Forum
u219671
u219671
Heeej! Tukaj je moja nova zgodbica. Upam da boste z zanimanjem brali in ob tem uživali.

Prolog:
“Ti,” sem zavpila z raskavim glasom. “Ubil si mi mamo. Zaradi tebe si je oče zlomil nogo, brat pa bo do smrti na vozičku,” je zadonelo po mračnem prostoru. Bilo je zatohlo, majica se mi je lepila na hrbet in smrdelo je po gnilobi. S prstom sem pogladila razbito ogledalo, iz prsta mi je pritekla nežno rdeča kri. “Tako je,” se je spačil Luke. “Moja naslednja žrtev pa si ti.”

Ronja je trinajstletno dekle, ki niti pomislilo ni, da ji Metal club lahko kako škodi. Brez odlašanja se vključi v fantovsko skupino in pozabi na skrbi. Kmalu za tem objokuje za nenadno smrtjo mame, za očetovo zlomljeno nogo in bratovo poškodbo. Ima prste vmes Metal club?
--------------------------------------------------------------
Se opravičujem za pravopisne napake

Ronja Matijevic Jerman as herself

P.S.: Ja, obožujem Pojdi z mano, zato sem za glavno osebo dala igralko.
26. december 2016
Next
26. december 2016
Next
26. december 2016
books...
books...
Next
26. december 2016
Next
26. december 2016
EkstazaSmrti
EkstazaSmrti
Next!
27. december 2016
Next
27. december 2016
u219671
u219671
Hvala vsem šestim, toliko Next-ov res nisem pričakovala.
27. december 2016
u219671
u219671
1. Izgubljeni rock

Črna svetloba ne obstaja. Ne mogoče jo je izumiti. Vendar pa vsakič, ko se moje srce razpara, iz njega zasveti tista črno črna svetloba. Dovolj je že, da iz njega plapola črna zavesa žalosti, ampak vse skupaj potopijo še solze. Ko je dovolj, pride nekdo in lužo solza pobriše. Ugasne stikalo za žalost in te stisne k sebi. Tako je bilo do sedaj. Danes pa sem bila od solz čisto premočena, črna svetloba pa je kar žarela in stikala ža žalost nisem našla. "Ronja," je mama zastokala. "Nehaj se že cmeriti zaradi trapaste ogrlice." Ob teh besedah sem še bolj zahlipala. "Ni trapasta, mama," sem zajokala. "Ti ne veš, koliko mi pomeni." "Ojoj!" je kar poskočila mama ko se ji je pogled ustavil na mojem krilu. "Novo krilo si zmočila samo zato, ker sem po pomoti izgubila tvojo ogrlico?" Zdaj je konec mojega življenja. Vedela sem, da je mama nalašč izgubila obesek s križom. Po duši sem bila rokerka, kar mi je vedno preprečila mama. Preprečila mi je poslušanje rock glasbe, ter mi namesto črnih raztrganih hlač kupila dolga pisana krila. Lase sem si hotela pobarvati v črno, a mi je mama namesto tega spletala neke kitke, ki so jih nosili v času Jezusa. Ne spomnim se točno, kako sem dobila ta obesek, poseben rock obesek. Podaril mi ga je nek fant, ko sem imela komaj deset let - že takrat sem bila nora na rock. Že tri leta so minila od takrat, sem pomislila. Potem nisem mogla več nadzirati samo sebe. Pograbila sem plašč in stekla na sivo cesto. Slišala sem nekaj maminih kletvic, kot so "Krščen Matiček!" in podobno. Zanje se nisem zmenila. Lilo je kot iz škafa, a mi ni bilo mar. Naše majhno mestece sem popolnoma raziskala, a nečesa še nisem videla. Nekega kraja, kamor mi mama nikoli ni pustila. Naj bi bil nevaren, ali nekaj takega. "Pa kaj, saj mama itak vedno samo nekaj pametuje," sem si mislila in se odločila, da grem tja. Ne more imeti več skrivnosti pred mano. Ob tej misli sem se skozi solze nasmehnila. Veter je pihal tako močno, da sem se morala oprijeti ograje. Zdelo se je, kot bi mi veter hotel preprečiti, da obiščem tisti kraj. Ne smem se predati, sem pomislila in nadaljevala s hojo. "Kmalu bom tam," sem rekla skozi stisnjene zobe. In res, prispela sem. Veter je ponehal pihati in iz neba se mi je smehljala luna. Nič posebnega ni bilo tam, razen praznih stojnic in majhne koče. Skoraj sem spregledala bele zidove, ki naj bi služili ogradi. Pomislila sem na mamo, ki je trdila, da je ta kraj nevaren. Stopila sem bliže k zidovu in nekoga opazila. Zdelo se je, kot me je že dalj časa pričakoval, smehljal se je s tistim hladnim nasmeškom...
Se opravičujem za pravopisne napake
Mnenja, kritike?
27. december 2016
u216836
u216836
OMG to je tako perff *-*
Nekst <33
27. december 2016
u218766
u218766
To je perfektno!
Neeeeext <3333
28. december 2016
Neeeeeeeeeeeeeext!
28. december 2016
EkstazaSmrti
EkstazaSmrti
Next
28. december 2016
Next
28. december 2016
Next
28. december 2016
Next
28. december 2016
http://www.igre123.com/forum/tema/my-life-sotry-how-i-live-now/51828/3 sorry da smetim, ampak po več kot treh letih sem nadaljevala s svojo zgodbo! upam da vas zanima in jo preberete, gre se o 17-letni Jade, ki so zaljubi v svojega najboljšega prijatelja... ali pa tudi ne?....
lep dan še naprej!! <3
28. december 2016
u219671
u219671
Be yourself prej vprašaj za dovoljenje ☺
28. december 2016
A lahko prosim oglašujem svojo zgodbo na tvoji temi?
28. december 2016
u219670
u219670
Omg, tole je že zdej perfektno. Res si odlična pisateljica za svoja leta! *-*
Neeeeeeext
28. december 2016
books...
books...
Next
28. december 2016
u219671
u219671
♡♥be_yourself♥♡ zdej si itak že oglaševala... naslednjič pa ne oglašuj več
28. december 2016
u219204
u219204
nextt
29. december 2016
u219671
u219671
2. Metal club

Metal club as Black veil brides

"Luke," sem dahnila. Prepoznala sem ga po izdolbinah v licih, sinje modrih očeh in njegovem značilnem nasmešku. On je tisti, ki mi je dal ogrlico. Ogrlico, ki sem jo izgubila. Tip se je ozrl in me zagledal. Nekaj časa je samo strmel, potem pa se me je počasi spomnil. "Oh, Ronja! Ti ne veš kako smo te pogrešali!" je Luke zavpil. Pogrešali? Mene? "Kako to misliš smo?" sem dejala in prestopila z ene noge na drugo. Hudo me je že zeblo, saj je bil plašč ves premočen od dežja. "Mi! Iz Metal cluba," mi je Luke razložil. Še vedno nisem vedela, za kaj se gre, a mi je bilo nerodno kar naprej nekaj spraševati. Pridi v našo kočo in se ogrej, me je povabil Luke. Vedla sem se na majhno klop in odložila torbico. Ko me je Luke zagledal, ga je skoraj kap. "Ronja, prehladila se boš! Hitro pojdi v kopalnico in si posuši lase. In sleči si ta moker plašč. Oblačila pa ti bomo posodili." Ubogala sem ga. Ko sem imela lase suhe, so v dnevno sobo prišli še štirje rokersko oblečeni fantje. Prvi je imel črne dolge lase, spete v čop. Drugi je imel kratke lase, a so bili zviti in trdi. Kot afričani. Tretji je svoje lase pobarval na oranžno, in jih pobril na ježka. Četrti pa je imel natopirane, zelene lase. Wow. Res wow. "Kje pa imaš obesek?" me je presenetilo Lukeovo vprašanje. "Mama ga je vrgla v smeti," sem dejala in nato povedala celo zgodbo. Vsi fantje so kimali, vzdihovali in poslušali. Ko sem končala, pa je Luke nekaj stisnil v mojo roko. "Wow," sem dejala ko sem zagledala obesek s križem. "Hvala, Luke. Ampak bojim se, da ga zaradi mame ne bom mogla obdržati," sem žalostno dejala. "Prav. Ronja, imam eno vprašanje..." Nasmehnila sem se. "Ti kar vprašaj." "No... ali bi se pridružila Metal cluba?" je vprašal. "Jasno," sem vesela odvrnila. "Samo tole podpiši," mi je Luke rekel in mi dal nek list. Ni se mi ljubilo brati zgornjega besedila, zato sem se samo podpisala. Ko pa sem hotela dodati list, sem zagledala eno besedo. Smrt.
Se opravičujem za pravopisne napake.
Mnenja, kritike?
01. januar 2017
u219671
u219671
Ups, zgoraj sem napisala 'Metal club as Black veil brides' namesto 'Black veil brides as Metal club' .
01. januar 2017
u216836
u216836
Haha
SMRT? Kaj dafaq? *o*
Drgač pa je peerff <3
01. januar 2017
Neeeeeeeeeeeext!
01. januar 2017
EkstazaSmrti
EkstazaSmrti
Next