Forum
""Sovražim te.!"" sem zavpila. Pogledal me je z njegovimi zeleno modrimi očmi. V očeh so se mi nabirale solze. Vedela sem da besede ki so letele iz mojih ust niso pomenile nič. Poskušal me je objeti vendar sem ga odrinila in stekla stran.

""ljubim ga, vendar mu ne morem oprostiti. Varal me je."" Mike me je objel in pobožal po laseh. ""Lissa. Kako veš da te je prevaral. Nimaš dokaza za to."". Skomignila sem z rameni in po licih se mi je ulil slap solz. Mike je bil edina oseba ki ji lahko zaupam. Nekdo je potrkal na vrata. Mike je vstal in odprl. Zagledala sem ga. Alexa. Stekel je k meni in me poskušal objeti vendar ga je Mike pravočasno potegnil nazaj...

-Lissa
26. maj 2012
neextt!!!!!
26. maj 2012
Zagledala sem ga. Alexa. Stekel je k meni in me poskušal objeti vendar ga je Mike pravočasno potegnil nazaj...
""Liss nisem te pevaral. Moraš mi verjeti. Liss prosim.!"" je zavpil Alex.
""Alex kako naj ti verjamem.? Sploh ne vem če si slpoh kdaj govoril resnico.!""
Po licu mu je spolzela solza. Obrnila sem se proti oknu. Nisem vedela ali naj mu verjamem ali ne. Nisem vedela če mu sploh še lahko kdaj zaupam.

-Mike
26. maj 2012
neextt!!!!
26. maj 2012
Piššm< 3
26. maj 2012
Odšel je. Za vedno. Nikoli več ne bom videla Alexa. Sesedla sem se na tla in se z glavo naslonila na rob moje postelje. Mike je stopil do mene in me objel. Zazrla sem sev njegov popoln obraz in se kislo nasmehnila.
""Lissa zaupaj mi. Nikoli te ne bom zapustil. Obljubim.""
Nasmehnila sem se in se še bolj stisnila k njemu. ""Mike.""
""hm.?""
""Ali misliš da me je prevaral.?""
""Ne vem Liss. Moraš se pogovoriti z njim. Samo tako boš izvedela resnico.""

-Alex
26. maj 2012
neextt!!!!!!
26. maj 2012
u46345
u46345
Next