Forum
u32306
u32306
Roze … pred tablo TAKOJ !!!
No pa mi spet ta učitlca teži … možno da me bo sprašala matko … in sam zato k sm klepetala z mojo bff alerio …

sprašala me je komi za 2. mogoč mi je pa mal šenkala k ve da nimam mame in tata … no končno malca. Ko z alerio prtečeva v jedilnco nama tok močno zasmrdi po česnu da greva takoj na stranišče. Na hodniku se zaletiva v dva najlepša tipčka na šol. Hitro se pobereva in stečeva v garderobo kjer imava rezervno malco. Hitro jo pojeva in se odpraviva v razred za slovo. Celo uro se pogovarjava in učitlca naju fulkrat opozori naj se ustava midve pa kt da je ni. Čez neki časa se pa tut ona naveliča. Ko je konc šole se hitro oblečeva in greva proti domou.

a nextam ???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. januar 2011
Next
19. januar 2011
u32306
u32306
Zuni je sonce ful prpekal in sva se skori scrli k sva ble vampirki in nisva marali sonca. Zadnjih par metrov pred hišo sva pretekli tok nama je blo toplo. Ko sva vstopili sva hitro zaklenili vrata in zagrnili vse zavese da v hišo ni prodirau niti lasek svetlobe. Po vsej hiši sva si postavile svečnike in prižgali sveče. Hitro sva naredili domačo in se malo poučili nato pa začeli pogovarjat o današnjem dnevu. R-roze A-aleria
A a mislš da je ona res najina sovražnica? Mislm slovarca …
R ja mogoč pa je volkodlak …
A mogoč…
R pa tisto k sva se zaleteli v unadva …
A jap … pa sploh ju ne poznava …
R jap … pa če sta najbl priljublena na šol …
A ja …
R midve nisva za v to skupinico …
A ja na žalost … ful rada bi ju spoznala …
R nek ti miom povedat …
A povej …
R uni k sm se jz zaletela vanga je na desni rok meu znak sosednje kneževine …
A čak mal … od našga kralja oz. tvojga očija nek prjatu ???
R ja …
A a mislš da naju zasledujeta ???
R mogoč …
A no pa saj sm ti rekla da ne smeva kr tko pobegnit … ti si bla pa tok tečna …
R ja in … taka pač sm …
A ja …

Takrat pa nekdo potrka …
next?
19. januar 2011
u34887
u34887
dej nextiii že noo
19. januar 2011
Nextii!!!!
20. januar 2011
u32306
u32306
Šli sva odpret in pred vrati sta bla najbol prlublena fanta. Tisti u katerga sm se zaletela je reku naj se nč ne bojiva in greva u tist auto in pokazu na črno limuzino na dvorišču. Tko sva ble prestrašene da se nisva mogle niti premaknit zato sta onadva prišla naprej in naju hotela zgarabit samo sva se jima izmuznili in stekli usaka na svojo stran. Hitro sta stekla za nama in tist u katertga sm se zaletela je teku za mano. Glih sm misla skočit skoz okno ko me zagrabi za roko in mirno reče naj se umirim samo jz se ne morm zato iz žepa prtegne neko stvar in me ušpikne v roko. Njegou prijwem popusti in ratam zaspana. Oči se mi kr same zapirajo in nakoncu ne čutm nog in kr padm po tleh in zaspim.
20. januar 2011
u32306
u32306
nextam zvečer če bo še kj nextu
20. januar 2011
u32306
u32306
in hvala usm k vam je ušeč

RADA VS MAM
20. januar 2011
u32953
u32953
next
20. januar 2011
next pa nis nextala moje zgodbice jst pa sm tvojo!!
20. januar 2011
u32306
u32306
opa sori... NEXT
20. januar 2011
u32306
u32306
bom dans... samo sm bouna in ne morm... sm glih z šole pršla...
oblubm da bom
21. januar 2011
oki
21. januar 2011
u32306
u32306
Zbudim se v lepi razkošni sobi. Nakoncu ugotovim da je to moja soba na dvoru. No pa spet tle si rečm in ustanem in grem k oknu. Ravno ko pogledam vn se vrata odprejo in vstopi moj lastni oče. Malo je jezn samo ni sile. Pride do mene in me objame. Po licu mi steče souza. In takoj zatem u sobo pride še on… (najbolj priljubljen tip na šol k me je ugrabu)
Oče naju pusti sama in on se mi opravič. R roze N nejc (on)

R kaj pa ti dalaš tle?
N no… samo skrbelo me je zate…
R aha… pa tu useeno ne verjamm…
N kkr čš… samo tvoj oče me je poslou po tebe k te lovijo voukodlaki…
R aha… in pol me je treba uspavat?
N oprosti no… saj nism hotu samo to bi trajalo če bi ti use pojasnu tm… Lhko bi bla u nevarnosti pa to…
R aha… sm se ps res mal prestrašla…
N a je use ok?
R ja no… kje pa je aleria?
N aja ona… ona je doma in pr njej je žiga (tadrugi k je šou za alerio)
R aha… pa je use ured z njo?
N ja je…
R aha
N no zvečir je ples k si se vrnila in se morš prpraut…
R ja pa šola?
N ne boš je vč vidla…
R ne pa saj to ni rs no… iskal me bodo…
N ne skrbet midva z žigom sva use zrihtala…
R aha… sam se me še zmeri spomnejo?
N ne k sva jim zbrisala spomin…
R aha…
N no morm it… če kei rabš poklič…
R aha…

No in potm gre in ostanm sama u sobi. Malo sm še utrujena in zaspim.
22. januar 2011
u34333
u34333
next
22. januar 2011
u34333
u34333
hollo!a bo kdo nextu???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
24. januar 2011
u35383
u35383
next next hitrrrrrrrrrr!!!!!!!!! fuuuul dobrr!!!
24. januar 2011
u34333
u34333
hamham je v bolnci
24. januar 2011
u35383
u35383
zakaj pa ?????
25. januar 2011
u35383
u35383
boga!
25. januar 2011
u32306
u32306
Ko se zbudim bi mogla bit že prpraulena za ples in sm hitro ustala in pogledala u omaro…tm so ble različne obleke n brala sm eno k mi je bla najlepša. Hitro sm se oblekla in počesala. Še malo sm se našminkala in stekla u plesno svorano. Tam pri u hodu me je že čakau nejc. Malo grdo me je pogledau in mi prišepniu na uho da je on moj spremljevalec in da bom vidla tm tut alerio. Najaviu me je nekemu k je govoru imena plemiških gostou in ko naju je najaviu sva ustopila.usi so zaploskali in blo je ful lpo. Proti jutru sm šla spat k mi je šlo sonce že ful na žiuce zato sm se kr vrgla na postlo in zaspala. Ko se zbudim zaslišm upitje na dvorišču in že ustanm u mojo sobo prteče nejc in me pograbi za roko. Ful se prestrašm in ga uprašam kaj je… on mi pa samo pomigne naj sm tiho. Skozi okna vidm kako gorijo vrtovi in upitje z dvorišča se zmeri bl sliši. Postane me že strah. Ko se z nejcem ustaviva se močno privijem k njemu in on me stisne k seb. Ful me je strah k se nekdo približuje. Nejcu se že oči obarvajo rdeče in me močneje stisne k seb. Sam čaka da pride kdorkoli že prihaja. Ful bliz je že da slišm kako diha zato se ustavim dihat k se bojim da me bo tist kdorkoli že slišou. Izza vogala pride moj prijatelj z šole in nejc se požene vanga jz pa samo gledam. Nejc ga premaga in me spet pograbi za roko in tečeva naprej po nekem hodniku k se ne nadaljuje. Ko pa prideva do stene…
25. januar 2011
u35383
u35383
neeeeeeexxxxttttt! fuuul dobr
26. januar 2011
u35758
u35758
next
26. januar 2011
u34333
u34333
next
26. januar 2011
next
26. januar 2011
u35383
u35383
next
28. januar 2011
u35383
u35383
plissssssss!
28. januar 2011
u34333
u34333
em hollo nexti sejnzej bi mogla met več časa ne?
28. januar 2011
u32306
u32306
Tm kr steno potisne in odpre se predor. Hitro stečeva not in zapreva uhod. Tm je blo zlo tmno zato primem nejca za roko in on me samo tiho objame. Hitro greva naprej in razlož mi da greva u bližnje mesto. Ko prideva na konc mi samo še naroči naj se njega držim in tečm kt zmorm k lahko naju bodo strigoji (tisti k ubivajo vampirje in se hranijo z njihovo krvjo) zasledoval in lahko tut ubil.hitro stečeva in tečeva kt nora. In končno zagledava mesto. Tkrt pa se začne danit in strigoji ne marajo sončne svetlobe zato se hitro umaknejo u gozd. Midva pa stečeva v hišo na robu mesta. Ko ustopva nejc hitr zaklene vrata. Jz mislm da mi bo srce vn z mene skočlo zato kr padm po tleh in se začnem jokat.nejc me takoj močno objame in stisne k seb. Glavo mu naslonm in poslušam kk mu srce bije. Čez neki časa zaspim in spim ful dougo…
28. marec 2011
u32306
u32306
sori.... k nism tok časa pisala sm res nimam časa...
se bom potrudla usak dan...

oblubm

rada vs mam
28. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg