Forum
u70062
u70062
1.DEL
Hey!
Sem Bella London Brook ter imam 15 let, kar pomeni, da se zame končuje zadnji razred osnovne! Da bi se šola čim prej končala sem si želela že od tretjega razreda, ko mi je neka učiteljica zagrenila voljo do šole in učenja, od takrat naprej sem imela slabe ocene, ah no ne ravno obupne ampak bi bilo bolje, če te učiteljice ne bi bilo. Ampak pustimo zdaj to. Skratka nisem omenila, da mi ples pomeni velik del življenja, plešem od svojega petega leta. Takrat sem se vpisala na balet, ki sem ga trenirala do tretjega razreda od tretjega razreda naprej pa treniram jazz balet. Prej sem povedala, da mi ples predstavlja velik del mojega življenja, pravzaprav je ples moje življenje zaradi njega se moram marsičesa žrtvovati; npr. hrana-zelo moram paziti kaj pojem, prosti čas-nimam ga skoraj nič trening imam vsak dan po dve uri, prijatelji-nimam jih veliko a tiste, ki jih imam, imam zares rada. Imam pa tudi fanta Alexsa ter bff Meggie. Glede na to, da končujem deveti razred si moram izbrati gimnazijo, pravzaprav sem se že vpisala na plesno gimnazijo! A tu je majhna težavica živim v Phoenixu v Arizoni. To pomeni, da bom mogla v internat. Dobro pri tem pa je, da bo ob meni Meggie, saj tudi ona pleše, le Alex je tako oddaljen. Pozabila sem omeniti na gimnazijo grem v London torej v drugo državo, Alex pa bo gimnazijo obiskoval v New Yorku…
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Jaz;

Meggie;

Jaz&Alex;

Next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. december 2011
u68591
u68591
next
30. december 2011
next
30. december 2011
u20311
u20311
next!
30. december 2011
next
30. december 2011
neext
30. december 2011
u70062
u70062
2.DEL
Imam novico, jutri z Meggie že odpotujeva v London v internat. Tam bova preživeli počitnice. Ker jutri z Meggie že greva je moj današnji dnevni red tak; najprej skočim do Meggie, da se vse dogovoriva, nato se posvetim družini, spakiram, grem se poslovit od Alexa. Torej zdaj se odpravljam k Meggie, ker stanuje v sosednji hiši skočim do nje kar v pižami čez okno na nasprotni strani ulice pa opazim Alexa, ki se mi smeji kot utrgam jaz se mu zasmejim nazaj ter hitro skočim do Meggienega zvonca ter pozvonim….odpre Meggie, kakšna sreča. Vprašam jo kaj bo vzela sabo ona pa mi odpre dve veliki omari jaz jo pogledam in rečem o.k. ter skočim nazaj domov. Hitro se preoblečem in se pridružim družini pri kosilu vsakemu članu podarim darilce; mami Madison lepe uhane, sestrici Chloe bon za trgovino H&M ter očetu Andrew-u kremo Nivea for men. Ko pojemo me družina preseneti z popolnim darilom; rožnatim Apple mac-om! Bila sem tako vesela tega nisem pričakovala! Nekaj časa si ga ogledujem nato pa hitro stečem v mojo sobo na srečo imam tri ogromne kovčke! Komaj stlačim vse stvari v njih, svoj nov računalnik pa pospravim v posebno torbo. Preostani mi le še slovo od Alexa, ko se odpravljam do njegove hiše razmišljam ali se bo najina ljubezen obdržala na daljavo? Kmalu je mojega razmišljanja konec, saj sem takoj pri njemu(živi nasproti Meggie). Odpre mi Alex in me vpraša: »A zdaj pa nisi v pižami?« in se zasmeji. Zasmejim se tudi jaz in mu na lice prilepim poljubček. Z Alexom sem ostala še dve uri nato pa se odpravila domov spat. Ko sem bila v postelji sem razmišljala kako bom pogrešala Alexa a se je v mojem srcu hitro pojavila toplina, saj mi je Alex obljubil, da me bo pospremil na letališče…
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Moj Apple Mac;

31. december 2011
u70062
u70062
3 Next pa nadaljujem!
31. december 2011
neeext
31. december 2011
nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
31. december 2011
next
31. december 2011
next
31. december 2011
u70062
u70062
3.DEL
Zbudim se in ura je…….8:23! Rečem si le OMG in dobesedno zletim v kopalnico, kjer si na hitro nadenem make-up in luštno oblekico. Pohitim v kuhinjo kjer me oče že čaka za odhod, saj moramo biti na letališču že ob 10:30 pobrati pa moramo še Meggie ter se pripeljati do letališča, ki pa ni ravno blizu. Hitro si v usta potisnem nekaj piškotov in prosim očeta, da mi pomaga znositi kovčke v avto, ko stopim iz hiše že zagledam Alexa, ki čaka pri našem avtu. Stečem do njega in ga poljubim. Reče mi: »Danes si pa lepo oblečeni« in se mi nasmeji ter mi vrne poljubček. Odgovorim mu: »Hvala«. Oči se usede v avto jaz in Alex pa prav tako. Po telefonu pokličem še Meggie, ki hitro pridrvi iz hiše, še sama naloži kovčke in prisede. Peljemo se dolgo in vsem nam je že slabo, ko končno prispemo pa zagledam smoothie! Alex to opazi in reče mislim, da ti bom po pošti v London pošiljal Smoothie, jaz se nasmehnem in stečem do smoothie bara. Prav tako kot jaz si smoothie privoščijo še; oči, Meggie ter Alex. Kmalu morava z Meggie oditi čez rentgene ipd. poslovim se od Alexa ta pa mi na uho zašepeta: »Ne pozabi me, poleg tega, ko boste vzleteli poglej na gozdno jaso« na koncu mi pred ta starim naredi francoza jaz pa čisto zardim se ozrem proti očetu, ki pa me le strogo pogleda. Torej, ko prideva z Meggie čez vse varnostne naprave se prebijeva v letalo. Ko vzletimo pogledam na gozdno jaso ter zagledam…
Moja obleka;

31. december 2011
next
31. december 2011
u70062
u70062
Še 3 nexte!
31. december 2011
next!!
31. december 2011
u70062
u70062
Še 2 nexta!!!
31. december 2011
nexttt
31. december 2011
u70062
u70062
Še 1 next!!!
01. januar 2012
Next
01. januar 2012
u69389
u69389
next!! ♥♥
01. januar 2012
u70062
u70062
4.DEL
Zagledam srce! »Ojoj!« si rečem, z Alexom sem vedno stala tam in tega nisem opazila? Pokazala sem srce še Meggie, ki se mi je nagajivo nasmehljala: »Te ima pa res rad, kaj ni tega ravno danes pokazal s tistim…na letališču?!«. Jaz sem zardela v lica in, da bi zardela še Meggie sem rekla: »Kaj pa tisti Mike? Mar te ni tudi on enkrat peljala na to jaso?!«. Tega nisem pričakovala, Meggie je zardela tako močno, da je bila videti kot ravnokar odtrgan paradižnik. Podala sem ji majhno ogledalce, da bi se videla ona pa je skoraj omedlela, ko se je zagledala kako rdeča je. Rekla mi je, da mora na stranišče. Čakala sem in čakala. Čas je mineval tekle so ure in jaz sem vmes za nekaj ur zaspala, ona pa ni prišla, ker je bilo do pristanka le še pol ure sem se odločila, da grem pogledati kaj se dogaja. Našla sem jo na stranišču in odkrila, da si trenutno vseh teh sedem ur pošila SMS-je z Mike-om. Pogledala sem jo z vprašujočim pogledom ona pa mi je rekla: »Imam fanta kot ti! Ha ha Jupi!« nasmejala sem se z njo in bila vesela. Pozabili sva na čas in kmalu smo pristali. Z avtobusom sva se nato odpeljali do internata, ki pa je bil….
Srce na jasi;

01. januar 2012
next!!
01. januar 2012
u70062
u70062
Next mal kasnej o.k?
01. januar 2012
u70062
u70062
Pa povejte plis kkšno kritiko-dobro ali slabo
01. januar 2012
Next fuul dobra zgodbica
01. januar 2012
u69389
u69389
next!! ♥♥

Pikec moj ta zgodbica je carskaa!! ♥♥
02. januar 2012
u20311
u20311
next!
02. januar 2012
u70062
u70062
5.DEL
Ta internat sploh ni bil tako lep kot piše na forumu na spletni strani te srednje šole. Z Meggie sva najprej 10 minut nepremično stali in gledali kje bova preživeli naslednja štiri leta. Nato sva se zjasnili in odšli notri. Šli sva do sobe kjer dela tajnica, ki ureja in skrbi, da v internatu poteka vse lepo in prav. Potrkali sva na njena vrat in vstopili. Sploh ni bila sitna tako lepo naju je sprejela! Bili sva presenečeni. Pospremila naju je do najine skupne sobe, vložili sva namreč prošnjo, da bi bili cimri in sprejeli so jo. Ko sva vstopili v sobo sva se šele zavedli zakaj tako hvalijo ta internat. Soba je bila prekrasna! Imeli sva lepo kopalnico in skupno vendar ogromno puhasto posteljo ter veliko skupno pisalno mizo. Razpakirali sva reči ter se odločili, da bova za začetek vzeli zemljevid srednje šole in internata, ki sva ga prej dobili od tajnice ter se malo razgledali, kasneje pa si bova privoščili krajši shopping, ki ga bova jutri nadaljevali. Odpravili sva se najprej do ravnateljice Megan, kjer naj bi dobili urnik in izvedeli v katerem razredu sva ter v katerih dvoranah potekajo najine vaje. Sploh se nisva mogli nagledati vseh stvar, saj je bilo vse tako velikansko…

02. januar 2012
u69389
u69389
next!! ♥♥
02. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg