Forum
Tudi jas bom pisala še eno zgodbico čeprav jih pišem že veliko. Prosim , komentirajte 1 komentar pa bom začela.

Najprej pa se naj predstavim : Sem punca , čisto normalna punca , ime mi je Miley. Stara sem 15 let in pišem svoj dnevnik. Dobila sem ga za rojstni dan in od sedaj naprej v njem opišem čisto vsak moj dan. No pa začnimo....
1 next plis !

a naj pišem mileyn dnevnik ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. april 2011
No , to sem jas :

09. april 2011
Ej bom kar začela.
09. april 2011
13 let , dnevnik 1 . dan :

Imela sem 13 let , že takrat sem rada bila lepo urejena in sem sama skrbela za svoj stil , kot zmeraj. Nekega lepega , jesenskega dne , ko je listje padalo z dreves , ter pokrivalo gozdnata tla , sem se odločila , da grem na sprehod v gozd. Bile so počitnice , zadnji dan počitnic. Odhitela sem v gozd , moji koraki so odmevali daleč v gozd , šumenje listja je bilo prav prijetno. Ko sem prispela v gozd , sem tam zagledala neko punco. Sedela je na zlomljeni veji drevesa , za katerega se je zdelo , da se bo tik sedaj zlomilo. Vprašala sem jo , zakaj je tu. Rekla je , da ji nebi moralo iti hujše. Le zakaj ? sem za trenutek umirjeno in tiho pomislila , potem sem vprašanje glasno ponovila. Odgovorila mi je , da je iz nebes. Ne morem verjeti ! Se pravkar pogovarjam z angelom ? Ne , je hecno odvrnila , potem mi je povedala njeno pravo zgodbo. Začela je pripovedovati : Ko sem imela 11 let , mi je umrla mami. En dan zatem , ko je bil lep sneženi dan a vse zunaj ledeno , je oče moral na službeno potovanje. Od tam se ni več vrnil , sedaj sem sama. Verjetno je umrl. Nimam doma , vsak dan tu zmrzujem in zebe me. Bi rada šla k meni domov ? Sem jo prijazno vprašala. Prikimala je , čeprav z bolečino v srcu. Imela je okoli 14 let. Bila je suha , lepe postave , malo večja. Dolgi blond lasje so ji lepo pristajali . Ko sem jo pripeljala k meni domov , sem jo najprej predstavila staršem , ki so jo z nasmeškom in lepo sprejeli. Že je mami odhitela v sobo , ter pripravila posteljo tudi za njo. Nasslednji dan je šola ,sem pomislila. Veselilo me je , da boma hodili v enak razred , le za nekaj mescev je starejša od mene. Verjetno bom spet najmlajša , ampak to me ne moti , kvečjemu me veseli . Dekletu je bilo ime Tina , in ime ji je krasno pristajalo glede na njene blond dolge lase in lepe oči .

To je Tina :

next ?
09. april 2011
1 next =)
09. april 2011
u43468
u43468
nexttttt
09. april 2011
XD bom nextala xd
09. april 2011
13 let , 2 dan.

Bil je jesenski , prvi šolski dan. Morala sem v šolo. Listje je padalo z dreves , saj je bilo vso pusošeno . Okolica naše hiše je zgledala prav zapuščena , čeprav ni bila. Zjutraj me je z drin drin zbudila budilka , ter vstala sem . Ko sem se oblekla , sem zbudila še Tino , katera si je svoje dogle blond lase najprej spela v čop. Tako se je oblekla , ter skupaj sma odhiteli v šolo. Tam me je že pred šolo čakala Zala - moja BFF od 1 razreda.Objeli sma se , najbolj nerodno je bilo pa Tini , ki je morala na čisto novo šolo in novi sošolci , sošolke , učitelji , učiteljice.To je bil za njo najhujši korak. Prvo uro slovenščine smo v dvojicah delali plakat. Zelo težko sem se odločila , ali naj zbrem za par Zalo ali Tino. Izbralla sem Tino , da se nebi počutila tako osamljene Zala pa mi ni zamerila. Potem smo šli na malcio. Vsak si je vzel kos kruha , na mizi so že čakali slastni ribji namazi in vsak je dobil od dežurnega po 1 čokoladico. Pri malici sem sedela na sredini , na vsaki strani mene pa Zala in Tina. Bilo je prav hecno , a pri malici je bilo neprijetno , ker so začeli...................................

next ?
nadljujem 2 dan potem
09. april 2011
1 next
09. april 2011
ajde 1 koment
09. april 2011
ej jas zdaj nextam =)
09. april 2011
u23904
u23904
nexti
09. april 2011
nadaljevanje ----> 13 let , 2 dan

Ker so se vsi začeli delati norca iz Tine. Pač je imela blond lepe dolge lase , ampak bila je čudovita in prijazna prijateljica. Tini so se zalesketale solze v očeh. Ali so jo res morali tako zmesti in užaliti ? sem pomislila tragično. A v naslednjem hipu je Tina vstala in odhitela na WC. Zelo me je skrbelo , ker se 3 ure ni vrnila in je bila zaklenjena. Potem sem sporočila ravnateljici. Povedala je našemu neumnemu hišniku , ki je šel odklenit vrata. A na moje presenečenje Tine ni bilo tam.. Bil je le bel list papirja , ki sem ga z teškim srcem prebrala. Z krvavo rdečo pisavo je pisalo :

Sposodil sem si Tino. Kaj je tako posebnega na njej ?
Če jo hočeš še videti , pridi danes ob 12:00 pred šolsko garderobo.
Čakal te bom ,... tvoj _______.

Le kdo bi bil tako nesramen ? Potem sem pomislila na Žana iz našega razreda , a on ni tako nesramen. Ko sem prišla domov , sem se vpisala na Facebook. Tam sem zagledala prošnjo za prijateljstvo--- od Tilen Kuršič. Nisem vedela , ali naj potrdim. Zato , ker nisem imela pojma , kdo je to , nisem kliknila raje nič. Ker mi to ni dalo miru , sem z težkim srcem kliknila NE . Potem sem dobila sporočilo v katerem je pisalo
_________ od Tilen Kuršič _________
12:00 .. 21:40
12:00..
12:00 . .
Potem mi je postalo jasno. Ni mi bilo žal , da sem ga zavrnila. Vendar zaradi Tine sem morala ob 12:00 danes pred šolsko gardarobo. Tako sem pogledala njegove slike , imel je temno črne lase , skoraj kričeče in krvavo rdečo kapuco. Nosil je sexy čevlje firme Nike in na obrazu je imel njegove sinje modre oči ki so prodirale...
________________________________________________________________________________
ura je odbila 11:30 in jas sem se odpravila pred šolsko garderobo..Tam pa sem zagledala..
________________________________________________________________________________
next ?
drugič nadaljevanje ----> 13 let 3 dan
09. april 2011
to je ena izmed njegovih slik :

naj nextam ?
09. april 2011
1 next
09. april 2011
dajte no =) (=
09. april 2011
aja hvala za glasove bom nextala =)
10. april 2011
u37399
u37399
Next
10. april 2011
Nadaljevanje 13 let 3 dan...

Tam sem pa zagledala Tilena ki je čakal na hodnikovem robniku. Srčni utrip se mi je povečal in povišel , nisem morala več prav dihati. Strah me je bilo kot hudiča - malo pa moremo po mamino govorit XD Zdelo se je , kot da bo zdaj zdaj stopil do mene ter me vdaril. Vendar na moje presenečenje je obstal ko me je videl. Verjetno zato , ker na FBju nimam nobenih slik in sem mu všeč. Ampak zakaj sem morala sem po Tino ? Sedaj me je še postalo strah bolj...Ko pa je odgrnil kapuco.....sem zagledala njegove prečudovite lase ki so plapolali in se prepustili mehkemu vetru , ki jih je nosil...Obstala sem. Za korak sem stopila bližje , a na moje presenečenje mi je izročil roko. Po tiho mi je zašepetal : grema po Tino ! Ampak kje je ? Sem prestrašeno vprašala.
včeraj sem se vstrašila , da jo je on ugrabil. Ampak očitno ve , kdo jo je in kje je zdaj Tina. Potem sma odšla do dolgega , temnega hodnika. Za trenutek sem kriknila , objel me je . Vstavila sem se pri nekem izhodu. Temni mesec se je svetlikal na nebu , zvezde so se svetile kot še nikoli. Takrat je padla z neba zvezda...zvezdni utrinek ! Sem potiho rekla . Zaželela sem si , da bi prišla Tina nazaj. Tedaj je Tilen previdno pokazal na ograjo , za katero je bilo grmovje.Tja moreva ! Je po tiho šepnil.Ko sma prišla tja, sem tam zagledala Tino , vso objokano. Vendar Tina ni bila sama , z njo je bil.............
ko napišem naprej bo nadaljevanje 13 let 3 dan..
next ?
10. april 2011
Aja to sem jas pri 13 letih :

1 koment !
10. april 2011
Napisala bom se en del. sori zdaj sem na drugem racunalniku in nimam sumnikov . samo verjetno bo kratek.
10. april 2011
kuuull
10. april 2011
nadaljevanje 13 let 3 dan.. (šumniki že delajo )
__________________________________________________________________________________
Vendar Tina ni bila sama , z njo je bil nek fant. Tina se je tresla , bilo jo je strah. Čez nekaj časa me je zagledala in me je objela. Potem mi je povedala , da je želela malo na zrak in se je sprehajala , potem pa zašla. Bala se je , da bi me izgubila. Ampak to se ne bo zgodilo. Nato sem se zahvalila Tilenu in ga povabila zraven. Tako smo hodili , ter prišli do neke majhne vasice. Bila je majhna , hiše pa skromne.Bil je dan. Ker sma bili z Tino že močno utrujeni , sma se vlegli ob bližnje drevo. Tam sma brez problema zaspali. Naslednji dan sma se odpravili domov in v šolo. Tokrat sma se res lepo oblekli , še posebaj pa Tina , ki se je tudi naličila , da je nebi spet zbadali. Tako sma se sprehajali ob šoli , ko naletima na novo učenko. Z njo sem se začela pogovrajati in tudi Tina se je vpletla v pogovor. T - tina J - jas N - nova učenka

T - živijo
N - dan
J - zdravo
T - a si nova tukaj ?
N - ja , nova sem. Ime mi je Nicole..
J - waw ! To ime mi je zelo všeč..
se nadaljuje...
10. april 2011
u37399
u37399
next!!! nujno
10. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg