Forum
u157879
u157879
Ewole....Moja zgodbica o One Direction.
~Maggie~

"Maggie,srček,pohiti! Na MTV-ju so One Direction!" se je iz dnevne sobe drla moja mami. Le kdaj bo dojela,da z njimi nočem imeti nič? "Mami,nehaj,saj veš,zakaj jih ne maram," sem se ji zadrla nazaj in začela ponovno pisati domačo nalogo. "Skrajni čas je,da nehaš imeti toliko ponosa,ki te ovira! Po moje Zayn zdaj ni več jezen nate!" Ja,pa kaj še,sem si mislila. Samo še tega se mi manjka,da se srečam s temi idioti.
Verjetno ste zmedeni,zato bom šla od začetka;
Pred 10 leti je moja mama domov pripeljala fantka,po imenu Zain in njegovo mamo. Bili smo zelo tesni prijatelji. Povsod smo hodili skupaj in ko sva z Zaynom odraščala, sva postala najboljša prijatelja. On je zelo rad pel in prijavil se je na X-Factor. Toda težava je bila v tem,da je uspel. Začel je odpovedovati najine tradicionalne kave v Starbucksu in na koncu se sploh nisva več videla. Pred enim letom je šlo pa zares...Obiskala sem ga v hotelu v Londonu in ga nadrla. Od takrat naprej sem z njim skregana in PIKA.
"Mag,lahko bi se malo otoplila,Zayn te gotovo že pogreša," je rekla mami.Vem,da še vedno pogreša Zaynovo mamo, "Mami,dojemi,da z Zaynom nikoli več ne bova prijatelja. Get it?" sem ji hladno odgovorila in odšla v kuhinjo,da bi pripravila večerjo. Tedaj mi je zazvonil telefon:
Pogovor; J: Jaz E: Emma (moja najboljša prijateljica)
J: Prosim?
E: Hej,Maggie,jaz sem,Emma.
J: Živjo,Emma. What's happenin'?
E: Pridi v NIGHTMARE,vsi smo tam!
J: Kaj ni to nočni klub?
E: Seveda!
J: Emm,saj veš,da ne hodim v nočne klube,kaj ne?
E: Maggie,vem,da pogrešaš Zayna.
J: Njega? Nikoli!
E: Ah,daj no...Pridi!
J: Ne je vseeno ne.
Omahovanje na drugi strani je bilo očitno.
E: However. Premisli,prav? In pridi,prosim.

Klik,ki je naznanjal,da je Emma odložila slušalko.

Včasih imam občutek,da me tudi Emma ne posluša.
Sedla sem na tla in se prijela za noge. Zibala sem se levo,desno,levo,desno.....Ne vem,zakaj zavračam zabave,druženja....Vse se mi zdi tako nesmiselno.... Za trenutek sem pogledala k telefonu in iskala njegovo številko. Njegova številka je bila zmeraj med zadnjimi v mojem imeniku in zmeraj se mi je smejal,ko sem se pritoževala nad tem.Ne! Nehaj misliti nanj,Maggie! Sovražiš ga!
Vstala sem,se stuširala in odšla spat.
Ni popolno,ampak upam,da bo kdo prebral.
10. december 2013
Neext
10. december 2013
next
10. december 2013
u28319
u28319
next:3
10. december 2013
u158264
u158264
next plis zame čum prej....