Forum
Živjo moje ime je Naya in imam 16 let. V šoli sem nevidna in moj edini prijatelj je Nathan. Ker me noben nemara sem vecino casa na online chatu. Tam me poznajo kot melonsnack. Nathan je crazy_bagels. Izbrala sva hrano hah to obadva obozujeva. Nobeden razen mene in mojim online frendou neve da se ukvarjam z fotografiranjem. Vejo samo da sem tiha in cudna in da se obnasam kot opica.
V petek zvecer ko nisem mogla zaspati ker je bila polna luna me je Nathan kliknil:

ᴄʀᴀᴢʏ_ʙᴀɢᴇʟs: Hᴇᴊ!

ᴍᴇʟᴏɴsɴᴀᴄᴋ: Hᴇᴊ!

ᴄʀᴀᴢʏ_ʙᴀɢᴇʟs: Kᴀᴊ ᴅᴇʟᴀš?

ᴍᴇʟᴏɴsɴᴀᴄᴋ: Nᴇᴍᴏʀᴇᴍ ᴢᴀsᴘᴀᴛɪ! Kᴀᴊ ᴘᴀ ᴛɪ?

ᴄʀᴀᴢʏ_ʙᴀɢᴇʟs: Jᴀᴢ ᴛᴜᴅɪ ɴᴇᴍᴏʀᴇᴍ ᴋᴇʀ ᴊᴇ Zᴏᴇʏ ᴋᴏɴᴄɴᴏ ᴘʀɪᴠᴏʟɪʟᴀ ᴅᴀ ɢʀᴇ ᴢ ᴍᴀɴᴏ ɴᴀ ᴢᴍᴇɴᴇᴋ. Cᴀᴋᴀʟ sᴇᴍ 1 ᴍᴇsᴇᴄ ᴅᴀ ᴊᴇ ʀᴇᴋʟᴀ ᴊᴀ!!

ᴍᴇʟᴏɴsɴᴀᴄᴋ: Vᴇsᴇʟᴀ sᴇᴍ ᴢᴀᴛᴇ...ᴢᴅᴀᴊ ᴘᴀ ᴍᴏʀᴀᴍ ɪᴛɪ...ᴀᴅɪᴊᴏ!

ᴄʀᴀᴢʏ_ʙᴀɢᴇʟs: Bᴀᴊ Bᴀᴊ

Nisem bila vesela ker sem Nathana imela rada in malo mi je bil všeč. In vprasal je najbolj popularno punco na šoli

Zoey:

Jaz:

09. avgust 2014
Nathan:

Naslednji dan sem se zbudila od 12:30 in se na hitro preoblekla v

ker je poletje.
Nathan mi je napisal sms:

Štručkica:
Hej! Ali bi šla z mano na plažo? Pravijo da bojo valovi!!

Jaz:
Ja!! Itak! Ampak neznam surfat!!!

Štručkica:
Naučil te bom!! Se vidiva ob 4ih pridem te iskat.

Jaz:

Preoblekla sem se v kopalke in zaslišala Nathanov avto pred hišo.
Odpeljala sva se na plazo in tam sva si izposodila surfe in imeli so samo se enega.
Nathan je z mano na deski izvajal trike in se obracal da sem padla iz deske in on je skocil za mano.
tako sva prezivela dan na plazi ko je Nathanov telefon zazvonil in bila je Zoey.

Nathan se je takoj oglasil in govoril
Halo. OO SRCI. Ja. Zdaj? A nisva rekla v sredo? Ok. Cau se vidiva.

˝Ocitno moram iti na zmenek z zoey. A te zapeljem domov ali gres peš?˝
Sla sem peš. Bila sem razocarana ampak sem zacutila metulcke ko me je objel.
Ko sem prisla domov sem se oblekla v trenirko in se vrgla na kavč in vzgala TV.
Na kavcu sem zaspala in se zbudila ob zvoku mame ki pospravlja. Mama je bila zaposlena in mi ni posvecala prav nic pozornosti odkar sem stara 10 let. Svobodno zivim in kar naredim narobe mama sploh neopazi.

NEDELJA hmm kaj naj delam. Prizgala sem racunalnik in videla da je na facebooku Nathan objavil sliko kjer sta z zoey na pijaci. Bila sem jezna.

V soli naslednji dan je prisla Zoey do mene z njenimi prijatelicami in mi rekla

Zoey: sem slisala da si sla z nathanom na plazo...nebi smela on je moj samo moj in zato bos placala...

jaz sem pa samo gledala njo in bila tiho. Nathan je prisedel k meni.Rekel je da nisva ze dolgo casa naredila spremembe. Nazadnje ko sva naredila nekaj sva se odpeljala v Mehiko. Bilo je zakon.

Predlagala sem mu da si greva lase pobarvat.
On je rekel da si greva pirsinge narediti
Naredila sva oboje po soli sva se peljala v šoping in kupila barvo za lase potem sva sla k profesjonalcu za pirsinge bila sva emo in bilo mi je ušeč.

Nathan:

Moji lasje:

pirsingi:

Nathanovi lasje:

pirsingi:

*********************************************************************************************
ce hoceste de nextam mi povejte!
10. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg