Forum
METROPOLA
__________________________________________________________________________________________

Kot sem obljubila... Nova zgodbica z naslovom Metropola. Upam, da vam bo všeč in da bo brana, kot nekatere moje prejšnje.
Have fun!

PROLOG

________________________________________________________________________________________

Spominjam se tistega dne, ko sem naredila največjo neumnost v svojem življenju. Imela sem šest let in igrala sem se na dvorišču s svojo najboljšo prijateljico.
“Robyn!”
Njena mama jo je klicala, jaz pa sem pogledala proti ograji. Ravno je prišel njen brat, očitno domov.
Pogledal naju je.
“Robyn, v hišo,” je dejal.
Namrščila se je.
“Kaj pa moja prijateljica?”
“Naj gre s teboj,” je dejal in se odmaknil.
Pogledala sem Robyn.
“S tvojim bratom se bom poročila,” sem tiho rekla, vendar nisem računala na to, da me je slišal. Obrnil se je nazaj in se prešerno nasmejal. Njegove modre oči so mi dale vedeti, da me ima za navadno smrkljo.

________________________________________________________________________________________

mnenja, teorije?
16. november 2016
u218236
u218236
Neeeeeeeeext
To bo še ena perfekcija
16. november 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
nnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttt
16. november 2016
u217819
u217819
Neeeeeeeeeeeextttttt!!!
16. november 2016
Next,komaj čakam na Next!
16. november 2016
u193768
u193768
omg sm že in love s to zgodbico
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttt
16. november 2016
Synne Sinclare
Synne Sinclare
Omg jz tud Lia
Đbest Next *_*
16. november 2016
Kdo mislite, da je ta fant? Tista ki pravilno odgovori dobi posvečen Next
16. november 2016
Synne Sinclare
Synne Sinclare
Haha Ian itak
16. november 2016
stupid_boy
stupid_boy
Next ian al pa kir iz vampirakih dnevnikov
16. november 2016
lan
16. november 2016
u218236
u218236
Po moje pa je en drug Ali pač
16. november 2016
Synne Sinclare
Synne Sinclare
nop Ian ma sestro Robyn
16. november 2016
Ja Ian je
16. november 2016
Se kakšen Next?
16. november 2016
Next, fant je pa Ian, seveda
16. november 2016
Hahahah kul... Next itag
16. november 2016
Next
16. november 2016
Next
16. november 2016
mysterious**
mysterious**
Next
16. november 2016
Next
16. november 2016
Hvala vsem trinajstim
16. november 2016
Neeeeeeeeeext!
16. november 2016
Neexxt!
16. november 2016
Neexttt
16. november 2016
Next!!
16. november 2016
Next
16. november 2016
Hvala vsem osemnajstim, ki ste nextale prvi Next bo jutri
16. november 2016
Next posvečam Rinlynn

1.
2009

“Anabell, prosim te!”
Že milijonkrat me je prosila, da pristanem na to, da bom priča. Njena priča. No, saj nisem imela ničesar proti, ampak ... Na poroki bo on. Njen brat. Iskreno - izogibala sem se njegove bližine. Pa ni mi ničesar slabega naredil, ampak ... Po tistem, ko sem se pred njim osramotila v otroštvu, sem pazila, da nisem v njegovi bližini.
“Privlekla te bom na poroko,” mi je zagrozila Robyn.
Zavzdihnila sem.
“Tam bo Ian,” sem dejala.
“In? Kaj misliš, da bo razmišljal o tem, kaj se je zgodilo skoraj dvajset let nazaj?” je vprašala Robyn. Zavzdihnila sem. Ponovno.
“Ne morem, Robyn. Res ne,” sem še enkrat poskusila, čeprav sem vedela, da bom priletela na gluha ušesa.
“Joj, prosim te!”
“Ampak Ian ...”
“Ne, nočem več, da se izgovarjaš na mojega brata!” je zakričala. “Prišla boš in bila moja priča. Ianu pa bom zabičala, da se ti ne približuje na deset metrov.”
No, ja. To je opcija.
“Ne vem,” sem začela, vendar me je prekinila: “Zahtevam, da prideš. Nočem nobenih opravičil. In Ian je moj brat, ti si pa moja najboljša prijateljica. Ne bo se ti približal in ne bo ti nič naredil. Sploh pa ... Sedaj je samski.”
Zavila sem z očmi.
“In kaj naj to pomeni, Robyn?” sem vprašala s tihim glasom. Pripoveduje mi, da je samski. Zakaj že?
“No ... Saj si nekoč rekla, da se boš poročila z njim, kajne?” me je vprašala. Zastokala sem. Najraje bi se pogrezila tri metre pod zemljo.
“Ne, Robyn, ne mislim se poročiti s tvojim bratom,” sem odvrnila. “Naj ti ne pade na pamet, da ga nagovoriš v karkoli.”
“Oh, pa ja ne boš vrgla puške v koruzo,” je odvrnila Robyn. “Saj veš, da mi njegove punce nikoli niso bile všeč.”
O tem mi je vedno govorila. Predvsem zato, ker je upala, da bo Ian vrgel oko name. Vendar jaz sem se uspešno izogibala kontaktu z njim.
“Ne želim ga videti,” sem ponovno poskusila.
Kdaj bo prenahala?!
“Prišla boš,” je ukazovalno dejala. “Če ne se ti bom odrekla. Mislim, da bi bilo fer, da prideš. Ne glede na to, da je Ian na poroki ali ni.”
Zavzdihnila sem. Vedela sem, da ima prav. Ne bi je smela razočarati. Po drugi strani pa nisem pozabila njegovega nasmeha, ko je slišal moj slavni stavek: “S tvojim bratom se bom poročila.” No, tale res ni bil posrečen.
“Torej?”
Vedela sem, da ne bo popustila.
Kaj pa naj naredim?

mnenja, teorije?
Bo pristala ali ne?
17. november 2016
Neeeeeeeeext
17. november 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg