Forum
u124275
u124275
A L O H A
_________________________________________________________________________________________

тυκαנ вσм ρıƨαʟα νяσčε пσνıčκε σ zνεzɔпıκıн ρσ тνσנı νσʟנı, ƨενεɔα тυɔı καя ναƨ вσ zαпıмαʟσ ν σɔяαščαпנυ...ıρɔ...
υɢʟαυпεм ɢʟανпε яυвяıκε ƨσ:
MEGA VROČE NOVIČKE O SLAVNIH
ν тεנ яυвяıκı ναм вσм ρıƨαʟα νƨε νяσčε пσνıčκε σ zνεzɔпıκıн ν καтεяıн вσƨтε нσтεʟı ɔα ρıšεм...
GROZNE TEŽAVE S PUBERTETO(PREHRANA,TEŽA,LJUBEZEN,...)
ν тεנ яυвяıκı ναм вσм ρıƨαʟα пαƨνεтε zα κακšпσ κσʟı тεžανσ(ʟנυвεzεп,ƨтıʟ,ρяεняαпα,тεžα,..)čε ƨε ναм zɔı яεƨ тακσ zαƨεвпσ мı ρıšıтε пα zƨ ɔяυɢαčε ρα καя пα тεмσ...мσנε пαƨνεтε ρα ƨενεɔα σвנανıм ƨεм пα тεмσ
SLIKA TEDNA
ν тεנ яυвяıκı вσм νƨακ тεɔεп σвנανıʟα ƨʟıκσ тεɔпα...ƨʟıκσ ızвεяεм נƨ ρσ ƨνσנı νσʟנı...
VIDEOSPOT TEDNA
ν тεנ яυвяıκı вσм νƨακ тεɔεп σвנανıʟα νıɔεƨρσт тεɔпα...νıɔεσρσт ızвεяεм נƨ ρσ ƨνσנı νσʟנı...
ZABAVA
ν тεנ яυвяıκı вσм νčαƨıн пαρıƨαʟα κακšп κνız, αʟı ρα ƨε вσмσ šʟı σcεпı ƨʟıκσ,ızʟσčı ƨʟıκσ,...
VIC TEDNA
ν тεנ яυвяıκı вσм ρıƨαʟα νıc тεɔпα...тσяεנ νƨακ тεɔεп вσм пαρıƨαʟα пεκ νıc κı мı נε яεƨ νšεč ;*
MOJE NAJ TEME NA FORUMU TOREJ NA IGRAH123
ν тεנ яυвяıκı ρα вσм σвנανıʟα мσנε пαנ тεмε ız ғσяυмα...тσяεנ тıƨтε тεмε κı ƨσ мı яεƨ νšεč ıп нσčεм ɔα נıн ρσɢʟεɔαтε :$
TUMBLR TEDNA(NOVA RUBRIKA-ne fejkej je!)
мнм тσяεנ ν тσ zαɔпσ яυвяıκσ ƨε вσƨтε мσяαʟε ρяıנανıтı, ƨενεɔα ƨαмσ тıƨтε κı ıмαтε тυмвʟя ıп нσčεтε ɔα ναš тυмвʟя zмαɢα ν εпεм тεɔпυ...
ρяıנανпıcα נε тακα:
~ ıмε
~ ʟıпκ тυмвʟяנα
+ ρяıנανпıcσ ızρσʟпıтε ıп мı נσ ρσšʟנεтε пα zƨ...
_________________________________________________________________________________________
ν čεм нσčεтε ɔα ρıšεм мı ρяσƨıм ρıšıтε пα тεмσ, ɔяυɢαčε ρα пı тυκαנ тяεвα ızρσʟпıтı пσвεпε ρяıנανпıcε, тσяεנ ƨε ʟαнκσ νκʟυčıтε ν тεмσ καɔαя κσʟı...ıп šε тσ...пεхт вσм пαρıƨαʟα κσ ɔσвıм zα νƨε яυвяıκε žεʟנε ɔα καנ пαρıšм ν νƨακσ яυвяıκσ...
ғƨм--- > ғαנп ƨε мεנтε....ıп ρяσƨıм вεяıтε, κεя ναм пε вσ žαʟ ;**
25. februar 2013
u123918
u123918
NEXT.!:*
25. februar 2013
u108028
u108028
Neext.
25. februar 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeekšt.!!!
25. februar 2013
u124275
u124275
hvala imate kakšno željo za katero koli rubriko? o čem naj pišem?
25. februar 2013
u123918
u123918
O one direction :3 pa o Harry-ju Potter-ju :3 <3333333333
25. februar 2013
u122896
u122896
next..jb, pink..
25. februar 2013
Strinjam z nnjoo!c:
25. februar 2013
u124275
u124275
okej še kej...še za kakšno drugo rubriko?
25. februar 2013
u124275
u124275
kakšne težave?
25. februar 2013
Amm... Odvisnot od računalnika!;c
25. februar 2013
u124275
u124275
okeej...bom mal kasnej napisala next
25. februar 2013
u89857
u89857
Neeeeeext!
25. februar 2013
neeeeeeeeeeext
25. februar 2013
next nujno no..mogla bi že napisat 1next!krofk je neučakan!:**
25. februar 2013
u124275
u124275
ahhaha ;33
25. februar 2013
Tkoj zdej se mi spel pisat!
25. februar 2013
u124275
u124275
jaja sam na ta velk komp pridm
25. februar 2013
u123918
u123918
Aloo. Sprau se pisaaat <33333333
25. februar 2013
u124132
u124132
next
25. februar 2013
u123911
u123911
neeeeeext
25. februar 2013
u124275
u124275
mogoče bo mal za počakat ker morm komp menat
25. februar 2013
u123918
u123918
paa hitr Lana ajdee kondicijaa :*
25. februar 2013
u124275
u124275
ja ja mhm...
25. februar 2013
u122896
u122896
dejno hitro
25. februar 2013
u124275
u124275
pišem še
25. februar 2013
u124275
u124275
NEXTAM....
________________________________________________________________________________
MEGA VROČE NOVIČKE O SLAVNIH:
- one direction - pač nekej nouga ane < 333
Brit Awards so letos uvedli novo nagrado: “Global Success Award”! Čast prvih dobitnikov je pripadla svetovnemu najstniškemu fenomenu, skupini One Direction! Nagrado so podelili na podlagi najbolj prodajnega albuma v 2012(take me home)...album ‘Take Me Home’ je izšel oktobra 2012, a je dosegel neverjeten uspeh že v nekaj dneh od izdaje! V Združenih državah se je uvrstil na 5. mesto po številu prodanih izvodov! Njihov nastop s predelavo pesmi ‘One Way Or Another‘ je le potrdil status najbolj priljubljene skupine, ki je v 14 mesecih prodala več kot 15 milijonov izvodov albuma.
-'One Way Or Another'!(pesem)

Oboževalci One Direction so vedno našli način do novih pesmi angleško-irske zasedbe, čeprav še te sploh niso bile uradno izdane. In ravno to se je zgodilo z njihovo priredbo pesmi 'One Way Or Another', ki se je na internetu pojavila kar nekaj dni pred uradno izdajo.Louis Tomlinson je takrat na Twitterju napisal: "Slišal sem, da se je dobrodelni singel znašel na internetu. To je zelo žalostno za videti. Ne pozabimo, da poskušamo zbrati denar."
- Nekaj več v ljubezni kar se tiče 1D -
Harry: ''Ne verjame v ljubezen na prvi pogled''

Louis: ''Z Eleanor sta tudi najboljša prijatelja''

Niall: ''Končal je zvezo z Amy Green''

Zayn: ''Zayn je Perrie Edwars rekel naj se preseli k njemu''

Liam: ''Še vedno samski.Samsko življenje mu ni všeč
________________________________________________________________________________
- Harry Potter -
Daniel Radcliffe sam sebe v nobenem delu Harry-ja Potter-ja noče gledati! Weird
- nasplošno v Harry-ju Potter-ju -
Harry Potter je domišljijska pripoved v sedmih knjigah pisateljice J. K. Rowling. Prva knjiga je bila izdana leta 1997, zadnja pa leta 2007. Po seriji je produkcijska hiša Warner Bros posnela tudi filme, zadnji del je razdeljen na dva filma.( Svetinje smrti,1.del in Svetinje smrti,2.del
Knjige o Harryju Potterju so doživele velikanski uspeh, po svetu je bilo prodanih več kot 300 milijonov knjig.
Drugače če še ne veste Emma Watson je šla na Avdicijo za snemanje filma (Harry Potter) malo za zabavo potem pa je bila kar sprejeta....seveda je bila zelo navdušena...Film so snemali kar 8 let kar je res dolgo...med tem pa so zvezdniki v filmu odraščali...wauu haha
- Justin Bieber -
Njegova kariera se je začela, ko je na YouTube začel objavljati svoje posnetke, kjer pa ga je leta 2008 zasledil Scooter Braun, njegov poznejši menedžer. Braun je Justina Bieberja poslal v Atlanto, Georgia, kjer se je srečal s pevcem Usherjem. Kmalu so podpisali pogodbo skupaj s podjetjem Brauna in Usherja, imenovanim Raymond-Braun Music Group, kasneje pa še z L.A. Reid in Island Def Jam.[3]
Pesem, s katero je Justin Bieber zaslovel, One Time, je izšla v poletju leta 2009 in v več kot desetih državah na različnih lestvicah zasedla eno izmed prvih tridesetih mest. 17. novembra 2009 je temu sledil izid EP-ja My World, ki je v glavnem prejemal pozitivne ocene in dobil platninasto certifikacijo v Združenih državah Amerike, kar je za Justina Bieberja pomenilo najvišji prvenec novega ustvarjalca tistega leta, prislužil pa si je tudi naslov prvega glasbenega ustvarjalca, ki mu je uspelo uvrstiti sedem pesmi iz enega albuma na lestvico Billboard's Hot 100.[6] Njegov prvi glasbeni album, My World 2.0, je izšel 23. marca 2010 in je od takrat prejel približno enake ocene, kot njegov prvi EP; pristal je na prvem mestu glasbene lestvice v Združenih državah Amerike in se uvrstil med prvih deset pesmi glasbene lestvice v mnogih drugih državah. V manj kot dveh mesecih od izzida prejel platninasto certifikacijo v Združenih državah Amerike. Pred tem je Justin Bieber januarja 2010 izdal pesem Baby.
- Vroče novičke v Justinu Bieberju -
Le nekaj mesecev po predstavitvi studijskega albuma “Believe” nam najstniški zvezdnik Justin Bieber predstavlja akustični album, ki ga je poimenoval preprosto “Believe Acoustic”. Na albumu je osem pesmi z multiplatinastega albuma Believe in pa tri doslej še neznane pesmi.
Na alubumu bomo lahko slišati naslednje že znane pesmi:
-“Boyfriend”
-“As Long As You Love Me”
-“Beauty and a Beat”
-“Take You”
-“Be Alright”
-“All Around the World”
-“She Don’t Like the Lights
-In posebno, v živo odigrano različico pesmi “Fall”
- Šok! Selena Gomez naj bi JB-ja varala veliko preden sta se razšla?? -
- Je Ella Paiqe že uradno njegova punca!? -
- Justin Bieber in Carly Rae Jepsen prejela največ nominacij za nagrade Juno!
'Juno' so kanadske glasbene nagrade in letos v nominacijah vodi Carly Rae Jepsen, ki jih je osvojila kar 5, tik za njo pa je Justin Bieber, ki je dobil 4.
- PINK -
Pink je ne dolgo nazaj objavila svoj novi singel ''Just give me a reason''.Pesem je postala velika uspešnica....

Singel smo tudi uspeli prevesti torej če koga zanima naj si prebere:
JUKEBOX: Pink - Just give me a reasonPetek, 08.02.2013 ob 13:45

Prevedli smo njen novi singel!
Že od začetka
si bil tat,
ukradel si mi srce
in prostovoljno sem ti ga dala.
Pustila sem ti videti dele sebe,
ki niso bili tako lepi
in z vsakim dotikom si jih popravil.
V spanju si govoril stvari,
ki jih meni nikoli ne rečeš.
Povej mi, da imaš dovolj
najine ljubezni, najine ljubezni.

Samo daj mi razlog,
čisto majhen je dovolj,
samo sekundo, da nisva končana,
samo klonila sva
in da se lahko spet naučiva, kako ljubiti.
V zvezdah je,
napisano je bilo v brazgotinah na najinem srcu,
nisva končana, samo klonila sva

Oprosti, ampak ne razumem,
od kod prihajajo te besede,
mislil sem, da je med nama vse v redu.
Tvoja glava ima spet divje misli,
ljubica, še vedno imava vse
in vse se ti samo zdi.
Imela si res slabe sanje,
včasih si ležala tako blizu mene,
nič več kot samo prazne rjuhe
so še med najino ljubeznijo, najino ljubeznijo,
najino ljubeznijo, najino ljubeznijo.

Samo daj mi razlog,
čisto majhen je dovolj,
samo klonila sva
V zvezdah je,

Samo daj mi razlog,
čisto majhen je dovolj,
samo klonila sva
V zvezdah je,
....
SORITE PUNCE VEČ NE BI VEDLA KAJ ŠE NAPISAT
GROZNE TEŽAVE S PUBERTETO(PREHRANA,TEŽA,LJUBEZEN,...)
- tokrat me je Špela(ɢrιzlι вeαr.:З) prosila da bi napisala kaj več v odvistnosti od računalnika...
- Torej dala ti bom nekaj nasvetov -
1. Lahko si rečeš da boš na računalnik hodila samo med vikendom ker drugače boš imela slabe ocene in bo še slabše kot je zdaj
2. Lahko prosiš starše da ti izklopijo internet vsaj za nekaj časa da se privadiš
3. Če imaš 'pametni' telefon greš na telefonu na internet namesto na računalniku saj povzroča manjšo zasvojenost(če si na telefonu)
4. Lahko se izbrišeš iz vseh spletnih strani in se morda med poletnimi počitnicami spet prijaviš ampak se trudiš da bi bila čisto malo na računalniku ( sicer če bi to naredila bi bli nekateri morda res žalostni )
5. Lahko pa si računalnik preprosto nekam skriješ(v klet, v spalnico staršev,..)
SLIKA TEDNA

VIDEOSPOT TEDNA

VIC TEDNA
Janezek dobi novo kolo in takoj se gre peljat. Pelje prvi krog in mama ga gleda, Janezek se zadere, mami glej brez nog! 2.krog, mami glej brez rok, in tretji krog: MAMI GLEJ BREZ ZOB!!!
MOJE NAJ TEME NA FORUMU TOREJ NA IGRAH123
http://www.igre123.com/forum/tema/.sparkle.club./49796/
http://www.igre123.com/forum/tema/locked-out-of-heaven./50723/
TUMBLR TEDNA
trenutno se je prijavila samo ena in sicer:
~ Maša(đıšиeч.*)
~ http://masa-the-panda.tumblr.com/
+ rabim še vsaj 3 tekmovalke ki bi se z njo spopadle za naj tumblr...če se hočete mi pošljite vašo prijavnico na zs in js vas bom prijavila c:
Torej punce to bo za danes to upam da je okii ;$
25. februar 2013
u122896
u122896
hudo< 33
next
25. februar 2013
u124275
u124275
tnx < 33 upam da bo vsem ušeč c:
25. februar 2013
u112551