Forum
u186169
u186169
Heloυ! Seм Kαтjα ιɴ ѕeм ɴovα ɴα ιɢrαн 123, ĸαr poмeɴι, dα je тo мojα prvα zɢodвα. Užιvαjтe, αмpαĸ zα zαčeтeĸ rαвιм vѕαj peт ɴeхтov. Dala bom nekaj slik za boljšo predstavo.

01. januar 2015
next
01. januar 2015
next
01. januar 2015
next
01. januar 2015
u181765
u181765
next <3
01. januar 2015
u181994
u181994
next
01. januar 2015
u186169
u186169
Me:

My Best Friend:

My hater:

next
01. januar 2015
next
01. januar 2015
u186169
u186169
Ura je odbila polnoč. Spala sem zelo trdno na moji zaprašeni postelji v kotu. Slišala nisem niti praskanja moje mačke Tačke. Nenadoma, pa se je iz kuhinje zaslišal velik trušč. Moje oči so se počasi odpirale, dokler nisem videla mojih copatov na tleh. Obula sem si jih in začela počasi-zaspano hoditi do kuhinje. Ni me bilo preveč strah, saj sem bila prepričana, da je padel kakšnen lonec. Ko sem stopila do predzadnje stopnice, pa sem zaslišala kašlanje. Moj pogled se je spremenil in požirala sem velike cmoke. Noge so se mi začele tresti in roke niso dale miru. Dvignila sem Tačko, zer jo močno stisnila. Tačko je to zelo bolelo, zato je glasno zamjakala. Začela sem jo utiševati, dokler nisem videla stopinj po parketu.Bile so človeške stopinje. Začelo me je biti zelo strah. Oseba, ki je bila v kuhinji pa je slišala mjavkanje, zato je s počasnimi koraki stopala proti meni. Na steno je položil roke, ampak so bile prekrite s črnima rokavicama. Začel se je prikazovat obraz in njegove noge. Zagledala sem ga popolnoma celega. Bil je oblečen v vsa črna oblačila. Obraz je skrival za sončnimi očali. Videl se je le njegov nasmeh. Začel se mi je približevati in približevati. Bil je še en korak do mene, zato sem začela teči. Spretno sem odklenila vhodna vrata, ter zbežala v temačen gozd. Oseba pa se je vstavila in gledala za mano. Jaz pa sploh nisem gledala okoli sebe, le tekla sem. Začela sem se vstavljati, ampak prepočasi. Moje noge so se zataknile ob korenine od drevesa. Močno sem se zaskalila. Moja noga je kravavela, a to je bila najmanjša težava, saj se mi je človek približeval iz daljave. Nekaj metrov pred mano se je vstavil, vzel pištolo in...me uspaval. Po mojih izračunih sem bila v nezavesti do dve uri. Ko sem odprla oči pa sem sedela na lesenem stolu in imela sem zavezana usta z ruto. Nisem bila niti več doma! Bila sem v neki manjši kolibi blizu jezera. Videla sem uro in bila je 3:00 zjutraj. V kolibi sem bila sama, dokler ni prišel tisti človek...Sovražim ga! V kočo je prišel z drvami, da bi zakuril kamin. Mislila sem ga vprašati miljon stavri, a sem imela usta privezana. Kot, da bi vedel, da hočem nekaj povedati, mi je ruto grobo vzel dol. Jaz sem v prvi sekundi spregovorila: Zakaj sem tukaj? Zakaj ravno jaz? Kje je Tačka? On me je le pogledala in rekel: Imaš toliko vprašanj, a niti enega odgovora. Nato je zbrano ubal pot po gozdu:

___________________________________________________________________________________
Next, mnenje?
___________________________________________________________________________________
01. januar 2015
next upam da se bo resla
ta next je bil fenomenalen se mene je blo mal strah
01. januar 2015
u186169
u186169
hwala, da ti je všeč!
Enkrat sem napisala do konca, pa mi je računalnik zaštekal, pa sem mogla it vse znova pisat!!!
01. januar 2015
ja to te pa sprav da ratas zivcen
01. januar 2015
u186169
u186169
01. januar 2015
u123392
u123392
next ful cool
01. januar 2015
u186169
u186169
Thx
01. januar 2015
u181765
u181765
Te zanima kakšna je zgodba:
1. Prfektna
2. Najboljša
3. Če jo nehaš pisat te ubijem
4. Nadaljuj takoj
5. To je the best story¨!!!
N
Ne
Nex
Next
Next
Nex
Ne
N
01. januar 2015
To je the best story¨!!!
nextt
02. januar 2015
u186169
u186169
02. januar 2015
3
02. januar 2015
u186138
u186138
3 ful fajn !! =D
02. januar 2015
next..... super ''grozljiva'' zgodbica
03. januar 2015
u186169
u186169
________________________________________________________________________________
Helou!
Hwala vsem za prijetne komentarja
________________________________________________________________________________
In ja, že spet sem bila sama v zaprašeni majhni kolibi. Malo sem še bila zaspana od uspavala, ampak je bilo že veliko bolje. Nogo sem imela povito v mavec. Morila me je le misel na družino. Kaj če je nikoli več vidim. To bi mi strlo srce! Res je, da sem posvojena, ampak imam družino kljub temu rada. Kakorkoli, iz neznane odprtine v hiši je prihajal čuden zvok. Začela sem se premikati(skupaj s stolom (: )ter pogledala v kot....Tam sem videla Tačko! Moja mala muca mi je sledila! Bila sem tako presenečena. Tačka je skočila na mene in začela krampati to vrv in jo pretrgala Nato sem dobila idejo. Vzela sem list papirja iz mize in črno kulico ter začela pisati sporočilo. Izgledalo je nekako tako:
Zdravo!!
Zagotovo me iščete. No, če me pa pridite do stare kolibe v gozdu. Le sprehodite se po gozdu in na koncu boste videli staro hišo. Pohitite!
Z ljubeznijo Abby.
Sporočilo, ki sem ga napisala za družino, sem zataknila Tački za ovratnico in ona je pisemce odnesla k družini. Ko je Tači(njen vzdevek)šla skozi vrata, pa se je skozi gosto trnje prebijal moj največji sovražnik"črni gospod". Sumljivo je gledal okoli in nato vstopil v kolibo. Malo je še sumjivo gledal okoli, a nato je spregovoril: Glej, malo je čudno, da me kličeš"črni gospod", zato je moje ime Kevin! Jaz sem skrivnostno, a predenečeno spegovorila: Kevin torej! Veš lepo ime...Malo sva bila tiho, dokler ni videl, da sem odvezana. Sunkovito je rekel: Lahko greš, ampak če se jutri vrneš vob 14:00, če ne prideš, ali pa komu poveš za to, bo tvoja družina v nevarnosti¨! V sunku sem stekla in začela z mavcem hoditi!
O.ky. Kot veste, se nisem ravno opisala, zato je tukaj moj opis:
Sem Abby, ter hodim v drugi letnik in sem posvojena, saj sta moja starša umrla v prometni nesreči. Zdaj imam mamo Evo, ki je ne maram ravno, očeta Lukeja, ki je najboljši. Imam tudi pol sestro Manjo, ki hodi v 7.razred. Imam jo zelooo rada! Nimam nobene živali, a sem kljub temu vesela!
NADALJUJEM JUTRI!
Im crazy!
03. januar 2015
u181765
u181765
Too jee najboljšee...Nadaljujj č
imm prejj!!!
T
o

J
e

T
h
e

B
e
s
t

S
t
o
r
y
!
!
!
03. januar 2015
next
04. januar 2015
u123392
u123392
omfg topppp, najboljša zgodba nexttt♥♥
04. januar 2015
u186138
u186138
ful dora next !!
04. januar 2015
next
04. januar 2015
u186169
u186169
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hello sweety"s!
Tukaj sem z novim partom! Zdaj bom pisala tudi naslove poglavij.
Tale bo malo daljči del.
Enjoy my friends.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sяєčαηנє/Aвву
Ranjena sem se premikala po strašnem gozdu. Veje od dreves so se kar kopičile na enem mesu, trnje je rezalo skozi mokro grmovje in močno je pihal veter iz severa. Oblečena sem pa bila v majco s kratkimi rokavi in z različnimi vzorci. Hlače sem imela bolj dele, a nisem se morala obvarovati pred vetrom. Moji lasje so viseli na vse strani in boljše, da o copatih ne govorim. Nisem imela pojma kje sem ali koliko poti je pred mano, ampak sem sledila občutku. Moje roke so zmrzovale, moje noge so se tresle in moj nos je bil celi rdeč. Čez dolgih pet minut sem prispela iz gozda in zagledala jaso z rožami. Bilo je prelepo. Sonce je sijalo na rože in jaz sem veselo stekla do jase. Moje noge me niso ubogale, zato sem se prekopicnila naprej in moj mavec se mi je "strgal" iz noge. Mislim, da sem tam ležala kar nekaj časa. Vmes so se mi odprle oči in sem videla, da me nekdo nežno nosi...Seveda nisem bila najbolj prepričana. Ko sem se zbudila sem ležala na mehki postelji. Vsa soba je dišala po svežih jagodah in cvetju. Ko sem to zavohala sem se prebudila v udobni mehki postelji. Ko sem se ozrla okoli sebe pa sem videla drago pohištvo in lestenec naret iz zlata in srebra. Na veliki nočni omarici sem videla sporočice. Na njemu pa je pisalo naslednje:
Z∂яανσ Aвву!
Kαкσ ѕι кαנ?
Sαмσ, ∂α тι ρσνєм...
Pαzι ѕє мє, αℓι ρα ѕє ηє вσ кσηčαℓσ ∂σвяσ!
P.S. Kєηη∂αℓ
Ob tem sporočilcu sem se začudila! Kdo je Kenndall, kje sem, koliko je ura..? Pogoltnila sem velik cmok in se potila po obrazu. Bom umrla, kako se bo končalo? Oči so mi začele iti skupaj, zato sem zaspala!
I hope you"re enjoy!
Prosim izpolnite anketico...
Kako se vam zdi?
Kaj hočete, da popravm?
Kakšno mislite, da bo nadaljevanje?
Next, mnenje?
Love you people!
Nexty pride jutri ali pa pojutršnjem.
05. januar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg