Forum
нej!! pozdrαvljeɴι vѕι, ĸι ѕтe zαšlι ɴα тo ѕтrαɴ. ɴαj тαĸoj ɴα zαčeтĸυ opozorιм, dα je тo мojα prvα zɢodвιcα ѕploн, тαĸo, dα ɴe veм če мι вo υѕpelα. тo ѕo тαĸo reĸoč oѕɴυтĸι, αмpαĸ lαнĸo dαjeтe ɴeхтe ιɴ вereтe, če ѕe vαм вo dαlo. тo вo ғαɴтαzιjѕĸα zɢodвα o мιɴιoɴιн. pα lαнĸo тυdι ĸoмeɴтιrαтe, ĸαj vαм ɴι všeč pα тĸo. če ѕe мι вo reѕ reѕ reѕ poɴeѕrečιlα, ѕe proѕιм ɴe ѕprαvljαт ɴα мeɴe, ĸer ѕeм že povedαlα dα je тo мojα prvα zɢodвα.
∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼
<b>ღ 1. DEL ღ</b>
▬▬▬▬▬▬▬
ℬιlα je le še eɴα ɴoč, ĸo ɴιѕeм мoɢlα zαѕpαтι. Poтɴα ιɴ υтrυjeɴα ѕeм ѕe preмeтαvαlα po poѕтeljι, čαĸαjočα, dα вoм zαѕpαlα. Bιlα je še eɴα peĸleɴѕĸo vročα poleтɴα ɴoč, ĸι je вιl ɴevzdržɴα. V мojι мαjнɴι ѕoвιcι je poѕтαlo тαĸo peĸleɴѕĸo, dα ѕeм мorαlα veɴ. Odĸleɴιlα ѕeм ѕтαrιɴѕĸα тeмɴo rjαvα vrαтα ιɴ ɴα нιтro ѕтopιlα veɴ, dα мe ĸdo ɴe вι ѕlιšαl. Neĸαj čαѕα ѕeм ѕтαlα pred vrαтι, ɴαтo pα odšlα ɴαvzdol po ĸαмɴιтιн ѕтopɴιcαн. Nα dvorιščυ je вιlo тeмɴo, ѕαмo žαreĸ υlιčɴe lυčι je ѕveтιl ɴα нιšo. Bιlo je мαlce ѕтrαšljιvo, αмpαĸ odločιlα ѕeм ѕe, dα ѕe вoм ѕpreнodιlα мαlce po ɴαšι υlιcι. Odprlα ѕeм vrαтα, ĸι ѕo vodιlα ɴα υlιco, ιɴ počαѕι odšlα ɴαvzdol po υlιcι. Ulιcα je вιlα zelo ѕтrαšɴα, ѕlιšαlι ѕo ѕe čυdɴι ɢlαѕovι, ĸι ѕo мe odɢɴαlι ɴα pločɴιĸ, ĸι ɴι вιl več ɴα ɴαšι υlιcι. Tαĸo ѕeм нodιlα po ɴαšeм мαleм мeѕтecυ, ĸjer ɴι вιlo žιve dυše. Prιšlα ѕeм v ѕlepo υlιco, ĸjer ѕeм υɢoтovιlα, dα ѕe мorαм oвrɴιтι. Ko ѕeм ѕe oвrɴιlα, ѕeм oĸαмeɴelα, zαrαdι...

kakšen je začetek zgodbe?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. julij 2017
Next, super pišeš
25. julij 2017
tnx
25. julij 2017
Next +super
25. julij 2017
Osebno me je na začetku zgodba potegnila vase, lahko sem si predstavljala kaj se dogaja ter kako vse skupaj zgledam. Malo pogrešam več občutkov in čustev v zgodbici in res ti priporočam, da ne končuješ z: zaradi... Ker ne ustvariš napetosti, ampak jo (vsaj zame) ubiješ. Drugače, pa je tole fantastičen začetek in le tako naprej! Bom poskusila ostati pri tvoji zgodbi ter jo brati.
Next!!
25. julij 2017
res res hvala za tvoje mnenje!
25. julij 2017
Ni za kaj!
25. julij 2017
Meni osebno ni ravno všeč, da je vse v spremenjeni pisavi. Sicer se da brati in vse razumem ampak, ko boš pisala daljše Next-e bo malce težje brati. Sicer pa si na dobri poti z pisanjem.
Moja teorija:
Ko se bo obrnila bo zagledala miniončke .
Zdaj pa kar napiši

Next

!
25. julij 2017
bom pisala z navadnimi črkami.
25. julij 2017
Pitbull lover a ne piše miniončki tole?
25. julij 2017
se tudi jaz sprašujem
25. julij 2017
uupsi!!! napisat sem hotla: upam da bo pisala z navadnimi črkami
25. julij 2017
aja
25. julij 2017
sori ampak dans sem prov zgublena
25. julij 2017
hvala za mnneje LeviOsa
25. julij 2017
nzk
25. julij 2017
2. DEL

... treh čudnih rumenih stvorov. Najprej sem mislila, da si to kakšne igrače na daljinca, ampak so bili še kako resnični. Začela sem zganjati paniko, kot bi jo vsak na mojem mestu. Hitro so me ustavili in rekli, da mi ne bodo nič naredili. Nisem vedela kaj naj rečem, bila sem tako začudena in hkrati še zmeraj malo prestrašena. Čez 5 minut, ko sem prišla k sebi, sem vprašala: "Kdo ste? Kaj počnete tukaj?Zakaj ste tu?" Bitjeca so me čudno pogledala in skupaj rekla: "Banana?" Jaz sem jih še bolj čudno pogledala in si mislila-kakšna banana? jaz jih sprašujem kaj sploh so in s čim imam opravka. Tako smo razmišljali, kako bi dobili skupni jezik. Spet sem jih vprašala. Začeli so razumeti kaj jih sprašujem. Najvišji med njimi je stopil naprej in plaho dejal: "Minioni smo." Niti sanjalo se mi ni kaj naj bi bilo to, zato sem nadaljevala z vprašanji: "Kako vam je ime in kaj počnete tukaj?" Videlo se je, da so vprašanje razumeli. Spet se je oglasil najvišji in dejal:"Jaz sem Kevin, tole je Bob in ta tukaj je Stuart. Prišli smo zato, ker iščemo novega gospodarja, vladarja, ki nam bo vladal." Še bolj kot prej sem jih začudeno pogledala, saj sem bila popolnoma zmedena. Po uri pogovora sem izvedela, da so minioni bitjeca, ki na svetu živijo samo zato, da služijo nekomu in, da so prišli iskat nekoga, ki bi mu služili. Povabila sem jih k sebi domov, da bi se bolje spoznali.
kakšen je bil drugi del?
mnenja...
sem preveč opisovala, premalo?
se preveč vleče?
25. julij 2017
Odličen!
Cool mislim, da bo to dekle njihov gospodar/vladar
Meni se zdi enostavno cool!
Niti ne
neeeeeeeeeeeext!
25. julij 2017
za zdaj je zanimivo, pisava je zdaj mnogo bolje! Next
25. julij 2017
Next zdaj je res bolje
25. julij 2017
vem ja
25. julij 2017
a kaj preveč opisujem, mogoče premalo? kaj naj nardim da bo boljše?
25. julij 2017
mogoče MALO daljše Next-e
25. julij 2017
bo pa več delov, ki bodo krajši...
25. julij 2017
Next super je
25. julij 2017
tko še nalovnica, Next pride verjetno pa danes
27. julij 2017
27. julij 2017
kjut naslovnica . I LIKE ITTTT
28. julij 2017