Forum
u196293
u196293
To je moja prva zgodbica...tko da upam da vam bo všeč ker še sama ne vem kakšna je ta zgodbica
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Gre se o punci Klari Morgan, ki odpotuje v London in tam gre v kamp skupaj s svojim bratov. gre se o veliko fantih in s kom bo na koncu skupaj?
30. april 2016
Next
Komi čakam
30. april 2016
u196293
u196293
upam da bo dobr.....
met you in camp...kateri je pravi

1. DEL

Zjutraj sem se zbudila, saj sem ravnokar sanjala o tem, da me je požrla pošast .... pasem si rekla saj pošasti ne obstajajo in v tistem trenutku me je poklicala mama "klara, zajtrk". hitro sem zleteladol in tam so sedeli Luke, mami in oči. O saj res nisem se še predstavila, sem klara morgan. Stara sem 16 let in hodim v gimnazijo v Ljubljano in če se sprašujete kdo je luke, on je moj brat in ogromno deklet je zaljubljenih vanj saj za 17 letnega fanta zgleda zelo seksi (to je mnenje vseh deklet na naši šoli). Ampak luke se glede tega ne meni veliko. Moji mami je ime Jocelyn in očetu je ime Marko. Ko sem hitro pojedla zajtrk sem se odpravila v šolo, saj je bil danes zadnji šolski dan in komaj sem čakala da vidim svojo najboljšo prijateljico niko. objeli sva se in pohiteli v razred, kjer sem zagledala svojo največjo sovražnico Nikito, ki je čisto vsakdanje dekle razen tega da so njeni starši zelooooo bogati in je zaradi tega popularna. Hitro sem odšla v zadnjo klop s sklonjeno glavo ko me je kar naenkrat neka noga spotaknila in zaletela sem se v nekega fanta, ki me je pripriči začel nadirati, pa je hvala bogu v učilnico prišel naš razrednik in učitelj geografije Matijas Zalar. imeli so ga za najbolj sitnega in čudnega profsorja na šoli. danes smo imeli samo 5 ur tako da bomo verjetno hitro končali dan. učitelj nam je razdelil spričevala in skupinske slike in potem smo imeli 4 razredne ure in potem še uro geografije in po končane pouku sem odšla domov. ko sem prišla domov sem potihoma odšla v dnevno sobo, ko sem iz kuhinje zaslišala luka, mamo in očeta in luke se je kregal, češ da noče oditi. pohitela sem v sobo ko me je čez nekaj časa poklicala mama v kuhinjo in je začela:"klara, nekaj pomembnega ti moram povedati...čez dva dni bosta z lukom odšla v london k teti alice. žalostna sem stekla v sobo in začela jokati in poklicala sem Niko in ji razložila vso zadevo, slišala sem smrkanje in vedela sem, da ji gre na jok, zato sva se zmenili, da greva naslednji dan zadnjič skupaj na morje.
30. april 2016
NEXTTT
30. april 2016
u209605
u209605
http://www.igre123.com/forum/tema/camp-of-music-ii-liam-payne-ff./183951/1
Vračam+nasljednič oglašuj na zs ne na teme..
30. april 2016
u143259
u143259
Neeeeext
Fuuul dobr
30. april 2016
u209605
u209605
Neext+napiše se meet
30. april 2016
Next + na mojih temah lahko oglašuješ, samo prej vprašaj!
30. april 2016
Next
Ja pri meni enako glede oglasevanja
30. april 2016
Next
30. april 2016
u196293
u196293
oprpstite za to oglaševanje...zato sm vm napisala Next, da se vam oddolžim

2. DEL
Tisti, dan sem se odpravila s svojo najboljšo prijateljico Niko na morje. Peljala naju je njena sestra. Šli sva poiskat najboljši prostor kjer bi lahko bili. Našli sva najlepši prostor obdan z drevesi in bili sva nekaj metrov od morja. Ves dan sva se kopali in špricali..od daleč naju je opazovala skupina fantov ki so sedeli na pomolu in se smejali. Jaz bi se še kar kopala, pa me je nika zvlekla ven iz vode. Pobrala sem svoje obleke in perilo za preobleči in stekli v preoblačnico. Ravno sem stala v spodnjem preilu ko je v preoblačnico stopil fant … ko je vstopil je nekaj časa stal in si me ogledoval. Ko sem hotela že zavpiti je prišel do mene in mi jih pokril z roko in me miril, da nisem zavpila. Vprašal me je če bom tijo in pokimala sem. Podal mi je obleke in hitro odšel ven. Stala sem kot kip, ker še vedno nisem mogla verjeti kaj se je dogajalo.. potem pa je stopila v preoblečlačnico nika in me vprašala zakaj še nisem preoblečena in pokazala mi je dve vstopnici za koncert, ki naj bi bil danes zvečer. Ko sva prišli na koncert sva se zabavali, popili sva steklenico vina, tako da nama je že vrtelo. Odšli sva na oder k pevski skupini in sva začeli plesati. Nika je plesala okoli glavnega pevca, jaz pa sem plesala na robu. V nekem trenutku se mi je zvrtelo in padla sem z 2 metrskega odra. Ujele so me močne roke in me odnesle do hiške na plaži, zraven pa je hodila tudi nika, ki se ji je mešalo od skrbi. Zahvalili sva se mu in nika je poklicala svojega brata, ki je prišel po naju in naju peljal domov. Hitro sem se stuširala in šla spat.
30. april 2016
Sem vesela, da lahko berem končno tvojo zgodbico.

Next
30. april 2016
u208947
u208947
Meeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttt+nova bralka
30. april 2016
Neext
30. april 2016
u143259
u143259
Neeeeeeext
Ful dobr pises
Ti si najbolsa pisateljica ;D
30. april 2016
Neeeext ful dobr
01. maj 2016
Next
01. maj 2016
Next
01. maj 2016
u196652
u196652
Next
01. maj 2016
u196293
u196293
Oprostite če so kkšne napake...tuki je nov Next...upam da vam bo všeč
3.del
Naslednji dan me je luke zbudil in odletela sva v london. Sredi poti sem zaspala in ko smo pristali me je zbudil luke. Na letališču naju je pričakala teta alice oba sva jo objela in odpeljala naju je v svoji sobi. Moja je bila ogromna svetlomodre barve in v sobi sem imela tudi svojo kopalnico in tv. Hitro sem razpakirala svoje kovčke in se odpravila dol. ko sem prišla dol mi je teta alice reklanaj si gremogledati okolico in naj še prej pogledam če je luke že razpakiral. Odhitela sem k luku in ko sm vstopila sem zagledala luka ki je spal na kovčku ki je bil prazen stvari pa je imel že razpakirane in hitro sem ga zbudila in vprašala če gre z mano da si ogledava okolico. Hodila sva mino ulic,prišla sva v park in kupila sva si sladoled in zagledala naju je druščina fantov ki so luka povabili igrat nogomet. Aja luke je bil na prejšnji šoli kapetan nogometne ekipe. Gledala se jih in izgledalo je da jim je luke všeč saj je zelo dobr nogometaš. Čisto vse je preigral in zadel gol.fantje so bili navdušeni nad njim. Fantje so igralu še naprej nogomet ko se je nekdo usedel poleg mene. Pozdravil me je in vprašal kdo je novi fant, še vedno sem si pisala sms z niko,tako da ga slučajno nisem slišala in pogledala,odgovorila sem mu daje to moj brat. Potem pa me je še nekaj vprašal.zavedala sem se da me je nekaj uprašal pogledla sem dol z ekrana ravno ko sem ga hotela pogledati in odgovoriti je žoga priletela v mojo smer in fant jo je hitro odbil stran če ga nebi bilo,z bi zdle padla v nezavest,no to ravno ne buško bi sigurno dobila. Zahvalila sem se mu da me je rešil pred žogo in pogledala sem ga in v tistem trentku bi resno lahko padla skupaj,ampak sem obdržala mirno kri... Bil je božanski❤Imelje kratke rjave lase,in velike rjave oči ki kar sijejo in ravno sem se zavedala da strmim vanj on pa vame..Prekinila sem tišino in rekla:"jaz sem klara in tisti fant tamle, ki igra nogomet je moj brat luke" "jaz pa sem tim" je rekel in mi podal roko, katero sem sprejela. Ob stisku njegove roke sem začutila mravljince,da so se mi zašibile noge in skoraj bi padla pa me je hitro ujel in zadržal,da nisem padla. Vprašal me je če sem v redu in zlagala sem se mu da se mi je zavrtelo in da sem zdaj ok. Luke je prišel do naju in odšla sva domov.
01. maj 2016
u196293
u196293
Pa še en Next, ki je posvečen vsem...

4. DEL
Zdaj je že novo jutro in še kar ne morem verjeti da sva daleč od doma. Vstala sem in šla dol v kuhinjo in pogledala sem v hladilnik,ki je bil prazen. Preoblekla sem se vzela denar in šla v trgovino. Ko sm prišla v trgovino sem s police vzela jajca,moko,kruh,hrenovke,sadje, čokolado ... Potem pa sem se spomnila da ima luke rad kečap in ko sem ga končno najdla sem ugotovila da ga ne dosežem... Stegovala sem se pa nisem dosegla,ravno takrat pa je mimo prišel fant iz nogometnega igrišča. Stegnil je roko in vzel s police kečap in mi ga podal. Zahvalila sem se mu on pa se mi je samo nasmehnil in šel. Na poti domov je do mene prišla mlada punca in mi podala letak. Na njem je pisalo 'kamp 122' pod opisom je pisalo da se splača priti ker tako lahko spoznaš nove prijatelje. Ko sem prišla domov se bila zgrožena...zagledala sem luka ki je v roki držal metlico za stepanje, povsod potleh pa so bila jajca, moka in sladkor. Da me je luke pomiril mi je pokazal sveže pečene palačinke. Tako sm bila lačna da sm pozabila na nered in začela jesti. Pozneje sva skupaj vse pospravila, ker bi bila teta jezna če bi videla ta nered. Pokazala sem mu tudi letak za kamp 122 in odločila sva se, da bova šla v ta kamp kjer bova preživela 2 meseca. Teta se je tudi strinjala s tem da greva, ker bo ravno takrat odšla na potovanje v afriko. Moje zabavanje v kampu se začne čez 3 dni in ne morem več čakati.
01. maj 2016
I like it!
Všeč mi je tvoj način pisanja. In ne sekiraj se za napake. Nekoč mi je nekdo rekel, da vsaka knjiga mora imeti pravopisno napako. Torej, v vsaki zgodbici mora biti vsaj ena pravopisna napaka.

Čakamo Next!
01. maj 2016
Neeext
01. maj 2016
u208947
u208947
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
01. maj 2016
u211659
u211659
živijoooooooooooooooooooooooooo
01. maj 2016
u143259
u143259
Neeeeeeext
Si kr predstavlam kok je tim hud
01. maj 2016
Nextt
02. maj 2016
u196293
u196293
Tuki je nov Next,sam je mal krajši...bom še enga pozneje objavla

5.del
Zgodaj zjutraj sem se zbudila saj komaj čakam na kamp. Odštevam dneve in točno čez 24 ur bom spoznala nove prijatelje. Pohitela sem v kuhinjo in zagledala listek na katerem je s tetino pisavo pisalo, da je morala oditi že danes. Pripravila sem si zajtrk in po zajtrku sem odšla na kratek tek. Tekla sem po parkih in poslušala glasbo ob enem. Ustavila sem se na lepem kotičku sredi londonskega parka. Vsedla sem se v mehko travo in opazovala nebo. Ustala sem in se odpravila domov. Hodila sem po ozki potki sredi parka. Ravno sem hotela zamenjati musko na telefonu, ko je nekdo zavpil 'pazi', potem pa se je nekdo vrgel name da sva se zakotalila v travo. Zagledala sem Timov obraz nad sabo,ko me je vprašal če sem v redu. Zavpila sem nanga kaj se meče name. "kaj naj bi raje pustil da te nekdo s polno hitrostjo zbije z motorjem?" je zavpil nazaj. Šokirana sem bila ker se je tako zadrl name. V tistem trenutku se mi je opravičil ker je zavpil name. Pomagal mi je vstati in zahvalila sem se mu ker me je "rešil" pred motorjem. Ponudil mi je prevoz domov,pa sem ga zavrnila. Poslovila sem se od tima in tekla domov.
02. maj 2016
Next
02. maj 2016
u143259
u143259
Neeeext
Ful fajn
02. maj 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg