Forum
u28700
u28700
Mačje pustolovšče
30. junij 2011
u28700
u28700
Nekoč se je mlad pisatelj,po imenu Tibbe sprehajal po cesti.
,,O,Tibbe,kaj pa ti tu?“ga je vprašal gospod Smith,ki je ravno šel iz trgovine.,,Ah nič,pravkar odhajam iz službe,tu pa tam pa tudi pogledam za kakšno svežo novico.“je rekel Tibbe.Takrat pa je kar naenkrat nekaj črnega švignilo mimo njega,za tistim stvorom,pa je tekel pes.Z gospodom Smithom sta stekla za psom.Pri cvetočem travniku sta se ustavila in zagledala psa,ki laja kot nor okoli jablane.S Smithom sta stekla k jablani,tam pa je na drevesu sedela mlada gospodična,ki je bila na smrt prestrašena.,,Gospodična,je z vami vse vredu?“ je zaklical Tibbe.,,Ja sem,ali je pes še spodaj?“
je zajavkala gospodična.,,Ne,je že stekel stran,kako pa ste vi prišli gor?“je vprašal Tibbe.,,Jaz,no,res ne vem,vem samo, da me je lovil grd pes.“je rekla.,,Zdaj,pa bi vilo lepo,če bi prišli dol.“ je rekel G.Smith.,,Ne,ne upam si,previsoko je.“je zajavkala.Tibbe ke stopill do nje in ji ponudil roko in rekel:,,Kako pa vam je ime?“Gospodična pa se je oprimila njegove roke in kot blisk ,je bila na tleh,ter dejala:,,Ime mi je Mija.“Tibbe se je začudil,kako hitro je gospodična prišla z drevesa,takrat pa se je ulil dež.,,Ne maram dežja!!“je zapihala Mija.Tibbe je debelo pogledal,nato pa dejal:,,Mija,lahko pridete k meni,da se boste zavarovali pred dežjem.“Mija se je strinjala.Odkorakala sta domov.Mija se je pri Tibbu umila,ter dejala:,,Hvala,gospod Tibbe,zelo sem zaspana in lačna,ali lahko dobim kaj za pod zob?“Tibbe ji je dal kos kruha in meso,potem pa rekel:,,Gospodična,morali boste oditi,pri meni ni proste postelje,ali potrebujete denar?Dal vam ga bom za hotel.“Mija je dejala:,,Saj lahko,še vedno spim v škatli,če vas ne moti,tam sem opazila eno ravnoprav veliko škatlo.“Tibbe se je začudil ter dejal:,,No,če vam ugaja,lahko.
30. junij 2011
u28700
u28700
Nextam?
30. junij 2011
u28700
u28700
NEXTAM???
03. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg