Forum
u110768
u110768
To je moja nova zgodbica,v kateri,kot v vseh ostalih,nastopajo slavni fantje iz skupine One Direction.
Dobrodošla so vsaka mnenja in nasveti (:
___________________________________________________________________________________________

Vsi govorijo da se iz napak učimo.Vsi govorijo da čas zaceli rane.Vsi govorijo da nisme kriva.In vsi govorijo,da bom v redu.Vsi govorijo naj bom optimistična.Naj upam na najboljše.Toda ne morem.Bolj kot vse si želim da bi bilo to res.
Sem Amelia Leink.Imam sedemnajst let in že osem let vem da bom umrla.Ko sem imela devet let sta moja starša ugotovila da nekaj ni vredu z mano.Peljala sta me k zdravniku,kjer so po številnih preiskavah ugotovili da boleham za levkemijo.Takrat smo se iz mirnega Munchna preselili v Angljijo,v London.Starša sta ves svoj denar vlagala v zdravljene in številne operacije,ki pa mi niso pomagale.Ko sem imela štirinajst let je mojega očeta zadela srčna kap in z mamo sva ostale same.Čeprav pravijo da to ni res,vem da sem za to kriva jaz,zaradi skrbi zame je umrl.Tako sva z mamo ostale same.Očeta pogrešam,vse bi naredila da se vrne.Celo svoje življenje bi dala.Toda šok ob smrti očeta je za nekaj let ustavil bolezen.Še zdravniki ne vedo kako to,toda že od očetove smrti sem zdrava.Lase,ki sem jih ob vseh kemoterapijah izgubila,so zrasli nazaj.Vse kar je kazalo na mojo bolezen je izginilo.Ostale pa so brazgotine v mojem srcu in obtoževanja.Vsak dan ko pogledam mamo me stisne pri srcu.Ima šele štirideset let,videti pa je kot da jih ima najmanj šestdeset.Še kar ne more verjeti da sem ozdravela in z strahom pričakuje izbruh bolezni.
Hodim v srednjo šolo za modno oblikovalko.Želim uresničiti svoje sanje da bi bila stilistka.Če bom preživela...Nabolj pa me je strah da bi izgubila mamo.

Imam svetle lase in modre oči.Sem še kar lušna,vsekakor pa ne lepotica.Sem visoka in imam vitko postavo.Toda bolj kot videz je pomemben moj karakter.Po vsem kar sem doživela sem trmasta,vztrajna in ne obupam.Zam biti zelo nesramna in glasna,ponavadi pa sem tiha in sramežljiva.Učitelji me imajo radi ker sem dobra in poslušna učenka,ki ne dela težav.

Za razliko od moje najboljše in edine prijateljice.Ime ji je Arianna Brown.Glasna in drzna,provokativna in zlobna.Ni je strah kaj drugi menijo o njej,pomembno ji je samo njeno mnenje.Želim si,da bi bila takšna kot ona.Ari je edina ki ve za mojo bolezen.Pred drugimi molčim.Ari je visoka z lepo postavo kar tudi pokaže.Nosi precej provokativne obleke.Vsak teden si spremeni barvo las,trenutno ima lase neko mešanico med rdečo,vijolično in roza.Všeč mi j barva.Ima živo zelene oči in prirojeno eleganco.Je zelo pametna toda tega ne pokaže.

11. december 2012
u105994
u105994
neeeeext<333
11. december 2012
neeeeext.!!
11. december 2012
u110768
u110768

"Ami,vstani.Na pregled moraš."
"Takoj."
Slišala sem da je mama odšla iz sobe in za seboj zaprla vrata.Potem sem vstala iz postelje,se pretegnila in odšla pod tuš.Pustila sem da po mojem telesu teče vroča voda in si umila lase.Potem sem se rahlo naličila,se oblekla in odšla na zajtrk.V kuhinji sem poljubila mojo preljubo mamico na lice in sedla.Kmalu je predme položila krožnik z jajci.Kot ponavadi m je poljubila na čelo,se poslovila in odšla v službo.Jaz sem v miru pojedla zajtrk in se začela pripravljati na odhod.Zunaj je bil tako lep in sončen dan,da sem se odločila da grem do bolnice peš.Ravno sem se odpravila ko je zazvonil moj telefon.Po očetovi smrti sva si z mamo malce opomogli ker sem ozdravela,tako da si lahko privoščiva več stvari.
"Halo?"
"Čau stara.Kako si?Kdaj prideš?"
"Hey Ari.Danes me nebo.K zdravniku moram."
"Oh,saj res.Pokliči me ko boš konec da se dobiva."
"Ok."
"Moram iti.Lubčka."
In že je odložila.Kaj bi jaz brez Ari.Sploh ni taka kot mislijo da je.Rada jo imam.Zavzdihnila sem,zaklenila in počasi odšla.Saj imam še skoraj uro časa.Zunaj je bil pavi vroč poletni dan,kljub temu d je bila ura šele deset zjutraj.
Bilo me je strah da bi mi zdravnik povedal da se je bolezen vrnila.Bilo me je strah da bi s tem vse izgubila...

Hodila sem res počasi,tako da sem do bolnice prispela deset minut pred pregledom.Torej ravno pravi čas.Ko sem stopila v čakalnico se mi je sestra nasmehnila,ker me je že poznala.Poleg skupine fantov sem bila edina v ordinaciji.Bilo jih je pet,toda samo eden je pritegnil moj pogled.Bil je kodrolas.In poleg nekega drgega rjavolasca edini brez punce ob sebi.Še preden sem si jih lahko dodobra ogledala mi je spet zazvonil telefon.
Tokrat sem pogledala na zaslon in videla da me spet kliče Ari.
"Nisi v šoli?"
"O MOJ BOG AMI!!!! JOSH ME JE POVABIL VEN!"
Od njenega kričanja sem morala telefon držati deset cm od ušesa,saj bi mi sicer razneslo bobniče.
"Lepo to.Dihaj.Bobnič bi mi skoraj razneslo."
"O moj bog kako sem srečna."
"Vesela sem zate.Končno.Res ne vem ali bi lahko še dolgo prenašala tvojeh kako je lep.Oh kako je šikan.Obožujem ga.Ljubim ga...."
"Zelo hecno.Kako gre pa tebi?"
"Nisem še na vrsti."
Med poslušanjem o njenem joshu sem stopila do sestre,ki je proti meni molela mapo z dokumenti o mojem zdravstvenem stanju.
"Na vrsti boš čez kakšnih deset minut.Upam da nisi jezna."
Pokimala sem in ji dala vedeti da je vse vredu.
"Ari lahko nehaš prosim.Mi boš potem vse razložila."
"Ok.Pridem do tebe.Odpade pouk ker imajo učitelji izreden sestanek."
"Ok.Saj veš kje sem."
"Kako se držiš?"
"Strah me je da bi zdravnik rekel da se je bolezen ponovila..."
"Ne žri se.To se nebo zgodilo."
"Kako...."
"Rekla sem da se ne žri.Pridem do tebe.Rada te imam.Lubčka."
"Ja.Jaz tudi tebe."

Prekinila sem in sedla na stol.
"Amileia na vrsti si."
"Seveda."
"Veliko sreče."

Nasmehnila sem se ji in odšla proti vratom v ordinacijo.Ven je ravno prišla pounca z rahlo kodrastimi lasmi.Sestri je izročila mapo in ji rekla da ima še preiskave.Jaz pa sem se napotila po že znani poti do zdravnika.
"Torej Amelia,kako se počutiš?"
"Odlično."
"Lepo.Dati boš morala kri,pa saj veš kako to poteka."
Po skoraj desetih minutah sem bila gotova.Odšla sem nazaj v čakalnico,da bi počakala na izvide.Ari je že bila tu.Ko me je videla mi je skočila v objem.Tudi fantje so še bili tam.
"Ami kako je s tabo?"
"Nwm.Kri so mi vzeli,ampak zdravnik je rekel da dvomi da se je bolezen ponovila."
"Hvala bogu.Tako me je skrbelo."
"Saj še nič ni rečeno."
"Nehaj biti pesimist!"
"Torej kako je z Joshem?"
"Omg Ami povabil me je ven!!!Josh!!!!Umrla bom."
"Ne ne boš.Bil je že skrajni čas..."
"Tudi ti bi si morala najti fanta veš."
"Se hecaš?!Kaj če ponovno zbolim? "
"Ne boš.Veš veliko fantov bi šlo s tabo ven."
"Pa če me nihče ne zanima..."
"Saj v tem je problem.Tako te skrbi da bi spet zbolela da vse odrivaš!Punca sedemnajst let imaš!Živi svoje življenej!"
"Saj ga..."
"Amelia?"
Skočila sem pokonci in skoraj tekla do zdravnika.
"Moram vam povedati da ste popolnoma zdravi.Nikjer ni opaziti nobene sledi bolezni."
Samo pokimala sem,bila sem nesposobna kaj druga.Ne morem verjeti da sem po toliko letih zdrava...Počasi sem zapustila ordinacijo,skoraj kot d abi bila v transu.
"Ami?"
"Ari zdrava sem.Nikjer ni opaziti niti sledu bolezni."
"AMI TO JE ČUDOVITO!"
"Ne morem verjeti.Živela bom.O moj bog Ari!"
Ari me ej samo objela,medtem ko sem jaz začela jokati.To so bile solze veselja,olajšanja in ob enem žalosti.Moja bolezen je ubila očeta,mene papustila živo.Ari me je samo objemala,medtem ko so sestra in ostali samo gledali.

________________________________________________________________________________
hvala kr bereta <333
next?
11. december 2012
Next!
11. december 2012
neeeext.! < 333
11. december 2012
Next!
11. december 2012
u105994
u105994
Neeeeeeext<33333
11. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!+nova bralka )
11. december 2012
u113507
u113507
Next.!< 3
11. december 2012
nextttt takoj
11. december 2012
u73295
u73295
neeeext
11. december 2012
Neeext!!
11. december 2012
neeeeeeeeeeeexttttttttt
11. december 2012
u112882
u112882
Neeext!
Jeej nov zgodbicaa
11. december 2012
next!
11. december 2012
u110768
u110768
hvala za vse nexte :**
bom probala napisat še enga preden grm dol.

ahahahaha Nina
11. december 2012
u84822
u84822
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
11. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeext
11. december 2012
u106935
u106935
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
11. december 2012
Neeeeeeeeeeext!
11. december 2012
next nina čim prej.....pogrešam te....
11. december 2012
u93092
u93092
Neeext
11. december 2012
neeeeeeeeeeeext
12. december 2012
u110768
u110768

"Ari kaj je to rs potrebno??Že tri ure sedim tukaj!Rit mi je zaspala!"
"Potrpi!Potem boš res supr mačka."
"GRRRRRRRRRRRRRRRRRRR"
ČEZ ENO URO
"Ari si že??"
"Samo še malo...ja.Lahko se pogledaš."

Ko sem se pogledala v ogledalo nisem verjela da sem to jaz.Tako lepe oči in ustnice in obraz in vau!Sploh si nisem podobna.Kaj vse ličila naredijo...

(predstavljajte si da ima modre oči)

Poglej frizuro.Res sem se trudila z njo."
"O MOJ BOG ARI! KAKO LEPO!"

saj sem ja lepa.Od začudenja sem kar strmela.Ličila so me malce motila,saj jih nise vajena.Ampka bila sem čudovita,prvič v življenju.In sploh si nisem podobna.

"O moj bog Ari.To sem jaz??Saj sem ja lepa.Kam sploh greva?"
"Kar dobro sem opravila kaj ne?Em moj bratranec ima neko zabavo pa je še mene povabil.In tidu ti lahko prideš."
Potem se je še sama začela ličiti,medtem ko sem stala pred ogledalom.Kar ne morem se načuditi da sem to res jaz.Po skoraj pol ure sva odhajali na zabavo.Peljala naju je njena mama.Malo pred vhodom naju je odložila in nama začela pridigati naj ne pijeva in se drogirama.Ari je zavijala z očmi,saj je vse to že delala meni pa je bilo malce čudno ker se nikoli nebi dotaknila drog.Potem sva odšle do hiše kjer je bila zabava v polnem teku.Njenega bratranca sem že spoznala in ko naju je videl naju je obe objel.Videlo se je da je že spil nekaj.Na 'plesišču' se je zvijalo ob ritmu glasbe kup ljudi in kmalu me je Ari potegnila tja.Nekaj časa sva plesali sami,potem pa sta k nama pristopila dva fanta.Sploh nisme gledala kdo je,samo prepustila em se ritmu glasbe.Bilo je noro.Čez kakšne pol ure sem videla da je Ari našel Josh in da sta se veselo posvečala drug drugemu.Nasmehnila sem se in odšla po pijačo.Ravno sem v rokah držala pomarančni sok z malce vodke in odpila požirek.Potem pa sem se obrnila in zaltela v nekoga.Ko sem dvignila pogled iznad premočene obleke sem zagledala znan,z kodri obdan obraz.Tisti Harry iz tiste slavne skupine...
"Joj oprosti...Nisem gledal."
"Ni panike."
"Obleko sem ti uničil."
"Jaz pa tebi srajco."
"Pridi z mano.To je naša hiša.Lahko ti dam kaj za preobleči."
Prijel me je za roko in potegnil skotzi množico teles.Kmalu sva se znašla v neki sobi.Bila je rahlo razmetana,toda bolj pospravljena kot moja.
"Jaz sem Harry.Ti?"
"Amelia.Krajše Ami."
""Amy?"
"Ne Ami.Z i-jem."
"Lepo ime."
Nasmehnila sem se mu on pa mi je vrnil nasmeh in stopil do omare."
"Em lahko ti dam kakšno svojo majico,ker nimam nič ženskega.Re mi je žal..."
"Je že vredu."
Vrgel mi je svojo majico in si spotoma sleke še svojo polito srajco.OMG KAKO POPOLN TELEŠČEK.Ko me je zmedeno pogledal sem se zavedala da bolšđčim vanj.Hitro sem zaprla usta in stopila do kopalnice,kjer sem si slekla obleko in nadela majico.Joj kako diši.Majica mi je segala do sredine sttegen in zavedala sem se da takšna ne morem iti na zabavo.Saj tako ali tako nebi odšle do jutrišnjega popoldneva.Ko sem se vrnila iz kopalnice je bil Harry še vedno brez majice...Kakšen telešček.
"Mislim da bova morala ostati tukaj.Dvomim da boš šla takšna na zabavo...."
"Saj ti lahko greš.Me ne moti."
"Bi kar ostal...Mi poveš kaj o sebi?"
Bila sem zmedena,toda kljub temu sem mu povedala vse pomembnejše stvari.Potem mi je še on povedal stvari o sebi.Pogovarjala sva se in šalila skoraj dve uri.Potem se je kar na enkrat sklonil k meni in me poljubil.
________________________________________________________________________________
Vem da je bedno ampak sem bolana in imam ceu kup naloge ker ne smem ostati doma . hvala vsem ker berete.rada vas imam :* <333333
12. december 2012
u112882
u112882
Neeeeeeext!!
12. december 2012
neeeeeext
12. december 2012
u105994
u105994
neeeeeeeext<333
12. december 2012
neeeeeeeeeeeeextttt!