Forum
u161999
u161999
ѕeм ɴovα ɴα ιɢrαн12З ιɴ zαтo je тo тυdι мojα prvα zɢodвιcα, υpαм dα vαм вo υšeč ιɴ dα jo вoѕтe вrαlι.<З
zɢodвα вo večιɴoмα ljυвezeɴѕĸα, rαzɴι zαpleтι ιтd....zdej pα predeɴ zαčɴeм pιѕαт мι odɢovorтe ɴα dve υprαšαɴjι!
1. αlι ɴαj je zɢodвιcα ljυвezeɴѕĸα ιɴ pυѕтolovѕĸα ιɴ ғαɴтαzιjѕĸα? ιzвerтe ѕvojo zvrѕт!<З
2. αlι ɴαj υĸljυčιм тυdι oɴe dιrecтιoɴ, ѕeleɴo ɢoмez αlι jυѕтιɴα вιeвerjα?

povejтe мι proѕιм!<З

zαčɴeм pιѕαтι, ĸo мι З oѕeвe odɢvorιjo ɴα υprαšαɴjα тer ɴαpιšejo ɴeхт!<З
υpαм dα вoѕтe вrαlι!<З
12. januar 2014
u155895
u155895
ljubezenska
one direction
next
12. januar 2014
u161999
u161999
še dva!
zgodbiva bo: ljubezenska
v njej bo tudi: 1D

lahko bo tudi več stvari<3
12. januar 2014
u120477
u120477
ljubezenska
selena gomez
nextt
12. januar 2014
u161999
u161999
še en!
zgodbiva bo: ljubezenska
v njej bo tudi: 1D in SG
12. januar 2014
1. karkoli! meni je use ušeč!
2. use troje hahah<3

next
12. januar 2014
1.) u lubezni, lahk je pa tut kej druzga..
2.) mugoč 1D d greš mugoč na njihou nastop itd. drgač pa ni treba

pa neeeeeext, komi čakam d boš začela pisaat<33
12. januar 2014
u161999
u161999
hwala za use nexte!<33 kakšne težave? https://ask.fm/pomagam111 samo uprašaj! mi pomagamo!<3 (ena ima to, pa je rekla če napišem vam, č ma kera kakšen problem naj samo piše)<3
Sem Mary Wintrop Scot. Stara sem 16 let, in obiskujem 2 letnik gimnazije. V šoli nisem prav popularna, vendar pa tudi nisem med največjimi zgubami na šoli. Živim pri rejniški družini, saj se posvojena, saj sta mi starša umrla, ko sem imela 2 leti. Vse kar mi je ostalo sta dve sliki. Slika njune poroke, ter slika ko skupaj ležita na travniku.
To sem jaz:

Moja rejniška mama je zelo prijazna do mene, sama ima tudi hčer in sina. Ime jima je Stella in Jacob. Stara sta 14 in 12 let (Jacob je 12 in Stella 14). Rejniški mami je ime Tanya. Z možem sta se ločila, ko sem jaz imela 5 let. (h njim se se preselila pri 3 letih). Živim v zelo razkošni hiši.
Hiša:

Čeprav nimam svojih staršev, sem Tanyi res hvaležna za use, tudi kličem jo mami, ker mi je res kot mama. Ne dela nobenih razlik med nami otroci. Res jo imam rada. Čeprav ne preživiva skupaj veliko časa, ker je večinoma časa v službi, najdeva kakšen časa. Ko sva sami po navadi pečeva kolačke itd…
1. kako se vam zdi?
2. next?
nextam k bom lahko!<3
12. januar 2014
u155895
u155895
super
neext
12. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeextttt...supr zgodbaa jeee<33
12. januar 2014
neexxtt
13. januar 2014
u161999
u161999
hvala!<3 nextam vrjetno v sredo<333
13. januar 2014
u120477
u120477
1. zlooo cool mega carsko
2. NEXTTTTTTTTTTT
13. januar 2014
u161999
u161999
okej usi poslušite! to zgodbo sem jaz že od začetka pisala z тιgєя gιяℓ! <3 sam vam tega nism povedala! in js si bom vrjetno zbrisala profil zato bova z njo skupej iz njenga profila pisale! ok?
14. januar 2014
ok
14. januar 2014
u120477
u120477
ok.....
14. januar 2014
no to je moj profil in z αηιмαℓ gιяℓ!<3 bova pisale skupaj, samo da bom js vedno objavla kr bo ona po usej vrjetnosti zbrisala profil!<3 nextam vrjetno v četrtek....mogoče jutri samo nevem.....hvala ker berete!<333
14. januar 2014
u161999
u161999
hvala ker berete!
g-sem….
j-KDO? Povejte že!
g- sem Stella. Sem tvoja sorodnica, ampak daljna. Ne znam ti razložiti kaj sem.
Po glavi so me ponovno preplavila uprašanja, kje sem že slišala to ime, slišala sem ga, ampak se ne morem spomniti kje. 5 minut sem bila zamišljena ampak imena se še nisem mogla spomniti.
g- vem o čem razmišljaš………
j- ha? O čem?
g- o tem kje si me že videla in slišala moje ime!
j- ampak….ka…k….kako veš?
g-ohh vse ti bom razložila na poti. Uzemi otroke.
j- prav…………………

šla sem iskati otroke, usedli smo se v njen avto in se odpeljali. Kar naenkrat je pritisnila gumb in odprli so se še 3ije gumbi. Pritisnila je zelenega in avto je začel leteti. Ni mi bilo jasno zakaj, kako in kdaj…preprosto nisem vedela. Pristali smo na območju nekje v zraku, kjer je bila neka ploščad. Ko smo pristali smo sedeli v avtu in dvignila nas je neka nevidna stvar. Prišli smo do vrat, iztopili iz avta in odšli. Prišli smo v neko sobo, se usedli na kavč in pogovor se je začel!
***********************************************************************************
vrjetno je to zadnji next ki ga jaz objavim!<3
povejte mnenje zgodbe?
next?
16. januar 2014
upsss mau narobe je pršlo!
pozabte na tole!
16. januar 2014
ponesreč sva sem poslale! pardon!<3
jutri pride next!<3
16. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttttt..hitr!<33
16. januar 2014
to je biu napačn next! ta je biu za mojo zgodbico ne pa za tole! dons pride ta pravi next!
17. januar 2014
u161999
u161999
hvala za use nexte!<3 pa še enkrat se opravičujeva za tale prejšnji next, kr je biu za eno drugo temo ki jo ima тιgєя gιяℓ! <3 ! tako da na tisti next pozabite!<3
danes je petek, oblekla sem se in se uredila. odšla sem v šolo, kjer me je pozdravil Leon. Leon je moj sošoloec in moj najboljši prijatelj. nikoli si nebi mislila, da mi bo on tako blizu, ampak pred 2 mesecema se je izkazalo, da sva si zelo podobna.
Leon:

skupaj sva odšla v razred, kjer se je pouk kmalu začel. prvo uro smo imeli matematiko. to je grozen predmet, saj učiteljica ne zna razlagati poleg tega pa me dejansko sovraži. ker sva z Leonom klepetala, me je poklicala pred tablo. use sem odgovorila pravilno in zelo ne rada mi je napisala 5 v redovalnico. kmalu je bilo le konec in sledila je kemija. ta učiteljica je stroga, vendar me ima rada. z leonom sva ponovno klepetala, vendar ni niti opazila, saj sediva v zadnji 4 vrsti. nato smo imeli še dve uri športne vzgoje, tudi to je bilo neizmerno dolgočasno. hvala bogu smo imeli nato konec, saj sta nam 1 ura fizike in 1 ura geografije odpadli. z Leonom sva odšla k meni domov. naredila sva nalogo ter se pogovarjala. kmalu je prišla moja mama (rejniška) v sobo in rekla, da gre na neka predavanja in da sta tamaledva pri babici, zato bova z Leonom sama do kakšne devetih zvečer. seveda nama ni bilo težko, saj se je to že zgodilo. odšla sva v kuhinjo, kjer sva naredila kolačke, pri tem sva se zelo zabavala.
kolački:

nekaj sva jih pojedla (večino), odšla sva gledat film. gledala sva wizards of waverly play (movie). smejala sva se, se pogovarjala in dejansko je bilo nepozabno. obmetavala sva se z blazinami, ko pa sva se umirila, sem kar naenkrat začutila njegove ustnice na mojih!<3
******************************************************************************************
kako se vam zdi?
next?
<3 nextava ko bova lahko!<3
17. januar 2014
u155895
u155895
neext hitr
17. januar 2014
next!
17. januar 2014
neeeeeeeeeeeeexttttt<333 supr jee
17. januar 2014
next best story ever!
19. januar 2014
u161999
u161999
hvala za nexte!
ta trenutek se grem brisat, tako da bova z тιgєя gιяℓ! <3 nextali zdaj vedno iz njenega profila! hvala!<3
19. januar 2014
sedaj bova tukaj nextali!<3 nextam k bom mela cajt!<3
19. januar 2014
ok
20. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg