Forum
Danes sem si naredila Minecraft račun ker sem končno igrco dobila .
Igrala sem z sošolko Marjo in Evo ker imajo oni dve že dalje igrico.
Pa smo igrale v enem serverju ki so si ga same uredile in je blo res ful lepo.
Pa potem proti večeru se nam je pridružila še moja najbližja BFF Lara s katero sva isto neizkušeni.
Skupaj sva si naredili fuuuuuuuuul veliko hišo in mela je 4 nadstropja.
Potem so se pa še punce mal prepozno premislile da bi z nama živele in smo mogle zdele zadnje 2 uri velik urejat pa to.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
To je bil bolj uvod zdaj pa bolj natančno:
ob 16.46 sem si končno uspela dokončati Minecraft račun.
Kot sem že povedala so se mi pridružile sošolke in BF Marja in Eva ki sta to že dalje igrale.
Drugače so bili obe administratorki ampak to piše samo Marji.
Ko smo z puncami urejale še nedokončani SHOP se je v serverju pridružila moja BFF Lara ki si je prav tako šele zdaj naredila račun.
Ko smo si šle vse svoje hiše naredit sva se z Laro odločile da imava skupno hišo ki je prvotno imela le 3 nadstropja, a je kasneje imela 4 saj sta si Marja in Eva premislili in hoteli imeti hiško z nama.
Vse smo se pogovarjale po Skype.
Naredile smo si vsaka svojo sobo in Lari med drugim iz stene visi sladoled .
Prvo smo mislile narediti hišo ob gori/hribu a sva no smo kasneje naredili hišo ob vznožju
gore/hriba.
Ob igrici smo prebedele 6 ur kar se ob zabavi ki smo jo imele sploh ni zdelo veliko.
Končale smo pred približno pol ure.
Jutri načrtujemo nakup kužkov!
-----------------------------------------------------------------------------_----------------------_
No to je Minecraft blog za danes.
Da blog sem naredila ker tudi če bi snemala nebi mogla videa na katerem igramo deliti z vami saj nimam YT računa.
Rabim 1 next
25. februar 2016
Next
26. februar 2016
Next
26. februar 2016
youtube račun čisto lahko dobiš edino kar rabiš je gmail
Next
25. marec 2016
Hei!
Zdaj imamo pred našo hišo že kar celo farmo!
Konje,prašiče,kokoši...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kaj se je zgodilo med premorom ko nisem pisala?
Nič posebega.
Naredile smo farmo in si našle mining jackpot.
Bilo je polno vsega zlata,diamantov...
Spremenila sem si skin v isto kot prej le da ima Herobrinove oči.
BTW Herobrine je moj naj karakter. Prej je bila Alex.

Edino od Lare naj karakter je Steve drugi dve punci imata itak naj Alex.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Podrobno
Med premorom smo z puncami delale našo farmo in dograjevale hišo.
Idejo za farmo smo dobile iz te slike:

Bila je kar podobna je da je bila ta hiša hlev in je bila velikoooooooo večja.
Staje z živalmi pa so vodile vsaka do svoje v hlevu da ni bilo zmešnjave.
Danes smo tudi delale rezervno hišo saj so nas pošasti začele ful napadati .
Izgledala je podobno temu:

------------------------------------------------------------------------------------------------
To je vse za danes!
Bye!
25. marec 2016
huda hiša jaz mam pa tako

25. marec 2016
in

25. marec 2016
hudo
25. marec 2016
heal sem najdla en video imam tud poletno hiško in miljard zajcev not apak je čist preprosta in portal v nether.
26. marec 2016
Zdaj smo na žalost končale s tem serverjem :'(.
Vendar smo začele novega. Imenovale smo ga Mystic craft.
V njem sodelujeta tudi dva fanta Ben in Aleks.
Ker smo punce že prej imele skupno hišo smo si zdaj zaradi besede Mystic naredile skupni grad! Ideja je prišla iz crazy crafta na YT saj smo izbirale med Joeyevim gradom in Lizzinim gradom. Zato smo potem naredile naš grad podoben Joeyevemu le z bolj svetlimi barvami. Disney grad pa imamo na našem malem otočku na katerega gremo ko so počitnice. Fanta pa sta zgradila ogromno drevo podobno Joeljevemu aka Smalishbeans.
Ta server je uboštvu prava Mala kopija crazycrafta samo do je bolj "Mystic" prav včeraj smo z puncami dobile svoje sove in leteči opico. Zdaj lahko fante še bolj nahecamo.
Radi si med sabo delamo tudi queste in izredno radi jih tudi rešujemo. Najbolj nadležno pa je ko kdo koga zelo nahecamo recimo da mu hišo-grad napolni z wc papirjem!
Za več dogodivščin dajte Next!
06. junij 2016
Oprostite za pisne napake to je napisano na tablici
06. junij 2016
Next
07. junij 2016
Nadaljevanje:
Danes sem bolana in sem bila na Mystic craftu precej več.
Prvo kar sem opazila je Chest pred našim gradom, drugo pa velik leteči otok nad našim gradom.
Prvo mi zaradi otoka ni bilo nič jasno nato pa sem počasi stuhtala da sta mi Marja in Eva pravili o tem da bosta naredili leteči otok z japonskim templjem.
Bilo je zelo kul saj se je iz otoka izlival slap v naš mali ribniček pred gradom.
Preden sem odletela do templja se še pogledala v chest.
Namignem vam lahko da sta fanta obsedena z PRANK WAR na crazy craftu.
Izgleda da sta jo pripeljala tudi v naš server. V chestu so bile 4 knjige na katerih je pisalo Za Evo, Za Laro...Itn.
Vzela sem svojo in prebrala besedilo:
Začela se je vojna!
Ven privlecite svoje najhujše orožje!
Nekaj orožja vam dava tudi midva. Vsaka ima svojega skritega na drugem kraju.
Ti prvo začni iskati pri najnem skrivnem otoku. Teleportiraj se tja z (koordinate)
Točno pred mano je stal znak na katerem je pisalo: Na sredini labirinta. In z puščico pokazal na desno. Labirinte sovražim zato sem nad labirintom letela do točne sredine.
Tam je bila darilna škatla notri pa sta bila reaktivno letalo in škornji ki so vodo spremenili v led.
Za zabavo sem poiskala darila vseh drugih punc in odkrila da bi stem dejansko lahko naredile celo vojsko!
Zatem sem naredila Olijevo letečo ladjo. Bila je malce čudna saj si začetek in konec nista bila simetrična.
08. junij 2016
Lara se je zatem prijavila in vprašala če že vem kaj bo ona dobila v tem presenečenju.
Rekla sem ji da ja vendar ne povem kaj je saj nebi bilo več zabavno.
Ko je prišla nazaj je imela nekaj res kul stvari. Palico z katero je playerja poslala v drugo dimenzijo in Life charm ki te regenerira.Odločile smo se da še fantoma dava darilo.
Aleksu sva dali oklep iz Naginih lusk in Nagino trofejo(Naga je boss iz moda Twilight forest),Benu pa sadike drevesa časa in drevesa transformacije ter Ultimate oklep (Omenjena drevesa so vse iz istega Twilight forest).
Potem sva letečo ladjo malce opremili in naredili vsakemu članu svojo spalnico, in stol v zbornici.Čez nekaj časa sta prišli še drugi dve punci in našli darila Eva je celo dobila spawn Mobzila.
O vojni vam poročam ko bo začela potekati.
Hvala za branje!
08. junij 2016
Rada pišem o tem blogu zato že kar danes dajem nov del.
Fantoma sem pred vrata dala veliko darilo iz barvne volne. V njem sta bila dva gumba med njima pa znak. En gumb bo uničil vajino hišo drugi pa jo bo rešil.
Oba gumba sta vodila k kakšnim stotim glasovnim kockam z zvokom TNTja.
Mislila bi da jima je razgnalo hišo,za hišo pa sem dodala še nekaj redstone aktivacijskih slikovnih animacij eksplozij.
Pred našim gradom jebil preasure plate in potka redstona potki sem seveda sledila.
Vodila je do pravih TNT malo stran od grada 2 del pride malo kasneje!
09. junij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg