Forum
Hej!
Sem Isabella. Stara sem 17 let. Moja barva las in oči se večkrat spremenita...zelo zanimivo. Sem čisto normalna najstnica, vsaj bila bi, če me ne bi vzgojili volkovi.

Isabella:

___________________________________________________________________________________________________
Kakšen Next?
To je moja prva zgodba, tak, da bom zelo vesela kakšnih predlogov, kritik... Če ti moja zgodba ne bo všeč, nimaš tuki kaj delat.
11. marec 2017
Next
11. marec 2017
No za začetek rabim 3 Next -e
11. marec 2017
Še 2
11. marec 2017
Next
11. marec 2017
Next
11. marec 2017
Next
11. marec 2017
Next mogoče pride že danes
11. marec 2017
Hy!
Hvala vsem za Nexte

1. Chapter ~ Najdena
To je sta moja starša:
Mama Alice:

in oče Marshall:

ALICE

>> Kakšen lep dan! << je rekel Marshall bolj sam sebi. >> Ja, prav imaš. << sem mu rekla in stopila v jamo, kjer me je čakal. >> Hej, kako si? << Nisem pričakovala takšnega vprašanja. >> Večino časa prespim. Sploh veš kako so težki? Kot bi naenkrat v trebuhu nosila 100 mladičev, a so le štirje. Ampak, kaj, če z njimi ne bo vse v redu, kaj če... kaj če... << Pogledal me je s takšno toplino, takšno ljubeznijo, da sem v hipu pozabila vse skrbi. Že dolgo se poznava, a ga vseeno še vedno ljubim kot takrat, ko sem ga prvič videla. >> Na sprehod grem. << sem še rekla, v naslednjem hipu pa me že ni bilo več. Hodila sem po potki, ki je vodila v majhno vasico ob robu gozda. Rada sem opazovala vas. A nikoli nisem stopila iz gozda. Bila sem še kar daleč od vasi, ko sem zaslišala jok. Sledila sem glasu. Pripeljal me je do reke, tam pa...
11. marec 2017
Next!
12. marec 2017
Next
12. marec 2017
Mogoče jutri ali pojutrišnem
19. marec 2017
Next! Ful dobrooo! Piši Next!
+sorry ko ti prejsnje nisn nextala ker se nisem vidla
21. marec 2017
tnx
nič za to
Next pride takoj, ko bom mela čas
21. marec 2017
Ja sej vem zej mamo vsega tak vlko
21. marec 2017
sori morm it
21. marec 2017
Kdaj bo Next?
27. april 2017
Next
27. april 2017
Next
04. maj 2017
Next vrjetno še ta teden, , ker ga zelo dolgo nisem dala
04. maj 2017
*se res opravičujem, ker ga zelo dolgo nisem dala
04. maj 2017
Jeej komi čakam
04. maj 2017
Hy
Jaz se res opravičujem da zelo dolgo ni bilo Nexta

>>Hej Jacob! A misliš da je bilo pametno pustiti Alice samo na sprehod? Lahko se ji kaj zgodi, pa mladičkom...<< >> Marshall, nič se jim ne bo zgodilo. Prepričan sem, kmalu bo prišla.<< Jacob me res zna pomiriti. Poleg njega zna to le še Alice. No, saj sva vendarle brata... veže naju posebna vez. >> Poglej že gre! Končno je prišla. Nekaj nosi v gobcu... je to košara...?<< >> Ja, košara je…<< Prišla je bliže. In ja, v gobcu je nesla košaro. >> Kaj je to? Zakaj je notri odeja? Prinesla si nam odejo???<< je rekel Jacob. Alice je odložila košaro in rekla: >> Ni samo odeja. Daj, odgrni.<< Je rekla Alice. Pogledala me je. A le za trenutek. Vseeno sem lahko v njenih očeh prepoznal strah. Temen, hladen strah. Strah pred nečesom hudim, pošastnim…nato pa je izginil. Odmaknil sem se, nisem vedel kaj bo v košari. Jacob je ves preplašen dvigoval odejo. Ko mu je le uspelo je komaj rekel: >> Je to otrok? << Kaj??? Pravi živ človeški otrok? Ah, nisem mu verjel. Samo pretentati me hoče. Zato sem stopil bliže in pogledal. Ampak kako? V košari je bil otrok. Dojenček. Tako majhen, tako nežen, tako ranljiv…morem ga…nekako…zaščititi. Pozabil sem na vse. Ničesar več nisem videl, slišal. Bil je le on majhen, nedolžen otročiček, ki sem ga hotel ubiti. Mu vzeti življenje, ga kaznovati za…ne vem kaj, ne vem zakaj ga hočem ubiti. V meni se borita dva angela. Angel dobrote, svetlobe, ki ljubi otroka z vsem srcem, ga želi vzgojiti, razveseliti…in angel teme, smrti, ki si tako obupno želi njegove krvi, ki tako omamno diši, ki si tako obupno želi njegovega trpljenja…pa ne ve zakaj. Nisem mogel zdržati, stekel sem stran… ''Marshall! Pazi!'' sem še slišal, potem pa mi je oči zagrnila tema.

Jacob:
13. maj 2017
prva slika je:
pa sorry za bolj kratek Next
13. maj 2017
Next!! Veš kak sm js srečna, da si ga končno objavla!!!
13. maj 2017
1.Next?
2.Kateri angel mislite da bo zmagal?
3.Zakaj je Marshall omedlel?
4.Prosim odgovorite na vprašanja
13. maj 2017
1. Itak Next!!
2. Pomojem dobri
3. Mogoč ker mu je padlo drevo po glavi?
4. Js sm
13. maj 2017
1. Next
2. dobri
3. avto ga je zbil?
4. js sem
22. maj 2017
.Next? Itak da Next,sis
2.Kateri angel mislite da bo zmagal? Dobri.
3.Zakaj je Marshall omedlel?
Se strinjam @secret_name@
4.Prosim odgovorite na vprašanja
Sm že
22. maj 2017
Next??
22. maj 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg