Forum
u163794
u163794
Oj!prvič pišem zato ta zgodbica ne bo glih popolna. nora sem na volkove (in vampirje). prebrala sem zbirke :VMF(volkovi iz mercy fallsa), hišo noči...zato bo malo podobno temu.

No pa začnimo

bila je nedelja(zjutraj).ko sem se zbudila se čutila prasko na rami.dotaknila sem se je ko me je zapekla kot nora. hotela sem vstati a sem takoj tresknila v nočno omarico.kako se mi je vrtelo!
mama je takoj pridirjala v sobo(logično).
"Sarah! si v redu?"je bila takoj zaskrbljena .
"Ja. ne...nevem no malo se mi vrti" MALO!!!res znam lagati.
"K zdravniku greš.Takoj!"
kaj k zdravniku?! ja, seveda in tam mi bodo rekli, da imam epsileptični napad (nekaj takega).
dobila bom antibiotike in izgledala bom grozno.o in še to, jutri je prvi šolski dan (groza).
saj ni važno . nase sem dala najgrše hlače in majico z napisom I LOVE YOU. upam, da sem izgledala tako grozno kot sem se počutila.
odšla sem v avto in se vrgla na sprednji sedež mamineg forda .
ko sva se peljali je bila mučna tišina.še vedno se mi je vrtelo in bilo mi je zelo slabo. najraje bi odprla okno in bruhala, a sva prekmalu prispele, da bi lahko.
neki doktor mi je vzel vzorec krvi .ko sem čakala na rezultate sem zagledala Viki(BFF).pokimala sem ji in opazila, da ima nekaj na vratu. bolj natančno sem pogledala, pa se je nekdo postavil pred mano. odskočila sem in opazila, da je zdravnik.
"Mlada gospodična," me je nagovoril in nadeljeval z malo bolj resnim glasom:"vi se lahko po želji spremenite v volka."
nerazumljivo sem dvignila obrvi.
"postali ste neke vrste volkodlak"

NEXT???
01. februar 2014
NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT
BRAVO sARAH TAKO SE PIŠE
01. februar 2014
u163794
u163794
HVALA!!!
01. februar 2014
u163794
u163794
vsaj še 2 nexta
01. februar 2014
NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT
01. februar 2014
u163794
u163794
uprla sem se na najbližjem stolu"Mislim, da bom bruhala" nagnila sem se naprej in bruhala. zdravnik mi je dal robček in obrisala sem se. padla sem na tla . noge me niso hotele več držati. mislim da sem se utopila v lastnih krčih. tema in bolečina, to je bilo vse kar sem čutila.
Ko sem se zbudila sem se ozrla naokoli in ugotovila, da ležim na postelji za pacjente. videla sem mamo ki joka. vprašujoče sem jo pogledala. opazila je moj pogled in rekla
"Moraš iti v šolo, ki se imenuje Noč."
"Tam kjer so bedaki na kvadrat?" sem ugibala
"Da. tam kjer so vampirji, volkodlaki in čarovnice " je dejala neka gospa, ki sem jo očitno prezrla.imela je rjave oči.
"Oh, oprosti nisem se še predstavila sem Emma Short. voditeljica volkodlakov"
pogledala sem njeno obleko . bila je strgana in poleg nje je stal velik volk. VOLK!!! otrpnila sem. "Oh, John ne straši je " je rekla Emma
volk (john) se je dvignil v lepega postavnega moškega.
"No Sarah, pridi gremo v ...
NEXT???
01. februar 2014
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
01. februar 2014
u163794
u163794
...Noč." mi je pomirjajoče rekla Emma. vstala sem, si nagledala Johna in sledila Emmi. usedla sem se v avto. zavohala sem usnje in smrdelo je po psu, mački, krvi (groza), John je malo zaudarjal... od kdaj pa tako dobro voham?
"Skoraj ti je uspelo," me je vrgla iz zamišljanja Emma.
"Kaj?"
"Še malo bi odprla nosnice pa bi ugotovila da smrdiš tako kot midva" se mi je posmehoval John. Emma je tako močna zarenčala nanj da sem trznila, John pa je pogledal v tla (spominjala sta me na dva psa).bila je taka tišina, da sem jo morala prekiniti.
"John, kako si bil prej volk?" sem vprašala z tresočim glasom.
"pokazala ti bom" je rekla z rahlo zlobnim nasmeškom.
hitro smo prispeli, še hitreje pa hodili.sredi poslopja, ki je bil ogromen so stali trije kipi.
"Srček to so: Diana, Nyx in Horus." je rekla Emma.
"Vidiš to gospo, ki izgleda kot indijanka."
seveda sem jo videla! res, izgledala je kot indijanka. imela je razširjene nosnice, napeta ušesa in velike oči.
"ona je boginja, ki ponazarja lov in luno. seveda je boginja volkodlakov.v sredini je Horus bog magije-bog od čarovnic.in najlepša Nyx, ki je poosebljena noč je boginja od vampirjev"je razlagala Emma. prijela me je za roko in odpeljala v (verjetno) njeno učilnico. usedla se je na stol in rekla:"Hotela si vedeti zakaj je bil John volk,no oprosti za tole." na obrazu ji je pisalo, da ji je iskreno žal.
"Koga ne maraš?"
"Svoje nekdanje prijateljice z imenom Tamara."sem začela.
"Zakaj?"jo je zanimalo
"Speljala mi je fanta. skoraj fanta in to tako, da sem videla kako ga je osvajala"
"Si prepričana? kaj če mu ti nisi bila sploh pri srcu, nisi bila preveč lepa zanj ali te je hotel prizadeti..."je govorila.
kaj če ima prav? Ooo, kako nisem prej tega opazila. varal me je z butasto Tamaro. naslednjič ko jo vidim ji razpraskam obraz .
"ali še huje mu je ona tako naročila."
Takrat sem počila. jezna sem bila nase in na Tamaro.takrat so se mi napele vse mišice. mislila sem, da sem padla na tla . a nisem bila sem tako nizko in imela sem kratke kosmate roke. ne imela sem noge.
"Sarah?"je mirno rekla Emma
ozrla sem se k njej. držala je okroglo ogledalo. pogledala sem vanj in videla sem volka. imel je moje oči! To sem jaz!!!

NEXT???
02. februar 2014
NEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXTNEXT
02. februar 2014
u163794
u163794
Zacvilila sem in se premikala ritmično.nato sem se obrnila in zdirjala stran.tekla sem po praznem hodniku.nisem videla kam tečem, vem samo to da bežim.
bežim? pred čim?!
tekla sem iz šole k veliki stavbi z odprtimi vrati. nisem vedela kako se bom ustavila. no ena skrb manj saj me je John ugriznil za vrat in me vrgel na tla. renčal je me pogledal v oči. očitno me je prepoznal in se po volčje nasmejal.
"oprosti, zdelo se mi je da se ne boš ustavila."je rekel. Rekel???!!! blede se mi(100.
"kaj je s tabo?" je vprašal.
"Govoriš" trznila sem ob svojem glasu. kako lahko govorim? sej sem nora. že vem, sanjam. samo sanja ...
"ja vem. ampak se lahko pogovarjamo samo z volkovi, torej nas razume le naša vrsta.no, izjema so vampirji, ki znajo brat misli. še veliko znajo drugo pa boš izvedela pri temačni sociologiji..."je nakladal."oh, saj res moram te odpeljati h Anni, da ti razkaže šolo."
pokimal mi je naj mu sledim. peljal me je proti dekliškem (upam) domu. ko sva vstopila se je John raztegnil v navadnega človeka. predsoba je bila polna deklet (nekatere so bile vampirke in čarovnice) in vse so strmele vame in v Johna. "Anna! Kje je Anna?"je vprašal.
"Tukaj. kaj je ?kaj se dereš!"otrpnila je ko je videla Johna. pogledala je v tla kot da ji je žal.imela je blond srednje dolge lase, sivkasto-modre oči in bledo polt. nosila je modro rutko, temne kaubojke in belo majico z narisanim dekletom.
"Hej, ti pojdi že v človeško obliko" je dejala z prijaznim glasom."neznam" sem zašepetala.nato je počepnila k meni in mi šepnila:"ne ustraši se " stisnila me je za vratni živec. poskočila sem in v hrbtu mi je počilo.bila sem spet človek.
"Pridi, greva"me je pomirila Anna.

NEXT??????????????
03. februar 2014
NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT
04. februar 2014
u163794
u163794
Sledila sem ji in peljala me je po zavitih stopnicah(bile so morilske). zgradb je imela tri nadstropja. peljala me je skoraj na konec hodnika in zavila levo. odprla je vrata čisto prazne sobe (razen pohištva). bila je velika in imela je dve postelji (imela bom cimro!), veliko dvojno omaro, pisalno mizo in nočno omarico (in majhno okno z debelo zaveso).vse je bilo iz hrasta.
"To je tvoja soba. moja je nasproti tvoje. če boš kaj potrebovala lahko prideš k meni.ne bom ti zamerila. Oh, skoraj sem pozabila. na." podala mi je urnik. imela sem čudne ure npr. lov, temačna sociologija, latinščina..
čudaško sem jo pogledala.
"Ja, vem sliši se čudno vendar je kar v redu. " je dejala
hitro sem spremenila temo "kdo je moja cimra?"
"Nimaš je še, saj naj bi prišla čez 3 dni. bila naj bi vampir, kar ni dobro." se je skesala.
"Zakaj?" ne razumem. res ne.
"Z vampirji se ne razumemo dobro. imajo mačke. fuj. saj ni važno. mogoče se boš z njo imela lepo?" je ugibala
05. februar 2014
NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT
05. februar 2014
u163794
u163794
"Mogoče," sem zatrdila.kaj je bilo z Anno? no res je še ne poznam dobro. zakaj je imela tako sumov. ko je naglasila "njo " je izgledalo kot da govori o sovražniku. kaj če so res taki? kaj če so zgodbe resnične in so res grozni? saj bom že videla, ali pa me bo prej pobralo ob misli da sem bitje, ki ima dva telesa.dva telesa! joj!!! sem bila prej res volk?
"si si že ogledala sobo" me je vrgla iz premljevanja .
"ja ,ja oprosti samo zamislila sem se" sem godrnjala.
"pridi še veliko ti moram pokazati." pokimala je naj ji sledim. odšli sva v njeno sobo. na postelji je ležala neka punca. imela je rjave lase, normalno polt in prav tako rjave zapletene oči. izžarevala je veselje, srečo in vse kar je pozitivno. v sobi je dišalo po zemlji, cvetju in po pokošenem travniku.
"Živjo!" mi je vzkliknila in se neprestano smejala.
"To je Žana. moja sostanovalka. če te zanima je čarovnica ampak očitno to že veš."je zatrdila in globoko vdihnila"pa še z zemljo je povezana".
"Kaj to pomeni?" trapa. rečem kar mi prvo pade na misel. sem morala to reči?
"Po poti ti razložim ." je vzdihnila Anna in vzela stekleničko krvi.Krvi!!!??? očitno je zaznala moj čudaški pogled in rekla
"Moram jo vrniti neki učenki" zvenela je zoprno.odšli sva iz doma in hodili proti stavbi v katero sem zdirjala ko sem bila volk. pod nogami sem imela lepo kamnito potko. drevesa so se nagibala proti nama in krokarji so se drli. hodili sva počasi.
"čarovnice znajo čarati." je začela
"logično" sem odgovorila
"ampak ne tako: čiribu čiriba... čarajo z mislimi in magijo. ni pametno da jih jeziš. Žana pa je še dodatno povezana z zemljo. to pomeni da je nadzira."je prikimala .
gledala sem jo naravnost v oči, da bi videla ali je iskrena. odmaknila je pogled in hitro zinila "volkodlakov ne glej nikoli v oči. to pomeni da ga izzivaš. ravno to si mi počela zdaj."
"oprosti, ne vem še vsega. ali mi lahko pojasniš vedenje?"
"Seveda. 1.nikoli ne glej v oči 2.če te kdo slučajno gleda, poglej v tla 3.priboriti si moraš mesto v družbi 4. ne druži se z problematičnimi učenci..." nakladala je kot nora dokler ni videla na mačko in divje (res DIVJE) zarenčala nanj. "Saj ni važno ti bodo že razložili v šoli, no to je svetišče" pokazala je na visoko stavbo. zavile sva levo proti nižji stavbi, ki naj bi bila šola. hitro sva vstopili skozi težka vrata. pokazal se je dolg hodnik. Anna je globoko vdihnila zrak. kri. bil je vonj po krvi.
"Nekaj ni prav!"je rekla. stekli sva proti ogromni telovadnici. nekdo je zelo kričal. v glasu sem opazila bolečino. pogledala sem v telovadnico. Anna je bila že pri dekletu.pridružičla sem se ji. dekle se je zvijalo od bolečin.
Anna je nagnila glavo nazaj in zatulila. imela je prozoren glas. bil je polen čustev in prelepo je zvenel. Emma je prdirjala v sobo. "Žal mi je " je potrto rekla.
07. februar 2014
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
07. februar 2014
u163794
u163794
čak
22. februar 2014
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
03. marec 2014
prosim
03. marec 2014
u163794
u163794
OMG ne deli več tega converx12 OK.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
z roko je potegnila čes njen obraz tako da so se ji oči zaprle.dekle se je zvijalo v bolečinah. povsod se je vohala kri , a ni je bilo. niti kapljice. dekle je zaudarjalo po gnilem.oblečena je bila v roza top (OMG), oprijete kaubojke in njen obraz je bil tako nemogoč. res je da dobro znam brati mimiko ampak njen obraz je bil brezizrazen. dobesedno.
Emma je pogledala Anno z žalostnem, obenem pa jeznem pogledu. od Anne je Emmin pogled potoval k meni.otrpnila sem. videti je bila kot pošast : imela je razmršene lase, razmazana ličila in trd pogled. Anna me je drenila v komolec, češ ne glej jo. odmaknila sem pogled od Emme. nagovrila me je:
"Sarah pojdi v učilnico sociologije po gospo Shyvano" . govorila je z mrzlim glasom. v njem nisem čutila sočutja, le sovraštvo in strah. sovraštvo?! strah?! česa bi se lahko Emma bala. saj ni važno. ali pač.
"Pojdi!"mi je zaklicala Anna, stisnila vratni živec, da sem postala volk.
03. marec 2014
u163794
u163794
sori ka je tokkratek next sam ne da se mi pisat
03. marec 2014
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
05. marec 2014
u163794
u163794
tekla sem naravnost v učilnico sociolagije. Anna mi je povedala, da so v šestem hodniku in ima rdeča vrata. pogledala sem pod noge: mislila sem da bom v trenutku padla. izgledalo je kot bi mi jih nekdo zavezal. namesto da bi padla sem se zaletela v visoko vampirko. imela je majhne podočnike, zelene oči, rdečo obleko, visoke ličnice in krvavo rdeče oči.
vedela sem kaj moram storiti. vampirji so lahko brali misli (toliko sem pa že vedela o vampirjih). saj ni važno. pogledala sem jo in si zamislila telovadnico s dekletom in Emmo. Shyvano je prevzel strah, ko je prebrala moje misli. vampirka je sunkovito začela teči. tekla je z nečloveško hitrostjo, da sem jo komaj dohitevala.ko sva prispeli je gledala z ledenim pogledom: najprej Emmin vsak gib, potem pa dekle. pospešila je korak in rekla: "Mia!"
nekdo me je prijel za komolec. sunkovito sem se zasukala. Anna. bila je le Anna. pustila sem se ji da me je odvlkla stran. za spremembo se nisem upirala. pustila sem se ji da me odvleče stran. kamorkoli. kjerkoli. samo stran od pogledov sovraštva ki je bil prisoten v očeh vampirke in volkodlakinje. samo stran.
fuj! nekaj je smrdelo po znoju, psu in krvi.ozrla sem se po prostoru. bila je garderoba z belimi ploščicami ki so bili nekje malo krvavi. garderoba je imela najmanj 20 tešov, 5 klopi in stenske sušilce za lase.

NEXT?
06. marec 2014
u164801
u164801
Nexti
07. marec 2014
u163794
u163794
Anna je govarila s "telesom". pokimala je naj ji sledim. njene sivozelene oz. ledene oči so mi govorile nekaj zaupnega. nisem jih razumela, niti najmanj. anna se je odkašljala in me spomnila na pravila. odvrnila sem pogled od skrivnostnih oči.
Anno so vsi spoštovali (jas sem v primerjavi z njo nič), bila je nekako visokega položaja še fantje je nisi izzivali. visokega položaja? to sem že nekje slišala. oh, biologija, moj najljupši predmet. veliko sem vedela o živalih, še po sebaj o zvereh.volkovi so torej spadali zraven.volkovi živijo v krdelih, napadajo jelenjad- večinoma bolne in šipke živali. v krdelu so določena pravila: krdelo vodi alfa samica in alfa samec (v tem primeru Emma in verjetno John), ostali so jima "podrejeni", šibkejši kot je član nižji ima položaj- saj si morajo priboriti položaj.
hodile sva po potki in šle mimo kipov: Diano, Nyx in Horus (vem no, Horus je moški ne ženska). ko sem pogledala Diano sem se spomnila Emme in njene oči polne sovraštva.
ne morem si pomagati, morala sem jo vprašati.
"Zakaj Shyvana gleda Emmo z očmi polne sovraštva" bleknila sem prvo kar mi pride je prvo na pamet.
"Veš, vampirji ne marajo volkodlakov. to je postala prava tradicija. že od 14. stoletja je tako" Anna je bila prava "piflarka", vse je vedela.
"zakaj?" bila sem radovedna in neučakana. vedela sem da mi je to skrivala že od mojega prihoda.
" volkodlaki niso marali mačk..."
"kaj imajo tu mačke veze?"
"joj vsak vampir ima svojo mačko na katero je navezan. zato je tudi tisto dekle umrlo, nekdo ji je ubil mačko- no saj ni važno,volkodlaki niso marali mačk in so nas vampirji dali na slab glas in to najbolj domišlavim bitjim..."
"človeku" sem zamrmrala
"ja in oni so začeli pobijati volkove-večino tistih volkov so bili v resnici volkodlaki."
Anna je govorila s sovraštvom.
"Anna ne moreš me zavajati, kdo je tisti ki pobija mačke."vedela sem kaj je govorila. jas sem vedno kopala globje Anno je moje govorjenje presenetilo.pogledala mi je v oči. nisem odvrnila pogleda od njenih skrivnostnih oči.
"ne počni tega" govorila je z rezkim glasom.

NEXT?
10. marec 2014
neext! +nova bralka
11. marec 2014
u163794
u163794
jupi!!!
11. marec 2014
u163794
u163794
"Ne počni tega" govorila je z rezkim glasom. nisem odmaknila pogleda in tudi ona ni. zategnila je mišice a v tistem trenutku je zazvonil telefon. obe sva trznili in Anna je povlekla svoj mobilnik iz žepa.
"joj no." je zamrmrala in na njenem ekranu sem opazila da piše "tečna mami". zahihitala sem se. smeh mi je ušel in Anna je zavila z očmi, vendar se mi je tudi ona nasmehnila.
"ja mami živjo..." je govorila brez diha.
zakaj mene mama ni poklicala? sigurno je delala in čisto pozabila name. ali pa ne.usraj oče bi me lahko. vedno je mislil name. skoraj vedno, razen ko je imel težave z podjetjem.
Anna je prekinila zvezo. kako jo lahko tako hitro vrže dol? jaz sem potrebovala vsaj 3minute da sem se kaj dogovorila.
"Jo pogrešaš?" sem bleknila. zakaj? ali nisem mogla reč kaj bol smiselenga?
"malo" je rekla Anna z malo manj napetim glasom. nimi bil všeč njen ton."ali ti koga pogrešaš?" ta vprašanje je zmanjšal napetost med nama.
"ja...ne... "premišljeno sem pogledala v zrak. koga sem pogrešala? mami? ne. brata?ne... Viki. pogrešala sem Vicktorio najboljšo prijateljico. nisem pogrešala prav nje, pogrešala sem njeno zamišljenost, njeno značilno Fox jopico in oprijete kaubojke.
"Viki" sem zinila preden sem se laho ugriznila v jezik.
"Vicktorio Clochk? misliš njo" je govorila kot da bi vedela.
"Ja, kako veš?" začudeno sem jo pogledala.
"Ona bo sem prišla že jutri.Vampir je" je rekla z mrzlim glasom."edino vampirko ki bo imela za cimro volkodlakinjo."
"to sem jaz!" sem skoraj zavpila. moja cimra bo Viki! jooooooj!!! a res?! seveda. ampak ali se bova razumele? seveda se bova, saj sva se že kar 9 let.pa še jutri bo prišla!!! to bo najboljši dan!
"Ej, ej, pomiri se " je govorila medtem ko sem jaz skoraj skakala od veselja. Anna je z rokami oz. zapestji obračala gor in dol. hotela me je pomiriti.
za bližnim drevesom je počila veja. bila je pozna jesen in so že napovedali sneg.
"Sophie piridi sem, spoznaj se z Sarah. ne boj se je saj ne grize, razen če jo boš ti" govorila je prijaznim glasom. bil je tako nežen da te kap. kako je bila Anna prej tako nemirna zdaj pa kot da bi nič bilo.
iza drevesa je stopila majhna deklica gledala je v tla in nekaj mrmrala. imela je črne lase, ki so ji segali do ramen, tuniko in hlače prav tako črne. kot da bi žalovala. stopila je na lu in ugotovila sem da ni bila čisto črna.imela je temno rdeče hlače in temno modro tuniko. bila je otrok.
"sem hči Emme."je rekla deklica s sramežljivim glasom.
"Živijo jaz sem Sarah in ti si hči..." obmolknila sem in zgroženo pogledala Anno.pokimala mi je kot bi hotela reči: govori resnico.
ozrla sem se k Sophie in zgrozila sem se. bila je čisto krvava. imela je globoke rane. z prstam sem potegnila po njene obrazu in kri dala tako da je Anna videla. Anna je pogledala moj prst in okamenela.
"Kdo je to naredil?!"Anna ni več govorila prijazno ampak zaskrbljeno.
"Firrchen!"je zavpila Sophie z groznim glasom. bil je mešanica živalskega in človeškega krika.
"Prihaja!" je hlipala in vpila hkrati. krik groze je odmeval v večeru.

NEXT?
12. marec 2014
u163794
u163794
"Firrchen" se prebere "Frčen"
12. marec 2014
neext
12. marec 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg