Forum
u33561
u33561
Hei!
Ker bi se preizkusila v pisanju zgodbic sem se tudi jaz pred tedni odločila da napišem svojo zgodbico: on ali glasba/he or music. Do sedaj sem napisala le tri dele,nato pa sem razmišljala o nadaljevanju…ravno tukaj je nastal problem. Nadaljevanje zgodbe se ni povsem ujemalo z njenim naslovom. Zato sem se odločila da naredim novo zgodbico z drugim naslovom. Glede na to da so prvi trije deli že napisani jih bom že kar takoj objavila tukaj.

Zgodba po pripovedovala o štirinajstletnici Klari z izjemnim glasom. Sanja da bi postala uspešna glasbenica in med zgodbo bo klub zapletov dobila številne priložnosti da uresniči svoje sanje…ji bo uspelo?

Klara prihaja z bolj premožne družine in si lahko privošči veliko več od svojih vrstnic. Toda za prečudovito hišo,luksuznimi avtomobili,dragimi počitnicami in oblačili dragih znamk se skrivajo temne plati Klarine družine. Slab odnos med njenima staršema ima nad Klaro zelo velik vpliv…

Čeprav ima Klara za seboj že kar nekaj zvez še zmeraj ni spoznala prvega…tistega katerega bi ljubila bolj kot vse na svetu,tistega za katerega bi pripravljena dati vse…

Med zgodbo se bo Klari povsem spremenilo življenje… zaljubila se bo,dobila priložnost postati pevka,…a zgodba ne bo po vsem vesela kot se zdi…bo polna trpljenja,solz težkih odločitev in spoznanj,…

Zgodba bo bila tragična,a imela bo srečen konec! 
19. april 2011
u33561
u33561
pisala bom v prvi osebi ednine!!
zdaj pa poglejmo preve tri dele ki ste jih nekateri že videli =)
19. april 2011
u33561
u33561
Prvi del:
Zame je v tem trenutku vse nepomembno. Pravzaprav sploh ne spremljam dogajanja okoli sebe. Občutim le še mamin nežen objem in prečudovit pogled, ki mi povesta 'vem da boš zmogla,verjamem vate'. To mi daje le še dodaten pogum in samozavest. Vem da bom zmogla,da ni poti nazaj,da je danes moj večer ne glede na vse in da lahko s svojim nastopom uresničim svoje sanje. Torej kaj mi drugega preostane kot,da se odpravim na oder. Ko stopim v nabito polno dvorano se vsi veseli pogledi zastrmijo vame,vse luči so usmerjene vame in končno se zavem PRVIČ V ŽIVLJENJU IMAM SVOJ KONCERT!!!!!OMG je to res!? O tem ni časa razmišljati takoj se začne vrteti glasba…najprej me umirjeni ritmi jazza popolnoma sprostijo in takoj začnem plesati. Občinstvo takoj navdušim s svojimi lahkotnimi in spretnimi koraki. Nato se glasba usmeri k hip hop verziji. Ljudje še vedno navdušeni nad mojimi koraki,občutku za ples ter ritmu,ki ju imam še zmeraj strmijo vame kot,da sem boginja ki je priletela z devetih nebes. No saj sem res nad oblaki…….tega občutka se enostavno ne da opisati,ko je tako velik oder,tako veliko ljudi in luči... Sedaj pride moj trenutek,o katerem sanjam že celo življenje,zdaj lahko pokažem ljudem moj glas,dokazala jim bom da res znam pet .A še preden uspem zapeti prvi ton me s teh prečudovitih sanj zbudi mamin glas 'ljubica vstani in se uredi saj veš da imamo danes naročenega novega vrtnarja!' Ne morem verjeti da sem pozabila!!!Takoj vstanem,se pretegnem,spijem kozarec vode in stečem v mojo kopalnico. Hitro si pripravim kad ta čas pa si še umijem zobe. Nato skočim v vodo se namilim in se splaknem s tušem. Med tušem vedno pojem…karkoli mi pač pade na pamet…vendar nikoli ne razmišljam kaj bom pela pride samo od sebe iz srca………joj!ko bi le bila mami ob določenih trenutkih malo bolj potrpežljiva že spet 'klara kaj počneš tako dolgo pridi no vendar dol pozajtrkovat in to čim prej!!!!!'nato spet odide. Jaz pa si grem posušiti lase in na koncu se še oblečem,naličim in si uredim pričesko. Taka se na koncu odpravim dol k bazenu kjer poleg staršev sedi še…
19. april 2011
u33561
u33561
2. del
Taka se na koncu odpravim dol k bazenu kjer poleg staršev sedi še…neki res lušten fant v črni majici,širokih hlačah in usnjenem suknjiču. OMG si rečem ko pomislim da bo to naš novi vrtnar. Čisto nasprotje od prejšnjega Staneta! Ta je bil res naporen in otročji,zanimalo ga je le to ali sem v šoli pojedla kosilo,ali sem si umila zobe,se namazala s sončno kremo…halo?nisem stara 3 leta! Zgledalo je kot da sploh več ne živi,nikoli še ni bil zaljubljen ali kaj podobnega. Toda imel je eno ljubezen, mogoče malo drugačno kot jo poznamo ampak prav tako veliko, naravnost je ljubil narovoslovje in kolenariko. Zato je živel. Čeprav je ves čas le preiskoval naravo,delal poskuse,skrbel za rastline in požiral knjigo za knjigo je kazalo da ne bo nikoli uresničil svojih sanj:izdal priročnik za narovoslovje. A pred tedni je prijel vabilo za sodelovanje pri izdaji nekega narovoslovnega priročnika. In je pač šel živeti svoje sanje…in sigurno bo uspel. Jaz mu pa pač želim veliko sreče. Ampak v tem trenutku se mi res ne ljubi razmišljati o tem. Se sprašujete zakaj? Ker pred mano stoji tko cort fant da dol padš dobesedno. No samo če bom takole zijala vanj in stala kot lipov bog sigurno nebo zgledalo cool sepravi:kaj naj mu rečem??!! Na srečo me reši mamin glas:''O Klara končno si prišla! Tole je naš novi vrtnar Anže.'' Končno pridem k sebi in prisedem. Moja starša pa se odpravita v hišo.
Takole začne potekati najin pogovor: jaz:JAZ novi vrtnar:ANŽE ANŽE: ''Hei!Kako gre? Malce zaskrbljeno mi deluješ. Saj res, sploh se ti še nisem predstavil! No ime mi je Anže star sem pa 16 let. Rad igram kitaro pa bobne,plešem hip hop,igram nogomet in podobne stvari.kaj pa ti? JAZ: Oi! Ime mi je Klara stara sem pa 14. ANŽE: He,vredu Klara če si za se lahko sprehodiva po vašem parku,ki ga imate poleg hiše da bi mi še kaj povedala o sebi.
Jaz le sramežljivo pokimam in mu sledim. Sploh ne vem več kaj se dogaja v moji glavi. Malce sem zatreskana si mislim. Toda ali je tudi on? Povabil me je na sprehod,ki je ene vrste zmenka,se pravi sem mu sigurno malce všeč. Čez nekaj časa me pogleda v oči in jaz takoj začnem govoriti. JAZ: Em no od drugega leta treniram gimnastiko in umetnostno drsanje. Rada imam tudi glasbo pravzaprav zanjo živim. Lahko jo poslušam,pojem,plešem,igram klavir,kitaro,bobne,gledam filme……..nato sva se še dolgo sprehajala in klepetala o najinih priljubljenih filmih,pevcev, športnih moštvih,knjigah in ugotovila sva da sva naravnost sorodni duši tako zelo sva si podobna!Ko sva prispela do dvorišča me je pogledal s svojimi sijajnimi očmi in rekel…
19. april 2011
u33561
u33561
3.del
Ko sva prispela do dvorišča me je pogledal s svojimi sijajnimi očmi in rekel… jaz(Klara)=J anže=A
A:«danes sem s frendi zmenjen ob osmih pri areni. Najprej bomo gledal film 3D tehniki potem bom pa še bovlal…mislil sem da bi se nam lahko pridružila. No če si seveda želiš?«
Jaz postanem čisto rdeča in kot lipov bog strmim vanj… kako lepe oči je imel…sinjo modre,bil je močne,zavidanja vredne postave,temno rjave razkuštrane lase in tisto najlepšo usnjeno jakno v kateri je bil tako cute,…nekaj minut ga le še gledam potem pa mi reče:
A: »Klara je vse vredu?«
Joj kaj mi je?? Hm kaj naj mu rečem…danes nisem zasedena najverjetneje bi dan preživela ob gledanju televizije zato sem hitro odvrnila:

J:« Ja jasno vse je ok samo malce sem se zagledala«
Anže se nasmehne in pokaže tiste svoje popolne bele zobe. Nato visoko povzdigne trepalnice in me pogleda.
J: » Itak z veseljem bi šla s tabo v Areno!!
A: » Super(a big smile) vesel sem da se nam boš pridružila!
J: »Torej pred Areno ob osmih??
A: »Pravzaprav bi te z veseljem peljal jaz«pri tem je pogled preusmeril proti velikemu črnemu motorju parkiranem ob robu našega dvorišča. VAV sem si mislila… nebeške oči,usnjena jakna,črni motor,…tip moji sanj. Čeprav sem bila zmeraj za resne in daljše zveze sem se pogosto hitro zatreskala ampak ne zares...vendar on,on je bil nekaj posebnega in tega sem se zavedala. Nikoli nisem imela posebne želje,da bi se peljala na motorju ampak ko sem pomislila,da bo zraven bil on,čisto blizu sem si to želela pa da naj se samega sonca dotaknem. Lahko ga bom nežno objela,glavo naslonila na njegovo ramo,ga čutila ob sebi,čutila bi njegovo gladko kožo in potem bi…joj ta Anže mi je res zmešal glavo!! Nehala sem sanjati in odgovorila:
J: » Hvala,zelo bi bila vesela če bi me lahko do Arene zapeljal kar ti.«
A: » Potem pa zmenjeno…ob pol pridem pote ok??
J: » Ok! Komaj čakam!
A: » adijo«
J: »bye!«
Nato stečem v hišo in hitro,kakor hitro lahko se odpravim proti terasi na strehi kjer imamo manjši bazen,ležalnike in točilni pult. Tukaj je poleti čudovito saj se lahko po mili volji sončimo. Ko sem prispela sem se neopazno skrila za zid in opazovala Anžeta. Nadel si je svojo črno čelado in skočil na svoj ogromni motor. Mislim da bi se lahko gor peljali poplnoma udobno tudi trije ljudje. Počasi je zapeljal mimo ograje na glavno cesto in pospešil vožnjo. Gledala sem za njim kako je izginjal v daljavi dokler ni bil le še majhna pikica. Vstala sem si zavihala hlače,se usedla ob rob bazena in namakala noge v vodo. Zamišljeno sem zrla v vodni odsev. Videla sem mene,mene in Anžeta kako sedi zraven mene me objema in se mi smehlja. Mislim,da se mi malo meša…nato sem se odpravila proti moji sobi in se usedla za pisalno mizo. Prižgala sem računalnik in se vpisala v facebook. Dobila sem eno prošnjo za prijateljstvo kliknila sem ga,da bi videla kdo je. In bil je on! Anže!tudi na sliki je bil on!hitro sem kliknila 'potrdi' in šla v njegove slike in si jih začela ogledovati. Bil je tako luskan. Našla sem tudi slike njegovih prijatljev ki pa si jih nisem dolgo ogledovala saj sem takoj pomislila na današnji prihajajoči večer. Takoj sem pogledala proti garderobi in že v naslednjem trenutku sem bila v njej in si ogledovala moje obleke. Police in obešalnike je krasilo polno lepih oblačil med njimi se je našlo veliko takih ki jih še nikoli nisem imela na sebi saj sem si lahko zaradi očetove dobre službe lahko privoščila veliko. Nato sem malce razmišljala in se odločila da…
Next?
19. april 2011
u33561
u33561

Klara
20. april 2011
u33561
u33561

Anže
20. april 2011
u33561
u33561

Klarina mama Jasna
20. april 2011
u33561
u33561

Klarin oče Peter
20. april 2011
NeXTy
20. april 2011
NaJBoLJŠa...NeXT
20. april 2011
MeNi Je FuuL DoBRa ZGoDBiCa TKo Da----->NeXT
20. april 2011
u33561
u33561
BoM ViDeLa Če Se Mi Bo DaLo
20. april 2011
u40987
u40987
NEXT!!
22. april 2011
u33561
u33561
Po VeČeRJii! (;
22. april 2011
u40987
u40987
next
24. april 2011
u33561
u33561
ok
zdajle nextam ;D
04. maj 2011
u33561
u33561
4.del
Nato sem malce razmišljala in se odločila da…poličem svojo BFF Niko. Zakaj njo? Ker je zaljubljena v modo! Želi si postati manekenka in modna oblikovalka, na televiziji ali na računalniku nikoli ne zamudi ogleda pomembnih modnih dogodkov, v knjižnici je ne boste nikoli našli- knjižne police v njeni sobi nadomestijo modne revije, vedno je oblečena v zadnjem modnem trendu, vedno je lepo naličena z ličili ki se podajo njeni obleki, vedno ima urejeno oblekico,…in vedno ve kaj je treba obleči ob pravem času!! Hitro odhitim do nočne omarice na kateri je moj mobilni telefon in jo pokličem. Njena številka je spet nedosegljiva!! Joj kaj naj naredim zdaj?? Nato se zasliši tisti kratki pisk-na facebooku me je nekdo na chatu kliknil. Spet odhitim do pisalne mize kjer (na srečo) vidim Nikino sporočilo:

Jaz(Klara)=J Nika=N
N: »Heii Klarch…kdo je novi tipček s katerem sta postala prijatelja?«
J: »Kaaaj??! O čem govoriš??«
N: »Eh Klarchii moja ne imej me za neumno…videla sem objavo na tvojem zidu. Imaš novega prijatelja in kdo je to??«
Čisto postanem panična in na mojih ustih se pričara velik sramežljiv nasmeh.
J: »Nika ti potem povem…zdajle te rabim pri meni hitro pridi pa ti bom še povedala kdo je to!!«
N: »Waw nekdo ti je zmešal glavo…čez 10 minut bom poslušala kdo…«

Na to se je le še pokazal napis oseba ni več dosegljiva.
Vstala sem s stola ob pisalni mizi in se sprehodila po sobi, se vstavila pri oknu in se znova zagledala v tisto dolgočasno cesto. Toda na njej nisem več opazovala kako je Anže s svojim motorjem izginjal globoko v daljavi, temveč sem zagledala Niko kako se s hitrimi koraki vse bolj približuje naši hiši. Vse sem si že predstavljala-postavila mi bo goro vprašanj o Anžetu in ga na koncu želela še sama spoznati. Razmišlja sem o njenih vprašanjih jaz pa (brez da bi vedela kaj naj ji odgovorim) bom postala le rdeča kot paradižnik. Nato pa me že pozdravi Nikin glas. Najin pogovor:

Jaz(Klara)=J Nika=N
N: »Ojlaa sestrica nekaj si mi obljubila,kar na dan z besedo!!«
J: »Eh Nika to je le naši novi vrtnar…«
N: «Aha,se pravi samo vrtnar? Ne imej me za norca Klara misliš da nisem opazila tvojih rdečih lic in tresočega glasu??!!«
J: »OK,predam se! Sej veš, da smo danes dobili novega vrtnarja ne??«
Nika počasi prikima.
J: »No ime mu je Anže,star je 16 let in tudi on ima rad glasbo.«
N: »No?«
J: »Jooj…je zelo simpatičen in srčkan in malce mi je ušeč in danes zvečer me je povabil ven…«Nika me prekine.
N: »Kaj si rekla? Povabil te je ven?! Juhu!! Punca to ni ni naveden dan,treba ga je proslaviti!! Okej,kokice mamo,pijačo mamo,televizijo mamo,…«Prekinem jo.
J: »Nika nehaj no!! To še nič ne pomeni…s prijatelji gre danes v Areno in me je povabil da se jim pridružim.«
N: »Kaj?! A mene boš pa kar samo postila?! S tabo grem Klarchii moj!! Ne boš se me znebila!! Želim si spoznati tega Anžeta pa če umrem!!«
K: »Ok,ok,z mano greš samo js ne vem kaj naj oblečem!«
N: »Jehh,zakaj sem pa tukaj??!! Sam omaro mi pokaži pa bova vidle!!«

Odhitele sva do omare in Nika je itak takoj vedela katera oblačila so prava. Meni je izbrala črne pajkice ter belo tuniko,sebi pa črne kavbojke ter kratko mikico. S pričesko in ličili se nisva preveč ukvarjali. Nika je bila povsem sproščena in komaj je čakala da bo spoznala Anžeta. Ravno to mi je bilo na njej najbolj všeč: bila samozavestno,nagajivo dekle polno pričakovanj. Z mano je bilo povsem drugače: petnajst čez sedem sem bila živčna kot še nikoli,zagrabila me je trema kakšni bodo njegovi prijatelji in kako bodo sprejeli naju z Niko…čas je tako mineval zelo hitro in nekaj minutk do pol osmih sva se odpravile na dvorišče kjer naju je pa čakalo presenečenje…

Sory vem da ni najbolj ampak se bom pri naslednjih delih bolj potrudila!! Upam da tudi tisti ki ne uporabljate facebooka razumete za kaj se gre če ne me lahko vprašate!! (:
04. maj 2011
NeXT!!
05. maj 2011
nextii
06. maj 2011
kukako presenečenje??
06. maj 2011
u33561
u33561
boš vidlaa
06. maj 2011
u37271
u37271
next
06. maj 2011
u33561
u33561
zvečer nextam (:
08. maj 2011
hitr next..najači zgodbica!!
08. maj 2011
u40987
u40987
NeXt!
08. maj 2011
dej hitr nexty k je full dobr!! dej please hitr nexty!!!
08. maj 2011
u44487
u44487
nany naiiibl pišeš!!! next
res fuuuuul dobr pišš
08. maj 2011
next
08. maj 2011
u33561
u33561
sory ful se mam za učit ):

jutri pa bom lahko (: