Forum
Pozdravljeni, dragi bralci!
Začenjam s svojo prvo zgodbo na forumu, eno izmed najbolj norih, smešnih in navsezadnje tudi žalostnih zgodb. Zgodba se dogaja v osrčju čudovitega mesta, mesta po imenu Čudnberg. Tam stanuje naša glavna junakinja Mikilda. Za začetek zgodbe potrebujem samo 1X Next! Te zanima, kdo je Mikilda Žikroldivičkojendrič?
Piši hitro in se najsmej čez ušesa!!
Vaš BestStories
14. julij 2017
Next
14. julij 2017
Juhej! Hvala za Next, I~love~my~life!! Torej pa začnimo:
Živela je Mikilda Žikroldivičkojendrič. Bila je gospa srednjih let, a nič kaj damska. Živela je skupaj s svojim možem Lovrencom, ki je imel isti priimek kot ona (tega priimka pa se mi res ne da pisat... ). Nekega popoldneva sta se sprehajala skupaj s psico Mišo in presneta psica se je na robu parka po... podelala . Seveda sta morala ta Iztrebek pobrati in ga vreči v koš, a sta se sprla za Mišji drek (zdaj veste od kod ta izraz ). "Jaz ga bom pospravila!" je vpila Mikilda. Lovrenc pa se ni dal: " Ni šans! Jaz ga bom pobral!!" Tako sta se prepirala še dolgo časa. In ker pametni odneha je Miša svoj iztrebek pospravila v vrečko, vrečko vrgla v koš in mirno odšla živeti svoje sanje. Mikilda pa je...
2X Next za nove prigode!
Vaš BestStories
14. julij 2017
Next jahahagahaga
14. julij 2017
ku ste kojni hahahahahah
14. julij 2017
sm zgrešil komentar
14. julij 2017
Jutri nova zgodba!!
14. julij 2017
Next
16. julij 2017
no sezmerj nisi dau nexta!!
10. avgust 2017
Na uredništvu smo se odločili, da zgodbe o Mikildi ne bomo več objavljali na tem forumu. Hvala za razumevanje
10. avgust 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg