Forum
No ta zgodba bo govorila o punci Petri ki obišče zanimivo mesto kjer prevladujejo oblačila. Spozna novo prijateljico skupaj z njo pa se začne pustolovščina.... Zdaj pa vi povejte ali naj pišem zgodbo ali ne!

Petra:

Next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. november 2011
u60869
u60869
next
19. november 2011
next
19. november 2011
Ok!
1. DEL
Jeeej!! Moj rojstni dan! Končno sem dopolnila 18 let! Danes bomo imeli praznovanje potem pa se bom odselila! Kam? V mesto Oblačil. Tam prevladujejo oblačila, čevlji, modni dodatki... Da bi se odselila tja je bila moja največja želja že odkar sem bila stara 15 let. In danes po zabavi jo bom končno uresničila. Tukaj so vsi tako čudni. Nihče ne razume da sem nora na modo. No zdaj pa moram na zabavo. Bye bye!
NASLEDNJI DAN...
Uhhh.... Vožnja z vlakom je takooooo dolga.Vmes sem sicer zaspala ampak ko sem se zbudila smo še vedno potovali. Vse je bilo na svojem mestu. Opazila sem da v mojem kupeju ni več nobenih drugih potnikov. Vstala sem da bi odšla nekaj pojesti v menzo. Tudi tam je bilo bolj malo ljudi le šest deklet je klepetalo in pilo jabolčnik. Mislila sem že da sem prespala postanek v mestu Oblačil ko sem nenadoma zaslišala: "Čez pet minut bomo v Modani (to je krajše ime za mesto Oblačil)!" Odšla sem v svoj kupe vzela kovček in torbo ter se odpravila. Vlak se je ustavil in izstopila sem. Z menoj je šla le še ena punca ki pa je tik pred Modano zavila na levo. In ko sem zagledala Modano sem čisto osupnila.
Next?
19. november 2011
darila:

19. november 2011
vsaj dva nexta in potem naslednji del
20. november 2011
next!! nujno
21. november 2011
Bom kar nextala.
2. DEL
Modana je bila prečudovita. Ker je sonce ravno zahajalo pa še lepša. Takoj sem stekla v mesto. Pred velikimi vhodnimi vrati je stal možakar. Vprašal me je: "Kdo si?" Rekla sem mu da sem se prišla vselit v Modano. Odsunil mi je vrata. Vstopila sem in prelepo mesto mi je vzelo dih. Vsepovsod so tekali ljudje z polnimi vrečkami oblačil. Bilo je zares lepo, ampak nisem imela časa za sanjarjenje. Morala sem si poiskati primerno sobo v kateri se bom lahko odpočila. V manjši trgovinici sem kupila vodnik po Modani. Odkrila sem lep in poceni hotel, ter ga takoj začela iskati. Kmalu sem ga našla. Na noč je bilo treba plačati le 16€. Svoje stvari sem odnesla v sobo in odšla na sprehod po Modani. Za vsak primer sem vzela denarnico. Če bi mi bila katera obleka strašno všeč bi jo seveda kupila. V manjši trgovinici sem zagledala prelepo obleko ki se je sploh ne da opisati. Bila je rdeče in bele barve.

Tisti večer pa sem našla tudi prelepo majčko ki sem jo tudi kupila.

Ko pa sem se vrnila v hotel sem ugotovila.....
Vsaj 3 nexti in potem naslednji del
22. november 2011
u52779
u52779
nexttttt
24. november 2011
u63103
u63103
Next
24. november 2011
u63103
u63103
Pa hitr!!
24. november 2011
ok!
3. DEL
Sem ugotovila da sem izgubila ključe! Hitro sem stekla na cesto in tekla po ulicah. Končno sem ga zagledala. Takrat pa ga je nekdo pobral. "Neee!! To je moj ključ!" sem zakričala. Dekle ki ga je pobralo je prestrašeno skočilo v zrak. "Izvoli. Pa vsi te gledajo a veš." je rekla. Ozrla sem se in videla da manjša skupinica strmi vame. Hitro sem se obrnila in rekla tisti punci: "Hvala da si našla moj ključ. Mimogrede jaz sem Petra." "Jaz pa Lana" je rekla. Še nekaj časa sva klepetali, nato sva si izmenjali telefonske številke in odšli vsaka v svojo smer. V hotelu sem odklenila svojo sobo in si jo končno dobro ogledala. Spalnica je bila takšna:

Kopalnica pa taka:

Vrgla sem se na posteljo. Skoraj sem že zaspala ko sem nenadoma zaslišala krik. Hitro sem stekla iz sobe in videla...
Vsaj tri nexte in potem naslednji del!
25. november 2011
u52779
u52779
next
25. november 2011
next ful dobr !!!
25. november 2011
u63103
u63103
Next!!!
25. november 2011
Še neki slik!
Modana:

Lana:

26. november 2011
nextt next next next next next next
26. november 2011
Naslednji del bom napisala jutri ker trenutno nimam časa
26. november 2011
weee
26. november 2011
u52779
u52779
next
26. november 2011
4. DEL
...stekla iz sobe in videla manjšo skupino ljudi. Po stopnicah so tekli ljudje in hitro sem se tudi jaz odpravila pogledat kaj se dogaja. In tam sem zagledala žensko ki je močno krvavela. Zakričala sem v kriku groze in komaj zdaj sem slišala da iz vseh smeri kričijo: "Pokličite reševalce!!" Po 5 minutah se je pred vrati ustavil kombi. Dva moška sta vzela krvavečo žensko v roke in jo odnesla v kombi. Odpeljali so žensko in množica se je še rahlo v šoku razkropila. Še nekaj časa sem stala tam in gledala kako brišejo tla. Nenadoma pa sem opazila da se poleg velikega lonca z rožami nekaj premika. Čez nekaj sekund je izza skrivališča skočil sumljiv moški in pobegnil na ulico. Nihče ga ni videl le jaz. Predvidevala sem da je morilec ampak nisem nič rekla. Potiho sem se odpravila v svojo sobo in zaspala.
NEXT DAY
Odločila sem se da pokličem Lano da greva skupaj nakupovat. Zmenili sva se da se dobiva po kosilu ob 13:00 pred mojim hotelom ker nisem vedela kje ona živi. Ob dogovorjenem času sva se srečali in se odpravili na nakupovanje. Povedala sem ji za sumljivega možakarja a je ona rekla da se mi je verjetno le zdelo da ga vidim. Ko sva se razšli sem v mojih vrečkah imela:

Tisti dan sem se imela res lepo. Odločila sem se da ob 17:15 grem še na sprehod.
Vsaj 3 next in potem naslednji del!
28. november 2011
u63103
u63103
Next!
28. november 2011
jutri bo verjetno naslednji del
29. november 2011
5. DEL
Počasi sem hodila bo ulicah Modane. Nekatere trgovinice so se zapirale in na ulici je bilo manj ljudi. Kar naenkrat pa je moj mirni sprehod prekinil glasen krik. "UJEMITE GA!!!!" se je starejša ženska drla na srdi Jagodne ulice. Stekla sem za možakarjem ki je tekel v smeri Modne ulice. In nenadoma se mi je zazdelo da sem tega možaka že nekje videla. Seveda!! To je bil tisti tip ki sem ga videla bežati iz hotela takoj po umoru ženske. Skoraj sem ga že ujela, ko mi je pod noge vrgel steklene frnikole in sem nerodno padla na tla. Nenadoma mi je izginil izpred oči in nisem ga več videla. Pobrala sem se in odšla k ženski ki je zdaj klečala na tleh in jokala na ves glas. Okoli nje je bila množica ljudi. Ženski sem rekla da sem poskušala uloviti tatu, a mi je rekla: "On ni tat!!! On je morilec!! Ubil je mojo hčerko!!" Torej je on ubil tudi tisto žensko v hotelu. Bilo me je malo strah in počasi sem se odpravila nazaj v hotel Le petit. Odšla sem se stuširat v kopalnico ko sem nenadoma....
Vsaj 3 nexti in potem naslednji del!
02. december 2011
u63103
u63103
Next
02. december 2011
če boš brala samo ti Charlottee < 3 bom prenehala pisat ):
03. december 2011
S tem sporočilom oznanjam da je konec še ene moje zgodbe, ker se nihče ne zanima zanjo. Ful sm žalostna ker nikoli nobeden ne prebere moje zgodbe, zato bom zaključilo tudi s to zgodbo.
06. december 2011
u52779
u52779
next
06. december 2011
samo če zberte še tri nexte bom zgodbo nadaljevala drugače je pa useh mojih zgodbic konc za forever
07. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg