Forum
u184941
u184941
Najbrž poznate to risanko? Odločila sem se pisati nadaljevanje. Nwm, če bo dobro, a mi je zelo všeč ta ideja.
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Če ni to super! 1 teden lahko jaz in Vincent prespiva pri Pauli! In še jahala bom lahko!
" Hej Vincent, prinesi prosim tisto lopato. Gnoj bo treba kidati."
" Zakaj pa? Lahko bi šli jahat." se je uprl Vincent.
Paula se je zasmejala. " Ne bo šlo," je rekla. " In od kdaj imaš rad jahanje? Mislila sem, da ne maraš jahati."
" Je pa že bolje to, kot kidati gnoj."
" Saj nima veze. Ko bomo končali, se moram pa še učiti. Kmalu bo spet konec počitnic."
" Mimogrede, Mia. Lahko bi šli vmes za pavzo jahat, kaj praviš?" me je vprašala Paula in prikimala sem. Lotili smo se dela.
Ravno ko se je delo bližalo koncu, mi je Vincent rekel:" Amm..Mia, a ni čudno, da ti zapestnica spet sveti?"
Kar trznila sem. Kako je to mogoče? Ampak bilo je res super...
Odšli smo v kot pri hiši. Hitro sem vzela knjigo in ogledalce ter prevedla rune.
Pritisnila sem na zapestnico in rekla:
- hitro skrijem v jamo se, iščem dokler zazvonim ne
In pristala sem v Centopii. In to na hribu.
" Živjo Onchao!" Bil je res vesel, da me spet vidi!
" Mia! Ne veš, kako sva vesela, da si spet prišla! Mislila sva, da te ne bova več videla!"
" Mo! Yuko! Tukaj sta!"
Objeli smo se. Že dolgo nisem bila tukaj..
" Imam novo prerokbo..ne vem, zakaj jo bomo rabili. Saj je tukaj vse v redu?"
" Odkrili smo še eno munkulo, ki je zdaj postala kraljica. Ime ji je Panthea 2, ker hoče biti tako dobra. In...zdaj jih je več. Razmnožujejo se kot gobe. No, povej prerokbo!"
" Hitro skrijem v jamo se, iščem, dokler zazvonim ne."
" Hmm..morda misli jamo zvonilca?" je rekel Mo.
" Kaj pa je zvonilec?"
" To je zvon, ki zvoni vsak 1. dan spomladi. Poseben je zato, ker se samorogi zbirajo tam na tisti dan. In ne vemo, zakaj."
" Onchao mi je rekel, da se tam zbirajo, ker jim zemeljski samorog nekaj da. Za zaščito."
" No, gremo hitro tja!" je rekla Yuko.
Poleteli smo do jame.
" Kaj pravzaprav iščemo? "
" Izumili smo nov trumtus. Ta izniči zimo. Panthea 2 bo kmalu otok spremenila v zimo. Vilinci bomo bolni, ne bomo mogli braniti sebe in drugih. Ta trumtus pa to lahko ustavi, a ga je Panthea 2 uničila. Res sva upala, da se vrneš z novo prerokbo..."
" Kaj praviš, Onchao? Tukaj je? Glej, tam je!"
Vzela sem ga in ga dala Moju. Upam, da sem mu kaj všeč..karkoli. A mislim, da se moram vrniti.
" Družba, jaz moram nazaj. A tokrat se zagotovo vrnem. Adijo Mo, Yuko!"
In sem odšla.
Ko sem spet bila pri Pauli in Vincentu sem pogledala sliko. Na njej je bila jama in mi s koščkom v roki. V ozadju pa je bil zvon.
23. december 2014
NNNNNNNEEEEEEEEXXXXXXXTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!
23. december 2014
u184941
u184941
hvala
23. december 2014
u184941
u184941
Spet šola. S Paulo sva že bili v sobi in ravno, ko sem si obleke zložila v omaro, mi je zapestnica zasvetila.
Prevedla sem rune in pritisnila na zapestnico.
- dan ta lep je, novosti koristne so zate´
Vuuššš...pristala sem naravnost pred Onchaoa.
" O, živjo, Onchao! Kje sta pa Mo in Yuko?"
" Odšla sta...kam?"
" Hey, Mia! Tukaj sva!"
Za mano sta stala Mo in Yuko.
! Ugani kaj! Mo ima danes rojstni dan! In svoj balon je dobil za rojstni dan!"
" Ja, in lepo, da si prišla ravno danes! Praznovali bomo! še prej pa ti bi rad nekaj pokazal. Vidiš? 2 brizgalnika imava. Drugi teleportira vse stvari, v katere brizgneš vodo, v jamo. Ponavadi imamo to za samoroge. Pametno, kajne? Tudi tebi bom dal enega.!
Bil je res priročen.
" Hmm...Mo? Munkule gredo! Pazii!"
Namestno njega so odnesle mene.
28. december 2014
Neeext
28. december 2014
nnnnnneeext+nov bralec
29. december 2014
pa bejš pisat nnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. december 2014
u184941
u184941
Iz pogleda 3 osebe
Mo in Yuko sta samo gledala za Mio.
" O-odnesle so jo!" je rekel Mo.
" I-in midva n-nisva nič storila," je v šoku rekla Yuko.
" J-ja..nič, treba bo do Panthee 2, jo prositi naj jo izpusti."
" To je pod častjo!"
Nekaj časa sta se prepirala, kaj storiti.
Medtem pa je Mia pristala pred Pantheo 2.
" No no no..Končno sem te ujela."
" Gargona? Ti si Panthea 2?"
" Ja...odkar ste jo uničili, končno lahko delam kot hočem. Odpeljite jo v ječo! Ali pa..."
Odločila sem uporabiti brizgalnik 2. Sebe sem teleportirala v jamo.
Nekako mi je uspelo najti Mo in Yuko.
" Hej, tuaj sem!"
Ozrla sta se in me objela.
" Izmuznila si se! Kako?"
" Uporabila sem 2 brizgalnik. V jami pa smrdi po..."
" Po Fadlu. Sej vem. Gremo praznovati!" je rekel Mo in šli smo v njegov balon, kjer so bili trije sedeži.
" Za nas tri," je razložil.
" Ali pa zate, kraljico, ki jo boš izbral in za vajinega otroka," je rekla Yuko.
" Ni ravno smešno, veš." je rekel Mo.
" Ja.." sem pripomnila.
29. december 2014
nnnneext
30. december 2014
nnnnnnnnneeeeeeeeexxxxxxxxxxxttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. december 2014
Next
30. december 2014
u184941
u184941
"Kakorkoli...mislim, da bom morala oditi. Prerokba se je uresničila...no, se vidimo naslednjič!" sem rekla in pritisnila na zapestnico.
Vuuššš!
" No Mia, kako je bilo," me je vprašala Paula.
Odprla sem knjigo. Na sliki je bil moj ' ' teleporter' ' , ki me je teleportiral v jamo.
" Točno takole," sem rekla in ji povedala vso zgodbo.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
zaključila sem. naslednji next pride danes ali jutri.
05. januar 2015
next
05. januar 2015
next
05. januar 2015
pa za boga. ženska daj nnnnnneeeeeeexxxxxxtttttttttt!!!!!!!!!!!!!!
05. januar 2015
Next
25. januar 2015
Nextt
25. januar 2015
u184941
u184941
Minilo je kar nekaj dni in jaz sem bila na trnih, saj sem se hotela vrniti. Končno mi je nekega dne zasvetila zapestnica.
vuuššššššš!
Pristala sem na mehko. Bila je noč. To mi ni bilo všeč, saj ko sem bila na zadnje ponoči tukaj, je Yuko hotela biti z Mo-jem sama. Vseeno je bilo čudovito. Letela sem čez pokrajine, pokrite z mesečino. Moja slutnja se je uresničila. Malo pred mano sta letela Mo in Yuko in se smejala. Niti zavedala se nista, da sem tukaj. Nisem ju hotela motiti in umaknila sem se k jezeru v bližini. Navdala me je strašna žalost in hotela sem se vrniti. Pritisnila sem na zapestnico, a nisem odšla. Namesto tega je bolj žarela in gor se je pokazala prerokba:
nikar ne odidi, niti ne hiti, nekaj je treba narediti. Zdaj ne zgleda lepo, a ta dan tvoj bo.
Zavzdihnila sem. V daljavi se je spet zaslišal smeh. Odločila sem se, da bom še malo letela naokoli.
Čez nekaj časa sem se ustavila. Priletela sem do jame. Usedla sem se pred jamo in razmišljala o lepih trenutkih tukaj. Nato sem zaspala. Vsaj zdelo se mi je, da spim.
" Mia. Mia! "
" Zaslišala sem ta glas, a se nisem hotela zbuditi. V sanjah mi je bilo lepše, kot je bilo v resnici. A čutila sem, da se moram zbuditi.
" K-kaj je?" sem rekla.
" Mia, zakaj nisi povedala, da si prišla?" je vprašal Mo.
" Bom iskrena. Jezi me, da sta tako srečna bila skupaj, da me še opazila nista. Nisem vaju hotela motiti a bila sem zelo žalostna." sem skoraj začela jokati. Na srečo me je Mo razumel in me objel.
" Razumem te. Spet je bila luna, čas, ko greva ponavadi..kakorkoli, zdaj bova pa midva nekaj časa skupaj, ker ima Yuko obveznosti. Midva pa morava poiskati kos trumtusa." je rekel.
01. april 2015
u184941
u184941
naslednji next bo nekako zadnji da zgodbo zaključim. nato bomo pa še videli.
01. april 2015
daj plis hitr NNNNNEXXXTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!
01. april 2015
Next hitro
01. april 2015
Next pa kmal
01. april 2015
u184941
u184941
Stvar je bila zelo zapletena, saj smo si trije poznali svoja čustva. Mo pa se še ni odločil, katera od naju je lepša. A jaz sem ugotovila, da nima izbire, saj z mano ne bi mogel biti večno, njo pa pozna že od rojstva.
Letela sva in nobeden od naju ni razumel, kje naj iščeva trumtus, saj prerokba govori le o meni.
" Mogoče bi morala opustiti iskanje," je obupal Mo.
" Mo! Spomnila sem se! Če prerokba govori o meni, potem je košček trumtusa...v meni!"
" Kaj?"
" Počakaj. Pred nekaj dnevi sem začutila, da je meni nekaj pomembnega. Del trumtusa. Razvila sem moč, kako ga spraviti ven."
Najbrž se sliši čudno. In zgleda čudno. A uspelo mi je. Stresla sem se in iz mojega srca je na zla padel zlat košček, ki se je oblikoval v del trumptusa.
Nato sem bila izčrpana in sem padla na tla, Mo pa me je ujel.
" To je bilo neverjetno." je rekel.
Nasmehnila sem se.
02. april 2015
u184941
u184941
e en next pride
02. april 2015
next
02. april 2015
next
03. april 2015
wow!!! takoj mi daj nexxxxxxxxxtttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!! ženska!!!! full dobr!!!!
03. april 2015
u191176
u191176
Next!!
15. april 2015
u198897
u198897
ni mi všeč
23. avgust 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg