Forum
Verjetno. Sedaj sem malo odmaknila izdajo, ker imam druge stvari pa tudi knjižnice konec leta ne kupujejo... se boljše ker pol od januarja bo več prodano
20. november 2016
u218557
u218557
Aha. Lepo. Komi čakam
20. november 2016
Seveda dobis en izvod
20. november 2016
u218557
u218557
Najlepša hvala! Bom počaščena!
20. november 2016
Ja saj sem obljubila vsem ki so brali all about me. All about us. Ampak se jih je ogromno zbrisali z iger tako da ne vem kje jih bom nasla
20. november 2016
u218557
u218557
Aja. Eh, bodo oni našli tebe
20. november 2016
Ja no verjetno
20. november 2016
Hm, lahk po radiu ali pa TV sporočiš, kdaj boš podpisovala knjige
20. november 2016
Jeej js sm brala zgodbico in zj se sploh ne bom zbrisala!
In probam brat vse tvoje zgodbe sam da jih je tolk da še Next ne morm napist kr morm it nasledno brat

En vlk NEEXXTT!!
20. november 2016
Next posvečam Emoji princess

ANNABELL
Bila sem prepričana, da se Robyn šali, ko me je prisilila, da oblečem dolgo obleko. Nikoli nisem nosila oblek. Pravzaprav sem se izgobala oblekam, kot sem se Ianu. Vendar sem bila poročna priča in na koncu sem nosila obleko rožnate barve z drobnimi kristalčki. Prebolela bom to. Vendar mi bo poravnala račun ob priložnosti.
Poroka je potekala v hotelu. Prišla sem prej, da bi njeni mami pomagala pripraviti dekoracijo in preostale podrobnosti.
“Ljubica, kje pa je tvoja obleka?” me je vprašala Edna, ko sem nosila šopke miniaturnih vrtnic, ki sva jih nameravali postaviti na mizo.
“Varno spravljena v hotelski sobi,” sem odgovorila. Premerila sem svojo srajco in kavbojke. “Ni primerna za priprave.”
“Oh, to pa je res,” je zamrmrala Edna. “Sicer pa tako ali tako te bom morala poslati v sobo, da se pripraviš. Ob dvanajstih je poroka, ura pa je deset.”
Pogledala sem na ročno uro. Imela je prav.
“Upam le, da bo vse potekalo brez težav,” sem dejala.
“Mislim, da bo. Morava samo zložiti šopke na mize, nato pa bom jaz poskrbela za sedežni red,” mi je pojasnila.
“Kje pa bom sedela?” sem nenadoma vprašala.
“Oh, saj si del družine, ljubica,” se mi je nasmehnila. “Z nami. Za našo mizo.” Oh, ne. Ian. Za isto mizo z njim. To ne bo dobro.
Vendar raje nisem pripomnila ničesar.
“Aha,” sem le medlo odgovorila v odgovor.
“Oh, ko bi le takole pripravljala Ianovo poroko,” je nenadoma dejala Edna. Premerila sem jo. “Tako si želim, da bi se poročil z normalno žensko. On pa ... Vedno najde takšno, ki mi niti najmanj ni všeč ali ne misli resno.”
Začutila sem, kako me izdaja vročica. Mar je kdaj slišala moj stavek? Verjetno. Upam, da ji ne bo padlo na pamet, da ... Zadržala sem dih.
Okrasili sva do konca, nato pa sem se odpravila v sobo. Najprej sem hitro skočila pod tuš, nato pa se lotila dela. Namazala sem si obraz s pudrom, nato pa se posvetila preostalemu delu ličenja. Ko sem bila končno zadovoljna s svojo podobo, sem si uredila še lase. Nato je moj pogled švignil k obleki, ki me je čakala na postelji.
Oblekla sem si jo in se pogledala v ogledalo. Bila sem drugačna. Mogoče za odtenek bolj ženstvena. Zavzdihnila sem. Vedela sem, da je obleko izbrala Robyn. Niti v sanjah si nisem predstavljala, da bi me lahko prisilila v kaj takšnega.
Natanko ob dvanajstih smo se zbrali v dvorani. Bila sem ob svoji najboljši prijateljici in čakala, da se obred začne.
Nenadoma sem zaslišala mrmranje okoli sebe.
“To je on.”
“Ja, njen starejši brat.”
“O bog, kako je seksi!”
Počasi sem se obrnila. Dobro sem vedela, kdo je prišel. Prišel je moški, ki je bil moja nočna mora skoraj ... Petnajst let? Ali več?
Res je bil on. Ian.
Ravno je sedel na svoje mesto v prvi vrsti. Dvignil je pogled ... In najina pogleda sta se nehote srečala.

mnenja, teorije?
kaj mislite, kakšna reakcija bo?
21. november 2016
u218557
u218557
Neeext
Ljubezen na... ne vem, na kateri pogled
21. november 2016
Next Uh, bo še napeto.
21. november 2016
u210820
u210820
Next
21. november 2016
Next,joj mislim da jo bo poljubil saj upam
21. november 2016
Next
21. november 2016
u218500
u218500
ojoj... neeext
21. november 2016
Neeeeeeext, mogoče bo Ian presenečen, ker zdej ni več grda račka, al pa jo bo zlobno pogledal
21. november 2016
Neeexxxt
21. november 2016
Neeeeeeeeeext
21. november 2016
Next! Pomoje jo bo spotaknil, ona se mu bo pa na kosilu maščevala in vanj vrgla torto in pol bo food war! Komi čakam Next!
21. november 2016
Ofak! Ian bo osupel

Neext!
21. november 2016
Al je pa sploh ne bo prepoznal?
21. november 2016
neeext
nimam pojma kakšna bo reakcija
21. november 2016
Hvala vsem dvanajstim, ki ste do sedaj nextale
21. november 2016
u216836