Forum
u14607
u14607
OKej ko že imate vsi svoje zgodbice bom tudi jaz imela svojo ;p tako poskusno :') no pa žačnem :

Budilka.chh,še v miru nemorem spati ne,da bi me zbudila in spravila na čuden ter zaspan način iz postelje. Vseeno nisem pri volji,ampak ustanem ter se oblečem. Nakar grem po stopnicah dol,na pol zaspana in utrujena. Zajtrk si že lahko vohal na daljne metre pred kuhinjo.A sem bila na zadnji stopnici mi je mama zakričala :
'' bodi tako ljubka in zbubi svojo sestrico Aljo iz mirnega spančka.''
Zamislila sem si '' zakaj pa njo ne zbudi budilka.?''..
In spet se odpravim po stopnicah ,ampak tokrat grem gor. Pridem do Aljine sobe in jo tresem :
'' Alja,Alja zbudi se.'' Naenkrat me potrpežljivost mine in se začnem dreti,da ne sme tako dolgo spati.
''No,končno. Zbudila si se.! Pridi in obleči se,saj te že zajtr čaka na mizi.''
Nejevolno je prikimala in odšla v njeno kopalnico.Ker najin očka dela v Parizu,smo zelo bogati.
Imamo veliko hišo,ter vsak svojo kopalnico.Pred hišo imamo luxus-bazen. Ampak zdaj nazaj k zajtrku. Očka in mami že naju z Aljo čakata. Naenkrat pa mi pade telefon iz žepa hlačnice. Mama me čudno pogleda in pravi :
'' No prav. Oglasi se. Ampak potem ga odloži,ker hočemo SKUPAJ zajtrkovati.''
Tako se oglasim in na drugem koncu žičnice sliši svojo najboljšo prijateljico Nino,ki živi 2 bloka odaljenega tukaj našega. Pogovor : N- Nina , J - jas
N : hej zaspanka.
J : za jutro si pa res dobre volje.
N : ja veš..
( jo prekinem hitro )
J : kaj vem.? kaj je.? kaj se je zgodilo.?
N : bolj počasi z vprašanji. No tako je : moja mami je dobila super ponudbo za službo.In zato...
J : in.. zatoo kaj.? ;o
N : se bomo odselili. tri krat ugibaj kam.!
J : eem.. v New York.? L.A.? kam,kam.?
N : v Nemčijo,kar je zelo odaljeno od Pariza.
J : ampak.. zakaj si potem zvene vesela.?
N : ker smo se dogovorili doma,če se bosta tvoja starša strinjala,se lahko odselim k vam. Ampak brez brata Justina. Samo jas. In danes vas običemo in se starši dogovorijo.. IN če ne..
J : kaj če ne.? izpljuni.!
N : in če ne grem z mamo in očetom,ter braton v Nemčijo.
J : kaj.? ehhh,moram iti k zajtrku.
N : ampak...
J : ( prekinem ).

Odpravim se žalostna nazaj k zajtrku kjer me vsi gledajo. V sebe naklačim žemljo in mleko in se odpravim v šolo,kjer srečam.... NEXT.? yes or. not.?

dam tudi slike ja / ne .? izkaznice oseb.?

Naj nextam.? Boš bral/a.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. julij 2011
nextt
pa ja dj slike (:
23. julij 2011
u19911
u19911
next :')
j pa slikce (:
23. julij 2011
u55096
u55096
Naprej.Nextii.
Slikce: Ja. Izkaznice oseb: Ja.
23. julij 2011
u14607
u14607
OKej. slike :

Tejah Williams ( jaz ) :

Aljah williams ( moja sestra Alja,6let )

Nina Jones Blue ( moja najboljša prijateljica )

Lukas Williams ( oče )

Justin Jones Blue ( brat od Nine )

Alexsandra Williams Scott ( mama )

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

starše od Nine ne bom dajala ,ker so samo na žečetku pa kjer zmes v zgodbi : ) slike od hiše in bazenov ter sob še pridejo ..
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23. julij 2011
u14607
u14607
Pa brat od Nine je star tudi 6 let . : )
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
slike naprej :

naš bazen pred hišo :

soba mame in očeta :

moja soba :

sestrina soba :

hiša in še en bazen :

dnevna soba :

kuhija in jedilnica :

-----------------------------------------------------------------------------------------

ostale slike dajem sporti. next zgodbo.?
23. julij 2011
u14607
u14607
relax soba :

skupna kopalnica ( drugače ima tudi vsak svojo ) :

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
nextam...

In zagledam.. največjo važičko na šoli.Vedno misli,da ve akj je dobro za druge,ampak tukaj se zelo močno moti. Njene ocene so kot po traku napeljane.
Stismen zobe in upam,naj me ne opazi,ker če me opazi bo nastala katastrofa tega šolskega leta. Grem nekaj metrov in zagledam Nino. Počasi stopim do nje in jo pozdravim. Pogovor : N - nina J - jaz
J : Hej,ne greš noter v šolo.?
N : nimam volje.pa nevem zakaj..
J : potem pa poglej pred svoj nos,pa mi povej če se ti volja poboljša.
N : oooo.
J : Kaj.? nisi vesela videti svojega fanta.?
( primem njeno čelo in poskušam če ima vročino )
J : ne nič. nisi bolana,niti nisi nora,ker ot vem iz mojih izkušenj.. kaj je le narobe.?
N : zvonilo bo greve raje v razred.
J : prej pa nisi hotela.
( se orne in pogleda )
N : kaj.? kaj praviš.?
J : nič. a ne greve.?
KO prispeve v razred angleščine,se kar usedeve ostali pa se smejejo.
Naenkrat je Nini nekaj priletelo v glavo.Vidim in opazim,da je nekdo vrgel papirnato letalo.. v katerem je pisalo :
'' Danes | ob 16.00 | konec s tabo. ''
Le kaj bi naj to pomenilo.? Sporočilce pokažem Nini a ona mi ga iztrga iz rok in ga brž skrije.Vprašala sem zakaj je to naredila,in se je obrinila stran..
---------------------------------------------------------------------
nadaljujem po kosilu.
23. julij 2011
u55096
u55096
Next
23. julij 2011
u14607
u14607
nextam...

Ker se Nina zame celo uro ni zmenila sem kar zaspala.'' pook '' me zbudi. Brskal sem po zrku kje neki teči moja budilka,ko naenrat zadanem učiteljico. Odprem oči in vidim,da se vsi smejejoo iz mene,le Nina se ni smejala.V takšnih situacijah najdeš prave prijatelje.Ampak kaj bom delala ko Nine več ne bo ob moji strani.? hmm.Aha,učiteljica.Vstanem in se žačne dreti. Malo poslušam,malo si prepevam.Le,da me ne opazi. '' adijo '' Reče nekdo par sekund pred velikim odmorom in koncem ure.Pa sem se vselej rešila učiteljičine nadloge dneva.
Po hodniku grem navzdol in zavijem desno v jedilnico. Ooo ne sami smehi okoli mene,ne zdržim. Vse mize so bile zasedene in se torej sama vsedem na zadnjo mizo v kotu.Nino povabim k sebi. Ampak ni hotela,vendar sem opazila,da so ji noge prevzele kontrolo in jo pripeljale k meni. Pogovor : N - nina , J - jaz
N : oproti za to kar se je zgodilo.
J : sej sem si sama kriva.
N : friend's?
J : zavedno. : )
N : okej,pridi. Greve k ostalim uram pa hitro domov in se dobive v parku.
J : nisi opazila sporočila.?
N : sem in ti greš z mano,tam boš izvedela zakaj se tako obnašam.
J : z veseljem te pospremim.
Konec šole je bilo in se sama odpravim domov. Po stopnicah gor in zaloputnem vrata svoje sobe.Rečem si : v park.! juhu.
------------------- eno uro kasnej ----------------------------------------
Z Nino sve v parku in čakave. Izza kota se pojavijo veliki dečki. Hoteli so naju zbiri. V športu nisve najboljšivi ampak sve tekle kakor so naju noge nesle. Pritečeve k meni domov in vidive avto Ninine družine. '' hitro greve noter '' pravi Nina.
.....................................................................................................
Nextam.? slike.? usaj 3 nexte rabm :3
23. julij 2011
ja nextaj!!
23. julij 2011
u14607
u14607
slike :

važička Maya VonDeliv :

fant od Nine : ( Joe )

učiteljica angleščine : ( zgleda prijazno ampak ni )

šola :

23. julij 2011
nextt
23. julij 2011
u14607
u14607
avto Ninine družine :

..........................................................................................................
nextam again :*

Tako sve šle noter.. V kuhinji so vsi sedeli in se pogovarjali,medve pa sve na stopnicah prisluškovale. Nisve nič kaj prav slišale. Ampak sve slišale to kaj sve hotele : Nina lahko stanuje pri nam,juhu.!
Nato so starši opazili,da sve doma in naju poklicali v kuhinjo.Tam so se vsi poslovili od Nine in odšli na letališče.Nini kovčki so jo že čakali,da bodo razpakirani,zato sem nino v njeni novi sobi pustila samo.Bil je že večer in smo večerjali na veliko.
Vsak je imel svoje vrste hrane.'' Dober tek '' smo rekli vsi v en glas. Jutri je nov dan,sem si mislila. In zadnji dan šole.!...
Po končani večerji se odpravimo v sobe in v kopalnice,se smuknemo v pižame in zaspimo. Lahko noč. Naslednji dan pa se zbudim in vidim ....
----------------------------------------------------------------------------------
just next :3?
23. julij 2011
u7275
u7275
nextt
23. julij 2011
next
23. julij 2011
u14607
u14607
še 1 next pa pol nextam :3
23. julij 2011
u49695
u49695
neeeeeeeextej:3 < 33333333
23. julij 2011
u42341
u42341
neeeeeeeeeeeeeeeeext
23. julij 2011
u51714
u51714
nexttt
23. julij 2011
u14607
u14607
hah no dobr zdej nextam... < 3
------------------------------------------------------------------------------------------------
Naslednji dan se zbudim in vidim... skozi okno,da nekaj pri stari hiši ropota.Hitro se oblečem in zbudim Nino,ter jo odvlečem sabo. Hodila sve kar en čas,ker je hiša na koncu mesta na velikem hribu med gozdovi.Nihče ni vedel kaj se tam dogaja v okolicimpa tudi čisto varen nisi bil.Ura je bila 5.00 zjutraj,zato sve z sabo uzele svetilko zaradi teme in strahu pred temnim gozdom.Kaj pa je naju dobi volk.? alikakšno mistično bitje.? ojej. Prijeli sva se za roke in odtavali stopinje za stopinje.Naenkrat pred nama nekaj prileti. '' kkukuuuuku '' na srečo je bila le sova. In res,končno pretava gozd in se skriijeva za bljižnji grm in po tiho opazujeva. Vprašala sem :
'' pa ne,da bi kdo začel živeti.? ta hiša je zelo stara in neopremljena pa tudi nenavadna je precej. kakšne stvari se bodo še dogajale.?''
'' pridi bove kdaj drugič. Ker veš,vsak kdo se lahko nama priplazi za hrbet.. kaj bova pa potem.? prosim,greve. '' je rekla Nina,kot da bi nekaj prikrivala.
Grozne poti pa ni konec in ni konec.. Kje se gozd konča.?
'' ne tukaj ne.'' in tudi tukaj ne. Kam naprej.?
'' pšššt,nekaj slišim.. Tam,tam je '' je trepetala Nina.
'' ne nič ni tam,pusti zdaj to domov raje moorave najti'' sem ji rekla.
'' počakaj,dobro poslušaj in boš tuuuudi ti slišala''.
'' ( slišim ) oo ne. pridi tečii.'' sem po tiho povedala,da nebi kdo naju slišal.
'' Ampak kam,ampak kam.?'' sve obe kričale.....
---------------------------------------------------------------------------------------------------

Ninina nova soba :
( bolj je opremljena )

zapuščena hiša :

sova,ki je naju prestrašila : ( bolj je temnejša )

----------------------------------------------------------------------------------------------

NEXT ?
23. julij 2011
Jaaap !
NeexT !
23. julij 2011
u14607
u14607
Hvala,da si prebrala :*

še več nexto-v rabm : )
23. julij 2011
u51714
u51714
nexxtt
23. julij 2011
u49695
u49695
neext *:
23. julij 2011
u14607
u14607
še 2 nexta :*

Lucko:$ < 3
23. julij 2011
neextt
23. julij 2011
u2847
u2847
Next
23. julij 2011
u7275
u7275
next
23. julij 2011
u14607
u14607
hah okej.. zadost nextov :3 nextam.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Obe sve zadihana,polne straha. Kam naj tečeve.? samo to veve,da proč od tukaj.
'' o ne,pošast se nama bliža aa'' je šepetala Nina.
Nekaj je skočilo iz grma. Kaj zdaj.? Z Nino sve slišaale glasek :
'' no,saj nočem vama nič storiti.Zdravo tole je moj volk Teo in moje ima je Beatrice.''
nadaljevanje pogovora : B - Beatrice , N - Nina , J - jaz
J : za tebe pa še nisem slišala v mestu.
B : ne sem nova tukaj in stanujem tam odzgoraj.!
N : ( je samo meni zašepetala ) v tisto grozljivi hiši živi,oo ne.
J : Jaz sem Tejah,na drugem koncu mesta.
B : lepo je vaja bilo spoznati,ampak zdaj moram iti.
J in N : adijo.
Beatrice je na volku odskala nazaj k veliki grozljivi hiši. Niko je bilo vse sumljivo zato je rekla meni :
'' pridi,greve pogledat kaj bo počela zdaj ''
'' Ne moreve nazaj domov če hočeve v gozdu preživeti,ne da bi ble pojedene.'' sem rekla.
'' Greve pogledat.'' in me je Nina potegnila za roko,do grma.
Beatrice je že bila na vrhu pri hiši. Toda tokrat je imela v roki nekaj nenavadnega.. bila je vejka drevesa..
'' mar je hotela z to vejko nama kaj storiti.?'' sem se spraševala.
'' poglej,hiša ni več zrušena in še lepša je postala..''
Ampak kako.? Pogledale sve malce natančneje in videle trakove po zraku. Nina je kar zacvilila. Beatrice je videla ,da jo nekdo opazuje zato je hitro zamahnila z vejko in izgila v tisti sekundi. Midve pa sve raje odšle in se pripravile na zaden dan šole v tem šolskem letu. Namreč končale bove 8.razred . V najinih glavah je šlo vse mogoče naokoli,a spregovorili v šoli nisve niti besede.Niti pisnile nisve,nič. Zvele sve spričevala in odšle kar prve domov. zamislile sve si,da je beatrice čarovnica.Imela je palico v sekundi je izginila,kljub odaljenih 70 metrov je mislila,da je nekdo v gozdu. Vedela je upravljati z volki in celo je imela svojega. Z Nino ni nama bilo mar do popoldanskega kosila zato sve mami rekle,da greve na sprehod. Ampak to je bila laž,hotele sve zvedeti kaj v resnici je Beatrice...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NEXT ? slike dam ? & hvala da berete :3
23. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg