Forum
oii! vem da je na forumu že polno teh tem ampak sem se pač odločla da naredim še eno!c: prvo morem pač še vnaprej povedat da bosta največ dva next-a na dan zaradi šole in teh stvari,pa nasplošno tudi ne visim ves dan na računalniku kot eni(: + zgodba je samo za directionerje + vedno bom rabla vsaj pet bralcev da ne bom sama sebi pisala c: zdaj pa še ena slikcaaaa

Emma (glavni lik) c;

5+ lajkov pa dobite prvi neeext! c:
07. september 2013
komentarjevvvvv mislim
07. september 2013
neeeeeeeeeeeeeext......Sam veš če bi že kak next al pa vsaj zažetek napisala bi se ti prrej nabrali bralci.....sam svetujem ti !!!
07. september 2013
Next
07. september 2013
Evelina1D,next-a nisem napisala zaradi tega ker pote, je brezveze pisat ko nihče več ne bere..samo zato da vidim kolko jih bere že vnaprej
07. september 2013
potem* :/
07. september 2013
next
07. september 2013
Neext
07. september 2013
u146661
u146661
next(:
07. september 2013
u139082
u139082
neeeeeeext
08. september 2013
u59329
u59329
neeeeeeeext!!
08. september 2013
Tu je prvi next c;
Sem Emma in stara sem 18,živim pa v Londonu Ni kaj dosti za povedati o meni,le to:
Sovražim tri stvari. Šolo,učenje nasploh in piflarje.In to,kaj je bilo danes,s tem se nikakor ne morem ''važit'' ali kaj takega.Pff.
''Emma Francis,prosim,da se ne norčujete iz teh stvari'' sem zaslišala grob učiteljičin glas,ki je zadonel po vsej učilnici.Utihnila sem,prav tako gruča mojih prijateljev okoli mene.
''Odprite učbenike na strani 13.,'' je rekla naša učiteljica,ko je nekdo v razredu tiho zašepetal:
''krava.''
Ves razred je bruhnil v smeh,ko so se naenkrat odprla vrata in prikazal se je.
Harry.
Ves razred je še bolj bruhnil v smeh,Harry pa je zardel v obraz in se nerodno opravičil.
''Op-oprostite,da zamujam'' je rekel.
''PIFLAAAR'' se je zadrla Jade,moja sošolka.
''No,no,umirite se!'' je rekla učiteljica in glasno zaploskala.
''Za kazen boste morali zame narediti majhno nalogo'' je rekla in na obraz se ji je prikazal zloben nasmešek.
''Govorni nastop.'' je rekla in zmagoslavno končala stavek. Vzela si je majhen listek in začela pisati nekakšen seznam.Ko je končala,je vzela še en lepilni trak in listek nalepila na oglasno desko v razredu.
''Lahko pospravite'' je rekla in z njeno zeleno torbo odropotala na hodnik.V kotu razreda se je nagnetla gneča in ko sem se zrinila do deske,so se mi vsi začeli smejati.
''Kaj jeee?'' sem zagodrnjala in prišla do deske. Oči so mi padle ven,usta dobesedno do tal in tam sem stala,kot nepomemben kamen. o.o Sodelujem z njim.
Styles. ''The'' piflar. In on je stal zraven mene,super.
''Kje se dobima?'' me je vprašal,jaz pa sem skomignila z rameni.
''Lahko pri tebi'' sem rekla in še preden je kar odgovoril,sem že šprintala iz razreda domov,saj je bilo konec pouka.In ne,sploh nič se ne veselim!:c
5+ nextov pa nextam! (:
08. september 2013
a bo kaj? nisem brezveze pisala.
08. september 2013
u139082
u139082
neeeeeext! nism vidla sorry
08. september 2013
u59329
u59329
neeeeeeeeext!!!
08. september 2013
Neext
08. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
09. september 2013
še en next (:
09. september 2013
nehala bom pisat zgodbo sori:/ več next-ov bi rabla,pa že dovolj dolgo sem čakala
10. september 2013
next n¸e noi plosim
10. september 2013
žal
10. september 2013
u139082
u139082
neeee!!! nextej! takoj!!!
aja a slh keni oglašujem?
okey nebom pisala s messletters, ampak use kr hočem je da pogledaš. prosim bi mi fuul pomenlo! ♥
http://www.igre123.com/forum/tema/w-n-s-f-ng-s-w-!-./61767/
11. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg