Forum
hey! jaz in moja prijateljica bi radi napisali eno zgodbo. prijateljici pa se imenuje nuša03.
naj vam predstavim glavno osebo.

ime ji je Kate, piše se Voegele.
Živi v londonu. ima polno prijateljic in še nima fanta. stara je 17 let.

Rada pleše, poje, igra kitaro, hodi k odbojki, rada hodi v shopping...

naj napiševa?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. maj 2011
kmalu bova nextali!
29. maj 2011
bzzzzz, bzzzzzz! je zazvonila budilka. hitro sem vstala iz postelje, se šla počesat, umit zobe in zajtrkovat. videla sem da je ura že 8.oo in da bom zamudila. morala sem iti peš.
seveda sem zamudila. učiteljica je bila zelo jezna in sem skoraj dobila opomin saj sem že četrtič zamudila. komaj sem čakala konec pouka in nazadnje sem le dočakala. :-)
Po šoli sem se odpravila domov z prijateljicami.Pogovarjale smo se o fantih.Vse so imele fanta razen jaz ne.Ko sem prišla domov je ura ravno odbila 15.oo.
šla sem v svojo sobo, vrgla torbo v kot in se vrgla na posteljo. razmišljala sem o ljubezni. a morala sem narediti domačo nalogo in to res v rekordnem času, saj pride k meni ashley da greva v šoping.(shopping)
usedla sem se za mizo in začela delati domačo nalogo. ravno ko sem končala je pozvonilo. šla sem odpret, bila je ashley. a greva? je rekla. jap. sem z nasmeškom rekla.
vzela sem naramno torbo in odpravile sva se proti avtobusni postaji. pripeljal je avtobus in odpeljali sva se proti mestu.izstopile sva iz avtobusa in se odšle proti trgovini New York.tam so imeli same najboljše stvari.
od te trgovine sem imela največ nakupovalnih vrečk.šle sva na sladoled.naročile sva eno kepico borovnice in eno kepico vanilije. sedli sva na klop. zagledala sem čednega fanta. zdi se mi... da sem se zaljubila!
29. maj 2011
obleke ki sem jih kupila:

29. maj 2011
next?
29. maj 2011
u29507
u29507
next
30. maj 2011
hvala! maši07 bo zvečer nextala, a ne maša?
30. maj 2011
ashley:

30. maj 2011
mašiiii... a lahk napišem neki malega? xD (neučakana sm!)
______________________-------------_______________________________________
ker so bile vse klopce razen najine zasedene, se je usedel k MENI. prvo sva bila oba tiho, potem me pa reši ashley. (naš pogovor)
ashley: zdravo!
tist fant: zdravo! moje ime je sebastijan, z i-jem. (reče z nasmeškom na obrazu)
ashley: jaz sem pa ashley! (me pogleda z velikimi očmi)
jaz: hey! js pa sem kate, kate voegele.
sebastijan: a nisi ti tista ki je pela hallelujah(haleluja) na anglija ima talent?
jaz: ja! ja sem tista.
(ashley med tem časom gre "kao" nekaj pogledat)
sebastijan: si prišla v polfinale? ker si bila zelo dobra!
jaz: oo, hvala! m.. ja, prišla sem. ta teden ravno nastopam.
sebastijan: te pridem gledat.
30. maj 2011
jaz: o lepo se že veslim sebastjan:veš kate voegele zelo prijetna punca si če bi bil samski bi bil takoj lahko tvoj fant. jaz:hvala,tudi ti si mi všeč no moram iti se vidiva na talentih. sebastjan:tudi jaz moram iti bay bay. ashleypride nazaj)ej kate greva ? jaz:ja takoj (na lička sem ga poljubila in odšla) sebastjan:aua ta punca je pa prava bejba. prispela sem domov se oblekla v pižamo in se vrgla na pojstlo. zjutraj ko sem se zbudila je bila ura 7.20,rekla sem staršom dobro jutro.nato sem odšla se oblečt in v šolo.pridem in pred vrati čaka sebastjan."ej prideš da te zapeljem v šolo.ja prosim (nisem mogla zavrnit največje prilike).veš ko sem ti rekel da sem v zvezi.jaz pa rečem "ja vem ja "sebastjan pa odgovori "lagal sem ti,nisem v zvezi ampak vendar samski.bi bila z mano. naprej bom nextala ko bote izpolnili anketo
30. maj 2011
popravljam: pojstlo je mislila posteljo. sam maša piše bolj po domače...
30. maj 2011
maša! zakaj pa si morala napisat "bejba" in "samski"??
jaz več ne mislim pisat, kr sama piši.
nočem pisat s tabo, ker ne znaš.
31. maj 2011
u30718
u30718
nextiii
31. maj 2011
hvala Maby
31. maj 2011
neeeext
01. junij 2011
sorry maši! samo čudno mi je bilo kaj pišeš ... a me razumeš? saj zdaj ko si mi razložila že vem... a lahko nextam??
01. junij 2011
uff.... saj ga še poznam ne! raje bom zavrnila! bo bolje! sem si mislila. veš, sebastijan, sem začela. ne poznam te in ... raje bom zavrnila. ah... razočarano reče sebastijan. no prav. poslovili smo se in z ashley sva se napotili proti domu. stanovala je v hiši zraven moje. najin pogovor: (j=jaz, a=ashley)
a-zakaj si ga zavrnila? tako lep je! še jaz bi ga hotela...
j-ashley! še poznam ga ne. najprej ga bom spoznala, potem pa bomo videli kaj bo...
a-imaš prav... samo... lep pa je a ne?
j- ashley! lahko zamenjava temo prosim?
a-ooookeeejjjj
pogovarjale sva se kak je šola bedna, pa o teh tečnih staršev. samo težijo! s tem sva se obe strinjale. okej zdaj pa grem! ji rečem. ja... sj jst tut!
hihi... šle sva vsako v "svojo" hišo. zdravo mami! sem pozdravila mamo.
že hočem it po stopnicah v svojo sobo ko oče reče:
a tako? mamo pozdraviš, kaj pa jaz? a ti jaz nič ne pomenim?
jaz: jooojj no...
mami se vmeša zraven: nič joj no! to bomo razčistili! a se v šoli tudi tak obnašaš do profesorjev??
nisem ju hotela poslušati, zato sem raje šla v svojo sobo se učit za matematiko.
dokler se nisem prepričala da obvladam, nisem šla spat. končno znam! sem zavpila, da se me je slišalo po vsej hiši!
________________________________________________________________________________
next?
01. junij 2011
neeeeeeext
01. junij 2011
u43956
u43956
nexxt
02. junij 2011
maša bo zdaj nextala.
aja pa zmotila sem se, sebastijanu je ime zac. pozabila sem da mu moram dat angleško ime.
on:

02. junij 2011
u49374
u49374
"full" dobro
NeXt
03. junij 2011
hvalaaa. maši more prvo priti na računalnik...
smo bile danes na izletu, in komaj ob 18.oo smo prišli domov...
03. junij 2011
u19496
u19496
nexty -te
03. junij 2011
hhh.... jaz nimam pojma kdaj bo nextala. mislim da je kar malo pozabila na zgodbico.
jo bom poklicala na telefon.
04. junij 2011
pogledam na uro in vidim da... je ura že 11!! uff... spat moram! umita sem tako ali tako že,samo zobe si še umijem. umila se si zobe in odšla spat.
udobno se namestim in zaspim...
kaj je pa zdaj to?? znašla sem se v hladni, temni sobii. brrr, kar stresla sem se od vsega tega mraza in...straha! videla sem svečo. sveča, ki se mi vedno bolj približuje in z njo tudi neka temna postava. bilo me je zelo strah. hahahahahaha,hahaha! se je smejal tisti stvor. ja bil je pravi stvor! ko me že hoče ubiti se zbudim!
ah, kakšne grozljive sanje! si rečem. opazim da sem vsa potna. o ne... se primem za glavo. najraje bi zaspala nazaj,a danes pišem matematiko in tega ne smem zamudit, saj bi lahko dobila opomin! o šit!rečem in že grem prebrskat celoo omaro da bi našla primerna oblačila. na koncu izberem tole:

in pa tako majčko:

hitro si še umijem zobe,se obujem, potem pa tečem do avtobusne postaje.
avtobus je ravno hotel odpeljati, a ko je šofer me zagledal je še hitro odprl vrata in me spustil na avtobus. poiščem kje sedi ashley in se usedem k njej. ti pa imaš srečo!
mi reče. hehe, se zasmejim.
04. junij 2011
čevlji ki sem jih izbrala za v šolo:

04. junij 2011
u29507
u29507
next
05. junij 2011
maši tak ni mar za to zgodbo... ne vem zakaj sva jo sploh naredile če pa ne nexta...
05. junij 2011
neeext
06. junij 2011
maši no! pa nisi kje pozabila na to zgodbo??
06. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg