Forum
u61872
u61872
Tukaj bomo Wσи∂єяfυℓ. :3 in jaz-BornThisWay pisali zgodbico skupaj. Opisuje pa navadno najstniško življenje.
02. junij 2012
u61872
u61872
Govori Kaja

Živijo! Jaz sem Kaja in sem stara 14 let. Imam BFF in njeno ime je Hana. Sem čisto navadna najstnica, ki se za vsako stvar trma in veliko svojega časa preživi na internetu. Imam tudi ljubezen in prvi poljub sem tudi že doživela. Nisem sramežljiva ampak POLNA življenja in energije. Sem blondinka ampak nisem tako neumna kot tiste v vicih. Imam kodre. In obsedena z modo! Čeprav doma nismo ravno bogati in nimam veliko oblek se vseeno poskušam obleči modno. Še to..vedno imam maskaro na sebi. Rada klepetam med poukom in zjutraj ZELO težko vstanem. Pogosto moram teči na avtobusno. Nimam pa rada šole. Ampak tja rada hodim je zaradi odmorov. Na naši šoli se veliko dogaja. Drugače pa rada nakupujem seveda ko imam kaj v denarnici. In v kino rada hodim pa plešem. No to je to o meni zadosti.

To sem pa jaz na videz:

02. junij 2012
u90267
u90267
Govori Hana.
Heelo. Moje ime je Hana. Stara sem 14 let in imam bff Kajo. Imam fanta Urbana. Zelo rada hodiva v kino in po nasem mestu. Tudi zame je sola kr neki. Nairaje hodim v solo zato da mamo sportno. Hehe. Treniram balet in hiphop. Nekateri mi govorijo da sem na soli popularna. To se pozna ker je pou sole v vame zaljubljeniih. Z Kajo sva nezdruzljivi. Use delava skupaj. To sm jaz :

Moj fant Urban :

02. junij 2012
u93684
u93684
next
02. junij 2012
next
02. junij 2012
next
02. junij 2012
u61872
u61872
Govori Kaja

Kot vidite je pol šole zaljubljeno v Hano! Zakaj pa ne?
Saj je lepa in prijazna in ve kako z ljudmi. Jaz nisem nesramna ampak tudi popularna ne! Pač nisem tak tip človeka. Hana ima fanta kar me ne čudi. Veliko fantov jo upraša ampak temu ni mogla reči ne! Pač ji je všeč c: In tudi lepa nisem ravno. Moji lasje štrlijo na vse strani in bledo polt imam. Hana mi pa tudi v veliko stvareh svetuje. Je res najboljša prijateljica,ki si jo lahko zamislite! Mogoče pa me tudi kdo ne mara ker sem preveč izbirčna glede fantov. Mogoče je le 1 ki mi je všeč! Ampak samo toliko,da lahko rečem,da nisem ravno v nobenega ali da mi ni noben pri srcu. Danes bom šla bolj pozno spat saj bom gledala How I Met Your Mother! Res najačaaa nadaljevanka! Sploh pa Ted! Kaki srček je! Ampak brez pomote ni mi on všeč c:

Danes zjutraj sem se stežka zbudila in za jutranjo telovadbo bom se odpravila s kolesom v šolo! Tako pa izgledam:

Juuuj! Danes me vpraša! Držite pesti ker se nisem skoraj nič učila!*
04. junij 2012
u93684
u93684
next
04. junij 2012
u90267
u90267
plis Oglasujte. Napisem k pridem s sole
05. junij 2012
u90267
u90267
Ok. Govori Hana : Danes sem spet mela m.......... ! Beda jooj in spet sm mogla obleci moje rdece kavbojke ki jih sovrazim. Ahhh Oblekla sm mojo najljubso majico : Moje hlace so zgledale nekako takole :

Moja majica :

. Priisla sem do Urbana poljubila sba se , objela in drze za roke odhitela v solo. Ker na zalost nisva v istem razredu sva se spet poljubila in odsla usak v svoj razred. Videla sem Kajo jo poljubila na lice. Ko se je zacela ura je uciteljca naznanila novega ucenca v razred. Kaja se je kaj razveselia tudi zato ker nebo vprasana. Nov sosolec je zgledal takole :

. Usec mi je bil ampak imam Urbana ki je 100 lepsi. Ime mu je bilo Zan. Kaja mi je potiho sepnila da je lep. Ker v klopi lahko sedimo 3 ga je uciteljca preedla k nama s Kajo. Nexta BornThisWay . < 3333333333333333
05. junij 2012
next
06. junij 2012
u93684
u93684
next
06. junij 2012
u82298
u82298
next
07. junij 2012
u61872
u61872
Govori Kaja
Hana,vsega pa le ni treba povedati saj samo malo je luškan...med poukom je zelo klepetal z mano in zelo sva se presmejala. Učiteljica je že rekla,da nas bo presedla. Ampak kot vedno nas ni. Po pouku sva si dala Facebooke in telefonske. Vsa vesela sm prtekla h Hani in ji use povedala..pač kaj se je zgodilo,telefonske pa to.. Ma je ful carski ma kdaj se je tko mal čudno obnašal ampak to mogoče za to,ker je now tuki..komaj čakm ju3 ku bomo spet klepetalii!
13. junij 2012
next
13. junij 2012
u30237
u30237
next
13. junij 2012
next
13. junij 2012
u82298
u82298
next
13. junij 2012
next
13. junij 2012
u82298
u82298
next
13. junij 2012
u90267
u90267
Govori Hana : Koonc konc soole. ! Z Urbanam sva sla k meni domou. Med potjo sva se drzala za roke

. Bilo je zelo romanticno. Ker pri meni ni nobenega doma cel mesec sva se odlocila da bo pri meni prepal. Zeelo sva se lepo imela. Skuhala sva kosilo,naredila naloogo. Ampak jes je nisem. Nato sva gledala TV Ko naenkrat zazvoni moj moobitel. K-Kaja J-Js. K: Poomagaj mi.! J: Kaj se je zgodilo ? Haalo. ?. Naenkrat je prekinilo. Z Urbanam sva hitro tekla proti Kajini hiisi. Potrkala sem in odprla mi je Kaja. Obadva je potegnila notri. Uprasala sem jo kaj je. Rekla je : Zaan me je klicov. Rekel je da ces pou uure pride k meni in da me bo peljal u kino. Pogledala sem jo Urban pa se je zacel smejati. Kaja ni vedela kaj naj ublece. Predlagala sem ji to :

. Bilo ji je prav. Zan je ze prisel. Z Urbanom sva ga pozdravila in odhitela domov. Ura je bila ze pol desetih zvecer. Sla svaaa pod tuuus in naravnost v Moojo velikansko posteljo.

. Poljub je bbiil tako strasten. ahhh. Se enkrat sem ga poljubila rekla Ljubim te in zaspala. Nato me je objel in zasepetal da me ljubi se boolj.! < 333333333333
13. junij 2012
next
13. junij 2012
u61872
u61872
Govori Kaja

Na zmenku je bilo zelo zabavno! Ampak,da ne bi mislili nisem nekaj ful zaljubljena v Žana ampak je fajn fant. Lahko bi bil tudi moj ljubimec ampak kdaj reče kaj tako neprijetnega ampak vsak ima napake ne?
Naslednji dan sem šla v park s svojim 'ponijem'. Da ne bi mislili,da imam konja ampak majhno kolo. Tam sem si kupila sladoled in uživala na soncu. Oblečeno sem imela tole:

Pretty simple.
Nato je prišel Žan. Presmejala sva se. Vmes pa sem videla kako pogleduje v riti drugim puncam! No to pač počnejo vsi fantje..Ne upamo pomagati.. S Hano sva se zmenile,da se dobiva in si pač vse poveva kar počnejo vse BFF. Res ona je najboooljša!
13. junij 2012
u61872
u61872
In zmenile sva se nekaj..
13. junij 2012
next
13. junij 2012
u90267
u90267
Govori Hana. : Zmenile sva se da bo Kaja uprasala Zana ce bi hodu z no. Kaja bo naprej pisala. Ko sva se zbuuudila sem ga spet poljubila

in mu skustrala lase. Objeu me je in rekel da naj danes ne greva v solo inn si vazameva cas za naju. Pripravila sem nama palacinke in skodelico kave. Mislila sem si 'LJUBIM GA.!!' Po zajtrku sem sla po omari iskat kaj bom oblekla :

Majica :

. Sla sva v kino. Gledala sva Koca v gozdu. Na koncu sem bila ze zaspana in uutrujena. Ampak ura je bila sele 8 zvecer. Odlocilaa sva se da bova sla k Kaji.
13. junij 2012
u30237
u30237
next !
13. junij 2012
next
13. junij 2012
u91585
u91585
next
14. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani