Forum
zdravo! =) sm Nea in pišm eno zgodbico z živalmi, vi pa sami presodite ali vam je všeč ali ne.Za začetek bom napisala en kratki next
"joj mama me bo ubila!!!saj sem vedela da se je nebi smela dotakniti" sem rekla ko sem po nesreči razbila mamino najljubšo vazo. "zakaj pa si hodila tam naokoli če pa sem ti rekel da ne. Zdaj pa jo ti prepričaj da jo je Boss razbil!" je rekel mike (moj brat)

za začetek rabim 3 nexte. saj bom naslednjič pisala daljše nexte ker bom imela več časa. in slike tudi dobite.
02. september 2013
next
03. september 2013
hvala prosim oglašuj še malo proooooooosimmmmmm
04. september 2013
bom
04. september 2013
next
04. september 2013
u149893
u149893
next+ nova bralka
04. september 2013
Ok. Next

Mikovega prijatelja so klicali Boss in je bil danes pri nas na obisku. Oziroma pri Miku na obisku "Nevem. Si bova že pozneje kaj izmislila." In sem šla k Anni moji Bff da bi se malo sprostila in pozabila na vazo. Še dobro da je Anna moja soseda in mama konča z službo ob 18:00. "OMG!!! ura je že 17:20 jaz pa še nisem doma!"poslovola sem se od Anne in oddrvela domov. Ko pa sem prisla domov sem pred vrati v visoki travi zaslišala malo tiho lajanje. Mislila sem da se mi malo meša in imam prisluhe, ampak sem vseeno pogledala. Bila seem šokirana ko sem pogledala. Tam je bil majhen psiček črni labradorec. Šokirana pa sem bila zato , ker ga je najverjetneje nekdo odvrgel, saj v naši ulici nima nišče psa, ker vsi pravijo da je to odgovornost ki ti je samo v nadlogo. Ampak midva z bratom sva si jih vedno želela.Bil mi je zelo všeč in sem ga hitro pobrala in nesla v hišo. Ko sem vstopila sem hitela v Mikovo sobo da bi mu povedala kaj se mi je zgodilo. Ampak ko pa sem prošla v sobo sem bruhnila v smeh. Mike si je že skoraj začel puliti lase medtem ko je zlagal koščke vaze skupaj...

3 nexte za next
07. september 2013
next
07. september 2013
u149893
u149893
next
08. september 2013
u145668
u145668
next
08. september 2013
u149893
u149893
kda bo next?
21. september 2013
se opravičujem za zamudo

...z Mikom sva sestavila koščke vaze skupaj (vsaj delno) medtem ko je psiček še spal na kavču. In, ko sva jo po 2 urah končno (vsaj delno) sestavila je izgledala tako grozno, da jo je Mike kar vrgel v smeti. Pa naju je presenetil avto na dvorišču. Popadla naju je panika kam zdaj kaj naj z psičkom... letala sva po sobi kot kakšni kuri brez glave. Pa se je meni pamet prej vrnila kot Miku. In sem vzela psička v naročje in odhitela po stopnicah navzgor v mojo sobo. Prav takrat je mama vstopila.
(L)=Lana(jaz) (M)=Mama

(L)=Z-zdravo mama! (sem govorila in se čimbolj obračala stran)
(M)=Zdravo! Kaj pa to, da tako hitiš?
(A)=Domačo nalogo imamo in bi jo rada naredila še pred večerjo.
(M)=Tudi prav....Čez 35min. imamo kosilo.Preobleči se in pridi dol.

Huhhhhhhh za las! Sem si mislila. Potem pa me vpraša...
(L)=Lana (M)=Mama (At)=Ata

(L)= naše stare krpe (kaj pa bi si drugega izmislila)
(M)= zakaj pa, si rabila tiste krpe?
(L)= Hmmmmm...Da sem malo počistila
(M)= Lepo od tebe ,da ne bom rabila vsega jaz pospravljati
(At)= Zakaj pa si rabila mleko?
(L)= Le zakaj se mleko rabi? Spila sem ga
4 nexti za nadaljevanje
23. september 2013
upsssssssssss tam pri "Potem pa me vpraša..." sem pozabila dodati :

Potem pa me vpraša kaj je bilo nekaj črnega,ki sem si pred večerjo nesla v sobo

23. september 2013
u149893
u149893