Forum
Heej! Nova sem na Igrah in začela bom s pisanjem FanFica. Ker pa vem kako težko je to, bom seveda potrebovala bralce, ki me bodo vspodbujali!!! Hwala za branje!!!
✿ ❀ ✿ ❁ ✾✿ ❀ ✿ ❁ ✾✿ ❀ ✿ ❁ ✾✿ ❀ ✿ ❁ ✾✿ ❀ ✿ ❁ ✾✿ ❀ ✿ ❁ ✾✿ ❀ ✿ ❁ ✾✿ ❀ ✿ ❁

Vsak se kdaj zaljubi.. In ko se zaljubiš, je to nekaj najlepšega, kar se ti lahko zgodi. Ampak ni vedno lepo, še posebej ne če je tvoj fant slaven. To se je zgodilo Lindsey. Prvič se je zaljubila in ko se je, se je v napačnega fanta. Njeno življenje je že bilo obrnjeno na glavo, saj je imela slavnega brata, potem pa je dobila še slavnega fanta. Imela je samo Sophie, ki ji je bila kot sestra. Ampak Sophie ni bilo vedno zraven Lindsey, zato je zrasla v pravo trmo. Njen brat Niall je vedno na koncertu ali intervjuju, zato ga ni veliko doma. Najhuje pa je ko je Niall na turneji... Takrat se Lindsey podre svet... Z Niallom živita pri teti Abey, saj sta jima umrla starša. Napadli so ju na rdeči preprogi, ko sta bila Niall in Lindsey še otroka in od takrat se jima je življenje obrnilo na glavo....

"Adijo Lindsey! Pogrešal te bom!" mi je rekel Niall in me močno objel. Ni nama bilo mar za oboževalke, ki so kričale okrog naju.... Niall spet gre na turnejo in zelo ga bom pogrešala. "Moram iti.." mi je rekel in po licu mu je spolzela topla solza. "Ne joči, ker bom še jaz!" sem mu rekla in ga poljubila na lice. Potem sem se hitro obrnila in odhitela v hišo. Teta Amy je bila še pri Niallu, zato sem zdrvela v sobo. Vrgla sem se na posteljo in jokala. Jokala sem v svoj rdeč vzglavnik in nisem nehala dokler ni v sobo stopila Amy. "Saj bo hitro prišel!" me je mirila, a jaz je nisem poslušala. Razmišljala sem o Niallu in o drugih fantih, ter molila, da bi prišli živi in zdravi nazaj domov....
07. september 2013
neeeext
07. september 2013
next
07. september 2013
u150819
u150819
n-e-x-t
07. september 2013
neeeeexxxxxtttt
full dobr začetek
07. september 2013
hwala + oglašuj!
07. september 2013
next
07. september 2013
Neeeeeeeeext!
07. september 2013
neeeeeeext <333
07. september 2013
neeeeeext
07. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
07. september 2013
Next
07. september 2013
u82298
u82298
next
08. september 2013
neext
08. september 2013
grem zdaj nextat!
08. september 2013
Heej! Res nisem pričakovala toliko bralcev in res vam hwala, da berete moj prvi FanFic!
Oprostite, da je bil prejšnji next tako kratek!! In še eno OBVESTILO, zgodbico bom nextala enkrat na dan zaradi šole! Med vikendi mogoče dvakrat!
✿ ❀ ✿ ❁ ✾✿ ❀ ✿ ❁ ✾✿ ❀ ✿ ❁ ✾✿ ❀ ✿ ❁ ✾✿ ❀ ✿ ❁ ✾✿ ❀ ✿ ❁ ✾✿ ❀ ✿
"Lindsey!" me je prebudil nežen glas. Odprla sem oči in zagledala Sophie. Skočila sem ji v objem in po licu mi je spolzela solza. "Kako sem vesela, da si tu!" sem ji rekla in se nasmehnila. Tudi ona je jokala, nato pa je iz žepa potegnila letak na katerem je pisalo: ONE DIRECTION LUNAPARK. Zasmejala sem se in jo pogledala. "Greva?" me je vprašala in pokimala sem. "No pripravi se! Počakam te spodaj!" mi je še rekla in šla sem do omare. Ven sem potegnila lepo rdečo obleko, ki je bila dolga do kolen, nato pa odhitela dol. Tam me je že čakala Sophie v modri oblekci. Zasmejala sem se, vzela rdečo torbico in z Sophie sva se odpravili v lunapark. "No, kam greva najprej?" me je vprašala Sophie in s prstom sem pokazala na neko zaprto stvar, ki se je premikala. Plačali sva in vstopili. Sedli sva na sedeža in vrata so se zaprla. Ta stvar se je začela premikati in na ekranu pred nama so se pokazali One Direction. Začeli sva kričati, nato pa sva se zatopili v ekran. Ko je bilo konec sva šle še na sladoled, potem pa domov. "Enkratno je bilo!" sem rekla Sophie in jo objela. Pokimala je, potem pa ji je zazvonil telefon.
Oh I just wanna take you anywhere that you like
We can go out any day any night.......
"Prosim?" se je javila in se obrnila vstran. Napeto sem poslušala, ampak ni se slišalo veliko. Vedela sem, da se pogovarja z nekim fantom, ampak nisem vedela s kom. Ko je prekinila se je spet obrnila k meni in na obraz se ji je zarisal velik nasmešek. "Kaj je?" sem jo vprašala in jo pogledala. "Klical je Niall in rekel da bodo prišli prej domov!" se je zadrla in me močno objela. "Hvala Bogu!" sem rekla in ji vrnila objem. "No, moram iti!" je še dodala in šla domov. Zaloputnila sem z vrati in se zasmejala. Stekla sem v svojo sobo in se vrgla a posteljo. Vzela sem svoj telefon in vklopila glasbo. "One way or another...." mi je odmevalo v glavi in jaz sem uživala.....
08. september 2013
sorry za kratke nexte!!!!!
08. september 2013
Neeeeext
08. september 2013
next
08. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
08. september 2013
nexte rabim!!!!!!!!!!!!!!!
09. september 2013
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
09. september 2013
neeeeeeeext
09. september 2013
pa poglejte koliko nextov sem prej dobila.. zdej pa sam 5 nextov!!! če jih ne dobim več nebom več pisala!!!!!!!
09. september 2013
next
09. september 2013
u150291
u150291
next
09. september 2013
next <3<3<3<3<3<3<3<<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<<3<3<33<3<3<<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3 3<<3<3<3<3<3<3<3<3<
09. september 2013
u82298
u82298
next
09. september 2013
RABIM NEXTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O - G - L - A - Š - U - J - T - E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

✿ ❀ ✿ ❁ ✾✿ ❀ ✿ ❁ ✾✿ ❀ ✿ ❁ ✾✿ ❀ ✿ ❁ ✾✿ ❀ ✿ ❁ ✾✿ ❀ ✿ ❁ ✾✿ ❀ ✿
"Dobrodošel doma ljubček!" sem zaslišala reči teto in takoj mi je srce nehalo biti. "Niall?" sem potiho zašepetala in ravno hotela steči dol, amapk ko sem se obrnila je tam stal Niall. "Lindsey.... Moja Lin!!" se je zadrl in me objel. "Kako sem te pogrešala!!" sem mu rekla in po licu sta mi spolzeli dve topli solzi. "Spet si jedel!" sem mu rekla in se zasmejala. Nasmehnil se je in tudi on je jokal. "Ne joči no!" sem mu rekla in mu pomežiknila. "Pica?" sem bolj rekla, kot vprašala in Niall me je pogledala z tistim "I am hungry!" pogledom in zdrvel po stopnicah. "Jaz bom prva!" sem se mu zadrla in skočila preko treh stopnic. "Ej umirita se!" je rekla teta, ki je iz pečice ravno vzela dišečo pico. "Njam..." je rekel Niall in se vrgel na stol, tako, da je počil. "Niall!!" sem mu rekla in ga grdo pogledala. Skomignil je z rameni in se nasmehnil. Potem je vzel ostanke stola in jih odnesel ven. "Moja pica!!!!!!!!!!!!!!!!" se je zadrl, ko sem držala prvi kos pred usti. Zavila sem z očmi in si vzela drugi kos. Tudi njega je na žalost pojedel Niall in hitro sem vzela tretji kos. Kar zbasala sem si ga v usta, da ga nebi pojedel Niall in ga potem težko pogoltnila. Vzela sem list papirja in napisala *R.I.P PIZZA!*. Niall me je grdo pogledal in našobil ustnico. Zasmejala sem se in čez dobri dve minuti je zmanjkalo pice. Vsa sita sem se vrgla na kavč in si prižgala televizijo. "Yes!! America's next top model je po televiziji!!!!" sem se zadrla in Niall je zavil z očmi. "Niall nutello sem kupila!!!!!" se je zadrla teta Amy iz kuhinje in Niall je kar po zraku zdrvel v kuhinjo. "Niall moja nutella!!!!!!!!!!!!!!!!" sem se zadrla in z Niall-om sva se začela loviti po hiši. "Lovila se bova do jutri zjutraj če mi ne daš moje nutelle!!" sem mu rekla in še hitreje tekla za njim. "Nehajtaaaaa!!!!!!!" se je iz kuhinje zadrla teta. "Vsaki ljubi dan, se prepirata zaradi hrane!!!!!!! Dovolj vaju imam!!!! Oba imata strogo dieto brez kakršnih koli sladkarij!!!!!!!!!!" je še dodala Amy in Niall-u iz rok vzela nutello. Oba sva se našobila in se vsedla na kavč. "Lindsey, fantje bodo enkrat prišli na obisk!" mi je rekel Niall po desetih minutah molčanja. "Res!?! To je super!!!!!!!!!!" sem se zadrla in odhitela v svojo sobo.....

Tu je še slika od Lindsey:

09. september 2013
next next next next next next next next next next next
09. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg