Forum
Haaj :'D
Spet sm dobila idejo za eno zgodbo. Tut če noben ne bo brau, js mam pač cajt pisat pa na gmailu al pa na wordu je brezveze.

No js sm velika oboževalka od Tannerja Patricka. Nevem če ga kdo pozna sam js sm ga 1x našla na youtubu in ga res obožujem. Njegove priredbe pesmi so res the best pa pred kratkim je izdau prvi avtorski komad&videospot. Po tem sm js tut naslov za to zgodbo dala.

Res ga obožujem. Vsako soboto ma tut live video chat in odgovarja na vprašanja. Js tega itak nikol ne zamudim

No v glavnem. To zgodbo posvečam njemu:3 mogoč mi jo kdaj uspe tut v angleščino prevest pa jo poslat njemu.

Hvala že vnaprej če bo kdo bral. :3

Zgodba pa govori o 21letni Sandri Jersey iz Dallasa. Živi z mamo in mlajšo sestro Vanno (18 let) v majhni hiši. Vanna je velika oboževalka Tannerja Patricka. Vse punce ga obožujejo.

Sandra:
https://data.whicdn.com/images/27136679/v8dg6s_large.jpg

Vanna:

Tanner Patrick < 3:

Sandri pa se to zdi velika izguba časa da noriš za enim navadnim zvezdnikom. Vse pa se spremeni, ko Vanna hoče it na njegovo zabavo za rojstni dan. Tam Sandra čisto naključno spozna Tannerja in se zaljubi vanj.
Ampak ali bo ta ljubezen premagala vse meje ki jih mora Tanner upoštevati kot zvezdnik?

-----------------------------------------------------------------------------------------------

''Sandra zajtrk!'' je zakričala mama pri vratih moje sobe. Nevem zakaj dela tako zgodaj zajtrk če sploh ni šole ker je 30.junij. Počasi sem se odkrila in jezno pogledala proti vratom. Tam je stala mama in me opazovala ter ji je šlo na smeh. Iz omare sem potegnila kratke hlače in majico, ter se odpravila proti kopalnici. Potrkala sem na vrata.
''Počakaj, takoj bom!'' zakriči Vanna.
''To si rekla že 100x pa te vedno še eno uro ni ven.'' odvrnem.
''Kaj če Tanner pride kje tu mimo? Saj živi v istem mestu in če pride ne smem bit grda!'' reče in odpre vrata.
''Ne pretiravaj.On je samo navaden glup zvezdnik, ki neve kakšno je pravo življenje.'' rečem in vstopim v kopalnico.
Vanna je jezno odkorakala ven in zaloputnila z vrati. Zaklenila sem in odhitela pod tuš. Oblekla sem se in si lase spela v čop ter odhitela v spodnje nadstropje v kuhinjo. Za zajtrk so bile palačinke.
[img]https://www.mccormick.com/~/media/Images/Recipes/Recipe%20Details/Breakfast-Brunch/Cinnamon_Pancakes.ashx?w=380[/img]

Vanna je že jedla, z mamo sma se ji kmalu pridružili.
''Vanna, danes mi boš pomagala urejat vrt.'' reče mama.
''Ampak..Mami..Počitnice imam za to, da iščem Tannerja! Ne da urejam en glupi vrt.'' odvrne in da v usta še zadnji košček palačinke.
''Bom jaz.'' rečem.
''Sandra, ti si mi že včeraj pomagala, danes je na vrsti Van!'' reče mama in grdo pogleda Vanno.
''Ampak..'' reče.
''Nič ampak.Če boš pomagala zrihtat vrt, ti dam karto za zabavo rojstnega dneva od tega tvojega Tannerja.'' reče mama in se zasmeje ter iz torbice potegne karto.
''Kaaaaaaaaaaaj? Ampak ampak ampak to je jutri!'' zakriči Vanna.
''No, vidiš.Spoznala ga boš.Zdaj pa na delo.'' reče in pospravi karto.
Vanna je takoj odložila vilico in šla na vrt.
Jaz sem pospravila krožnike in jiih začela pomivat. Pridružila se mi je še mama.
''Zdaj mi bo Van po mojem celi vrt uredila.'' reče in se zasmeje.
''Ja očitno ji je ta Tanner res pri srcu.'' rečem.
''Nekaj bi te prosila.Greš z njo? Saj je stara 18 ampak mislim da bolje da jo vsaj pospremiš tja.''
''Ah...No prav.Ampak ne grem noter.'' rečem in odložim krožnik ter odhitim v svojo sobo..

22. april 2012
Next .< 333
22. april 2012
Poiskala sem ključe od avta in odhitela nazaj dol. Pozabila sem namreč da sem zmenjena z mojo bff Alysso, da se dobima v klubu.
Alyssa:

Stekla sem iz hiše do avta.

..Že sem se mislila odpeljat, ko je prišla ven Vanna. Pritekla je do avta.
''Kaj hočeš? Mudi se mi.'' rečem.
''Kaj se razburjaš? Samo hotela sem ti rečt da...'' misli nakladat, ko jo prekinem.
''Da če srečam kje v mestu Tannerja ti morem zrihtat avtogram, mu dat tvojo telefonsko št. in twitter.'' rečem in se zasmejem.
''Ja tako ja. Bajbaj.'' reče in odhiti v hišo.
Vse sem že vedela na pamet. Vedno ko sem kam šla, je začela bluzit s tem.
Odpeljala sem se do kluba in tam me je že čakala Alyssa. Izstopila sem in jo objela.
''Hej Aly! A maš ti slučajno nov avto?'' vprašam.
''Kaj? Ah ne.Ta avto je Maxov.'' reče in se zasmeje.

''Maxov?'' vprašam.
''Jaa od včeraj imam novega fanta.Ga boš videla noter.'' reče in se zasmeje.
''Kaj? Menjaš jih ko spodne gate ej.'' rečem in se naglas zasmejem.
''Z Maxom je drugače no.''
''No glej da res.Joj jutri morem peljat Vanno na rojstnodnevno zabavo od tistega Patricka.'' rečem jezno.
''Patricka? Misliš Tannerja. Tanner Patrick. A ma karto? Srečnica.'' reče.
''Đizs Aly ne še ti začet.Kaj je tabo posebnega na njemu no?'' vprašam in si popravim lase, ki so mi padali na oči.
''Najlepše poje, ima lepe oči. Popoun je no.'' odvrne.
''Nehaj no.'' rečem in jo grdo pogledam.
''Ah daj, grema noter da ti predstavim mojega srčka Maxa.'' reče in me potegne za roko. Zvlekla me je do mize za ročni nogomet. Tam so bili trije fantje.
''Max to je moja bff Sandra. Sandra to je Max.'' reče Alyssa.
''O, me veseli Sandra.'' reče eden izmed njih in mi ponudi roko.

''Tudi mene.Torej ti si tisti ki si ujel mojo Aly.Pazi na njo.'' rečem in se zasmejem.
''Bom bom.'' reče Max in se nasmehne ter od zadaj objame Alysso.
Nekaj časa smo se pogovarjali vse možne stvari. Potem pa mi je zazvonil mobitel.

Dobila sem sms od Vanne:
~Sandra pridi nujno domov.Spomnila sem se da nimam obleke za jutri.Morem v shopping, mogoče tudi Tannerja srečam. Prosim pridi čimprej da me lahko pelješ.
22. april 2012
u80685
u80685
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext ;D
22. april 2012
Mobitel sem odložila v žep in stopila nazaj k Alyssi in Maxu.
''No, jaz morem zdaj it.Vanna hoče it nujno baje v shopping ker nima obleke za jutri ker ma probleme kaj če jo Patrick Tanner opazi.'' rečem.
''Tanner Patrick.Kaj zamenjuješ? No pozdravi jo.'' odvrne Alyssa in se zasmeje.
''No daj nehaj, res mi je vseeno za njegovo trapasto ime.No uživajta.Baj.'' rečem in jima pomaham. Pomahala sta mi nazaj in že sem odhitela skozi vrata. Odpeljala sem se do doma in odhitela v hišo.

''Vanna pridi grema!'' sem zakričala pri vhodnih vratih.
''Ja počakaj no! Morem se do konca uredit, kaj če srečam Tannerja!'' zakriči iz kopalnice.
''Ođizs..I don't wanna live on this planet anymore.'' zavzdihnem in grem v kuhinjo ter vzamem iz hladilnika ledeni čaj.

Čez nekaj minut se je Vanna končno prikazala in sma se odpravili v avto ter proti shoppingu.
22. april 2012
u80685
u80685
next ;D
22. april 2012
Pripeljali sma se do shopping centra.

Šli sma do trgovine z oblačili in je Vanna iskala in iskala primerno obleko. Na koncu si je kupila zeleno obleko.

Hodili sma in hodili po shopping centru in je Vanna zagledala majico od Tannerja, ki jo na čudež ni imela.
''Sandra, veš, zmanjkalo mi je denarja. A mi posodiš nekaj da si lahko to majico kupim? Pliiiiiiiiiiiis.'' reče in naredi puppy face.
''Pa kaj je s tabo, maš že 5 njegovih majic, daj se umiri.'' rečem.
''Ampak, ta ima še podpis.'' reče in pokaže na zadnjo stran majice.
''Res te ne razumem.Ok no naj ti bo!'' rečem in ji dam denar v roke.
Čisto vesela je šla kupit majico.

Proti večeru sma se odpravili domov. Z mamo sma gledali film in je naenkrat prišla Vanna ter prestavila program..
22. april 2012
u80685
u80685
neeeext ;D fšeeč mi je
22. april 2012
''Hej, kaj prestavlaš glih zdaj ko je najbol napeto!'' zakričim in ji vzamem daljinca z rok.
''Tanner bo na tv in bo govoril o jutrišnji zabavi!'' odvrne in mi spet vzame daljinca z rok.
''Mi je vseeno.'' rečem in spet vzamem daljinca.
''Punci, nehajta!'' zakriči mama in vzame daljinca z rok ter ga položi na mizo. Tanner je na tv govoril o zabavi,da bo zapel tudi eno pesem. Vanna je bila čisto navdušena, meni pa je bilo vseeno. Šla sem v zgornje nadstropje in se v kopalnici preoblekla v pižamo ter se odpravila v sobo v posteljo in zaspala.
22. april 2012
u80685
u80685
next
22. april 2012
Zjutraj me je kot ponavadi mama zbudila, ker je pač imela takšno navado. Zbudila sem se in si kot ponavadi poiskala oblačila ter odhitela proti kopalnici.
''Daj se že spravi ven!'' zakričim Vanni in potrkam na vrata.
''Takoj noo!'' odvrne in odpre vrata.
Vstopila sem noter in se stuširala, oblekla in naredila frizuro. Odhitela sem po stopnicah dol v kuhinjo. Za zajtrk je bil kruh z nutello.

Začela sem mazati nutello na kruh in sem medtem opazovala Vanno, ki si je urejala nohte.
''In a si si premislila in ne grema gledat Patricka Tannerja?'' vprašam in se zasmejem.
''Nehaj zamenjevat imena! In ne, nisem si premislila. Po kosilu me pustita samo v kopalnici. Urejala se bom!'' reče in vzame kruh v roke.
''Van, pretiravaš.'' se vmeša mama.
''Ne pa ne. Aja, Sandra, ob štirih grema, ker se ob sedmih začne zabava in hočem bit tam prej.'' reče in vgrizne v kruh.
''Ja đizs..Grem js gor, ker me že glava boli.'' rečem in odložim nož na krožnik ter odhitim v sobo.
Do štirih sem na facebooku klepetala z Alysso o vsem možnem. Naenkrat pa je noter prišla Vanna in mi zaprla laptopa ter me potegnila za roko iz postelje.
''Joj, kaj si živčna! Saj grema no.'' rečem in pograbim torbo, v kateri sem imela knjigo, ker se bom dolgočasila med čakanjem Vanne. Poslovili sma se od mame in se odpeljali proti veliki dvorani v Dallasu, Texasu, kjer ima ta Tanner Patrick nastop za njegov rojstni dan.

Na parkirišču sma čakali do osmih zvečer. Vedno več ljudi se je zbiralo. Čez nekaj časa se je pripeljal neki velik črn avto.
''Prišel je! Prišla bom čimprej, počakaj me!'' reče Vanna in izstopi iz avta.
Čakala sem jo 3 ure, da sem že do konca prebrala knjigo. Ker je nisem mogla več čakat sem pograbila torbo in odhitela proti vhodu dvorane. Bila je gneča. Odločila sem se da pogledam ob strani če je še kakšen drugi vhod.
Hodila sem po neki temni ulici. Naenkrat pa so se odprla neka vrata in me udarila naravnost v glavo.
22. april 2012
Padla sem nazaj in samo obležala. Ven je prišel nek fant.
''A si vredu? Sem te udaril?'' vpraša in mi ponudi roko.
''Ne, vrata so me sama udarila.'' rečem jezno in vstanem ter se primem za roko.
''Oprosti res, mudi se mi in..'' govori nervozno..Šele takrat sem ga pogledala v oči. Omg to je Tanner Patrick!
''Čakaj..Ti si T...'' že mislim rečt njegovo ime ko mi da roko na usta.
''Dam ti vstopnico za koncert naslednji mesec samo ne izgovarjaj mojega imena tukaj prosim!'' reče in umakne roko z mojih ust.
''Nočem vstopnic za tvoj glup koncert.'' rečem in ga grdo pogledam.
''Pridi z mano, zdravniku moreš.'' reče in me prime za roko ter potegne proti avtu.
''Kaj pa moja sestra Vanna? Noter je.'' rečem in vstopim v avto.
''Bo moj kolega poskrbel za njo.'' reče in se že odpeljema.
Pri zdravniku me je Tanner nervozen čakal zunaj. Zdravnik me je pospremil na hodnik.
''Pazi na glavo in mej led gor med vožnjo.Verjetno je to od šoka ker si spoznala Tannerja.'' reče in se nasmehne Tannerju.
''Ja seveda.'' rečem in grdo pogledam ter grem še na stranišče.
23. april 2012
u80685
u80685
next
23. april 2012
Ko sem prišla ven me je Tanner zgrabil za roko in tekla sma po nekem čudnem hodniku in prišla do parkirišča.
''A bi lahko js že enkrat šla domov?'' rečem in ga grdo pogledam.
''Daleč sma no, počakaj. Najprej mi naredi eno malo uslugo, potem pa lahko greš domov.'' reče in me potisne v avto.
Pripeljala sma se do ogromne hiše.

''Woooooooooow! Tu živiš?'' vprašam in se začudim.
''Ja.Tako je.Pridi skozi skrivni zadnji vhod.'' reče in me potegne za roko.
''Kaj a se bojiš da te kdo vidi z menoj ker pač nisem slavna?'' rečem.
''Ne. Saj veš kakšni so novinarji, hitro bi rekli da mam novo punco in brezveze.''
''Hahahahaha punco.''
Potisnil me je v neko sobo in rekel naj ga počakam. Nekaj časa sem sedela na postelji. Potem pa sem zaslišala da nekaj poje. Pogledala sem skozi okno in zagledala spodaj pri bazenu ogromno ljudi in na sredini Tannerja, ki je igral Brunota Marsa.
23. april 2012
u80685
u80685
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext ;D
23. april 2012
Next !
23. april 2012
Večkrat je pogled usmeril proti meni. Priznam, popoln je..Najlepše poje. Ko je končal sem hitro nazaj zagrnila zaveso in se odpravila dol v neko klet. Iskala sem izhod.
''Kam greš?!'' zakriči Tanner pri vratih.
''Domov. Hočem da se ta nočna mora konča.'' rečem in še naprej iščem izhod.
''Am...Kako je tebi že ime? Sploh mi nisi povedala imena.'' reče in se zasmeje.
''Sandra.'' odvrnem.
''Am..Sandra, izhod je tamle.'' reče in pokaže na vrata.
Jezno sem ga pogledala in se odpravila ven.
''Počakaj! Naj te peljem. Ob taki uri ni varno hodit sama.'' reče in odpre vrata od avta. Spet sem ga jezno pogledala in sedla noter. Peljala sma se in je Tanner začel na radiu navijat svojo pesem Merry Go Round. Priznam, všeč mi je pesem ampak seveda tega nisem priznala.
Ko sma končno prispela do hiše sem že hotela izstopit a me je ustavil.
''Počakaj Sandra..''
''Glej, delajma se da se nisma nikol vidla niti slišala ok? Hvala za razumevanje.'' rečem in izstopim ter zaprem vrata.
Najraje bi kričala da sem spoznala Tannerja, a nisem.
24. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg