Forum
u45624
u45624
heii!

sm eva.rada pišem pravljice.napisala sm že tri! vsi ki so jih prebrali so bili navdušeni!pišem novo zgodbo v povezavi z ljubeznijo! beri:
sedim za mizo.pa ne sama.zraven mene je še moja mama marie:
https://www.tocnoto.si/teens/uploads/2011/Taylor-Swift-black-bikini-photos.jpg
slavna pevka pač.nima vliko časa zame zato sem vesela če je gdaj z mano.zraven je še moj oče lukas:
https://cdn1.siol.net/sn/img/09/106/633754850021889725_16.jpg
on ni slaven.na sliki je videti prijazen a v resnici sploh ni.kadar sem ob njem (in to je večino časa) sem nesrečna.zraven nas je še moja mlajša sestrica lana:

rada jo imam kot cel svet! očeta ne moram imeti rada,mamo pa moram priznati da bol slabo poznam.naj se vam predstavim.sem katy person:

sedimo za mizo v restavraciji happy food.hrana tu je za nič ampak nikjer okoli ni bolše restavracije.ta kraj je čuden.zakaj to govorim? nene to ni domači kraj.je kraj chicago.tu smo,ker grem v internat.na prejšni šoli sm dubila 12 cvekov.vse ostale so bile dvojke.izključili so me in tokrat grem v internat proti svoji volji.zadnji dan je danes da vidim svojo družino.mama kriči na očeta,lana si zatiska ušesa,jaz jo objemam.gre mi na jok.mimo nas gre prečudovit fant.tako seksi je.vidim ga prvič in zadnjič.škoda.pravi srček je! škoda da ni časa za flirt!
ops.gremo.in to v internat! strah me je.

NEXTAM?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. maj 2011
u45624
u45624
ups!
mama:

oče:

20. maj 2011
u37271
u37271
ka pa si ti??? and next
20. maj 2011
u45624
u45624
o hvala!js sm pa tale:

20. maj 2011
u49072
u49072
next
20. maj 2011
u45624
u45624
em torej nadaljevanje:
2.POGLAVJE

peljemo se.jaz in lana na zadnm sedežu,mama in oče na sprednjem.vsi smo tiho.mama ker se očeta boji prav tako kot jaz in lana.lana in jaz pa zato,ker ima danes oče slab dan in kadar ima oče slab dan dobi gdo po riti.ubistvu bi po riti dobila lana jaz ponavadi dobim klofuto.vendar je danes ne bom dobila ker se ne bomo dolgo videli.vendar mi ni vseeno za lano in zato molčim.
prispemo.takrat se mi usujejo solze
1.ker se spomnim na to,da imam mamo,ki je niti dobro ne poznam,
2.ker imam svinskega očeta in
3.ker bom neskončno pogrešala lano.
mama me sočutno pogleda.ona bi rada imela več časa zame in za lano,vendar ima napačen poklic.vržem se ji v objem.vendar ne zato ker je moja mama ampak ker potrebujem objem.ko se spomnim koga objemam jo spustim in se vržem lani v objem.dvignem jo in zavrtim.zelo dolgo jo vrtim.to je najina skupna igra, ki jo obe obožujeva.dolgo se tega ne bova več igrali.vrtmjo dokler se mi ne zvrti.postavim jo na tla.joče in govori:"vedno te bom imela rada,cofi!pogrešala te bom!nočem da greš!" cofi je moje ime v najinih igrah.cofi in zofi.medve sijajni par.sklonim se k njej in ji rečem:"brez skrbi.rada te imam in velikokrat te bom poklicala in ti poslala pismo."vstanem.lana še kar joče.ob takih trenutkih jo oče udari.danes pa je bil tiho.zrl je v tla.mama dvigne lano in jo poljubi na čelo.lana jo objame.mislim da prenaša hude čase.veliko časa brez mame,življenje z nasilnim očetom in prijazno sestro.zdaj sestra gre.le kaj bo z mojo zofko?šele sedaj se zavedem da je internat velik siv in star.odločim se da grem."grem."rečem in primem kovčke.nihče me ne vstavi.slišim lanin jok in kričanje:"katy je moja edina sestra! hočem jo nazaj!"v srcu me zbode.solze mi lijejo.najprej v internatu poiščem stranišče.obrišem si solze in naškropim obraz.ponovno si nanesem ličila.sedem na majhno klopco na hodniku.začne se odmor.kako to vem?zvonec na tej šolije glasen kot sirena! mimogrede.znotraj je šola kot najlepša hiša! in najmodernejša! vrata,v katera gledam so lesena - zares lep odtenek rjave - kljuka pa je medeninasta.vrata se nenadoma odprejo in ven se usujejo učenci.spomnim se da morem najprej k ravnateljici da se vpišem.ne vem kje je pisarna,zato se odločim da vprašam naslednjega ki pride iz razreda.naslednji izstopi."hej ti! sem nova tu.ali bi mi mogoče lahko..." ustavim se.komu govorim?postavnemu fantu iz restavracije. o moj bog on hodi v ta internat! nasmehne se.sedaj ga vidim natančneje.tak je:

še vedno se smehlja.nato začne usta premikati.iz njih letijo besede:"hej ti si pa iz tiste restavracije.precej lušna si!kako ti lahko pomagam?" za sekundo okamenim nato se mi povrne glas:"em...jaz...nova sem in...bi rada šlak...ravnateljici...kje je njena...pisarna?" ne morem vrjeti.LUŠNA SM! na kratko se zasmeje in reče:"na desno,po klančini,na levo in po stopnicah gor do vrat na katerih pišeISARNA RAVNATELJICE TEMOPS.še preden greš bi rad imel v imeniku tvojo številko in rad bi vedel tvoje ime."no tega po navadi ne počnem,a tako je srčkan! rečem:"ime mi je katy person.moja telefonska je:031-593.689."počakam da napiše nato vprašam:"kdo pa si ti?" zasmeje se in reče:"ime mi je dilon nidly." jaz pa:"lepo da sva se spoznala.zdaj pa grem.se še gdaj vidiva!" reče le:"adijo!" odidem.
20. maj 2011
u37271
u37271
neeeeeeext. ii kok je kjuuut.in a bi mi lahk vedno povedla k boš nadaljevala?
20. maj 2011
u45624
u45624
jaa normalno
zdajle nemoremker nimam časa !
21. maj 2011
u45624
u45624
okej zdej nextam:
3.POGLAVJE
čudno.ko sm pršla mi je blo slabo in me je črvinčilo v želodcu.po pogovoru z dilonom pa se počutim odlično! prav me je usmerjal.potrkam na vrata.zasliši se lahek glas,podoben glasu psihologinje,ki je zelo prijazna.slišim reči:"neprej!".vstopim.tam sedi lepo urejena ravnateljica ki je še kar mlada:

ja ja.zelo mlada.komaj vstopim že reče:"živjo! ti si najbrš katy! izrekam ti dobrodošlico na naši šoli.najbrš te zanima kje je tvoja soba."govorila je s hitrim a sproščenim glasom.besede je vezala skupaj tako da je nastalo namesto "ti si najbrš katy" "tisinajbrškaty".vsak stavek tako.za pet sekund sem tiho nato pa rečem:"doberdan!sem katy ja.seveda bi rada videla svojo sobo."reče le:"se mi je kar zdelo.pridi z mano."pograbim kovčke in grem za njo.pripelje me do sobe,ki ima zares moderna vrata.nad njo z umetniškim zlatom pisalo 7.ravnateljica potrka in odpre vrata,ne da bi počakala na odgovor.notri sta bili še dve punci.ravnateljica je začela:"amelia,poppy to je katy.vajina nova sostanovalka in ob enem tudi sošolka."pogleda mene"dala sem te v njun razred." prva spregovori punca s dolgimi črnimi lasmi:

"pa kolikokrat naj vam še rečem da me kličite mia! sovražim svoje ime!" ravnateljica se nasmehne:"oprosti ljubica.nikoli več se ne bom zmotila."očitno je to amelija.hočem reči mija.druga - blondinka - reče:"joj no mia ravnateljica si ne more vsega zapomniti!" očitno poppy.ona:

poppy se obrne k meni:"katy,veseli me da sem te spoznala in upam da ti bo tu všeč." mia se je počutila krivo,zato je rekla:"tudi mene.najboljše prijateljice bomo."punci sta mi všeč.ravnateljica se umakne rekoč:"pustila vas bom same.pomenite se in pomagajta katy izprazniti kovček."odšla je.dekleti se smehljata.ne iprisiljeno.videti je da me opazujeta.poppy se zgane:"lušna si.dobre prijateljice bomo." nasmehnem se"hvala.pa kaj je z vami na tej šoli!si že druga ki mi je rekla lušna si!" poppy me zvleče na posteljo.sedeva.pridruži se nama mia.uprašata:"kdo ti je to rekel?" rečem"dilon nidly."vržeta se name.kričita.rečeta"DILON! HAHA! SREČNICA! NIKOGAR NITI NE POGLEDA! a je tvoja simpatija??" smejem se."je ja.cukrr!a mata vedve kkšno simpatijo?"izpod svojih blazin vzameta sliki.pogledam.

osupnem.
23. maj 2011
u37271
u37271
neeeeeeeeeeext. dej slikee od njunih simpaty. pliiiis
23. maj 2011
u37399
u37399
Nextt
23. maj 2011
u45624
u45624
ok slike:

25. maj 2011
u45624
u45624
zdle nemorm.bom pol naredla.
25. maj 2011
u45624
u45624
ok nextam:

4.POGLAVJE

poppy in mia opazita moje začudenje.
P.: kaj je narobe,katy?
J.: poznam ta fanta!
M.: od kod pa?nista dolgo tu.
J.: včasih sta hodila na našo šolo.
P.: sta bila tvoja sošolca?
J.: ne.moja bivša sta.

zdaj osupneta poppy in mia.tišina nastane.postane mi neprijetno.sem kaj narobe rekla?se jima zdim vlačuga?

končno mia prekine tišino.

M.: uau si pa res močna!pustila si lepa fanta!

smeh.z vseh treh strani.zdaj se smejem.smejim se!čudež.mislila sem da bo tu le jok zdaj pa...

v smehu izdavim:

J.: prvi fant - brayn - ali drugače povedano miin tipček...haha...ja čisto kul in seksi in sploh ni slab.nisem ga pustila ampak je on mene,ker me je neki nick...o saj imam sliko:

...nasilo poljubil na hodniku pred vsemi.bil je noro zaljubljen vame.no bryon me je zato pustil in čakal,da me bo videl poljubljati nicka še večkrat.a se to ni zgodilo.vame se je zaljubil keen.in tudi jaz v njega.poppy,ta je tvoj...haha...no hodila sva in sem ga jaz pustila,ker je zame prenežen.strinjal se je.zanj sem pregroba in prehitra.pravi,da prehitevam dogodke.poppy,če si nežna,sta par.

spet smeh.

P.:no pustimo zdaj to.mia,pomagajva katy razpakirati partljago.

oboga jo.ko se razkomotimo,pride v našo sobo neka ženska:

reče:"poppy,mia in katy,če imam prav?čas za kosilo! po kosilu imate prosto.katy?tebe dilon po kosilu kliče v njegovo sobo.mimogrede:njegova soba je soba št.10.na istem hodniku kot vaša soba.našla jo boš.torej:alo,alo gremo!"imela je nežen in prijazen glas.govorila je počasi.ampak ni važno.dilon me vabi v njegovo sobo,jupi!ko gospa gre,poppy takoj plane name:

P.a saj to ni res! ti in tvoja sreča!(smeje se)
M.:vso srečo na prvem zmenku!(pomežikne)
J.:hvala vama!tudi vaju bo slej ko prej doletela sreča.samo nekaj.kdo je ta gospa?
M.:oh!ona je glavna na tem hodniku.pač skrbnica.pojdimo na kosilo da ne bomo pozne!
28. maj 2011
u48332
u48332
neeeext!
28. maj 2011
u45624
u45624
bom pa res zdej nextala k mi je doooooouuuuugcajt!
28. maj 2011
u46504
u46504
next
28. maj 2011
u45624
u45624
5.POGLAVJE

na kosilu se pridružimo še
mayi:

alyce:

lucy (lucinda):

prijazne so.
30. maj 2011
nextnext
i love this storyyy

30. maj 2011
u45624
u45624
hvala evchyy bom nextala k prej nism mogla

5.POGLAVJE(drugi del)

sedimo za mizo in se pogovarjamo.v tej jedilnici je kot v gostilni!imamo še celo tak sistem kot v gostilni! pokličeš natakarja in naročiš in on ti prinese.samo,da imamo tu še večizbire hrane:juhe z vsega sveta,glavne jedi celega sveta (to je tako,da se sem lahko vpišejo tudi drugi iz sveta ne le iz amerike.to vem od punc.),garmada,sadna kupa,raznorazni prigrizki in 46 vrst sladoleda.uf se bomo zredile!za mizo čvekamo kot stare prijateljice!

potem pride na dan tudi to,da je moja mami slavna pevka marie person.vse so njene največje oboževalke.še posebaj lucy.zato imajo maya,alice in lucy v sobi 19 njenih cedejk.mi(to sem pravkar ugotovila)pa imamo 10 cedejk.lucy pripomne da ji je všeč pri moji mami to,da poje težke pesmi.jaz se uprem,saj znam vse tipi topi na pamet,pa me mama nikoli ni nič učila.vse sama.maya mi reče:"ljubica moja,če znaš vse pesmi na pamet,potem si gotovo talentirana,saj jih nam nikoli ni uspelo zapeti!"no kakšno presenečenje!

ko maya to izreče vse planemo v smeh.alice reče:"potem bi morala biti fant tu!" ne razumem je.zakaj še?to tudi naglas izrečem.povedo mi da tu dekleta šivajo en mesec lepo obleko in se učijo plesati,fantje pa peti in plesati.ob koncu meseca je prireditev.dekleta se oblečejo v svoj izdelek in se sprhodijo po pisti.zmagovalka dobi dober tekstil iz katerega naslednji mesec šiva novo obleko.ko je modne revije konec se začne ples.fantje pojejo(eden pevec ali ena skupina) vsi ostali plešemo.naslednjo pesem se zamenjajo.druga skupina oz.drugi pevec.tudi oni so ocenjeni.najboljši dobi lep komplet hlač in majic ki jih mora obleči za nasleden koncert.to je običaj
30. maj 2011
u45624
u45624
zasmejim se:"samo moška glasba ali kaj?" spet se smejimo.malo se še pogovarjamo naprej in nazaj.seveda se veliko smejemo.že zdaj smo dobre prijateljice.

na plano pride tudi to z dilonom.alice se zasmeji in nato reče:"očitno se je stari dobri mister richye končno zaljubil." poppy doda:"in to v našo katy."nič ne razumem.zato vprašam:"kakšen mister richye?"mia se zasmeji in mi razloži:"mister richye js njegov vzdevek.tako ga kličejo,ker vedno nosi tisti pulover na katerem piše richye.vsem gre pulover na živce in zato ga zafrkavajo,da bi kdaj oblekel kaj drugega.vendar se ne da.vstrajen fant.me ga tako ne kličemo ker bi nam šel tisti pulover na živce,ampak ker je vzdevek zabaven!"moram se zasmejati.seveda vsi vejo da ga ljubim.to sem jim povedala.potem vprašam mayo,lucy in alice,če imajo fanta.alice in lucy v en glas rečeta:"maya ga ima!" nato reče lucy:"medve imava le simpatijo.kot mia in poppy."imate slike vaše simpatije?"vse tri dajo na mizo slike:
mayin:

moram reči da mi ni všeč.ampak ni moja stvar.
lucyn:

nekoliko bolje.
alicen:

mislim,da se bosta hitro ujela.baje ima ta fant(mimogrede joe)rad velike joške.in to alice prav gotovo ima.aja maynemu je ime justin,lucynemu pa zack.no,pojedle smo.dekleta me pospremijo do sobe misterja richyeja(od zdaj naprej je zame dilon),mi zaželijo srečo in odidejo.srce mi hitro bije.potrkam.potim se.kljuka pade navzdol.joj,joj kmalu ga bom videla.kaj želi od mene?
NEXTAM 6.POGLAVJE?
30. maj 2011
u37271
u37271
neeeeeeeeext........
01. junij 2011
u45624
u45624
ok.

6.POGLAVJE

vrata se odprejo.pred mano stoji moški:

presenečena sem,saj to ni dilon.
pogovor:

fant: heh...ti?kako da si tu,mislim kako si se znašla tu?
jaz:em no živjo?vprašanje je kdo si ti in kje je dilon?
fant:heh saj res.jaz sem justin!veseli me.dilon se pa danes slabo počuti.

še preden lahko karkoli rečem pride na vrata dilon.nasrečo ni slišal nič.reče:"hej em živjo! kako si kaj katy? stopi noter.justin,ti pa prosim pojdi."stopim noter.pogovor:

jaz:kdo je tisti tip?
dilon:heh to je justin!moj sostanovelec.brez skrbi.prijazen je.
jaz: (odločim se da dilonu nič ne povem)aha lepo!torej klical si me.prosim povej zakaj.
dilon:ko sva se srečala sem imel slab dan.ko sem te videl si me pozitivno privlačila.dan je bil s tabo lepši.en pogled nate je bil dovolj.čudno sem se obnašal,zato sem se ti hotel opravičiti.
jaz:nič zato.saj ti oprostim.
dilon:ni samo to.povedati ti moram,pa tudi če bo tvoj odgovor negativen.ljubim te in bi rad bil s tabo čim več časa.
jazilon...komaj se poznava...vendar te tudi jaz ljubim.iz vsega srca.

vedno bolj blizu mene je.centimeter za centimetrom.nekaj zavoham.všeč mi je.von po vaniliji in šamponu.tega prej nisem duhala.očitno njegov vonj.lepo.zgodilo se je hitro.zelo hitro.bil je pri meni in me poljubil.z jezikom.po francosko.mwa mwa mwa.prijeten občutek.nehava.reče:"jutri zvečer je koncert superzvezd blizu tega internata.bi šla?" tu odgovor ni problem:"seveda bi šla!to bo najboljša noč do sedaj!"nasmehne se.nekaj hoče reči a naju prekine odpiranje vrat.vstopi justin:"hej,sta končala?" dilon odgovori:"sva ja.adijo katy."odidem.presrečna grem v našo sobo in puncama povem novico.presrečni sta zame.poppy in mia se odločita da bomo imele danes karaoke.vedno jih imata za hec,ker nobena ne poje dobro.vse skupaj je potem smešno.komaj čakam večer!sicer pa opomnik zameanes je petek,kar pomeni da s poukom začnem šele čez dva dni!jeeeeee
02. junij 2011
u37271
u37271
neeeeext,
03. junij 2011
u45624
u45624
ok bom

6.POGLEVJE

v sobi smo še nekaj časa,nato pa pridejo k nam alice,lucy in maya.zanima jih,kaj mi je rekel dilon.pravzaprav rečejo mister rishye ampak zame je on dilon.vse jim povemo.srečne so zame.v tistem trenutk zazvoni zvonic in nekdo reče:"čas za večerjo!"nevem kako to in zakaj,ampak to najbrš pomeni,da moramo iti.odidemo.ob večerji je v jedilnici tudi dekle,ki je prej nisem opazila:

ko opaziš človeka ki ti je nov in ti je grozno lep ali grozen ga gledaš.ona je bila oboje.opazila je da jo gledam.pride do mene in mi reče:"kaj me buljiš,glupka?"odide,a se vedno znova obrača in me prebada z njenim ledenim pogledom.pridružita se ji še dve dekleti.dekleta vprašam:"kaj je bilo pa to?" lucy se zasmeje in mi reče:"to je shely.je emo.in njei prijateljici tudi.ime jima je liana in karin.ne prihajajo od tu.zato so precej agresivne."gledamj ih.ni čudno da so emo.torej
liana:

karin:

hude so,res.po večerji torej karaoke.pojemo na pesmi moje mame.vsi nastopi jo takooooo smešni.hahaha.po postelji se valjam od smeha.jaz sem na vrsti.izberem si mojo najljubšo pesem.zapojem jo kolikor dobro znam.takokot onidve.zelo smo smešne.ampak se onedve ne smejita meni.sploh ne.všeč jima je.pravita,da sem talentirana.resni sta.tako resni,da planem v smeh.onidve se ne smejeta.čisto resno mislita.menita da bi bilo treba to povedati ravnateljuci,da bi lahko nastopila na koncertu.povem jima da to ni potrebno,saj si tega ne želim preveč.menita,da si to res želim,ampak da moram vse skupaj prespati.res tako storimo in se odpravimo spat.
04. junij 2011
u37271
u37271
next.
04. junij 2011
u45624
u45624
okok že nextam

7.POGLAVJE

"hej zaspankazbudise!" nežen glas ravnatelice.sedi na moji postelji in mi to govori.za njo stojita poppy in mia.nasmejani sta.usedem se v postelji.sposobna sem reči le:"hm živjo.gospa ravnateljica,koliko je ura?" ravnateljica se nasmehne in reče:"ura je 10:05,ljubica." nja saj sem vedela da bo tako.vedno se zbudim ob tej uri.rečem:"ali ste zbudili tudi poppy in mio?"zasmeje se:"nisem.ko sta se zbudili sta me poklicali in mi povedali da super poješ.hočem se prepričati v to,zato prosim,da se po zajtrku oglasiš v glasbeni učilnici.prav?"prikimam.poslovimo se,nato pa ravnateljica odide.poppy in mia me zvlačata iz postelje.zastokam,a ne morem nič.preoblečem se in gremo na zajtrk.na zajtrku se malo jezim na poppy in mio,ker sta povedali ravnateljici za moj glas,a je že prepozno.zaradi moje jeze,morejo za glas izvedeti tudi maya,lucy,in alice.vesele so zame.precej glasne smo,zato nas slišijo hudobne tri(liana,karin in shely)pridejo do nas.
pogovor:

SHELY: ja kaj se pa greste da tako kričite?haha saj res!ve ste pujse in pujse vedno krulijo haha!
KARIN: dobra ideja shel.hahaha
LIANA: hahaha počila bom!
MAYA: kaj vam je? zakaj nas sovražite? kaj vam je katy naredila?
SHELY: prišla je sem.tega je kriva.prišla je sem brez mojega dovoljenja!
ALICE: vsak ima pravico biti tu!

sklonim glavo.nisem kriva če imam tako mamo da me je poslala sem.ampak...kaj?dilon prihaja!

DILON: živjo katy! kako se počutiš tu?
SHELY: dilon! moi moi!
DILON: hej kaj pa je s tabo?sej si sam moja bivša!katy je bolša od tebe!katy,imaš kaj časa po zajtrku?
JAZ: po zajtrku moram k ravnateljici v glasbeno učilnico.

sheli objokano izgine.karin in liana mi pokažeta jezik,nato pa odstopicljata za njo.

DILON: perfektno! pospremil te bom.
JAZ: ali te ne bo motilo,če bosta tam tudi poppy in mia?
DILON: nene seveda ne! zdaj pa pojdimo!
05. junij 2011
u37271
u37271
neext.
05. junij 2011
u45624
u45624
hvala muca da pišš nexte da vem da je kdo prebrou

8.POGLAVJE

na poti do učilnice ves čas klepetamo.naši pogovori so zabavni.
pogovor:

JAZ: dilon,ali si bil res par z tisto shely
DILON: po pravici povedano ja.a sem jo pustil,saj je v ljubezni strupena.jaz ne maram strupenih ljudi.raje imam nežne rjavolaske.

vsi skupaj se smejemo.

POPPY: le glej da ne boš tiste strupenke zamenjal za našo katy!
DILON: seveda ne!katy je moj tip tista shely pa sploh ne.
MIA: uf še dobro!

spet smeh.smejemo se dokler ne pridemo do učilnice.ko pridemo do učilnice,potrkamo.ravnateljica nam odpre.pozdravimo se.potem dilon reče:"adijo ljubica,se vidiva zvečer!"ravnateljica poseže vmes:"počakaj dilon!ostani tu.poslušal boš njeno petje,prav?"dilon:"z veseljem!" ravnateljica:"seveda to velja tudi za poppy in mio."obe sta se strinjali.začeli smo.

RAVNATELJICA: katy,sedi prosim na tisti stol nasproti pisalne mize,jaz se bom vsedla za pisalno mizo,vi trije pa se usedite na stole za učence.

storimo kot nam ukaže.

JAZ: gospa ravnateljica,zakaj ne smev biti sami?
RAVNATELJICA: če imaš dober glas in voljo za petje,te oni ne bodo motili.torej,katera je tvoja najljubša pesem?
JAZ: buterflies od marie person.
RAVNATELJICA: ali ni ona tvoja mama?
JAZ: je ja.rada imam njene pesmi.vse znam na pamet.

ravnateljica nekaj brska po računalniku za pisalno mizo.čez nekaj časa:

RAVNATELJICA: ampak saj to je njena najtežja pesem!
JAZ: in tudi najlepša.
RAVNATELJICA: si prepričana?
JAZ: sem.
RAVNATELJICA: torej nam jo zapoj,naglas,da te slišimo vsi!

vstanem,ravnateljica zavrti pesem brez besedila.zapojem.pojem kolikor dobro znam.v pesem zlijem vsa čustva kar jih imam.ko končam zaploskajo.

RAVNATELJICA: pa saj ti si naraven talent!bi hotela nastopiti na končnem koncertu?

vedela sem da je to nekaj velikega.tega gotovo ne more vsak.gledm jo z odprtimi usti.

RAVNATELJICA: poglej.na nastopih vedno nastopa le ena punca.tokrat lahko še ti nastopiš.dam ti možnost.če boš dobro zapela,lhko stalno poješ in ti ni treba šivati oblek.tako kot tisti punci.

JAZ: seveda ćelim nastopiti!
RAVNATELJICA: se mi je kar zdelo.torej že zdaj lahko začneš s pripravami.srečno!zdaj lahko greste!
05. junij 2011
neexxxxxxxttttttttttiiiiiiiiiiiiii
06. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg