Forum
Here i go.. with a story
*****************************************************************************************************************************
Jenny Wall je razvajena 16 letnica, ki živi v veliki zmedi. Doma ima tri podivjane brate, afnasto mamo, očeta zaposlena v applu in antropomorfnega psa Erica pasme shiba inu. Tako se Jenny skupaj s prijateljico Lucy sooča z thug lifeom, dokler na njeno gimnazijo ne pridejo trije tipi.........
*****************************************************************************************************************************
Hope u like it <33

23. junij 2016
afnasto mamo.....dobr povedan!!!

NEEEEXTTTTT<33
23. junij 2016
KUUJ.Next.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!OMG KOK JE HUDOOOOO
FUL MI JEUVOD VŠEČ
23. junij 2016
Next ful dobro
23. junij 2016
Nexttt <3
23. junij 2016
1 more
23. junij 2016
NEEEEXTTTTTT<3
26. junij 2016
WELL FINE THERE IS NOT GONNA BE 1 MORE...... ENJOY
*************************************************************************************************************
PART 1 - MY FAMILY

Hodim domov iz šole. Razmišljam, kako bo jutri, ko greva z Lucy v šoping po cunje za poleti, ker so lanska že totalno iz mode in jih nihče več niti ne pogleda. Vreme je sončno, torej bodo Chris, Ned in Ryan verjetno na vrtu zalivali rože z bencinom ali čem drugim. Rože se mi smilijo, ker so lepe. Obožujem rože. Z Lucy poleti zmeraj delava šopke, ki popestrijo dnevno sobo ali kuhinjo, kadar je vse čisto (zelo redko). Samo upava, da jih Eric ne bo pojedel. Travo obožuje. Ko pridem domov, sezujem čevlje in nogavice ter se odpravim gor. Skozi okno moje sobe vidim vrt, na katerem mojih podivjanih bratov na srečo ni videti. Trenutno sem zelo utrujena, ker smo s poukom začeli ob pol sedmih zjutraj. Ko se vržem na posteljo, zaslišim "AVVVVVVVVV!" Šele zdaj opazim, da na njej počiva velika oranžno rumena kepa, ki se ji reče Eric in je naš družinski pes, ki govori. Nimam pojma, kje se je tega naučil. Postavi se na noge ter me grdo gleda. "Veš, če imaš fanta in razmišljaš o njem, raje najprej poglej, kdo leži na tvoji postelji. Mislim, da si mi zlomila vrat," reče Eric ter izgine iz sobe. Zverina je tečna. Zmeraj se nekaj pritožuje. Zna tudi japonsko, ker je japonske pasme, vendar pa je njegov značaj čisto ameriški, kot se seveda spodobi. Njegovemu očetu je ime Brownie, zbil ga je avto, ko je Eric še "jokal v zibki". Ima srečo, da je dobil normalno ime. Zavzdihnem ter zaspim za eno uro, ko me zbudi mama. Popraska me s svojimi dolgimi nohti, ki si jih ves čas lakira in se zbuni, ko se ji lak uniči. "VEČERJAAAA!" zapoje. "Ja mami, ni ti treba pet kot kakšna Whitney Houston. Nimaš posluha," zagodrnjam ter se spravim iz postelje. Ko pridem v kuhinjo, so tam že Chris, Ned in Ryan. Chris je star 12, Ned 14 in Ryan 18. "Ja glej jo, no. A si izgubila svoj telefon?" se zasmeji Ryan in v istem trenutku zaslišim "ČE GA JE, JI BO OČKA ZRIHTAL NOVEGA!!" se zadere oči, ki je ravnokar prišel domov. Nismo nevemkako bogati, samo službo ima v applu. Tako vsa mularija pri naši hiši dobi modele iphonov, ki jih še ni na tržišču. Celo Eric ima enega, vendar za uporabo potrebuje rokavičke. Ravno on pride v kuhinjo. "Kaj je za večerjo?" vpraša. "Ljubček, tako kot zmeraj. UGANI!". "Ma nemoj srat, že tri mesece jem tisto ogabno organsko hrano. Hočem ČISTO NAVADNE BRIKETE". Z njim se strinjam. Revček dobiva neko sranje za pojest. Mami se je zmešalo. Eric se postavi v svojo protestno pozo (uleže se na tla, prekriža tace in dvigne obrvi), tako da izgleda creepy kot sam doge. Mamo to živcira, zato mu pač da normalno hrano and she goes on with her life. Takšen je tipični večer pri družini Wall.
*************************************************************************************************************
NASH'S P.O.V.

Še en teden do selitve s Cameronom in Mattom. Pogrešal bom naše stanovanje, vendar v Bostonu bomo imeli veliko hišo. Imeli bomo celo bazen.... a najbolj bom pogrešal naše prijatelje iz šole in šolo nasploh. Kako nas bodo sprejeli na naši novi gimnaziji, ker smo slavni vinerji? I have no clue. Ležim na kavču in gledam film Annabelle. Cama in Matta še ni doma, trenutno imata date night. Ne morem si predstavljati, kako bosta živela, ko se bomo preselili (imata namreč punci, veliki kurbi sta). Mogoče bosta depresivna, vendar ju bodo naši fani spet razveselili. Ne more biti tako hudo kot takrat, ko sva z Camom delala video in se je porezal. Spomnim se, ko sem sedel na stolu, ves umazan od hrane in s hopeless fejsom, Cam pa se je drl kot ženska, naj nekdo pokliče jebeni 911, da dobi šive. Po telefonu me pokliče sestrica. "ŽIVJO NASH!!" "Živjo." "Kako siiii?" "Dobro, pa ti? Me boš kdaj obiskala v novem domu?" "Ja, bom, a mi boš kupil unicorna?" "Ne vem, če jih najdeš v Walmartu." "Ja, potem pa po ebayu, ane??? saj si poln keša." V ozadju zaslišim, kako jo kliče mami. Prekine zvezo. Cam in Matt sta prišla domov.

How do u like it?
Next??
:3
26. junij 2016
NEEEEEEXTT<33
PERFECT
26. junij 2016
u209548
u209548
Nexttt
26. junij 2016
Ok.... če se vm da pa vm je zgodbica všeč mal oglašujte <3
PART 2 - TOTAL SHIT

Ko se zjutraj zaradi budilke zbudim, zunaj dežuje. Krasno. Če bo tako ves dan, ne bo mogla obuti visokih pet, ki sem jih dobila za rojstni dan.....tedaj se spomnim, da je danes sobota. Očitno sem pozabila deaktivirati budilko. Ugasnem jo, in zaspim. Spim približno pet minut, ko me zbudi Ericovo jutranje zabušavanje. Po hodniku se na ves glas dere JAZ SEM ČIVAVAAAAAA MAJHNA SITNA ČIVAVAA.... očtno se mu blede. Verjetno mu je včeraj Chris v vodo zlil vodko. Nataknem si čepke za ušesa, ko se čez nekaj trenutkov spet zbudim. "Bejba, ajde pokonci. Fotr dela, mtka je na depilaciji, ostali pa spijo. Treba mi je zavezat rutko in mi dat za jest IN URIHTAT MOJ WC in najti moje rokavičke, hočem na snapchat....." reče Eric in potegne odejo z mene. "Ja, ja, saj že grem," zagodrnjam in vstanem. Oblečem se v kratke hlače in majčko, se uredim ter začnem use, kar Eric od mene zahteva (pravzaprav čisto malo). V njegovi omarici (ne se čudit, da ima toliko stvari, razvajen je) poiščem rdečo vzorčasto rutko ter mu jo zavežem okoli vratu. Izgleda ljubko. Nato mu dam zajtrk in počistim njegov posrani skret (kakor mu rečem jaz.) Na tvju najdem njegove rokavičke. V tistem trenutku po stopnicah prideta Chris in Ned. "Lačensemjsbomnuttelonatoastu" zamomlja Chris. "Enako," reče Ned in se usede na barski stolček pri pultu. Ko dol prileze še Ryan, si kot olikani človek postreže sam ter se prav tako usede. Chris gre pred tv. Ob sobotnih jutrih ponavadi jaz skrbim za celo družino, ker kot nalašč mame ni doma. Moja mama ima dolge rjave lase in modre oči. Je zelo lepa in obvlada veliko gospodinjskih opravil. Rada gleda španske nadaljevanke in velikokrat joka in takrat začne govoriti traparije. V tistem primeru Eric reče samo "Pffff, ženske" in se odplazi stran. Mamo že sto let prepričuje, naj se mu pusti pobarvati na modro. Mama se na srečo ne da. Do kosila je v hiši mir. Na srečo je nehalo deževati. Fantje zunaj igrajo bejzbol, jaz in Eric pa samo sediva na kavču in gledava tv. Za kosilo naročim pico, ker nisem pri volji za kuhanje. Po kosilu pa končno pride Lucy in odšli sva nakupovat. Vsa je vesela, ker jo je Todd (nanj je nora že od drugega razreda) povabil na zmenek. "Kaj ni to megastično? On je takooooooooooooo lep!!!" pleše po moji sobi. "Pa že. Greva?" jo vprašam in Lucy prikima. Odpeljeva se z mojim avtom, ki sem ga dobila za 16 rojstni dan. Nakupovalno središče je velika zadeva, notri se zgubiš, tako kot v Ikei.
NASH'S P.O.V.

Končno sobota! Danes bova jaz in Matt naredila Q&A. Cam je šel v Walmart po hrano, ki nam množično zmanjkuje, Matt namreč je kot volk. Pozno se je zbudil in si skuhal kavo, ko sem jaz pregledoval twitter. Razkrili smo že, da se bomo preselili, in o tem dobivamo veliko vprašanj. Upam le, da ne bo dolgočasno. "Kaj gledaš?" me vpraša Matt. "Nič, twitter." "Ah," reče. "Navalili so," reče, ko čez par sekund tudi on pregleduje. "Vse je v zvezi s selitvijo." "Vem, očitno so vznemirjeni." Do konca popije kavo. "Gledat grem tv." "Grem s tabo." Prižgala sva tv. Prvi program je bil otroški program, ki ga Cam včasih gleda. Po duši smo še zmeraj otroci. Trenutno so telebajski. "JEEEEEEEJ! TINKI BINKI DIPSI LILI POOOO!" zakriči Matt in pridružim se mu. Ko sva pogledala, sva se začela urejati za Q&A. Gledal sem se v ogledalo. Obožujem svoje velike modre oči. Cam me zafrkava, da izgledam kot barbie. Zrihtal sem se, nato pa sva začela. Prvih nekaj vprašanj je bilo o selitvi in vsakdanjem življenju, nato pa je na vrsto prišlo vprašanje od neke Mykittenisfabaf: Nash, kdaj si boš našel punco?... Dekleta nimam. Zaljubljen sem bil na predmetni stopnji, tudi hodila sva. Odkar sva se razšla, ni ničesar več. "Torej...eee.." Reši me Matt, ki hitro prebere naslednje vprašanje.

Its shit..
Next?
27. junij 2016
u209548
u209548
Nextttt super je
27. junij 2016
TELEBAJSKIIIIIII
TOOO SMOOOO MI!

I JUST LOVE THEEEM
HOČEEEM NA SNAPCHAT!

TEH BEST EJJJ
NEEEEEEEEEEEEEEEEXTTTT<3
27. junij 2016
NEEEXT <3
kul je <3
27. junij 2016
Wow thanks... better small than nothing
PART 3 - NEXT WEEK

Teden je minil hitro. V petek zjutraj me je prišla iskat Lucy, da greva skupaj v šolo. Nisva se videli čez teden. "Hej!" je rekla. "Mmhh..živjo" sem ji zaspano odgovorila. "A veš, da me je Todd poljubil! Potem me je vprašal, če bi bila njegova punca in rekla sem ja, vsak dan se vidiva in predstavil me je njegovim prijateljem..." Todda nisem nikoli marala. Bil je eden tistih, ki se je družil z blond navijačicami in je nosil varsity jakno. Dekle po imenu Nancy je bilo najhujše. Od zmeraj tekmuje z mano. "In veš, kako super je Nancy! Pokazala mi je, kako priti do čvrstih nohtov in lepih obrvi!" Lucy ni tega nikoli marala. Spremenila se je. Ko sva prišli v šolo, sva srečali Todda. "Pridi, mala" jo je povabil, Lucy pa je sprejela. Nancy jo je objela. "Lucy! A veš.." odšli so. Ostala sem sama. V tistem trenutku so skozi glavni vhod vstopili trije (hodili so za ravnateljico Brown), ki so se mi zdeli znani... a niso to tisti trije vinerji? Ned jih obožuje. Ne spomnim se njihovih imen. Zagnali so paniko med dekleti. Nancy se je obrnila. "O...moj....bog... NASH!!" fanta z velikimi modrimi očmi je gledala kot da bi videla duha. "Pa zakaj.. nas tako gledajo?" je fant, ki mu je bilo očino ime Nash, vprašal prijatelja. "Nash, slavni smo. Nisi opazil?" Tretji je bil tiho. Zbrala sem se ter pogledala na urnik. Imeli smo kemijo. V paru sem z Lucy. Mislim, da me ne mara več, zdaj ima Nancy in druge. Delali smo poskuse. "Lucy. Zakaj nisi več z mano?" sem jo vprašala. "Nancy je veliko boljša in manj dolgočasna od tebe. Vse v zvezi s tabo je dolgočasno. Celo tvoj pes. Zmeraj se pritožuje." Erica imam zelo rada. Nancy ima samo čivavo po imenu Sweetie. "Eric vsaj zgleda kot pes. Sweetie zgleda kot navadna miš." Nancy me je slišala. Prišla je do mene in mi svoj dolgi noht zapičila v kožo na vratu. Začela sem se dušiti. "Pa a si ti normalna?! O moji osebni lastnini ne boš tako grdo govorila. Samo poglej svojo umazano mrcino.." Ko Eric to zve, jo bo blokiral na vseh socialnih omrežjih, ki jih ima. "Veliko prevelik je...." Eric je srednje velikosti. "In tvoja družina! Katastrofa! Vsak dan vidim tvoja dva brata, kako hodita v šolo. Oblečena sta, kot da sta cigana!" To tudi ni res. Chris in Ned rada nosita skinny jeans in kratke majice. To je čisto normalno. "In ti! Lase imaš zmeraj v čopu! Ob sredah ne nosiš roza! In skinny jeans sredi aprila! Punca, uredi se, če se misliš družiti z Lucy." Bilo mi je grozno. Z Lucy sva bili prijateljici že od malega. Zvonilo je. Stekla sem ven in po ulici. Pri mostu sem se usedla na klopco in začela jokati. "Si v redu?" se zaslišala. Dvignila sem glavo in zagledala par modrih oči.
NASH'S P.O.V.

Danes smo se preselili. Leteli smo 5 ur. Naša nova hiša je bila čudovita. Ko smo ven zložii stvari, je Cam rekel: "Fanta, v šolo moramo. Drugače bomo dobili neopravičene ure." Ah, seveda. Tudi mi moramo hoditi v šolo. Ko smo prišli tja, nas je ob vhodu pričakala neka gospa, očitno ravnateljica. "Nash, Cameron, Matthew. Lepo da smo se spoznali. Jaz sem ravnateljica Brown." Vsakemu od nas je dala roko. "Sledite mi v pisarno." Ko smo prišli tja, nam je skuhala kavo ter nas posedla. "Torej. Dobrodošli na gimnaziji Boston, Massachusetts. Da vam povem nekaj pravil.." razlagala je sto let. O tem, kako živali niso dovoljene. O tem, kako med odmori lahko uporabljamo telefone. Geslo za wifi. Dala nam je celo dovoljenje, da vlogamo. Imeli smo kamere sabo. Razdelila nam je tudi urnike. "Srečno, fantje!" nas je toplo pozdravila, nato pa smo odšli na zgodovino. Dan je minil hitro, ker smo prispeli dokaj pozno. "Hej, Nash. Midva greva malo po mestu. Greš z nama?" "Ne, domov grem. Malo bom uredil hišo." To znam zelo dobro. Danes je malo bolj mrzlo, zato nosim hoodie. Lepo se mi poda k strganim kavbojkam. Matt in Cam sta vzela avto, zato bom pač šel peš. Se bom vsaj sprehodil. Ko prispem na most, opazim na klopci dekle, ki joka. Hudo mi je, zato sem stopil do nje. "Kaj je narobe?" sem jo vprašal. Dvignila je glavo.

Do u like it?
Mnenja? :3
<3333
28. junij 2016
u209548
u209548
nexttt popolna zgodba *0*
28. junij 2016
iii<3
IN OB SREDAH NE NOSIŠ ROZA!!
MISLIM.....TO BO KMAL RATAL ŽE K MEAN GIRLS,I BET...
AHAHAHH RESS PERFECT<33
PA III,NASH<3
28. junij 2016
Next
28. junij 2016
u193768
u193768
Neeeeeeext a se ti zavedaš kak super pišeš? Takoj neeext!
28. junij 2016
PART 4 - MEETING

Dvignila sem glavo in zagledala par modrih oči. Bila sem brez besed. "Um.... kdo si ti?" Fant se je usedel zraven mene in mi podal roko. "Nash Grier.. pa ti?" uh točno. Tisti viner. Ampak zakaj se briga zame? "Jennifer Wall." "Zakaj si jokala?" me je vprašal. Očitno pričakuje odgovor. "Uhh.. nič ni." sem mu rekla. V nahrbtniku je poiskal robčke ter mi obrisal mokre oči. Na široko se je smejal, očitno je vesel človek. "Um.. a nimaš še dva prijatelja?" sem ga vprašala. "Imam, pa sta šla po mestu. Danes smo se preselili, v red moram spraviti hišo." Popravil si je hoodie. Siva barva mu lepo pristaja k očem. "Všeč mi je tvoj hoodie," sem mu rekla. "Hvala. Všeč so mi dekleta, ki podpirajo moj stil oblačenja," se je zasmejal. "Um... bi mi mogoče malo razkazala mesto? Komaj se znajdem s pomočjo svojega telefona." "Seveda." Imela sva se fino. Pokazala sem mu veliko stvari in bil je navdušen. Postajal mi je biti všeč. "Torej..greš k meni na pijačo?" sem ga vprašala, ko sva sedela na neki klopci. Tako sem ga odpeljala domov. Upala sem, da Eric ne bo preveč nesramen. Ko sva prišla k meni, je v predsobi sedel Eric in se pačil v ogledalu. "Živjo Eric." sem ga pozdravila. Obrnil se je ter opazil Nasha. "Ka je to. Poba, a so ti diamante porinli v oči? Te lahko dodam na snepu?" Nash se je zasmejal ter mu dal svoj snep. Nato ga je pobožal. "Lep pes. Pred par leti sem oboževal Doge meme. Vi imate očitno live fun doma." Ryan Erica včasih slika v določenih pozah in dela meme.
"Greva v kuhinjo," sem Nasha odpeljala. V kuhinji sta sedela Chris in Ned. "OHOHOHOHHO JENNY IMA FANTA!" se je zadrl Chris in z Nedom sta se nekaj časa drla kot opici. Potem sta šla ven delat blatne luže. "Boš kavo?" sem vprašala Nasha. Priimal je in skuhala sem nama kavo. Potem sva se pogovarjala. Nash je zelo zelo prijeten fant. Kmalu je moral domov. Pospremila sem ga do vrat. "Se vidiva," mi je rekel. "Ja, se vidiva." sem rekla. Potem me je poljubil na lice in mi v dlan stisnil listek s telefonsko številko.
NASH'S P.O.V.

Punco, ki se mi je predstavila kot Jennifer Wall, sem potolažil in bila je dobre volje. Potem mi je razkazala mesto. Pohvalila je tudi moj hoodie. "Torej.... ti si viner?" me je vprašala. "Tako je. In vlogger. Poglej kdaj moj kanal." "Seveda bom. In kako je ime tvojima prijateljema?" "Cam in Matt. Živimo skupaj." sem rekel. "Ja, Ned mi je pokazal video, ko se je Cameron porezal na konzervi." "Revček je rabil šive. Jaz sem samo sedel tam kot kak lolo in se smejal." Odpeljala me je tudi domov. Njihov pes je carski. Skuhala mi je kavo. "In kje ste doma?" me je vprašala. "Nedaleč od tod. Obišči nas kdaj." Jenny mi je postala všeč. Dal sem ji tudi svojo številko. Ko sem končno prišel domov, Sta me pričakala Cam in Matt. "Kje si bil?" me je vprašal Matt. "Briga te," sem mu rekel. "Midva sva morala vse pospraviti. Zdaj bova razmetala kuhinjo in te posnela, kako jo boš pospravljal. "CLEANING CHALLENGE! JEEEEEJ!" sem se zadrl in prasnil v smeh. Ko sem čez pol ure prišel v kuhinjo, je bilo grozno. Hrana je povsod ležala, vse je bilo razlito. Bilo je vredno, ker smo po eni uri dobili že 500.000 ogledov.

*gif*
01. julij 2016
AAAA,ZAKAJ JZ TEGA ŽE PREJ NISEM VIDLAAAA,UWEEEEEEEEEEE
AHHAA THIS IS PEEERFECT<33
AH...NASH...
NEEEXTTT<33
05. julij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg