoled. Zazvonil mi je telefon in mogla sem it domov. Klicala me je Viviana cela objokana. Poslovila sem se od Liama in Jasne ter stekla domov. Na hodniku je stal Nik cel žalosten. Ko me je zagledal me je odpeljal v kuhinjo kjer sta sedela oče in Viviana. Vivi ni mogla zadržati solz zato jo je Nik odpeljal v sobo, jaz pa sem ostala sama z očetom. ''Oče kaj je?'' ''Miranda tvoja mama je danes imela nesrečo...'' ''Kaj?!'' ''Res je. Letalo je strmoglavilo.'' ''Neeee! Kje je? A je vse vredu z njo?'' ''Ne moreš je videti.Ni preživela, ona je edina ki ni preživela.'' ''Neeeeeeeeeee! To je laž no!'' Zaloputnila sem z vrati in stekla v svojo sobo. Jokala sem in jokala. Tudi Nik in Viviana nista nič prišla iz svojih sob. Odločila sem se da grem pogledat kako sta saj se enako počutita kot jaz. Nik je spal zato ga nisem motila. Šla sem v Vivianino sobo. Ležala je na postelji in gledala mamino sliko. Takrat ji ni bilo važno kako izgleda. Ko me je zagledala mi je samo pokazala naj se vsedem poleg nje na posteljo. Vsedla sem se in ona je naslonila glavo na mene. Zaspali sva skupaj kar na njeni postelji. Zjutraj je v sobo prišel Nik in naju zbudil. Oče nam je prišel povedat da bo naslednji dan pogreb. Ko sem slišala besedo pogreb sem kar planila v jok. Viviana se je odločila da gre z očetom do mamine sestre da ji pove to z mamo. Ko sem ležala v svoji sobi sem razmišljala o tem kako bomo zdaj ostali sami. Čeprav sta se mami in oče pred mamino smrtjo ločila bi mama še vseeno prišla k meni in Niku. Zdaj je bilo naše življenje drugačno. Naslednji dan smo šli na pogreb..........
24. februar 2011
a nextam?
25. februar 2011
no bom še 1 del..
25. februar 2011
Jokala sem. Res sem jokala. Takrat mi ni bilo mar za nič drugega. Hotela sem mamo nazaj. Ko sem stala pred maminim grobom sta do mene prišla Jasna in Liam. Močno sta me objela. Zahvalila sem se jima da sta prišla. Po pogrebu smo ostali tam sami še vedno pri maminem grobu, le Viviane ni bilo nikjer. ''Kje je Viviana ati?'' ''Nevem, rekla je da gre na wc pa je ni nikjer.'' ''Nik a si jo ti videl kje?'' ''Ne.'' ''Grem jo iskat.'' Stekla sem proti cerkvi in slišalaa kako sta oče in Nik kričala ''Miranda pridi nazaj!'' V cerkvi sem našla Viviano. ''Miranda si to ti?'' ''Vivi ja jaz sem.'' ''Kako bomo zdaj brez mame?'' ''Nevem.Morali se bomo navadit.'' ''Kje sta oče in Nik?'' ''Tam zunaj, skrbelo nas je za tebe.'' ''Oh..Gremo domov, hočem domov.'' ''Ok pridi.'' Šli sva do groba in vsi smo se odpravili domov. Nič nisem jedla niti pila. Nisem imela volje za življenje. Potrebovali smo 1 mesec da smo prišli malo k sebi.
ČEZ 1 MESEC
Bil je avgust. Z Liamom sva se sprehajala po ljubljanskem prešernovem trgu. Ker sva prijatelja že od otroštva se res super razumema. Odločila sva se da grema v shopping. Ampak ravno ko sem gledala super majico me je poklical oče da morem prit domov. Poslovila sem se od Liama in šla domov.........
25. februar 2011
u36293
u36293
Next! *-*
25. februar 2011
u37115
u37115
Neeeeeeeeext! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ *___*
25. februar 2011
ok zele bom
25. februar 2011
Tam nas oče vse tri pokliče za mizo. ''Dragi moji otroci.Vi veste da sma se z mamo pred njeno smrtjo ločila.In takrat sem si že dobil žensko.'' ''Wtf? A si zmešan?'' ''Viviana! Ne obnašaj se tako.'' ''Ona ima veliko hišo v Mehiki v Acapulcu.Vem da je to zelo daleč in da ti Viviana verjetno ne boš hotela iti tja. Ampak selimo se tja.'' ''Kaaaaaaaaaaaaaaj?! Nikoli se ne bom preselilana drugi konec sveta.Ne bom brez Jasne!!!'' ''Oče a si zmešan? Ne grem tja.'' ''Jaz pa bi šla.'' ''Vsi gremo tja! Miranda in Nik vidva moreta it ker sta mladoletna. Viviana ti pa se lahko odločiš.'' ''Z vami grem.'' ''No ja mogočepa tam ne bo tako slabo.Našel si bom punco.'' ''Aa torej ste vsi zato da zapustimo Slovenijo in gremo tako daleč? Omg..Nikoli ti ne bom tega oprostila.Nikoli!!!'' Stekla sem v svojo sobo.Jezna sem bila na očeta. Poklicala sem Jasno in Liama da sta prišla k meni. Nista bila nič navdušena nad tem da odhajam. Žalostna sta se poslovila od mene in šla. Naslednji dan sem mogla pakirat stvari. Vzela sem čisto vse. Čez 1 teden smo šli na letališče.Tam nas je čakala očetova nova punca Alicia. Bila je zelo lepa ampak še vseeno sem bila jezna. Do Mehike je bila vožnja z letalom dolga. Ko smo prišli na letalo sem se hitro vsedla k Niku in Viviani. Zelo sta se veselila da gresta v to sanjsko mesto. Postalo mi je slabo zato sem šla na wc. Noter sem bila 15 minut da sem se pomirila in na poti do sedeža sem srečala Alicio. ''Miranda a si vredu?'' ''Ja vse je vredu.'' ''A prideš z mano do sedeža? Lahko sediš poleg mene ker oče je šel na tvoj sedež k Niku da igrata neko igro.'' ''Vredu.'' Čez par minut....''Torej Miranda koliko si že stara?'' ''16.'' ''Lepo.Torej si najmlajša.'' ''Ja.Pa vi imate kaj otrok?'' ''Ja imam dva sina.Ricardo je tvojih let.'' ''Aha.'' ''Saj jih boš spoznala v Acapulcu.'' ''Ok.'' Ko smo končno pristali na zemlji smo se odpravili do naše hiše. Med vožnjo v avtu sem kar uživala saj smo šli mimo plaže. Sonce je žgalo kot noro.......
25. februar 2011
bom še 1 del..
25. februar 2011
Ko smo prispeli do naše hiše se je Alicia začela dret pred vrati in zaslišala sem gals nekega fanta ki je kmalu prišel ven. ''Ricardo tukaj smo!'' ''Ja mami takoj pridem no.'' Čez nekaj trenutkov se je prikazal zunaj. Njegov pogled je bil prelep. ''O dobrodošli tukaj vsi skupi.'' ''Zdravo ti si torej ta mlajši Ricardo. Jaz sem fant od tvoje mame.'' ''Ja vem.'' ''No to pa so moji otroci, najstarejša Viviana, srednji Nik in najmlajša Miranda.'' ''Oi vsem.Z veseljem bi vam predstavil še starejšega brata ampak on je star že 18 in živi v Kanadi.'' ''No gremo zdaj v hišo da vam razkažem vse po vrsti. Imamo tudi skužkinjo Taro. Bom jaz razkazala hišo vašemu očetu, Tara ti jo razkaži Niku in Viviani, Ricardo tebi pa damo v roke Mirando. Z Ricardom sva ostala sama zunaj pred hišo. Sramežljivo sem ga pogledala. On se je nasmehnil. ''Lepo ime imaš Miranda.'' ''Hvala.A vi že skoz živite tu?'' ''Ne.Preselili smo se pred tremi leti in mama noče več it nazaj v Slovenijo.'' ''Aha kul.'' ''In a te bo tvoj fant pogrešal?'' ''Nimam fanta.S tem ma več sreče Viviana.'' ''Tukaj boš že našla koga.'' ''Ja ja.'' Odpeljal me je do moje sobe. Bila je ogromna. Zunaj smo imeli tudi bazen in velik razgled na morje....
25. februar 2011
Hiša:

25. februar 2011
Moja soba:

25. februar 2011
Ricardo:

25. februar 2011
Alicia:

25. februar 2011
Neki od Acapulca xD

25. februar 2011

25. februar 2011